Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
24. čer 2009

a zdravim cat a miminko 🙂

angetha
24. čer 2009

Amalko existují tři druhy svrchních kalhotek - PUL, fleese a vlňáčky..
Kapsové pleny dnes pořád existují, ale tím způsobem, že je to celé plena a uvnitř má kapsu na dovycpání ( když se jede na procházku, na spaní a tak) to se pak pere celé, ale jsou třeba svrchní kalhotky 😉

angetha
24. čer 2009

Ahoj Alžbětko, jak se vede?
Jsme vás asi s Efi zahltily informacema co? 😎

eeefffaaa
24. čer 2009

holky musim letet...budu delat dneska knedliky s jahodama a jablkama...uz se na ne cela klepu,takze se jdu nasnidat a jdu na to 🙂

mejte se krasne i kdyz je venku tak hnusne a zase brzy ahojky 😵 😵

prosteja
24. čer 2009

ahoooj efi a Davídku 😵 teda holky, budete mě zásobovat informacema a zkušenostma, já jsem z těch plín dočista nesvá 😀 dřív se dítě zabalilo do plíny a bylo 😀

ahoooj cat a mimi 😵

ahoooj alzbeto 😵

angetha
24. čer 2009

Papa Efi

orchidei
24. čer 2009

Krásné ránko přeju!
Amal to je skvělá zpráva že vysledky jsou vpořádku!
Cat ty tu zase děláš chutě!
Já si včera přivezla od maminky krabici jahůdek a krabici borůvek tak mě čekají koláče a asi knedlíky si udělám do mrazáku!
Teda jsem zvědavá na ty vaše zkušenosti s látkovýma plýnama! Vým že ségra když byla těhotná tak říkala jak je bude používat a ty papírový jen na výlety a mám takový dojem že látkový nepoužila ani jednou!
Normálně na mě včera padla taková depka že jsem seděla na záchodě a řvala tam asi půl hodiny! Vůbec nevim proč, prostě jsem najednou chtěla to malý tak moc až jsem to nějak psychycky nezvládla! Jsem fakt tele! Ještě že mě manža neviděl!
Jé já už se těším až tu budete ukazovat ty Vaše krásný miminka! Zachvíly nám tu začnou pěkně přibývat!

angetha
24. čer 2009

Ahoj Orchi...snad to byla jen depka kvůli tomu počasí, teď už je ti líp?

angetha
24. čer 2009

Holky a když budete kupovat ty klasické bílé plenky, nekupujte je v Tescu a tak a nekupujte plenky od Hyblera...
Jděte do LTZ, Popoliny, Imse Vimse a Kikko 😉

amallie
24. čer 2009

holky já tomu nerozumím ☹ ☹

já bych brala, aby mi někdo řekl, kup si tolik a tolik těhle plenek a kaťat a je to

páč na všech stránkách je tolik druhů a za různý ceny a co já vím

např. ty kaťata co píše anget, který jsou na co?

prosteja
24. čer 2009

amal taky v tom mám zmatek zatím 😀 ale ta stránka latkovepleny.cz je super 😉 mrkni na to, tam máš vysvětlený co a jak... a neboooj, holky budou mít za chvíli bohaté zkušenosti, tak nám poradí 😀

ahoooj efi a zase se ukaž 😵

ahoooj orchi.... 😵 takový depky znám.. neboj, bude líp 😉

orchidei
24. čer 2009

jojo už jsem tu svámi tak mám hned lepší náladu! Oni mě taky včera pěkně nesr... kamarádky tak se to asi všechno nějak sešlo! Já má vždycky dobrou náladu po mrše a na začátku ovulace-to jsem taková natěšená, ale pak když je po mám skoro 14 dní čekat jestli jo nebo ne tak to na mě nějak padá!
Ale včera potkal na služebce manža čápa někde na hřebeni rodinnýho domku a dneska ráno jsme taky jednoho potkali! On tam bývá vždycky ale letos se tam neukázal už asi tři měsíce! Ještě včera tam nebyl a teď tam na nás bafnul! Tak mi to přidalo trošku optimismu! 🙂 🙂 🙂
Jo a včera konečně porodila ta kamarádka. Mají Amálku (3,22)

amallie
24. čer 2009

ange: tak v tescu nekoupím nic, já v takovejch obchodech jen jídlo

prostej: na té stránce je ale informací právě moc a není tam jednoznačné doporučení

prosteja
24. čer 2009

amalko no to je sice pravda, ale rozhodnout se musíš sama, co chceš využívat.... ale jsou tam rady, kolik toho koupit a v tom slovníčku plenek, co sem dávala ange máš i proč jsou který vhodný a na co... neboooj, do toho přijdeme 😉

orchidei
24. čer 2009

Amal já v tom mám taky pěkný guláš! Však ona na Anget potom řekne já plínky využívá nejvíc a kolik jich tak potřebuje!

amallie
24. čer 2009

Jasně a Anget a Efi nám pak poraděj, mě právě trošku odrazujou ty inzeráty, kde prodávají nové pleny, že jim nevyhovují.............. tak abych nedala několik tisíc a pak.............

angetha
24. čer 2009

Orchi čáp už vás hledá no 🙂 🙂
Amalko jelikož je každý miminko jiný, tak mu vyhovuje něco jinýho..
Klasické čč ( bílé plínky) jsou univerzální..ta se přizpůsobí každému miminku a vyjdou o dost levněji.. 😉
Na ně navrch potřebuješ svrchní kalhotky, je jedno jestli to budou PUL ( oblíbené jsou Imse Vimse), fleese, nebo vlňáčky ( přes den jsou moc dobré Loveybums, Cuddle wool a na noc natahovací vlňáčky - Disana)

Úplný základ by tedy byl:
čč - minimálně 40 ks ( spotřeba může být i 20 denně, nejspíš je využiješ jako vkládací na noc)
svrchní kalhotky - 3 ks ( od každé velikosti)

amallie
24. čer 2009

No, konečně rada do pranice 😉

Díky, anget

Já si všechny poznatky zapisuju a pak nakoupím asi v létě, vzala bych klidně i něco z druhé ruky, pokud by to bylo za slušnou cenu, někdy holky prodávají jen o krapet levnější, tak to radši nové

zubajda
24. čer 2009

Ahojky prvosenky, zdravím vás a přeji krásný den, i když trošku uplakaný 🙂)) 😵 😵 😵 😵

amallie
24. čer 2009

ahoj zubajdí!!

angetha
24. čer 2009

Ahoj Zubajdí 🙂 🙂
Amalko já mám taky většinu z druhé ruky a vůbec to není poznat 😉

amallie
24. čer 2009

anget a o kolik jsi koupila levněji?

orchidei
24. čer 2009

Anget snad jo! Za týden už bud vědět víc!
Musím pracovat tak se zas loučím! Mějte se tu moooooooooooooc krásně a hlavně buďte všechny i s miminkama fit! Papa uvidím jak budu stíhat, jestli budu moct ještě dneska nakouknout!

angetha
24. čer 2009

Papa Orchi..
Amalko..vždycky jsem to počítala aby i s poštovným to vyšlo levněji, a je to třeba 200 Kč na dražších kalhotkách, většinou 100Kč..takže celkem jsem určitě 1500 Kč ušetřila

amallie
24. čer 2009

anget: tak to je dobrý, já jsem právě zatím viděla jen třeba o 10% levnější a tak, to bych si radši koupila nové

angetha
24. čer 2009

No někdy to tak je..to se pak s tím poštovným nevyplatí, je lepší koupit nové 😉 koukni na Mimibazar

angetha
24. čer 2009

Tak takový já nemám 🙂

hehena
autor
24. čer 2009

ahooooooooooooooooj, brýýýý dopoledne... 😵 😵 😵

hehena
autor
24. čer 2009

ty plenky - to je normálně španělská vesnice...