Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
22. črc 2009

holky, tak přišel pán na myčku. Jsem zase o ticku lehčí a myčka myje............Byla blbě zapojená. Jdu si hodit mašli, tak kdybych tu nebyla, jsem už v pánu 😲

svoja
22. črc 2009

tak jsem to docetla....
HEHE pejsky me je lito...chudinka...ale ono ji to prejde....my jedeme dneska s micinkama na oskovani, docela je lituju v takovem teple...u nas je teda parak neskutecnej...a navic kocicka me prijde ze ma taky nejaky zdreniny na brisku, budu rada, kdyz se ji na to koukne doktor....

Dnes jsem byla chvili na plovce...nebyla jsem teda v bazenu, jen jsem se tak osvezila, byla jsem s kamoskama. Jedna mela s sebou prcka...takovej bozan to je🙂 Zitra jdu zase....No a v patek asi s manzlem a jeho synem...a v sobotu odjizdime na dovcuuuu....huraaaa

svoja
22. črc 2009

CAR to snad neni mozny....

svoja
22. črc 2009

my zas dneska dali skoro 8 tisic za auto...jsme ho chteli nechat prohlidnout pred dovolenou a sup...novy vyfuk...novy olej....to je v prd....porad nejaky vydaje...

hehena
autor
22. črc 2009

SVOJI kam frčíte??? 🙂
s kočičkou držím palce...

AMALLI klídek... 🙂)))

CARCUL mám se bře! je mi fajn. jen ta pejska mě trápí... teď spinká pode mnou, asi nechce být sama... snad aspoň večer něco malinko pojí, nebo zhebnu...
a ségra mno nic no - ségra stejný... musí se s tím vším vypořádat, a ona to zmákne.. z nejhoršího je myslím venku! 🙂

cat79
22. črc 2009

Hehenko chudák feneška☹(
Náš kocourek taky sůně má něco s kyčlí☹ včera jsem ho vzala do náruče a sek mě asi 2mm po oko, paráda, málem jsem oslepla...ještě že mám te´d ten ksichtík samej pupínek, že se to stratí🙂))hihihi

Jo hehenko my bydlíme v bytě, ale ve vile, v tý hezký čtvrti nad poštou jestli víš. A máme k tomu zahrádku, takže je to moc fajn, máme kytičky a bylinky a lehátka a spršku🙂))))

Svoji necítíš už taky prcka?Já dneska celkem intenzivně🙂))teda jestli je to ono, ale je...myslím🙂)

hehena
autor
22. črc 2009

CAT jen tuším... a přímo z bytu vylezeš na zahrádku??? 🙂

no ho to zabolelo chudáčka... já zkusím Rozuli sáhnout na tu bouli a ošklivě se na mě podívá a odšourá se pryč... na nic jinýho se chuděrka nezmůže...

angetha
22. črc 2009

Holky tak jsme dělali ty knedlíky, manžel dělal tu omáčku k nim a olizoval zapojený metly v mixeru..a ptal se..myslíš, že by se mi něco stalo..Jsme si představili, že bysme jeli zas do nemocnice, tentokrát s rozsekaným jazykem... 😀 😀 😀 A jak se vám to stalo pane? Dznnnn 😀 😀

hehena
autor
22. črc 2009

ANGE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angetha
22. črc 2009

No 😀

amallie
22. črc 2009

ange: 😀 😀 😀

cat79
22. črc 2009

Ange🙂)))hihihihihi

Hehenko no, máme přízemí, a okna přímo do té zahrádky, je to hezké, škoda jen že letos jsme grilovali asi jen 5x, a kytičky ten déšť tak tak přežily🙂 slunečnice se nám ještě ani neotevřely...to je prd léto, ale prej je dneska v Brně 36 a nehýbatelno..tady je tak 25 a pod mrakem☹

svoja
22. črc 2009

Holky pomoooc---ted jsem lezela v posteli, na zadech (na brise uz me to tlaci) a po nekolika minutach se me brisko jakoby vzedmulo a ztvrdlo...byl to takovej tlak neprijemnej....co te jeee????

svoja
22. črc 2009

HEHE Zelezna ruda....sumava....

ANG 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

CAT dneska se me zrovna znamy ptaly, jestli uz ho citim...ja ani nevim...obcas tam neco zabubla, ale spis si myslim, ze to jsou ty streva...ja proste dokud me zretelne nekopne, tak tomu neuverim🙂

amallie
22. črc 2009

svojo: to jsou stahy dělohy, normál 😉

hehena
autor
22. črc 2009

CAT tak to je fajn 🙂 😵 😵 😵

SVOJI paráda, takže taky čechy.... tak ať se vám dovolenka vydaří 🙂 😵

tady je na padnutí... radši jsem zavřela dveře a pustila si větráček - takovej mini na USB ale jakou udělá službu...

drahouš se valí domů... huráááááááááááááááá 🙂)) 😀

angetha
22. črc 2009

Svoji je to normální tvrdnutí bříška, řekni to dr. a buď v klidu, jez banány, pij Magnesii.. 😉 A neboj miminku to nijak neubližuje

sacvi
22. črc 2009

Ahoj holky, tak už je nám zasejc aji dobře 😀 Měla jsem tu od oběda na návštěvě mamku a sestřičku tak to bylo fajn..ale to vedro venku hnusáček eště že nikam nemusím a doma máme příjemnej chládek 😵

Holky ale zítra má být takové vedro a muž má zrovna v poledne tu promoci 😲 No to bude myslím mazec..esi tam neporodím tak už nikdy nikde 😀 A nebo večer až budem slavit 😀

sacvi
22. črc 2009

Hehenko držím pěstičky ať je Rozulce brzo lépe..chuděrka 😒

angetha
22. črc 2009

Sac vůbec ti tu promoci v takovém horku nezávidím 😝

sacvi
22. črc 2009

No angethko to bude mazec..ale jako pyšná manželka přece nemůžu chybět 😀

Holky sem docela naštvaná. Babička byla před týdnem nějak týden v nemocnici pře měla lehkou mrtvičku a mně nikdo nic neřekne..aji muž to věděl sem se dnes dozvěděla..Ona mi psala sice sms..jako že na mě čeká u Miloušů kdy tam dojdu. Ale já chci u Miloušů rodit tak sem si myslela že jako myslím kdy pojedu rodit tak sem jí napsala že eště nic a toto by mě nikdy nenapadlo..Kdyby napsala ležím tu stav se..a takhle sem tam ani za ní nebyla ☹ A nikdo mi nic neřekne 😒 Až teď..musí si 4krát denně píchat inzulín ale nějak jí to nemocnici nešlo a místo 12jednotek si píchla skoro 20takže kolem ní lítali celou noc že na tom byla zle..ach jo..a teď je sama doma a nikoho tam nechce!!!..co když si zase píchne málo nebo hodně?? Otec tam prý za ní každej den chodí a volá ji ale i tak..ach jo..

angetha
22. črc 2009

Sacvi oni si lidi myslí, že když jsme těhotné, tak se nám nesmí říkat žádné špatné zprávy..Snad bude babička v pořádku a inzulín si bude píchat bez problémů

sacvi
22. črc 2009

No já doufám angethko ale i tak mám z toho strach..navíc nemá skoro žádnej cit v pravé půlce těla..naštěstí prý to byla lehká mrtvička takže chodit a tak může ale cit jí chybí no..že třeba něco chce vzít do ruky a vypadne jí to.. ☹

No tak snad to bude dobré..

sacvi
22. črc 2009

angethko a jak se daří Vendulce v takové vedru?? Koukala sem na fotečku z práce a máte oba pěkný bříška 😀

carculka
22. črc 2009

hehenko..a co je pejsce?to mi mrzi..ja musim s nasim se srsti,jak uz je starej,tak ted ma takovy lysinky...

sac..no zitra bacha🙂aby nebyl dalsi duvod k oslave 😉 😉
a babicka snad bude brzy v poradku 😉

svoji.. si dovolenou hezky uzijte 😉 😉

cat..tak to mate supr bytecek...a kdy zacnete stavet? 🙂

hehena
autor
22. črc 2009

SAC to je děs.... holt je to prostě tak, že opravdu nechtějí nic říkat, bže si těhulka.. přitom těsně před porodem a určitě bys takovou zprávu přijala a za babičkou aspoň došla viď.... no nic. musíš to rozdýchat...

mě tohle mamina neřekla a to jsem ani těhotná nebyla... je tu už snad víc jak 6 let, co babi měla mrtvici a já se to taky dozvěděla až asi po týdnu.... :( vůbec jsem to nepochopila... :(

a neboj, babi bude dobrá... když to byla lehká mrtvička, tak se dá brzo fyzicky dokupy...

CARCUL pejska má zánět mléčné žlázy... jednu má takovou zduřelou a vůůůbec jí není dobře. ale teď to vypadalo, že i měla na něco chuť, ale dneska bohužel nesmí nic jíst.... zítra už jí udělám dietní rejži s kuřátkem... 🙂 docela se mi ulevilo, když jsem viděla, že se oblizuje, bo jsem jí někdy kolem 2 chtěla dát trošku bílýho jogurtu aby se zchladila a to vůbec nechtěla...

amallie
22. črc 2009

holky, já byla v prosinci na dovolené a babička byla na těžké operaci a taky nám to neřekli, až když jsme přijeli domů............. no, nakonec jsem to ocenila, byla jsem na druhé straně zeměkoule a akorát bych se trápila ☹

carculka
22. črc 2009

hehenko,bude v poradku a pak bude divocit jak predtim 😉

svoja
22. črc 2009

holky me to desi to brisko...se tak jakoby vyvaluje...vypada uz tehotne,coz je krasny...prislo me, ze dlouho "nic" a ted je to takovy to tehotensky brisko...uz...zrovna dneska me rikala znama, kde prej mam brisko...ze zadny nemam....
takze stahy delohy? tvrdnuti briska? v 17tt je to normal?....je to neprijemny....
jdu docitat

svoja
22. črc 2009

hehe jo, diky, strasne se tesim...jen ta cesta...minimalne 5 hodin autem....

car diky

sac asi te nechteli rozrusovat....a drzim pesti na promoci...jeste bys tam mohla porodit, by mela cela rodina na co vzpominat🙂