Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
17. črc 2009

holky, např. v mothercare mají slevy, nebo si kupte něco na mimibazaru, ale s těma šikmáčema opatrně, spousta těch hader je zdravotně závadnejch a z kalhot můžete chytit gynekologickej zánět 😲 vylučujou ze sebe nějaký prapodivný látky, jak to skladujou

angetha
17. črc 2009

Jo a ten zip se mi poprvé nerozjížděl, podruhé už jsem ho nezapla.. 😀 no taky to bylo ve 34. týdnu 😅

hehena
autor
17. črc 2009

no to je opice... takže jedna si vzala dovolenku a druhá má jen tak volno???

já musím dneska... :(((
jinak já to mám PROSTEJKO z antikoncepce... ty hormonální změny... fakt paráda... a zadek jako zebra... 😀

prosteja
17. črc 2009

ange... no jo no... nejhorší je, že sedíme v centru, paří nám do oken slunko, nemáme ani žaluzky 😖 barák je starej a celej rozhicovanej za těch pár dnů veder..... ale všichni to tu musíme vydržet, bez výjimek..... a fakt nejhorší na tom je, že ona jde a sprostě využije toho, že šéf je fakt hodnej a řekne jí ať si jde kam chce, že jemu je to jedno...... 😖 jsou tu staří lidi, těhulky, kardiaci a bůhvíco a všichni sedí na zadku a jen proto, že jí se tady nechce sedět, tak odejde takhle.. ale kdyby si vzala dovču, tak nic nikdo neřekne.... nebo kdyby opravdu odcházela o hodinku dřív, tak taky nikdo nic neřekne... ale tohle.. když si uvědomíš, že ta kolegyňka si brala dovču kvůli tomu a takhle bába odešla ve stejnou dobu a dovolenou má celou 😲

hehena
autor
17. črc 2009

ANGE no ty si ze mě normálně střílíš 🙂)) a poprvé sis to takhle oblíkla kdy?? 🙂)

AMALLI to vyperu... chci něco mega levnýho a hlavně nechci nikde hodiny pobíhat... prostě nějaký kalhotový tepláky...

amallie
17. črc 2009

hehe: no....bacha na to, vyprat to nejde

prosteja
17. črc 2009

amal no já si říkala, že oběhnu slevy v obchodech a když nic, tak něco koupím na stánku..... však to vyperu, jak říká hehe a pár věcí od nich mám takovejch levnejch a nic jsem z toho nikdy neměla....... nechci vrážet na jeden měsíc do kalhot 1000,- protože pak budu potřebovat pořádný na zimu 😉

amallie
17. črc 2009

jinak kočárek objednáme, ale vyzvedneme až po porodu 😉

prosteja
17. črc 2009

jj holky je to hrozný... ona je v důchodu, pobírá důchod a ještě plat 2x takovej jako já, protože má odsloužený roky 😲 a ještě jí není blbý si prostě jít říct o volno.... přitom dovolenou má skoro všechnu a musí si ji do konce roku vybrat, protože důchodcům to nemůžou převádět 😔

angetha
17. črc 2009

Hehenko to bylo v květnu, jak byly hice..dva měsíce do zpátku 😎

prosteja
17. črc 2009

jsem si vám tu potřebovala postěžovat 😀 jak je to nespravedlivý 😀

amal taky budeme kočárek objednávat a vyzvedne ho pak manžel až se mimi narodí 😉

angetha
17. črc 2009

Bába jedna Prostějko 😠

amallie
17. črc 2009

prostej: a jakej?

prosteja
17. črc 2009

no ange já to vyřešila tak, že zip mám pod pupíkem, ten se mi nerozjíždí a pak tam mám takovej pásek a zapíná se to na knoflík a pak na dva háčky.... tak já jsem jednu část toho pásku schovala do těch kalhot a na to hodila volnou tuniku, takže to nebylo poznat... ale normálně jsem byla v rozepnutejch kalhotech 😀

prosteja
17. črc 2009

jo amal to nevím 😀 😀 😀 zatím v tom mám docela borďas 😀

prosteja
17. črc 2009

amal jen vím, že nechci trojkolku.... kámoščina se mi hrozně blbě řídila.... kočík měla krásnej, ale to řízení fuj 🙄 to se mi nelíbilo.... takže klasika, 4 kola 😉

amallie
17. črc 2009

taky budeme mít 4 kola

angetha
17. črc 2009

Jsem včera viděla Jané..a je to strašně prťavý a nizoučký 😅

prosteja
17. črc 2009

jo ange, jedubaba 😀 😀 😀

jj amal, mě se to fakt blbě řídilo, takže moje podmínka je, aby měl 4 kola... a pak taky aby se mi do něj vešlo i větší mimi..... takže větší korbičku........ když se narodí únor/březen, tak aby ještě na podzim se tam vešlo 😀

amallie
17. črc 2009

tak to mají jen některé kočárky, pokud chceš lehkej

prosteja
17. črc 2009

já vím amal.... 😅 spíš asi budu muset volit komfort miminka a těžší kočárek 😖

amallie
17. črc 2009

a co komfort maminky??? já volím komfort pro všechny zúčastněné tedy 😉

prosteja
17. črc 2009

jo a ještě uvažuju, když máme tu terásku, že by se mi tak hodil od nějakých známých nebo fakt solidních lidí použitej, starej kočárek na tu terasu.... sousedi teď jak mají mimi, tak vytahují ven celý kočárek, ale to je pěkně naprd 😖

amallie
17. črc 2009

no, stačí košík, ne?

prosteja
17. črc 2009

no amal to by bylo nejlepší, komfort pro mimi i pro mámu..... 😀 uvidíme, možná něco najdu, abych uspokojila obě strany..... pokud ne, tak určo zvítězí ta větší korbička a váha půjde na úkor toho... já ten kočár stejnak nikam táhat nebudu

prosteja
17. črc 2009

jj amal to mě taky napadlo 😉

prosteja
17. črc 2009

košík kterejch bych vyndala i s mimi ven...... uvidíme no...... 😉

angetha
17. črc 2009

No ale v tom košíku vydrží jen málo měsíců ne? pak se tam nevejde nebo nevidí ven

prosteja
17. črc 2009

ange právě říkám, že uvidím 😉 musím to prošpekulovat...... aby tam mimi mohlo spinkat.... vidět ven nemusí ange 😀 bude chrnět.... a na to možná bude lepší ten kočár.... ale jak říkám, musím vůbec zjistit co jde sehnat a nechci do toho vrážet nějak moc peněz... jako koupit druhej kočárek třeba za 5.000,- kvůli tomu.... na to fakt nemáme 😀

prosteja
17. črc 2009

jinak ange mooooc děkuju za tu radu s těma kalhotkama, jak jsem ti nedávno psala...... jen právě teď nevím, jestli je vzít nebo ne, protože paní mi napsala, že má už jen S 😖