Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
21. črc 2009

CAR ahooj, no me to uplne tak prislo, ze byl takovej vysoupnutej ven🙂

Jak je?

carculka
21. črc 2009

svoji,tresti mi hlava tak za chvili zalehnu..jinak to jde...a copak vy?? 😀

svoja
21. črc 2009

no krom toho soku vcerejsiho...dobry

cat79
21. črc 2009

Svoji já go měla taky!!!jako na tom trojúhelníčku nad ochlupením, úplně nafouklé a tvrdé...ale hned to splasklo, ale taky jsem koukala co to jako je...a ten můj teda poprve chtěl sám od sebe, před tím měl asi fobii že miminku ublíží a nechtěl se se mnou milovat, teda spíš i kdyby chtěl..nešlo to☹ale už je to OK, ale mě stejně zase trápí ten výtok, takže jsem si to ani moc neužila...děsný☹

Carcul asi zase tlak, proto tě bolí hlava, já jsem celé odpoledne na zahrádce a opaluju se ve stínečku a jsem na PC...pohodička, ale začíná se mi dělat nevolno...

svoja
21. črc 2009

CAT vytok me trapi taky porad....a k tomu obcas i traveni....chjochjo

angetha
21. črc 2009

Holky to vám asi jen ztvrdlo bříško..děloha je sval a zrovna nejspíš trochu pracoval ne? 😎

carculka
21. črc 2009

cat...🙂..a jinak od zacatku tehu vubec sam nechtel??

svoji,vytok mam taky uz od zacatku a dr rikala ze je to normal...bez intimky ani ranu

svoja
21. črc 2009

no, ANG, ale me to cele jakoby vylezlo ven...bylo to brutalni...a fakt silene tvrdy...jsem uplne litovala toho broucka🙂

CAR no...je to neprijemny...ale zas nespinim, nekrvacim....tak aspon tak...

carculka
21. črc 2009

svoji a co vsechno uz mas peo mimiska?

svoja
21. črc 2009

car dohromady mame 5 bodycek, zateplenou soupravicku (katatka, mikinku, oboustrany kabatek), cepicku a dvoje ponozticky, ktery jsme dostali...ty bodycka jsou ale vetsi a ta soupravicka je 62, takze pro uplny miminecko malicky nemame nic....vy uz neco mate?

carculka
21. črc 2009

svoji,tak ta 62 je pry kolikrat i mlinkejm-kamaradka kdyz mela malou tak ty mini veci ji temer zadny neoblikla-byla veelika..a i jsem cetla na mk ze kombinezky a tak berou v 62....
jinak ja uz neodolala-viz albicko 😀 😀

svoja
21. črc 2009

car no asi mas pravdu...ale uz se tesim, az zacne ten pravej nakupovaci boom🙂 manzel chce zacit az na podzim....jj, do albicka jsem koukala, roztomiloucky...taky jsi neodolala co?

carculka
21. črc 2009

svoji-neslo to(odolat).jinak nakupovaci u nas zacne taky az dyl...manza taky chce pockat nekdy na podzim a pak pomalu zacinat a souhlasim s nim-jen obcas (sem tam)jeden kousek 😀

venyska
21. črc 2009

Ahoj děvčata,můžu mít otázku na carculku?

venyska
21. črc 2009

Koukala jsem na tvé testíky,mám teď stejné duchové na testu jako jsi měla Ty.Můžu vědět po jaké době se ti ukázal první duch a za jak dlouho začal sílit?

carculka
21. črc 2009

venysko ptej se 😀

carculka
21. črc 2009

venysku ja mela prvniho ducha az 14dni po ocekavany ms a zacal silit prubezne(testovano kazdy den)

venyska
21. črc 2009

Já jsem totiž 10 DC a duch je vidět až po zaschnutí testu,ukázal se ti duch už v limitu?

venyska
21. črc 2009

carcul:Pamatuješ si prosím název toho bílého testu co máš v albu?

carculka
21. črc 2009

venysku ze zacatku myslim ze nee,no ale spis to tyk tipuju, kdyz jsem se chvili koukala tak nic a pak sla pryc,jelikoz jsem po tech x testech negativ uz tam nestepovala a pak najukla a tam duch.. 😀

carculka
21. črc 2009

venys..jojo byl to Best a mel byt udajne citlivejsi a pritom me vylekal se slabsi(jsem jinak mela vsechny mama) a mamatest silil

venyska
21. črc 2009

Já testuju mamatestem,ale musím se na to fakt dlouze zadívat a vidím ducha,i manžel ho viděl,ale bolí mě břicho jak když to mám dostat,a bradavky mě bolí už 3 den od ovu

carculka
21. črc 2009

venys..urco bude silit 😀 😀 😀 😀 😀 a to brisko je (myslim)normalni

venyska
21. črc 2009

No nevím,spíš tomu už nevěřím,mělo by to sílit den ode dne že?není brzo na testování?Poslední menses jsem měla 20.6.A ovu jsem měla až 21 DC

carculka
21. črc 2009

venysku,jsou holky kterym se to ukaze v den vynechani a holky ktery si museji pockat...jak rikam ja pocitala s vyvolavackou jelikoz uz mi to prislo dlouho ze tam neni nic...no a nakonec se ukazal..byt tebou tak o zkusim obden at se tak nenervujes 😉

venyska
21. črc 2009

Děkuji

svoja
21. črc 2009

venys gratulace...

carculka
21. črc 2009

neni vubec zas venys,mne tu pedti zas radili holky 😀 😀 a pak dej vedet jak bude carka silit 😉

venyska
21. črc 2009

svoja:děkuji,ale pochybuju že tomu tak bude.Duch který se ukáže až po dlouhém zaschnutí testu,druhý den nezesílil,pocity jak když to mám každou chvíli dostat,akorát ty bradavky,ta bolest a citlivost,a šimrání a pnutí v prsou,to neznám 😒

carculka
21. črc 2009

venys,urco bude silit,drzime ti palecky 😀 😀 😀 😀 😀