Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
24. črc 2009

SAC tak to je paráda, že jste si to tak užili! 🙂
pokud u nás bude všechno ok, tak já budu na promoci už s prckem 🙂 manža končí příští rok v červnu magistra - konečně 🙂)))

a s tím termínem... to ti říkal kdo???

PROSTEJ add porodnice, já to ještě blíž nezkoumala, ale mě zas donesla čerstvý informace kamarádka... z toho, že tam s ní nemohl bejt manžel jsem byla docela mimo... to by mi fakt z duše vadilo!!!
no uvidíme, taky po tý další kontrole něco málo pročtu, ať jsem chytřejší 🙂 ale zatím vůbec nevím kde rodit... měla bych si hlavně už skočit na to kardio... a se mi tááák chce 🙂))) 😀

hehena
autor
24. črc 2009

SAC já tě teda tipuju taky dřív... 10.8. fakt ne... nejpozději během příštího týdne... 😉

prosteja
24. črc 2009

ahoooj, všechny zdravím..... jen nekukuju, než zase dovalí kolegyně a budeme makat 😀 máme menší přestávku 😉

prosteja
24. črc 2009

hehe a to bylo co za odběry? 😉

sac ne ne, do 10.8. určo čekat nebudeš 😉 věř mi 😀

sacvi
24. črc 2009

10.8. už budu mít 6dní po termínu tak ať mě neštvou..jako rodina mi to říkala a děsně jim to přišlo vtipný 😝

prosteja
24. črc 2009

sac to bych asi rodině něco od plic řekla...... 😠

hehena
autor
24. črc 2009

EFI už bude asi v porodce co? 🙂))

jináč viděly jste Báječná léta pod psa???? porodit dítě přesně v termínu je přeci "otázka čistě autosugesce, ne?" .))))) tak holky.. musíte se na to psychicky soustředit (pěkně v klidu, relaxační hudba a představovala bych si, jak se mi roztahujou porodní cesty a miminko se dere na svět..🙂)) a ono to pude... 🙂))

prosteja
24. črc 2009

jinak hehenko add ty porodnice, já na to mrkala proto, že jsem na to i byla upozorněná od sestiřčky, ať s tou registrací fakt neotálím, že už se jim stalo, že si maminku ve 14tt nikdo nechtěla zaregistrovat, no a to že byl horor 😲 no a co jsem tak koukala, tak v místě bydliště (aby to nebylo přes celou Prahu) mi vychází Krč a Podolí 😉 Krč je teda blíž

jen zběžně jsem u kafe mrkala na starší příspěvky jak jsi mi posílala tu diskuzi 😉 mooooc za to děkuju, zatím jsem tam mrkala jen na rok 2006 a kromě jedné tam byly hrozně maminky spokojené a tatínek s nima byl celou dobu, tak nevím 😖

hehena
autor
24. črc 2009

PROSTEJ no jsem ti to psala... tak ti to přepíšu přesně z toho papíru co mi dal naposled dr. (co mě jako čeká za vyšetření):::: krevní obraz, krevní skupina včetně stanovení protilátek, HIV, HBsAg (žloutenka typu B), BwR (sifylis)... 😉

prosteja
24. črc 2009

jinak co tam třeba hodně psaly, tak samou chválu na PA, že si hodně hlídají hráz a když to být nemusí, tak nenastřihují, to mě hodně překvapilo 😉 že prý jsou všechny takový lidský, povzbuzují maminku a hodně i hráz během té první doby porodní masírují a roztahují, aby nástřih být buď nemusel nebo jen malý 😉

sacvi
24. črc 2009

no prostej taky sem měla chuť 🙄 Ale přece nebudu mužíčkovi kazit oslavu..

hehenko tak to jdu vyzkoušet 😀

hehena
autor
24. črc 2009

šmarjá dyť AMALLI psala, že registrujou až OD 14 tt... né DO 14 tt... tak kam bych spěchala... tak jáuž tomu fakt nerozumím... se musím zeptat příště dr...

prosteja
24. črc 2009

aha hehenko tak mě tohle budou dělat 4.8. na odběrech a zrovna mi u toho budou dělat i odběry na ten screening 😉 mě asi pěkně vysosnou 😀 naštěstí mi to nevadí......

hehena
autor
24. črc 2009

no mě je teda po tom ještě teď nevolno... takže doporučuju si vzít s sebou něco sladkýho a pití a hned to zajíst... chvíli si pak pose'd...

prosteja
24. črc 2009

jo sac to chápu 😖

hehenko no oni registrují v Podolí od 14tt+0, musíš mít ukončený 14. týden 😉 v ostatních porodkách registrují dřív 😉 a říikají, čím dřív, tím líp 😉

hehena
autor
24. črc 2009

čoveče tak mě ke screeningu čeká odběr krve na genetice FTN Krč 😀 😉

angetha
24. črc 2009

Takže naklusat už v době ovulace ne 😝

prosteja
24. črc 2009

jj hehe, určitě, jsem naučená z alergologie.... 😀 tam je to spíš dárcovství vždycky, než odběr 😀

jinak obecně musím říct, že ta registrace do porodky mě pěkně štve... místo aby si maminka v klidu za celé těhu pročetla info o porodkách a posháněla informace a pak se šla třeba v 35tt někam registrovat, tak to musí řešit takhle na začátku 😖 to je fakt hnus.... se někam půjdu v 10tt registrovat a pak jim volat, že to nedopadlo ne 😔

hehena
autor
24. črc 2009

tož mě je to ouplně jedno, já budu rodit klidně v Benešově... už mi ty registrace lezou ne nervy, dementi fakt!!! člověk furt neví jak to všechno dopadne a má se registrovat jo?? se fakt posrali...

hehena
autor
24. črc 2009

no asi tak ANGE 😠 😠 😠

prosteja
24. črc 2009

hehe teď jsi mi promluvila z duše... já jsem si normálně říkala, že ten Benešov si asi nechám jako zálohu fakt... 😉 jinak už nevím, ty registrace mě fakt štvou.......

no anget to by bylo asi nejlepší nebo co 😀

no vidíš hehe, tak mi to tam omrkneš 😀

angetha
24. črc 2009

Hehenko ale vzhledem k tomu tvému srdíčku by asi Benešov nebyl nejlepší..

hehena
autor
24. črc 2009

no jsem v tý diskusi o Krči četla, že v roce 2007 tam registrovali až od 35 tt... tak chápeš to???

hehena
autor
24. črc 2009

ANGE nebooooj... jsem zdravá jako řípa... 🙂))) 😉 😉 😉

prosteja
24. črc 2009

jj hehe četla jsem to tam a v roce 2008 už registrovali od 16tt a teď mají na stránkách napsáno, čím dřív tím líp 😅

hehena
autor
24. črc 2009

ať si trhnou kopytem... a nevím proč se rozčiluju, prostě to tak je... šmejdi... 😀

angetha
24. črc 2009

Hehenko to bych tě pak mohla navštívit 🙂

prosteja
24. črc 2009

jj hehe nemá smysl se rozčilovat 😉 já jsem si řekla, že si pročtu tu diskuzi o té Krči, za tu fakt mooooooc díky 😵 pak se definitivně rozhodnu a kolem 11 + 12tt mám dovču, tak si někam zajedu a je to 😉

hehena
autor
24. črc 2009

bože to je věcí, co člověk musí zařídit a oběhat... se mi nechce... brm

prosteja
24. črc 2009

no nic holky, musím zase letět makat, zase na vás juknu 😉