Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. črc 2009

holky já se loučím a přeji krásný víkend..... papa v pondělí 😵

eeefffaaa
24. črc 2009

Ahoj holky!!

keeez byste mely pravdu v tom ze rodim...mam pocit ze uz nikdy neporodim 😀 dneska jsem byla s nasima na vylete,koupili si novy auto,tak ho jeli projet tak jsme se vetrela abych malyho kdyztak naklepala...ted jsme se vratili a jsem hotova takze si pujdu lehnout...vcera me zkolilo to vedro,to jsem skoro cely den jen lezela doma v chladnu a ani nevylejzala

a jak tady??nejaky novinky??

verled
24. črc 2009

efi:co tady děláš??ty iuž máš rodit🙂kromě toho že se dneska mimino hejbalo.-)myslim nic pořád dokola rodíme a nebo se registrujem v porodce🙂

svoja
24. črc 2009

ahoj holky,jsem mela dneska program...nestiham vas docitat...je toho hodne...zitra brzy rano odjizdime na tu dovcu, takze se sem asi uz nedostanu. Nebudu tady asi tyden, mozna jen mrknu z mobilu. Mejte se tady krasne, opatrujte se. Tehulky efi a sac doufam, ze az se vratim, uz budou mimiskove na svete- drzim pesticky a preju zdravicko. Ostatnim at vsechno probiha v poradku, hehenko zadny krvaceni (ze me taky porad neco tece-ad. vytok), prostejko zadny blindeni🙂 Cat, car, monci, orchi, ver at vam krasne rostou briska....ang opatrujte se s vendy...zuziku, leni...drzim pesti....no a urcite jsem na nekoho zapomnela, tak se omlouvam a VSEM preju krasny tyden a ve zdravi to beze me preckejte🙂

svoja
24. črc 2009

jeeeezis...amalko a amalko....bae...zuzi...zubej🙂 taky zdravim a preju hezky tyden...no a vsem, co zavitaji obcas....taky....

se tady loucim jak na pul roku, ze? 😀 ...ale bude se me stejskat 😉

cat79
24. črc 2009

Ahooj,
Svoji, moocinky si užij dovču, snad budete mít i krásně, předpověď je zatím příznivá.Hlavně si moc odpočiň a ať ti taky krásně roste bříško🙂))

Holčinky my taky zítra odjíždíme do Krumlova a budu tu asi až v pondělí, nevím, třeba se na net dostanu🙂
Tak držím palečky všem skoro rodičkám a budu na vás myslet!!!

Mějte krásný víkend a papa v pondělí!!!!!
Jo a chtěla jsem se zeptat "co odběr pupečníkové krve?"půjdete některá do toho?Já o tom uvažuji, ale nevím všechna fakta a info

hehena
autor
24. črc 2009

ahoj holky... ani nedočítám... nějak nemám poslední dny náladu... dneska jsem si říkala, že už špinění ustává a houbec... klid jsem měla opravdu jen chvíli... pak zas krvavej toaleťák... už mi to leze na mozek... :(((
v pondělí jdu k dr. už jsem rozhodnutá... 🙄 🙄 🙄 😔

angetha
24. črc 2009

Hehenko to snad ne ☹ ☹
My pupečníkovou krev asi necháme odebrat 😉

moncicak3
24. črc 2009

ahojte princezny 🙂 tak včera to u nás byl mazec, vypnuli nám tu proud, takže net nešel 😒 a zapnuli ho až dneska ráno.....

hehenko, v pondělí hned naběhni k dr, ať se zbytečně nestresuješ, budu na tebe moc a moc myslet 😉 😵

zítra odjíždíme po obídku, tak se tu dopolko ještě ukážu....pěkný večer a dobrou noc všem🙂

moncicak3
25. črc 2009

ahojte děvčátka, tady je dneska pusto prázdno při sobotním ránku 😉 my se pomalu balíme a okolo půl 2 vyrážíme směr Jizerky, nevím jestli tam bude připojení k netu 😒 pokud jo, budu nakukovat 😉

zatímky se mějte krásně 😵

angetha
25. črc 2009

Ahoj Monci, tak si to tam užijte 🙂 🙂

baeszinka
25. črc 2009

Ahojky Holky,všem co odjíždí přejem s Kryštůfkem krásnou dovolenou,moc si to užijte-závidím,my letos nikam nejedem 😒

Hehenko,tak to v pondělí určitě naklusej k doktoroj,ať se na Vás podívá!!
Jinak si všichni užijte víkend 😉

hehena
autor
25. črc 2009

MONCI užijte si dovolenku 🙂

BAE ahoooooooooj... jsem na tebe včera tak vytrvale myslela, že jsem tě koukám přivolala 🙂))

no nebylo to takový krvácení jako minulou sobotu, ale už mě to fakt nebaví... :((((
jako přemýšlela jsem o tom dost... možná to tak prostě budu mít, bo jsem hooodně často špinila i v průběhu cyklu - možná to opravdu souvisí s těma lékama na srdíčko a nebo třeba s něčím jiným... nevím...
už je mi každopádně líp než včera... aspoň o trošku...

dneska začínáme baliiiit... 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
25. črc 2009

a dneska začínám 3 měsíc...

sacvi
25. črc 2009

hehenko gratulace k 3 měsíci 🙂

angetha
25. črc 2009

Ježiš koukám, jestli Sac nepřidala bříško a ona přidala miminko od Petulky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sacvi
25. črc 2009

Holky no kde ste babuše?? 😀 Honem kuk ke mně do albíčka Ze snažení mimísek..uvidíte nááádhernýho Vítečka 😵 😵 Peťulka poslala mms tak sem hned volžila ať se můžete taky pokochat 😵 😵 Jinak dnes měli jít domů ale prý musí eště trošku přibrat tak možná půjdou zítra. Jinak je prý zlatíčko a mooc hodný 😵 😵

angetha
25. črc 2009

Je nádhernej, ale kolik teď váží? Mě malý nepřipadá..

eeefffaaa
25. črc 2009

ahoj holky!!

konecne tu nekdo je 🙂 Vitecek je krasnej!!!a holky co porody??nechystate se??me od vcerejska strasne pali podbrisek a boli ta stydka kost nebo co toje....ale jinak je to se mnou na pytel

sacvi
25. črc 2009

Angethko to peťulka teď nepsala tak nevím..

Ahoj Efi, my spolu budeme těhulit asi eště rok 😝 😀 🙄

eeefffaaa
25. črc 2009

no sac taky my to tak prijde...pride mi ze ten porod nikdy neprijde 😒

sacvi
25. črc 2009

Ty jo efi ty už jen 4dny tak třeba to už konečně příííjde 😉

angetha
25. črc 2009

Já taky ještě nerodím.. 🙂

eeefffaaa
25. črc 2009

a jak ty se citis??nevypada to u tebe??uz ti mudr aspon 3 tydny rika,ze jsi pripravena a ze uz to prijde kazdou chvili a nic 🙂

angetha
25. črc 2009

No holky jsem na vás zvědavá 🙂

eeefffaaa
25. črc 2009

no sac uz v to moc neverim 😀

angeth ty mas jeeeeste casu....jen pekne nech Vendulku dojit...ja to vidim tak ze pri moji smule budu prenaset maximalni dobu

sacvi
25. črc 2009

Já eště 10dní ale mám taky dojem že rodit už nikdy nebudu..a mimčo se teď poslední dva dny hrozně moc vrtí a tlačí asi už má vážně málo místa tak mě už bolí celej břuch a podbřišek mě taky dost bere a pořád něco 😅 Ach jo..rodila bych až bych brečela 😀

Angethko ty eště s tím rozením počkej ju 😀 Hezky až po nás 😀

eeefffaaa
25. črc 2009

vcera mi pekne tvrdlo bricho a v noci me i bolelo,ale to bylo asi ze zacpy,dneska jsme si musela uz koupit nejaky kapicky,protoze uz se to fakt neda...a tak nevim jestli me bricho boli z toho nebo z prcka 😀

angetha
25. črc 2009

Já čekám holky, je neslušné předbíhat 😀

angetha
25. črc 2009

Holky a spíte v noci? Já už skoro ne..pořád se budím na záchod a vždy když se otočím