Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. črc 2009

jéjej tady je teda pusto prázdno dneska 😖

prosteja
23. črc 2009

já jsem si udělala malou přestávku, tak se za váma jdu podívat a tady nikdo 😅

angetha
23. črc 2009
prosteja
23. črc 2009

ale dneska jsem se dozvěděla super zprávu, respektive já si ji sama pro sebe vytvořila 😀 😀 😀 už teda vím, kde budu rodit 😀

kolegyňka tady mi dala mejlíka na sestru, která už má 2 děti... jedno rodila v Podolí a jedno rodila v Krči, což mi absolutně vyhovovalo, páč mezi těma dvouma se asi rozhoduju...... 😉 tak jsme se bavily, sice jen po mejlíku, ale bohatě mi to stačilo 😉 byla spokojená v obou porodnicích, ale kdyby si měla vybrat ještě potřetí, tak jde do Krče..... prý personál na porodním sále, vybavení a pokoje naprosto srovnatelný, ale co je prý nesrovnatelný jsou sestry na šestinedělí.... v Podolí prej hrůza hrůzoucí (což mi teda říkaly i další dvě kámošky) a v Krči všechno ok, sestry příjemný, všechno vysvětlily...... jinak teda v Krči ležela týden, vyvolávali jí 5 dnů porod, to jsem se teda vyděsila 😲 ale ona mi říkala, že ať se neděsím, že jí nic nebylo, že tam jen po termínu ležela a nechtěla jí zabrat tabletka na vyvolání, ale že jí nic nebylo.... 😉 a že teda na svůj porod v Krči vzpomíná s úsměvem na tváři a z těch dvou by si vybrala Krč.... takže se budu registrovat asi tam 😉

angetha
23. črc 2009

Protože do Podolí jde skoro každá maminka 😔

prosteja
23. črc 2009

no anget právě, všude se říká, že je to nejlepší porodka široko daleko, ale zjišťuju, že to není vůbec pravda 😅 když je tam dost plno, tak tě šoupnou na přípravnej pokoj s několika ženskejma a není to tak jak proklamují, že jsi sama od začátku na porodním sále, to musíš mít prostě štěstí, aby tam nikdo nebyl 😖 a co vím, tak moje kolegyňka tady z práce byla pak na šestinedělí nešťastná, měla problémy s kojením a ty sestry jí tam prý nadávaly, že je to jen její vina a že si za to může sama 😲

angetha
23. črc 2009

No na to jsou lepší ty menší porodnice, kde není takový nával..

verled
23. črc 2009

svoja:ahoooj.-)jeee koukám a ty máš fakt hrozně podobný břicho mě, fakt🙂)))jinak díky a jsem ráda, a taky se už těším na utz
cat:no super, pěkně ti povyrostlo.-)joo to když nevolaj tak je to v poho🙂
svoja.super tak už máš porod z krku, skoro 😅

angetha
23. črc 2009

Bych šla do bazénu, ale potřeboval by vysát.. 😒

prosteja
23. črc 2009

asi jo ange 😉 navíc v tom podolí je teď ta blbá registrace až od 14tt+0 😖 a když tě tam nezapíšou, tak pak prý je docela problém si z těch lepších už na daný termín vybrat, protože ty registrují dřív.... 😉

holky mrkala jsem vám všem na bříška, krááááásný, chci takyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😵

verled
23. črc 2009

ange já bych taky šla plavčit hnedka...

prostej:já vam nezávidim, ještě že automaticky jsem v kadani a nemusim se takhle honit nebo rozhodovat 😉 ....prostej neboj za chvilku ho máš🙂já se taky těšila ale docela mě to štve sakra už mi nic neni:-/každou návštěvu u dr jsem lehčí, ale hadry mi nenisou sakra🙂

prosteja
23. črc 2009

verled no už mám porod skoro z krku, ještě párkrát zatlačit, ale to už bude brnkačka 😀 😀 😀 jako po těchhle formalitách už snad budu rodit jedna báseň 😀 jinak nám to taky nezávidím 😖

svoja
23. črc 2009

ang diky, mrknu

prostejka a na co me vidis, podle briska??

cat jeee, ty mas krasny brisko, malinky...roztomiloucky...ale uz je to videt no....u me uz je videt i obleceny🙂

ver no ze jo🙂

verled
23. črc 2009

svoja:no fakt, máme ty pupky skorem stejný🙂

svoja
23. črc 2009

holky me zas tvrdne a vylejza to brisko...volala jsem svemu gyn, ale ma dovolenou...jsem z toho takova vydesena...

prosteja
23. črc 2009

holky teď jsme tu měly teploměr půjčenej od kolegyně...... máme tu s kolegyní 35 stupňů 😲 😲 😲 paráda

verled
23. črc 2009

svoja:to je normální🙂toho se neboj vždycky když se začnu hýbat a tak tak mi ztvrdne🙂atačí když chvilku chodim, to nic neni.......až se to uklidní i svaly povolí.-)

svoja
23. črc 2009

je to jakoby takova krec...sileny...

verled
23. črc 2009

prostej ty bláho, nemáte klimu??
svoja a to bude furt..........mě se to stane několikrát za den, ale nevim křeče nemam jen mi ztvrdne a vyleze.... 😉

svoja
23. črc 2009

no jako neboli to, to ne, ale je to takovy pnuti...jakoby krec ve svalu, ale bez bolesti

verled
23. črc 2009

svoja:noo tak to se ti bude stávat furt.-)jakmile začneš něco dělat.....a když si lkehneš za chvilku je zase fuč.-)

prosteja
23. črc 2009

svoji hmmm, byla bych taky vyděšená 😖 nevím co to může být

verled ani omylem, jsme starej barák, památkově chránění, jsme v centru prahy, takže ten největší pařák 😖 kolegyně měla v kanclu 32, tak to přinesla k nám a my si bláhově myslely, že tu tolik nemáme 😅 to je hukot holky, já se normálně vařím..... ve 3 to balím a letím domů 😉

svoja
23. črc 2009

prostejkoooo potretiiii: jak vidis to brisko? holcici nebo klucici??prosim prosim

prosteja
23. črc 2009

svoji asi spíš na holčičku, ale je to takový neurčitý...... 😅

svoja
23. črc 2009

VER a nekdo ti potvrdil ze to je normalni a v poradku??

verled
23. črc 2009

prostej?ale v takovým prostředí nemáte ani bejt v práci!

svoja:nee, já se tim ani nevzrušovala přijde mi to normal, a vim že holky tady o tom mluvily.....a vidim to na sobě, že jakmile se přestanu hejbat okamžitě se to uvolňuje...

prosteja
23. črc 2009

no ver, zkus to říct mýmu nadřízenýmu 😀 😀 😀

verled
23. črc 2009

prostej:ale na to je zákon.... 🙂

prosteja
23. črc 2009

hmmm verled, to já vím....... ale už vidím někoho, jak tu lítá po kancelářích, kdo může jít domů a kdo ne 😅

prosteja
23. črc 2009

to máš těžký ver...... jenom v baráku nás je skoro 700 😲 a někteří jsou ve stínu, takže relativně pohoda... a už je slyším, když bych řekla, že mám v kanclu moc horko.... tak si pusťte větřák nebo tak něco 😀