Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
14. črc 2009

Papapa Blahu 🙂

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Je blahovka tu byla, to mě mrzí , že sjem jí neztihla ☹ , ale je hodná , že se ukázala 😉

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Monci snad to bude OK 😉 a kolikrát tě píchali 2krát, ne?

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Holky kde jste všechny, určitě na bazéně 😉

svoja
14. črc 2009

tak jdu poprat dobrou noc...zitra budu cele dopol na te gynde asi...tak dorazim potom...mejte se hezky a sladke sny!

baeszinka
14. črc 2009

Ahojky Holky 🙂
Moc gratuluju Prostejce,Hehence a Carculce ke krásným fotečkám a srdíčku 😉 🙂

Já byla dneska taky na ultrazvuku,miminko je v pořádku,vážíme 1300gramů a termín porodu nám doktor stanovil na 24.září 🙂 Pohlaví nebylo vidět,protože mi kamarád bohužel sedí na močáku,takže je hlavičkou nahoru ☹ 😨 Ale prý má ještě čas se otočit,tak v to doufám 😉
tak hezký večer a dobrou noc,papa 🙂

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

beas tak to gratuluju, tak to máte termín posunutý o 6 dní podle Hehenčiny tabulky, že? To je celkem dost tak ke konci 😉 Ale beas ty už víš že to bude kluk, máš to v pase. A to víš že má ještě čas se otočit 😉

cat79
14. črc 2009

Ahoj Holky, já dneska trošku nestíhala, jeli jsme do Prahy, tak jsem musela po úřadech, na katastr a pak hezká a dlouhá procházka prahou, bylo tak krásně, že sedět u PC mi bylo líto..práce počká🙂))hhihihi

Koukám, že hehe i carcul mají taky srdíčka, hned jdu omrknout fotečky🙂 mooooc gratuluju🙂)jr to dojrmné🙂
A taky koukám, že tu byla naše Blahu a Ondrášek poprve osobně🙂 jdu hned dočítat, páč jsem vědavá🙂

Jste tu ještě někdo?
Zítra se polepším, slibuju🙂))

angetha
14. črc 2009

Ježiš Bae ty už jsi 30. týden jo 😕 😕
Tak dobrou noc 🙂

hehena
autor
14. črc 2009

***********************************

hoooolky... moc děkujeme všem za gratulace!!!!! z celých dvou mých srdíček a taky manžova .)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

i já gratulíruju ke kontrolám a BAE držím palce, ať se prcek otočí 🙂 😵 😵 😵

BLAHUško super, že si to tak užíváte!!! to ráda čtu! 🙂 😵 😵 😵

a dál huš nic nevím.... 🙂 😅 brou noc moc!!! šmarjá kéž by zejtra byl víkendos... 🙂)) 😀

***********************************

cat79
15. črc 2009

Dobré ranko prvosenky🙂 tak dneska jsem tu podlouuuhé době prgo🙂 to koukáte🙂)
Z té včerejší procházky mě děsně bolí nohy...auu🙂
Dneska mají být tropy, to jsem na to zvědavá🙂))
Hlavně všem přeju krásný den, Orchi ať dobře dopadne kontrola, tfuj tfuj tfuj\.-))

Stejně je to úlet jak jsme tu všechny hromadně otěhulily, co?Během 3 ,ěsíců je nás 7🙂)to je legranda a krása🙂baby boom🙂))mě se o mimi už zdálo🙂))

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Dobré ránko 😵 😵 😵 😵

prosteja
15. črc 2009

dobré ránko všem 😵

eeefffaaa
15. črc 2009

ahoj holky!!!

tak uz jsem myslela ze vecer jedem...mela jsem fakt docela dost kruty poslicky a ono nakonec nic...tak dneska jedem do toho kina tak treba dneska 😀

jinak hehence a bae gratuluju k uspesnym kontrolam...a jsem rada ze je vsechno v poradku...

eeefffaaa
15. črc 2009

jo a uz mame u segry kocar!!!!jsem z neho uplne nadsena...uz aby se v nem Davidek vozil

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

ef já jsme taky včera měla silné poslíčky ale to bylo možná tou bouřkou, každopádně jedu dneska do nemocnice k diabetičce tak se stavím na gynek. na ty ozvy už dneska , teda pokud mě vezmou,a le říkali mi minulý týden, že pokud pojedu do nemocnice tak ať zajdu, ať nemusím jezdit další den zas 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Ef to takže už jen uložit do něj malého 😵 😵 😵 My ho máme zamluvený a čeká jen než porodím 😀

eeefffaaa
15. črc 2009

petu to ja prave mela az v noci kdyz jsme sla spat...a jeste ted me trochu boli podbrisek...slo me to az do zad a nemohla jsem se vubec narovnat...jj to si zajdi,treba si te tam uz nechaji 😉 🙂 ja jdu na monitor az v pondeli...a pokud me dneska neodvezou jedem zitra na koupaliste,ale koupat se radsi nebudu...jen si smocim nohy a dam si neco dobryho na zub 🙂

eeefffaaa
15. črc 2009

jj uz je plne pripravenej na prcka..ted uz chybi jen ten Davidek 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

No mě záda bolí už delší dobu, halvně v noci kldyž mám jít na záchod tak to fakt trvá 😒 ale už jen chvíli a přejde to 😉 No nechat si mě tam nenechají , ale stavím se tam ať tam zítra nemusím jet schválně 😉

prosteja
15. črc 2009

jé holky, tady se bude asi hromadně rodit... 😀

prosteja
15. črc 2009

no tak to já dneska málem prcka vyblinkala 😀 😖 ..normálně jsem šli na bus a máme to pár metrů od baráku a holky mě se tak zvedl kufr.... no nic, udrželo se to tam, šli jsme zpátky domů, tam jsem to rozdýchala na metro jsme jeli autem.... radši 😀 ale jsem zvědavá jak dlouho tohle budeš ještě trvat, než začnu blindit pravidelně 😅

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Prostej mě sem tam taky natáhlo ale neblila jsme tolikrát, jen spíš když mi jídlo nesedlo za celé těhu tak 4krát 😉

prosteja
15. črc 2009

petul no je možný, že zvracet nebudu, ale bude mi bývat takhle blivno zezačátku no 😖 uvidíme.....

eeefffaaa
15. črc 2009

no prostej to je neprijemny a hrozny kdyz te to chytne takhle mezi lidma...to nevis co delat a nejhorsi je ze to nejde zastavit 😖

jj petu to me taky zada boli porad,ale tohle byla takova bolest od toho bricha...zacalo me tvrdnout bricho,cely se to stahlo,zacalo to bolet a slo me to az do zad..jako kdyz te treba boli ledviny...tak jsem se to snazila rozchodit,protoze kdyz jsem si lehla,bylo to jeste horsi....nevim jak vydrzim ten monitor s kontrakcema 😖 ted se mi na nem udelalo zle protoze jsem mela nizkej tlak a jeste s tema bolestma nevim no,nic jinyho mi nezbyde

eeefffaaa
15. črc 2009

holky jdu neco delat...jdu vyprat a delat obed a trochu si uzivat Milanka kdyz ma tu dovcu 😀 ...mejte se tu krasne a drzte mi palce at uz brzy zacnu rodit 😀 ahoj

verled
15. črc 2009

ahojky holky a mimina🙂

efi:ty jo, ani výlet nezabral??.-)ty se nedočkáš🙂
pet:ty bláho třeba to stihnete ještě tenhle tejden🙂
prostej:to tě lituju🙂já tohle nezažila🙂

jo a dala jsem do alba nový fota taka ť se bláznivá Svoji mrkne🙂))na to moje panděro🙂)) 😉 jestli ona má mega tak já mam jaký?? 😒

verled
15. črc 2009

efi:my držíme oba.-)

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Ef a když si lehneš na ozvách na bok myslíš že ti to taky bude blbě? Já jsme to taky na zádech nedávala , teda jak na kterém křesle 😉

Verled achojky 😉

prosteja
15. črc 2009

jj efi, je to děs, když je to mezi lidma... naštěstí na zastávce byly jen dva lidi, já si tam čupla k jakési lampě a myslela, že ji celou ohodím..... manžel mi podržel tašky a pak říká, jestli chci jít domů, tak mu říkám, že to asi nejspíš nestihnem a vyhodím to rovnou tam 😀 ale nestalo se tak, nějak jsem to ustála a pomaličku došla domů a pak jsme jeli raději autem..... v metru už je to pak v pohodě, to tak nedrncá 😀

efi držím palec, aby jsi brzy začala rodit 😉 nebooooj, pár hodin bolesti a nepohodlí a budeš mít to štěstíčko u sebe 😉