Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
14. črc 2009

hurááááááááááááá tak to byl fofr a jsem tu....

7+3, 11 mm... srdíčko krásný, manža ouplně dojatej!!! 🙂

do 14 dnů mám zaskočit kdykoliv ráno na odběry a 5.8. 13.00 jdem znovu na UTZ... fotos samo mám... stála 80.- :-O 🙂))) ale mě je to fuuuuk

a jinak mám 3 cm cystu, ale prý vše v pořádku, dostala jsem další utrouš... 🙂 😵 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

tak my tu čekáme na SMS a ty na nás takhle jo? 😵

hehena
autor
14. črc 2009

TP ještě nevím... a těhupas dostanu při tý příští kontrole 🙂 😵 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

hehenko moooooooc gratuluju....... a vidíš, jsi mě předběhla 😀 jste větší, takže u tebe muselo dojít k oplodnění dřív..... 😉

hehena
autor
14. črc 2009

no jasný... byl to fofr, tak jsme zajeli ještě domů.... navíc jsem víte co... já blbka v tom stresu zapomněla mobil že jo :D takže byste se tý sms ani nedočkaly 🙂)))

prosteja
14. črc 2009

tak šup fotku 😀

hehena
autor
14. črc 2009

no se uvidí... ono to možná při příští kontrole bude zase jinak... ono záleží jak to tam dr. zaměří... ale je to možný, že ta OVULE byla o chlup dřív 🙂)) 😵 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

tý jo hehe, to je paráda....... 😵 😵 😵 já mám takovou radost 😉

prosteja
14. črc 2009

no hehe, zatím si myslím, že termín porodu podle dnešní kontroly by mohl být ještě v únoru... já už jsem březňátko 😀 😵

prosteja
14. črc 2009

a co manža hehe? předpokládám, že byl s tebou vevnitř 😉

jinak jestli jsi opravdu 7tt+3 tak jsi předběhla i carcul.... 😀 u té má mimís 7tt+1 😉 respektive dneska 7tt+2

prosteja
14. črc 2009

tý jo a už máte 11mm 😀 😀 😀 no paráda hehenko, to je fakt superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵

prosteja
14. črc 2009

hehe nenapínej, kde jsi s tou fotkou 😀 😀 😀
no tak ještě zítra orchi, to jsem fakt zvědavá, jak budeme krásně naskládaný po sobě 😀

hehena
autor
14. črc 2009

nene PROSTEJ, cítím v kostech, že jsem jasný březňátko 🙂))) 😉 😉 😉 😵 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

hehe 😀 😀 😀 to bys ale dneska musela být tak 7tt+0 😉

verled
14. črc 2009

hehe:supeeer gratulujuu chci vidět fotečku🙂

zuzka.o
14. črc 2009

Najukuju a co nevidím....hehenka je po kontrole a je vše v pořádku....gratulujuuuuu 😵

prosteja
14. črc 2009

anebo máš hehe velký mimi 😀 😀 😀 ovulka a všechno bylo v pořádku, ale mimi je napřed 😉 😀

hehena
autor
14. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je to tu..... a zase běžíííím 🙂))) páááááá holky moje!!!!

hehena
autor
14. črc 2009

tak to je v tom případku po tátovi 🙂))) 😀

prosteja
14. črc 2009

jééééé hehe, to je krásnej prcík 😵 😵 😵

hehena
autor
14. črc 2009

a manža byl samo vevnitř... byl z toho ouplně hotovej, ale teda na žádnou otázku se nezmohl.... 🙂))) 😀

prosteja
14. črc 2009

hehe prostě nádhera 😵

prosteja
14. črc 2009

neboooj hehe, on se zeptá příště 😀 😉

rudyna
14. črc 2009

Přeju všem hezký den,nezlobte se, že jsem Vám sem vlezla... mam na Vás dotaz... V zimě jsem přišla o mimi a nějak jsem se hormonálně nemohla srovnat a zřejmě jsem měla anovulační cykly. Tři MS jsem pouze hnědě špinila...tak mi Dr. předepsala Norethisteron ,pak jsem dostala MS a v 15. den jsem brala 10 dní Duphaston. Už je to 7 dní, co jsem ho dobrala a MS pořád nikde. Jen mě bolí na pravé straně dole při chůzi , nebo při sedání si a občas mně píchne v podbřišku..taky se mi zvětšily prsa asi o číslo a děsně bolí (ale to je prý po Duphastonu běžné)...dnes ráno jsem si dělala těh. test, ale byl negativní. Nevím, kdy mám vlastně MS dostat.... s Duphastonem nemám zkušenosti....Moje Dr. je teď na dovolené, tak se nemám koho zeptat, kdy by vlastně MS měla přijít ...takže vlastně nevím, kdy by už byl těhotenský test případně pozitivní.....trochu se bojím,aby to pobolívání nebyl třeba slepák ..... Máte některá podobné zkušenosti? děkuju předem za odpovědi...mějte se hezky R.

verled
14. črc 2009

hehe pěkný obrázek🙂

hehena
autor
14. črc 2009

se právě bojím, že se zeptá příště... radši ať nic neříká.. byl předtím ouplně hotovej "a jak to probíhá, a co tam budu dělat???, a na co se mě pan doktor bude ptát??? " ..... no úplně vyděšenej 🙂)) 😀

prosteja
14. črc 2009

ahojky rudy... tak s tím ti bohužel neporadím.... ☹ já teda duphaston beru taky, ale až teď v těhu 😉 ...... a není to na té krabičce napsané????

prosteja
14. črc 2009

hehe ten můj je zase výřečnej.... než jsem se svlíkla tak si s doktorem vykládal, pak než jsem se oblíkla tak taky 😀 no já úplně čuměla fakt 😀

rudyna
14. črc 2009

Ahoj P., neni to tam napsané...právě že ne....