Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Hehenko hlavně odpočívej a buď na Vás opatrná 😉

prosteja
17. črc 2009

a dávej na sebe pozor hehe 😉

jo a co vlastně ségra na to?

hehena
autor
17. črc 2009

neboj PETULKO... a je to divný, ale já bych se vsadila, že brzo budeš rodit 🙂))) možná bych řekla, že budeš z holek první... 🙂

a já bych ho taky kopla do kulí.... 🙂)) tohle jsou věci, který se říkají před svatbou... a né až PO... asi doufal, že ségra bude splachovací a nebude to řešit nebo co.... no já myslím, že tak 14 bude bulit a pak by se mohla dát trochu dokupy...

prosteja
17. črc 2009

hehenko no asi tak... i když jemu by to tak vyhovovalo no..... měl by ofiko manželku, "spořádaný" manželství, navenek šťastný, vypraný, vyžehlený, uklizený, uvařený 😉 .... která z těch jeho břehulek by mu tohle dělala 🙄 žádná.... takže potřebuje jednoduše řečeno služku 😠 tak ať si najde placenou paní na úklid a je to

hehena
autor
17. črc 2009

no ségra jen bečí a dokola říká "že je to jak zlej sen / blbej film / to není můj život.... " prostě tomu se těžko věří, že žijete s někým takovým... že vám tak dlouho lhal... ještě před měsícem tvrdil, že on prostě nic on muzikant, s nikým nespí, nikoho nemá... je to trapný a je pěknej podraz...
jinak dům prodávají, snad se to v takový situaci podaří co nejdřív... ale pochybuju o tom.. no a pak půjde každej svojí cestou... 😖

hehena
autor
17. črc 2009

no PŘESNĚ Prostej.. potřebuje služku.... deb*l

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

hehenko a proč si to myslíš 😀 No v pondělí jedu do toho Zlína, teda jestli do té doby neporodím , dneska jsme tam volala a tam půjdu i na tu gynekologii se domluvit na ten porod ale věci už si beru s sebou i pro sebe i pro malého, kdyby náhodou. Ale myslím, že budou vyvolávat no uvidíme. samé trápení mám s tím diabetem 😒

Hehenko já být tvou segrou tak to řeším rozvodem 😕

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Hhenko tak to dělá tvoje sestra dobře, on by to už dělal celý život ☹

angetha
17. črc 2009

Ahoj holky...tak je tu zas pátek co?

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Angeth a Vendulko ahojky jj konečně páteček 😉 . dneska jden na oslavy , kamarádka slaví narozeniny a mají na zahradě velikánský bazén, tak si budu čvachtat ty opuchliny 😎

cat79
17. črc 2009

Jé, jsem se zasekla na těch obrázcích miminek co tam dala Hehe pdkaz🙂 to je úlet🙂)já už se taak těším až toho našeho prďolku nebo tu naši prdelinku🙂 uvidím🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Ahojky cat a mimísku , kde jsi našla to černé autíčko je super už jsme psala jedné holčině co ho měla v albu , ale neodepsala mi

verled
17. črc 2009

hehe:jeee uka mi i moje mimi-)

cat79
17. črc 2009

Hehe teda ségry je mi fakt líto, ale měla by být ráda, že na to přišla ještě teď bez dětí, je to ubožák, lhář a s ním by šťastná nebyla, to jí vyřiď, že až za pár měsíců nebo let bude šťastná s jiným chlapem, bude jen kroutit hlavou nad tím, jak mohla být s takovým debilem...a jemu se to doufám jednou vrátí v plné palbě🙂))

prosteja
17. črc 2009

ahooj ange a Vendulko 😵

petul ber to tak, aspoň porodíš v termínu 😉 😵

hehenko to je jak chlap té mé kolegyňky, jak jsem tu psala, co ji opustil po 20 letech manželství...... ten jí taky tvrdil, že všechno může zůstat tak jak je, budou žít jako rodina, jen on prostě bude mít bokovky..... a prej že by ji i přivedl občas na oběd tu ženskou a mohli by spolu chodit nakupovat.... 😀 no jel jak namydlenej blesk 😀

prosteja
17. črc 2009

jinak chápu hehe, že to musí být pro ségru jako zlej sen, z kterýho se chce brzy probudit... ale jak říkáš, ona si pár dnů pobrečí a postupem času přijde na to, že bez takovýho imbecila jí bude líp 😉

verled
17. črc 2009

ahoj všem🙂

hehe:no tak to pryč od něj je jenom vyčůranej idiot!!

cat79
17. črc 2009

http://www.ehd.org/dev_article_unit13.php...Verled to by mělo cca odpovídat tomu našemu, ale prý jestli jsme teď 16tt, tak je miminku jako 14týdnů...od oplození🙂))

cat79
17. črc 2009

to ...Verled (to tam umaž:.) je to jen

http://www.ehd.org/dev_article_unit13.php

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Carculko ty jsi chuďas ale bříško se klube pěkně 😉

carculka
17. črc 2009

ahooj holky,jakpak se mate??

ahoj petulko 😀 jakej pak chudas??ete pred trema roky jsem mela o 8kilo min...a ted tehu se vubec nevazim 😀 ale uz je videt vid 😀
a jak se mate vy,Peto?

hehena
autor
17. črc 2009

CARCUL ahooooooj
neříkalas, že máš velkej pupek??? 🙂))))) a co to je za fotku z Dachau co??? 🙂))))))))))))
ty bláho, kolik, že máš kilo???

prosteja
17. črc 2009

carcul ahooooj 😵 teda musím souhlasit s holkama...... hehe to vystihla dokonale..... 😀 ty hubeňoure 😀 a nebooooj, oni si tě zváží u doktora...... jinak ani holky nevím, jestli jsem vám tu svoji šílenou cifru co se objevila na váze řekla 😀

hehena
autor
17. črc 2009

ne PROSTEJí.. se pochlub 🙂

prosteja
17. črc 2009

no předně musím říct, že je mi to úplně jedno kolik vážím....na té váze až tak nesejde, znám hubeňoury co váží daleko víc než já....... ale pro představu, měřím 162 cm a vážívala jsem kolem 50kg a po přibrání z těch přášků jsem odhadovala tak 54kg 😉 jak hluboce jsem se spletla 😀 v těhu průkazce se mi skví krásný čísilko 58,3 😀

angetha
17. črc 2009

Jsem se zakecala se švagrovou 😎 No Prostějko nepochlubila ses

angetha
17. črc 2009

Co bych za to dala Prostějko 😎

prosteja
17. črc 2009

ange už jo 😀 😀 😀

jinak jsem spíš zvědavá holky, jak se to bude hýbat ta váha.... beru tohle jako váhu na počátku těhu 😉

prosteja
17. črc 2009

ange 😅 ty jsi podstatně dál, mě se to taky vyšplhá nahoru... a s tou váhou jsem celkem spokojená, v těhu se rozhodně hlídat nemíním, ať si mimi vezme co potřebuje 😉 teď je otázka kolik celkem přiberu 😉