Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

venyska
21. črc 2009

svoja:ty máš první test v albu unimark že?Ten mi min.měsíc ukázal 4krát za sebou krásné // a těhu jsem nebyla.Hcg jsem měla 1,1

venyska
21. črc 2009

carcul:Ještě jednou díky

venyska
21. črc 2009

Jak se jmenují ty testy s modrým koncem proužku?Má je svoja v albumu,hodně je tady holky mají

cat79
21. črc 2009

Ahoj Venysko🙂
Gratulace tichounká, určitě bude duch sílit, já to měla taky tak, nejdřív úplně slaboučkšj skoro neviditelnej duch a za 4dny už dálnice🙂
Jinak ty testy s modrým koncem jsou mama testy ale ty co jsou v krabičce po 2, je to asi za 39kč🙂

venyska
21. črc 2009

Cat:děkuji,jooooooo koukám na tvé testíky,mám stejného ducha,ale mě trápí že se ukáže až po zaschnutí testu

cat79
21. črc 2009

Holky tak jsme si s mimi dali/ly ovocný koktejl🙂))ale je nám ňák divně, snad nebude lejt☹((na zítra jsem koupila zmrzku, upekla bábovku a čekám návštěvu🙂

Koukala jsem že už ani carcul neodolala a nakupovala pro mimi, no my už za 10dní budeme snad vedět pohlaví a pak mě z toho krámku budou muset vynést🙂)))zatím odolávám🙂)ale už se strašně těším🙂))

Svoji ten výtok je mizérie, to teda jo a já se kolikrát radši musím zkontrolovat, jestli není krvavý, mám strach když to zacítím, ale naštěstí vždycky je to jen průhledné....

cat79
21. črc 2009

tak to zkus vyfotit když je ještě v limitu a šoupni to sem, vyfoť to na makro, mě taky přišlo že to neni vidět, ale holky tady mi to odsouhlasily že je to TAM🙂))

venyska
21. črc 2009

vyhodila jsem je,už sem byla na nervy jak jsem to pořád zkoumala 😢 😢 😢 😢

carculka
21. črc 2009

cat ty jsi ale sikulka,ja jdu ted delat ovocny knedliky 😀 😀
a uz mas plan kolik toho chces celkem koupit?

cat79
21. črc 2009

tak to nemám ponětí Carcul🙂))
Asi na začátek to co píšou v těch příručkách, protože to mimi strašně rychle roste..jo a nezapomeň carcul že ty 1. oblečky by měly mít dlouhý rukávek, páč budeme rodit v zimě🙂 teda ty až v březnu, ale stejně, já asi koupím na ty první měsíce víc s tím dlouhým a hodně teplého, to je nejroztomilejší s těma ouškama ty čepičky🙂)ale uvidím co kde seženu🙂a pak asi budu dokupovat postupně🙂)už se strašně těším🙂)))
Jo a potkala jsem dneska tu kámošku na cvíču a koupila si IMPLAST BOLDER a nadávala, že nemá ty přední kolečka otáčecí a strašně špatně se s tím maniouluje, tak kdo ste chtěli implast...jako že asi dost holek ho má v top 10, tak prý nic moc☹

angetha
21. črc 2009

Cat to je divný, že by neměl natáčecí kolečka 😕 😕
http://www.kocarky.cz/kocarek-implast-bolder-4....

svoja
21. črc 2009

VENYS ja jsem zacala testit hodne brzy po ovu, ale samozrejme byly negat...ten prvni se me ukazal nekdy 25DC vecer a byl to nejakej test z tesca, ani nevim, jak se jmenoval...ostatni byly mamace....

CAT ja mam favorita asi cortinu...i manzelovi se libi

carculka
21. črc 2009

cat,jojo s tim pocitam ze spis delsi rukavek..ale treba vubc nevim kolik v jaky velikosti by toho mel clovek koupit
a mas pravdu ze ty teply vecicky jsou krasny,hlavne ty zviratkovsky

cat79
21. črc 2009

Carcul noo🙂 přesně ty🙂)))já ti pošlu seznam, poslala mi ho na mail Petulka, jaký máš email?
Ange říkala, že ty přední se neotáčí, jsou jako napevno, ale nevím jaký tip toho implastu má, je možném že je víc druhů...ale nevím...¨Svoji Cortina se mi taky líbí...ale mám ji asi až na 3. místě🙂zatím....

carculka
21. črc 2009

cat...michab@seznam.cz.....dekuju moc🙂..fakt nemam poneti,jelikoz vim ze z toho rychle uroste ale asi i dost uspini...a jaky mas na prvnich dvouch?

cat79
21. črc 2009

Jo Svoji kolikátej den tt jsi dneska?Jestli taky 16+2tt, tak je dneska miminku od oplození 100dní🙂)napsali mi to z www.rodina.cz:-) to je sranda, co?100dní, tomu se nechce ani věřit🙂ale já vlastně jako přesně ty + nevím, u jednoho Dr mi řekli asi o 2 dny déle...ale to se dozvíme asi na té další kontrole, to už by dle mimíska mohli vědět snad přesně

cat79
21. črc 2009

já mám ten casual play na 1. místě a pak ten X-lander

cat79
21. črc 2009

Carcul máš to tam🙂)v mailu:--)))

carculka
21. črc 2009

cat..ten casual se mi taky libi a pak mura a taky teutonia S3 ..

carculka
21. črc 2009

a casual a teutonia tak stejne a pak ta mura a ete jane

cat79
21. črc 2009

Hele Ange, ale když se podíváš na ten obrázek implast bolderu, jsou tam ta kolečka fixní, nevím co teda myslí tím natáčecí, ale možná ke to fakt asi od druhu modelu...ta kamarádka mi to radila, že jako tenhle prostě néé, že ať se na to dívám i u jiných, že je to důležité...

Holky tak koukám na TV a dávaj na nově takovou hovadinu strašnou🙂)ale to moře a delfínci a sluníčko🙂)))já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

carculka
21. črc 2009

dekuju cat

cat79
21. črc 2009

není zač🙂 teutonia je taky pěkná a ten jané, tam jak psala hehenka, moc koleček🙂))ale barevně je ta růžová náádherná🙂)))Mura..neznám, já ještě včera našla ňákej ten barevnej, už nevím jméno.....

carculka
21. črc 2009

cat-maxi cosi mura...

svoja
21. črc 2009

mura dobry....ten patri pry mezi ty lepsi....x-lander nic moc pry

svoja
21. črc 2009

cat jsem 16+3

svoja
21. črc 2009

takze 101🙂 to je hezkyyy

cat79
21. črc 2009

viď🙂
Já taky slyšela že X-lander nic moc, ale nevím proč☹
na muru mrknu..
Holky jdu relaxovat k telce, dneska toho u PC bylo až až🙂))
Tak dobrouuuuuuu🙂))a zítra papapapa

svoja
21. črc 2009

cat pic

carculka
21. črc 2009

cat papa