Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
22. črc 2009

cat buď ráda, že se trošku zatahuje 😉 vždyť je tam strašně 😖

hehena
autor
22. črc 2009

CAT si asi libuje v tom horku a dusnu či co... 🙂)) bo já teda taky nechci takový vedra....

prosteja
22. črc 2009

hehe já teda taky ne.... mě sem do kanclu paří celý den, já jsem ráda za každý mráček 😅

hehena
autor
22. črc 2009

tý jo, tak jsem zbodla madlovou paštiku.. já jí tak milujuuuuu .... mlask... 😅 😀

hehena
autor
22. črc 2009

fuj PROSTEJ, to bych zdechla... nemůžeš si na to okno dát nějakej hadr???

prosteja
22. črc 2009

jé hehe, taky bych si dala 😀

no mám tu takový starý žaluzky, ale to houbec stíní 😠 ale teď se tu taky zatáhlo 😀

hehena
autor
22. črc 2009

tak co SAC... nerodíš? 🙂

verled
22. črc 2009

orchi:však já to tak myslela🙂
hehe:koukám že nejenom já jsem uuuchyl na andlovou paštiku🙂

orchidei
22. črc 2009

prostěj mě sem taky paří a ještě mě tu šíleně hučí PC, takže každý den chodím domů s bolehlavem!

Ségře je 23 a malý bude v lednu rok! Už se těším až nafotíme nějaký fotečky, jak poslouchá u mě v bříšku svojí sestřenku nebo bratránka!

Cat mooooooc děkuji!
Taky to všem strašně moc přeju! 🙂

verled
22. črc 2009

holky tak naši koupili kočárek z druhý ruky, nemá vychytávky co chci a je modrej🙂....ale na druhou stranu mě to nebude nic stát🙂

hehena
autor
22. črc 2009

VER a co jsi chtěla za vychytávky?

tý jo ORCHI jsem si myslela, že je starší.... mi to přišlo i z těch fotek ze svatby... no fotky budou nádherný!!!! 😉 😵 😵 😵

verled
22. črc 2009

hehe:no otáčecí kolečka a taky barvu si vybrat, chtěla jsem ten espiro🙂.......ale to neva🙂

prosteja
22. črc 2009

ver tak na jednu stranu je to krásný od rodičů 😉 😵 na druhou stranu já takový předčasný aktivity od svých blízkých moc ráda nemám 😅 ale rodiče jsou moc hodný 😉

hehena
autor
22. črc 2009

ani mě by rodičové ouplně nepotěšili no 🙂))) fakt si radši věci vyberu sama. i když samo hodný jsou! 🙂 😵

prosteja
22. črc 2009

jj hehe...... ale my to tak máme v rodině všichni.... že raději se zeptáme, co by ten druhý chtěl a co by se mu líbilo a tak...... 😉 moje babička ta už by si netroufla koupit mi ani punčocháče 😀 jak říká ona sama..... tak vždycky jde se mnou, já si něco třeba k narozkám vyberu a ona mi to zaplatí.... to vítám daleko víc, než nějaký "překvápko".... ale určo jsou rodiče hodný 😵 každej by to neudělal 😉

verled
22. črc 2009

ale jo🙂popravdě na tom kočáru mi zas tak nezáleží🙂si aspoň budu moct mimi pronceznit hadříkama🙂

prosteja
22. črc 2009

jj ver... hlavně aby jsi byla spokojená.... aby se na to dala napasovat pěkně autosedačka a tak 😉 na barvě až tak moc nezáleží 😉

verled
22. črc 2009

prostej:no tak tuhle vychytávku to myslim asi nemá vypadal jako nějakej takko bych si tipla, ale to mi třeba ani neva, autosedačku jsem nacvakávat ani nechtěla🙂

verled
22. črc 2009

prostej:aspoň mi nebude vadit s nim drncat🙂

prosteja
22. črc 2009

ver aha..... no tak vidíš, tak to zas nebude tak hrozný 😉 uvidíš...... rodiče jsou fakt hodný 😵

verled
22. črc 2009

prostej:jasňačka, to nehrotim🙂

prosteja
22. črc 2009

no já mám strach, že takový nápady bude mít tchýně 😅 ne že by mi rovnou něco kupovala, ale mám strach, že bude po rodině a známejch shánět co kdo schoval 🙄 jako třeba u oblečků mi to až tak nevadí, ale mám hrůzu z toho, jestli nedovalí nějaký kočár nebo postýlku nebo něco a nebude mi to nutit 😅 no snad ne 😔

hehena
autor
22. črc 2009

PROSTEJKO tak když to nebude dělat hned v září, tak bych jí řekla, že ať se nezlobí, že už jste kočár koupili a je třeba schovanej u mamky...

hehena
autor
22. črc 2009

když jí ještě řekneš, že ten kočár vybral její syn, tak sklapne... 😉

prosteja
22. črc 2009

hehe 😀 dobrý fígle.... ne tak já doufám, že se k tomu takhle stavět nebude a když něco dotáhne, tak prostě bohužel, nechceme, nemáme zájem, už je zamluvený jiný třeba..... ale taková snad není, navíc bydlí těch 250 km daleko, tak ji to snad ani nenapadne nám tohle organizovat 😀

angetha
22. črc 2009

Jeeeeee tak jsme konečně doma a je chvíli klid...ráno jsme jeli ke mně do práce a pak jsme asi tři hodiny čekali v nemocnic na převaz...a musela jsem si dát sprchu, je to hrozný dneska

prosteja
22. črc 2009

hehe taky dobrý 😀

ahoooj ange 😵

hehena
autor
22. črc 2009

ANGE ahoooj 🙂 a co manža? už je to lepší?

PROSTEJKO a co vůbec maminka?

hehena
autor
22. črc 2009

k těm fíglům - tohle dělám vždycky když mi tchýňa cpe něco do hlavy... tak řeknu "no zrovna včera martin říkal... " nebo "právě před týdnem martin koupil..." a je po problému... příde mi, že si dlouhou dobu myslela, že s ním mávám a já nevím co... martin vždycky jen kejvne že jo a máme klid.... 😉 😵

prosteja
22. črc 2009

hehe dneska si mamča půjčila auto a jela si něco vyřizovat do Brna 😉 a při té příležitosti se stavila i "doma" u přítele, protože se jí za celou dobu neozval a když mu psala SMS, tak jí neodpověděl a telefon jí típnul 🙄 tak nevím, co si o tom myslet..... nabalí si prý v Brně nějaký věci a vrátí se ještě dneska zpátky.... napíše mu tam prý vzkaz, jestli je to jako jeho způsob rozchodu nebo co a že mají nějaký nedořešený věci...... oni totiž předělávali kuchyň a celý jádro v tom jeho bytě a dávali i nový dveře a na ty si půjčili peníze od mamčiné mamky a tety..... 😖 takže logicky, jestli se rozejdou tak po něm mamča ty prachy chce zpátky, aby je mohla vrátit 😔 no bude to ještě zajímavý asi 🤐