Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
22. črc 2009

PROSTEJKO to on už je dávno srovnanej... rozhodně víc než já a pořád říká jak se těší, ale tyhle věci (jako kočárek atp.) zatím asi ani nechce řešit... možná až bude za námi ten 3 měsíc... je fakt, že s tím krvácením se člověk prostě míň těší... je to jen taková psychická obrana, ale je to a možná je to dobře.. ale snad bude všechno v pořádku a my se začneme všichni nějak těšit a pomaličku připravovat... 😉

hehena
autor
22. črc 2009

jo je fakt, že poslední dny přichází domů až kolem 8 někdy bohužel i dýl... občas teda i dřív, ale moc těch dní není... takže tím míň času na sebe máme no... ale za pár dnů končí vetší kampaň, tak snad pár dnů budeme víc spolu... no ale za chvíli zase příde velký balení.. příští týden už stěhujeme... :-O
aspoň mi to do tý kontroly rychleji uteče... 🙂

prosteja
22. črc 2009

jo tak hehe u nás to taky neprobíhá tak, že by byla nakupovací mánie a pojďme se podívat na kočárek a tak.... to neee, na to je mooooc brzy.... ale když jsme takhle šli po obchodňáku a já chtěla někam vlízt kvůli oblečení a měli tam i kočárek a sedačky, tak to hned manža okukoval.... 😀 a to by dělal i ten tvůj 😉 ...... a neboj, to krvácení brzy ustane a už se budete jen a jen těšit..... 😉 😵

prosteja
22. črc 2009

no vidíš hehe, to se ani nenaděješ a půjdeš na další kontrolu a pak hned za chvíli na ten screening a za chvíli bude první trimestr za náma 😉

verled
22. črc 2009

hehe:to nevymejšlíš ono to tak stejně nejspíš bude......na to my měli doma koťata🙂když se mýmu ratlikovi dělalo mlíko, tak to vypili, ale neboj to bude dobrý fakt za dva dny.......to se stává........a bolí to je jasný, už jsi měla ty zduřelou žlázu třeba v podpaží??já jo a bolelo to hodně, ale za pár dní se to samo vstřebalo🙂...a jinak klid, oni chlapi už takový jsou......že to tak moc neprožívaj a neřeší, zlepší se to až bude mít s mimi kontatk, počkej až ucítí kopance🙂.....a jinak máš času fakt dost to je pravda, jáý to taky ještě neřešim, ani jako holky moc neserfuju na netu a zuřivě nehledam až v těch posledních 3 měsících to budu všechno zařizovat.....
😉

verled
22. črc 2009

hehe:tak mi drž palce já jdu zejtra a doufám že mi dr udělá utz a řekne mi co to je🙂

hehena
autor
22. črc 2009

no držím držím a těším se na zprávy VER 🙂)) ty bych chtěla pipinku co? 🙂

zuzka.o
22. črc 2009

Ahooooj Prvušky

jdu vás na vteřinku pozdravit. Jak se všechny máte???? Doufám, že je všechno v pořádku. Nějaká nová těhulka? A už se objevila Vendelí? A co Orchi? Už má průkajdu?

Jéééé, Petulka je maminka.........náááááádhera, jsem naměkko. Tak Vítečkovi vše nejlepší do nového života, hlavně hodně zdravíčka a hodně lásky 😵 😵 😵

verled
22. črc 2009

heh:jojo pipinku🙂

ahoj zuzu🙂kromě Vítka nic novýho, Orchi na nás prdíkuje🙂

zuzka.o
22. črc 2009

A jak se cítí těhulky?

prosteja
22. črc 2009

ahooooj zuzi 😵 Vendel se pořád neobjevila 😖 a Orchi má fůru práce, mrkne jen občas... 😉

cat79
22. črc 2009

Ahooj holky, koukám, že dneska je tu ňák klidněji, zato tady u mě je práce jak na kostele, musím to stihnout do 14.30, pak mi dorazí kámoška s miminkem🙂)jupí a budem grilovat, je tááák nádherně🙂))
A nám neteče teplá voda a já si musím nutně umýt vlasy, jinak mi sami slezou🙂))hihihihihi

Koukám že nic nového, tak všem ořeju krásný den a večer ještě nakouknu!!!papapapaappa

hehena
autor
22. črc 2009

ahoooj ZUZI, ahoooj CAT... aha, tak zase ahoooj CAT a užij si grilování 🙂

Zuzi mě je fajn 🙂

jen tu teď mám nemocnou pejsku... má horečku, tak jsem ná ní už hodila ledový ručníky, byla nějaká bezradná a evidentně jí to ulevilo, bo hned usnula...

zuzka.o
22. črc 2009

Jéééé, chudinka 😖 ve vedru a ještě s horečkou ... a byla jsi u veterináře?

hehena
autor
22. črc 2009

jj ZUZI byla... zánět mléčné žlázy...prý si to asi nějak rozškrábla... nevím.. možná nějakej pokus o falešnou březost... většinou se to stává po hárání, ale měla hárat až příští měsíc... tak snad jí bude zítra líp....

hehena
autor
22. črc 2009

uvažuju, že jí skočím koupit ten tvaroh.... našla jsem, že je to dobrý na obklady... no a mohla by se tím chladit i vnitřně...

prosteja
22. črc 2009

hehe to by jí snad mohlo pomoct 😉

orchidei
22. črc 2009

Ahojky tak Vás jdu zase pozdravit! Šéfík se vrátil z dovči, tak jsem měla strach že mě sprdne že jsem toho moc neudělala, ale potěšil mě! Vypadá to že termín odevzdání nebude ještě tento týden, tak se mi ulevilo! Už jsem vidělala jak jsem tu denně do 8 ☹ !

Teda ver 😲 , já na Vás neprdim! Jen nestíhám, být tady každý den!

Peti moooooooooooc gratuluji, už se těším až uvidím fotečku!

Hehe chudinka malá Rozinka, snad jí bude brzi lépe!

Holky myslíte že ta Vendelinka se tu ještě ukáže ☹ ?
A zubajdík? Tu jsem tu už taky dlouho nezahlídla!

hehena
autor
22. črc 2009

ORCHI ahooooooj... jsem na tebe myslela kdepa asi seš a jak se máte...
tak co? jak se cítíš?

sím tě, kdy jdeš na tu kontrolu? nebo když jsi byla v kolikátým jsi týdnu a tak... přesunula bych tě do těhulek, ale nic nevím....

na ZUBAJDí myslím...
a VENDEL nevím, snad je v pořádku...

orchidei
22. črc 2009

ahooooooooj hehenko!
Týden nevím! Byla jsem 15 a to říkala že tak 5nebo 6 týden a na ultrazvuku bylo 5+1! Na další jdu teď v úterý, tak snad už budu vědět víc!
Jinak mě je fan, občas na mě přijde taková 5ti minutová bolest podbříška a kříže! Až na tu nedočkavost! To je šílený! Já bych potřebovala na ty ultrazvuky chodit snad každý den! 😀

prosteja
22. črc 2009

ahoooj orchi, to je jak telepatie 😀

na zubajdí jsem taky nedávno myslela, jak se asi má 😖

amallie
22. črc 2009

ahoj holky!!!

máme převzatý byt, hurááá, je to nádhera 😵

orchidei
22. črc 2009

o víkendu jsme to oznamovali doma! Se ségrou jsme si pěkně zaplakali a naši byli taky pěkně na měko! 🙂

hehena
autor
22. črc 2009

AMALLI gratulujuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ORCHI tak se těším na zprávy... šoupnu do těhulek už teď... nějak to spočítám zpětně...
jo už jste to taky řekli doma? ségra plakala?? to je hezký...

teda já jsem teď taky nějaká plačtivá... všechno mě dojímá... 🙂))

amallie
22. črc 2009

holky, já si jdu zase lehnout na gauč, neb dopolko bylo náročné.......... a jsem plná dojmů 😵

orchidei
22. črc 2009

jojo ségra plakala a už by mě všechno po malý dávala! Kolíbku už mi chtěla přestěhovat a kolotoč že si můžu vzít! Je z toho snad nadšená víc jak já! A já si o víkendu užila tu její cácorku, ale utahala mě teda slušně! Jsme spolu pěkně tancovali a že jsem byla normálně uplně spocená! 😀

jé Amali a ukážeš nám krásný byteček?

orchidei
22. črc 2009

jojo normálně jste si mě přivolali!
Prostej tebe pořád trápí ty nevolnosti! Snad to brzy přejde! Mě ještě nebylo zle ani jendou!

hehena
autor
22. črc 2009

ORCHI to je krásný.... a kolik je ségře a malý?? .)

AMALLI pěkný dáchnutí 🙂 😵

cat79
22. črc 2009

Ahoj Orchidejkooooooooooooooooo!!!!
To je krása, tolik tolik ti to přeju, jak ses na to těšila🙂 úžasný a te´d se ti sen splnil a za necelých 9 měsíců budeš mít vlastního mimíska a pak budete blbnou i s neteřinkou🙂)))
Mooc jsem šťastná za každou takovouhle zprávičku tady, je to taaak dojemné🙂))gratuluju!!!!

Tady se zatahuje, mě asi trefí🙂))a navíc kotel pořád nejde a já se nutně musím umýt!!ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

prosteja
22. črc 2009

orchi tak to je super...... no my vymýšlíme, jak to říct u nás..... pojedeme v půlce srpna, tak tchánovi na narozky koupíme asi dudlík a mojí babičce a dědovi musíme taky něco nachystat 😉 jsem zvědavá jak to přijmou

ty nevolnosti nejsou tak hrozný orchi...... mě je většinou celý den tak nějak divně, střídá se to, chvíli je mi úplně fajn, pak zase trošku špatně od žaludku....... ale zvracela jsem jen 2x, takže pohoda 😀