Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
20. črc 2009

prstej a tobe uz se nejakej libi???

cat..s kombajnama??tvuj drahy dela neco v tomhle oboru??ja myslela ze mate cestovku nebo tak neco?

carculka
20. črc 2009

jinak holky k tem kocarkum-manza rek ze musime koupit nakej kraaaasnej a ze jakej si vyberu ten bude 😀

prosteja
20. črc 2009

carcul značka vyloženě ne, moc jsem to ještě neprobírala, času dost 😉 ale mě se líbí klasika..... mrkni klidně ke mě do albíčka..... čtyřkolka, klasická korbička, mám pár požadavků, třeba aby byla výškově nastavitelná rukojeť, aby se dal dát po i proti směru jízdy a tak..... 😉

cat79
20. črc 2009

Carcul máme cestovku, ale hlavní práce mé drahé polovičky je distribuce massey ferguson strojů, je jediný v reoublice, takže během žní je to masakr...a znáš zemědělce, moc IQ vysoký nemají, takže se všechno řeší dlouuuuhooo☹ale penízky jsou z toho moc fajn, a má to budoucnost, tak zase máme pak v zimě volněji..ale já bych chtěla na dovču ještě než porodim☹moooc bych se chtěla prohřát..

Jojo Prostějko, oni pořád hlásí že se má vyjasnit, ale když kouknu na net, je tam do čtvrtka zataženo a mrak s kapkama☹a já už to fakt nedávám☹((

hehena
autor
20. črc 2009

holky mám takovej dotaz.... jak jíte??? sníte porci na obědě??? a dáte si někdy i polívku???

carculka
20. črc 2009

prostej..ja uz je taky okukovala 😀 jojo casu dost ale stejne se obcas juknu na netu

hehena
autor
20. črc 2009

jsem se sem konečně dostala... 🙂)) a zrovna se ptám na takovou krávovinu .... 🙂))

prosteja
20. črc 2009

hehenko doma ano, dám si trošku polívky a druhý jídlo 😉 v jídelně když jdu, tak si polívku nedávám, protože je toho tolik, že bych to nesnědla 😉 .... jinak přes týden moc na oběd v poledne nechodím, to víš, jak nám tu blbě vařej.... takže jím tak kolem 4. hodiny teplý a taky většinou polívku i hlavní jídlo 😉

cat79
20. črc 2009

Hehe co je to za dotaz🙂)hihihihihi
Já si dávám polívku jen když jsem na návštěvě a cpou mi jí🙂))
Jinak co jsem těhu jím menší porce ale častěji, ono mimi jako říká samo...dřív jsem snědla někdy i víc než ten můj a teď se ve všem tak ňák rejpu🙂))ale prý to neva, máme jíst jak si tělo řekne🙂))nee???

verled
20. črc 2009

prostej:moje řeč s těma kočíkama🙂

prosteja
20. črc 2009

ver já jen tlumočím, co mi říkala paní v obchodě 😉

carculka
20. črc 2009

cat,no my snad dame taky dovcu do porododu 😀 .ta letni padla kuli praci...a pak uz s mimiskem 😀
tak to prace mate hafo 😀 😀 ale aspon se zas mate dobre 😉 a to ma pritel firmu nebo dela zastupce

hehenko..ja moc teply jidlo do sebe nedostanu..na maso chut nemam vubec...zvlast kdyz varim uz nemuzu jist..takze teply nemam kazdej den...jinak se to snazim vynahradit aspon ovocem a zeleninou-aspon trochu..a mam chute na sladky 😀

verled
20. črc 2009

zdravim carkul🙂)a mimi🙂
cat:my jsm ena tom stejně mě už přešlo hladový období a teď přesně jak říkáš, ve všem se porejpu a jim ja mravenec:-/

amallie
20. črc 2009

jéé holky, vy jste zase u kočárků 😵

já už jsem se rozhodla pro tu teutonia, sice za něj dáme skoro 30tis., ale prej je fakt nejlepší a zase jsem se utvrdila o víkendu o tom, že už si nikdy nekouzpím nic, o čem nebudu přesvědčená. Fungl nová myčka je podělaná, ani jedno nádobí neumyla 😠 😠 😠 namontovali jsme to a jede k nám zase opravář.......... přesně, koupila jsem levnou věc a jak to dopadlo 😠 takže kočát beru ten, co jsem vybrala a hotovo, budem holt muset ušetřit někde jinde 😉

verled
20. črc 2009

ale jniak na polívky jsem ujetá normálně a teď bych je jedla furt, zeleninový a kuřecí vývary🙂

prosteja
20. črc 2009

carcul že by holčička 😀 to já musím říct, že mám chutě šílený, hodně na zeleninu a ovoce a na maso taky.... a teplý když si nedám, tak je mi pak blbě, takže to už jsem poučená 😉

holky letím domů, mějte se krásně a zítra papa 😵

verled
20. črc 2009

no prostej:já slyšela že všechny těhu skoro papaj sladký🙂takže žádná holčička🙂já jak kdy jeden den chci kinder bueno a druhej den chilli chipsy🙂

carculka
20. črc 2009

ahoj verled,taky vas zdravim 😀

amal..a jakou jste vybrali?taky se mi docela libi nektery

amallie
20. črc 2009

carcul: teutonia cosmo+fashion korba+autosedačka tario

carculka
20. črc 2009

prostej... 😀 😀 😀 ...ja maso vubec ted nemusim 😝 ,ale uz par dni mam hroznou chut na cesnecku 😀
prostej,tak se s mimi mejte hezky.paa

amallie
20. črc 2009

a polívky jím taky, milovala jsem je vždycky, ale teď ještě víc 😉

verled
20. črc 2009

prostej paaa🙂

cat79
20. črc 2009

Prostěj papa🙂
Kuřecí vývar s knedlíčkama..joo to bych mohla denně.-)))ALE NEUMÍM TO TAK JAK MOJE MAMINKA🙂)SI ASI NECHÁM ZASE OBJEDNAT🙂)
Tak konečně přestala ta průtrž a můžu jet na nákup..koupím možná věci na ten vývárek🙂))a pak už dorazí ségruška na filmový večírek🙂))

hehena
autor
20. črc 2009

no blbej dotaz to je 🙂)))))

já že většinou taky polívky nejím... jenže poslední dobou mám chuť na všechno a halvně na polívky, takže si jí dávám častěji, ale teda musím říct, že když prostě sním klasickou porci plus polívku, tak pomalu ani dejchat nemůžu.... mě to trávení prostě tak zlobí, že nevím už co dělat.. jenže kdybych měla jíst v menších porcích - tak zhynu, bo bych si stejně nic nepřipravila... my tu věčně nic nemáme a mě nebaví si sama vařit...
tož nevím co se sebou.... fakt jsem strašně nafouklá ze všeho, zavodněná, udejchaná, no pecka ..... :(((

amallie
20. črc 2009

hehe: to podle mě k těhu patří, člověk žere, pak nemůže dejchat a za chvíli zase hlad 😀

verled
20. črc 2009

carcul:já zas na bramboráky🙂)
amal:jj chápu tě🙂
tak holky mě padla tak pááááčko🙂

hehena
autor
20. črc 2009

no holky ty kočárky a cena.... né ouplně bych s paní souhlasila... jsou levný kočárky, který vám službu moc neudělají... tak samo můžete natrefit na dražší kočár, o kterým vám sousedka bude vyprávět jak je bájo a vy z něj budete na mašli... jako až jednou vyberem kočár tak budu jásat... 🙂))) teda vyberu, manžu tohle asi nebude zajímat nikdy - možná tak jedině cena vozítka... 🙂))

no jestli to k těhu patří a bude se mě to držet - potěš... je mi fakt děsně... opuchlá ropucha...

a poslední dobou mám chutě naopak na hovězí vývary s nudlema... jak vidím cokoli kuřecího, tak se mi zvedá kufr... 🙂))

carculka
20. črc 2009

verled..jeeee,ty bych si taky dala 😀 ale zas jak bych je zacla delat tak uz na ne mit chut nebudu jak se toho nacicham..asi manzu vytahnu na obed 😀

verled..paa

amallie
20. črc 2009

já bych taky byla opatrná s levným kočárem a vůbec, se vším. Přesně teď s tou zasr myčkou, 7500 stála a je to šmejd 😠 možná někomu funguje, já nevím, ale 😠

jako polívky, bože, jak bych si nějakou dala.................ale zrovna dnes žádnou nemám ☹

hehena
autor
20. črc 2009

CARCUL to je zajímavý... taky moc nemůžu vařit, bo bych to pak nebyla schopná sníst... 😅 😨