Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. črc 2009

carcul tak já mám vzorek toho Elastinu, tak uvidím... a ten olejíček asi musel být pěkně mastnej co 😖 mě právě docela zaujal od Hippo olejíček a to je celkem cenově přijatelný 😉

svoja
14. črc 2009

ANG no tak jestli jsi bez jakychkoliv jinych zmen, tak asi je to ok....

PROSTEJ ja se mazu dvakrat denne tim elasti-q

carculka
14. črc 2009

ange takovou barvicku mame v loznici taky 😀 tu bordo,krasna 😀

hehena
autor
14. črc 2009

a jinak já holky přiberu do šířky tak jako tak... mám krátký tělo - tzn. od pasu hore 🙂)) a žebra příliš blízko pupku, takže mě se tam to miminko bude docela těsnat....

a strie mám už teď... za bocích a zadku, takže na to popraskání na pupku se opravdu netěším, to bude děs!!!! :(((((((

hehena
autor
14. črc 2009

mě doporučila kamarádka na mazání pupku dětskej olej od Veledy... 😉

carculka
14. črc 2009

prostej,nebyla to takoa hruza..zas ho staci malo...ale koupila jsem co pouzivali holky a pomohlo jim to a co jsem vycetla na netu ze zkusenosti maminek

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Holk ytak jsu dělat ten oběd nebo usnu

prosteja
14. črc 2009

hehe píšu si 😀

svoja
14. črc 2009

no ono se rika, ze je skoro i jedno cim se to maze, hlavne at je to "mastny"...aby ta kuze nebyla sucha a tolik jakoby "napnuta"....
ja videla brisko 29tt u hodne hubeny holciny a ta nema jedinou strii...nikde...a kuzi hezky hebouckou...a maze se tim elasti-q

hehena
autor
14. črc 2009

holky tak pá... jdem na O, pak jedem hned na gyndu... a pak vám napíšu sms.... 🙂 tak žhav stroj Prostejko 🙂))) 😀 😉 😵 ahooooooooooooj....

prosteja
14. črc 2009

svoji já si taky myslím, že to může být jak u koho 😖 někdo k tomu má prostě sklony.... já mám na bocích strie od toho, jak jsem poměrně rychle vyrostla a myslím si, že třeba na strie budu trpět i v těhu mazání nemazání, ale samozřejmě pro to aby se nevytvořily, nebo vytvořily méně chci udělat maximum...... někdo prostě nemá ani jednu strijku, někdo jich má fůru i když maže 😉

hehena
autor
14. črc 2009

holky co se týče strií, je to dost genetická záležitost, ale taky hormonální.... já jsem nikdy výrazně nepřibrala... furt tak jako plynule od střední nabírám.... takže u mě to bylo jednoznačně antikoncepcí... naše babičky ani mamka na to neprpěly a my se ségrou obě....

prosteja
14. črc 2009

hehenko mobil mám nabitý, zvonění mám na hlasito 😀 tak držíííííííííííííííííííííím a dej co nejdřív vědět 😵

hehena
autor
14. črc 2009

no já budu mít tu fůru...... :((( huš se na to psychicky připravuju... a pak asi skočím do zdi a už nikdy se před nikým nesvklínu, ani před manžou 🙂)) buéééééééé

tak jdu.. ahoooooooooooooooooooooj 🙂

svoja
14. črc 2009

HEHE drzim pestiiii!!!!!!!!!!!!!...jo a poslu ti ip s udajema do tabule....

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

hehenko tfuj tfuj držíme palečky 😵 😵 😵

svoja
14. črc 2009

jo, taky si myslim, ze to je geneticky a jak u koho....taky ma strie ten, kdo treba rychle pribere a pak rychle zhubne a tak....ja jich mam par na zadku, ale uz takovych tech starych vybledlych a slabych....

svoja
14. črc 2009

holky taky jedem na O....tak zatim pa, ja se jeste odpol asi stavim...

carculka
14. črc 2009

hehenko,drzime palecky..a tesime se na zpravicky

carculka
14. črc 2009

tak paa holky a dobrou chut 😉

prosteja
14. črc 2009

holky dobrou chuť všem 😵

verled
14. črc 2009

svoja:tys blázen, máš polociční břicho co já!!😀DD
tfuj tfuj hehe

prosteja
14. črc 2009

jůůůů carcul si dala tt do pasu 😀 huráááááááá.... takže odhad 25. února jo? no jsem zvědavá co ti vypočítá doktorka 😉 já mám termín porodu podle utz odhadnutý na 1.3. tak jestli jsi podle utz byla včera 7tt+1 tak bys mohla mít termín porodu tak 26.-.27.2. 😉 paráda 😵

carculka
14. črc 2009

prostej a nebude ted prestupnej rok,ze ne?
jsem zvedava,stejne nam to casem dr ete poupravi 🙂 prostej a co uz jsi byla neco koupit mimiskovi?

carculka
14. črc 2009

prostej ale musela jsem si soupnout ms,jinak mi to ukazovalo 10tt

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

já mám TP stejný od prvního potvrzení těhotenství , ale jak jsme byla v nemocnici tak mito posunuli o 3 dny dřív ale v těhu průkajdě mám pořád stejný 😉

prosteja
14. črc 2009

ne carcul nebude, taky jsem z toho měla strach 😀
jinak já mám doma jedny dupačky co jsem měla pro kámošku a bohužel to u ní špatně skončilo, tak už jsem jí je jaksi nedala..... no a pak 2 bodyčka... jednomu modrému s hrošíkem jsem nemohla odolat 😀 a jednomu nemohl odolat manža ale to už je aspoň půl roku 😀

carculka
14. črc 2009

prostej 😀 😀 😀 jo a co manza na ultrazvuku,jak se tvaril a tak?

prosteja
14. črc 2009

angetko jsi tu? potřebuju poradit...... co si myslíš o svrchních kalhotkách Baby Idea, máš je taky, jak mají na zadečku toho dráčka........ cena 350,- 😉

prosteja
14. črc 2009

carcul manža? nadšenej 😀 nejdřív se teda vyděsil když doktor říká, že mi utz udělá na koze 😅 to úplně zbledl, ale doktor si ho postvil k utz a hned mu všechno ukazoval 😀 miminko se dokonce krásně hýbalo a manža tomu vůbec nemohl věřit 😀 povídá, jestli to prý není tím, jak se mi tam hýbou střeva a tak... pan doktor se smál, prý pečlivý tatínek už od začátku a ujistil ho, že ne, že to je už aktivní pohyb miminka a že je krásně čilé 😀 😵 no a já jsem se šla pak oblíct a když jsem přišla zpátky tak manža už hrdě svíral v rukou fotečku a pořád si ji prohlížel a nechtěl ji dát z ruky.... a pak povídá, hmmmm, je podobný na mě 😀 😀 😀 tak to mě dostal... i doktora 😀