Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

sacvi tak nějak podobně lebedíme i my jen mám vždycky natáhla obě nohy 😀

Sacvi no to musíš chodit na ty ozvy a do poradny, mě to taky připadá celkem zbytečně, přece kdyby jsme měli kontrakce tak to poznáme , ne 😉

sacvi
18. črc 2009

peti já eště na ozvech nebyla..mně poslechne srdíčko přes utz dyž sem v poradně a hotovka..

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Holky jupííííííííííííííííí pršíííííííííííííííííííííííííííí 😉

sacvi
18. črc 2009

no to je fááájn peti..konečně i u Vás bude lepšejc 😉 😀

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

jj a i nožky přestanou bolet 😉

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

a třeba příjde bouřka a malému se bude chtít na svět 😀 , to by se mi úplně líbilo, nechci aby mi poro vyvolávali, ale když člověk musí tak musí

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

a budu obalovat hřibové řízky 😝

sacvi
18. črc 2009

peti já si taky říkala že dyž budou bouřky tak by se to mohlo spustit 😀 No jedna už přešla a nic 😀 Teď už "jen" prší..

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

sacvi u nás jen zapršelo bez bouřky, ale já si myslím, že večer něco příjde 😉 a co tvoje buchty už je máš upečené?

sacvi
18. črc 2009

vdolečky už mám i dost popapané 😀 Dyž se mně tak povedly no 😔 😀

sacvi
18. črc 2009

peti a dokdy teda musíš porodit aby nemuseli vyvolávat?? A máš na někoho čísilko?? 😉

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Sacvi to věřím taky bych si dala nějaký vdoleček nebo buchtu , ale dieta je dieta ale na večer si dám hrozno místo večeře 😉 A stím do kdy musím porodit mi ještě nikdo nic neříkal, právě že ten můj Dr už má skoro měsíc tu dovolenou a zástup asi nechce rozhodovat ,ale uvidím, co mi řeknou v tom Zlíně a od pondělí už ordinuje i můj Dr - konečně 😉

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

sacvi tady jsem něco narychlo našla http://www.babyweb.cz/Clanky/a1583-Tehotenska-c...

sacvi
18. črc 2009

tak to nám musíš pak dát vědět..v každém případě držím pěstičky aby se malej vydal ven eště předtím.. 😵

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Jen všude čtu, ž se děla častěji UZ že miminko přibývá na váze a mě ho od toho 33 tt nedělali ☹ Vím, že kámoška co měla termín až začátkem srpna , tak jí nakonec vypočítali 16.7. TP a rodila ještě i tak o měsíc dřív právě ve Zlíně, měla taky tu cukrovku . Ale Dr přece na to mají vystudovanou školu tak snad ví co mají a co nemají dělat

sacvi
18. črc 2009

No to by teda měli vědět no.. 😒

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

A potom ať nejsme nervozní 😠

sacvi
18. črc 2009

Tak se na to peti zeptej..mně teda dělá utz pokaždé..kontroluje jak je mimi sestouplé a poslouchá to srdíčko..

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

sacvi na tom zástupu taky poslouchá srdíčko a dělá i ozvy ale mě by zajímalo jak je brouček velký a jak mi ten termín vychází, snad už nebude po termínu, to by nebylo dobré 😖

eeefffaaa
18. črc 2009

Ahoj holky!!!spolucekatelky na porod 😀 porad jste cely koukam,my bohuzel taky ☹ ani poslicci ted nebyly

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Ef to čekání je nejhorší 😠

eeefffaaa
18. črc 2009

petu me taky od 31tt UTZ uz nedelal,ani mi nerekl kolik asi tak prcek bude vazit...akorat me vzdycky vysetri cipek,poslechne pres bricho srdicko a zmeri bricho a ted chodim jeste na ten monitor...taky bych jeste brala UTZ,ale uz to asi neni nutny

eeefffaaa
18. črc 2009

jj petu to mi povidej...sice jsem z porodu nervozni,ale rikam hlavne at uz to prijde ted,stejne se tomu nevyhnu

sac a mas uplne obri brisko...nemas tam dve deticky 🙂

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

ef ale u mě to prý mají dělat protože u diabetiček miminko roste rychlejš , hlavně ke konci a nesmí se přenášet , té mojí kámošce to udělalo půl měsíc a porodila o měsíc ještě i tak dřív

eeefffaaa
18. črc 2009

sac jsem zvedava jak veliky budes mit miminko...jestli zalezi na velikosti briska nebo ne...

sacvi
18. črc 2009

efi ahooj 🙂 ,
to se mě ptají všichni 😠 😀
Ty máš tady na někoho čísilko?? 😉

eeefffaaa
18. črc 2009

aha a peti az budes 40tt a nebudes porad rodit tak jdes na vyvolani??

eeefffaaa
18. črc 2009

sac se nedivim,protoze je fakt obricek to tvoje brisko...ne nemam bohuzel ☹

sacvi
18. črc 2009

peti tak snad v to pondělí se to nějak vyřeší..ne?

efi no to doufám že nezáleží 😲 😀 Ale taky sem zvědavá jak budeme velcí..ach jo..se asi nedočkám 😝 😀

sacvi
18. črc 2009

tak aspoň spolu si můžeme vyměnit čísilko nééé? 😉 😀