Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
27. črc 2009

no ja to taky takhle mela..ten tehu hlen muze byt i do hneda a jak pises pokud v tom nemas krev je to dobry..nesmi jen zapach nebo te nejak svedit,jinak je to ok...prostej a myslim,ze to brzy neprijde,bricho me boli snad uz pres tyden,podbrisek me pali,a je to jako kdybych mela dostat MS,ale to se takhle muze pripravovat treba mesic ze jo,takze si moc veiky nadeje nedavam 🙄

prosteja
27. črc 2009

efi takže jsi měla taky nahnědlý hlen? ne ne krev to není, to bych letěla hned včera na pohotovost...... nezapáchá, nesvědí, nic mě extra nebolí..... jen trošku podbřišek, ale to tak mám od začátku, že třeba 2 dny bolí a pak zase 2 dny ne.... to je jak se tam všechno roztahuje, žádný křeče, jen občas trošku zabolí 😉 asi zkusím doktorovi napísat email, maximálně mi dá vědět, že mě chce raději vidět, tak pojedu........

no to máš pravdu efi, chystat se to takhle může ještě jak dlouho 😖 ale já věřím, že dlouho už to trvat nebude.... tento týden máš termín, tak Davídek třeba čeká na to svý datum 😉

prosteja
27. črc 2009

a mrkala jsem na bříško efi, krááááásný a snad opravdu nebudete přenášet 😉

eeefffaaa
27. črc 2009

jo prostej nekdy jsem ho takovy mela,jako ne porad,ale vim,ze to taky tak bylo...jestli chces byt naprosto klidna tak mu mejlik posli,tim nic nezkazis 😉 no keeez by Davdiek cekal na svy datum,jsem zvedava co mi zitra reknou na kontrole,ale dneska se citim nejak celkove mizerne...jdu si dat snidani a asi zase lezet,pak se zase zastavim,treba prijde Petulka a napise jaky byl porod a jak si uzivaji Vitka 😵 ..tak zatim papa

eeefffaaa
27. črc 2009

myslis prostej ze kleslo??

prosteja
27. črc 2009

efi jj, mejlíka mu asi napíšu, pro klid duše 😀

tak si nechte chutnat a na zítřejší kontrolu držíííím palec.... aby si vás tam rovnou nenechali 😀 😵

prosteja
27. črc 2009

no efi oproti tomu velkýmu poklesu před tím bych neřekla 😖

angetha
27. črc 2009

Ahoj holky..
Prostějko určitě dr. aspoň zavolej nebo napiš.. 😉 😉

prosteja
27. črc 2009

ahooooj ange 😵 jj, už se na to chystám, něco zplodit 😀

prosteja
27. črc 2009

jako kdybych šla třeba tento týden na kontrolu, tak jsem absolutně v klidu a na té kontrole mu to jen řeknu, ale děsí mě trošku to, že on má od příštího týdne dovolenou a já tam jdu až 19.8. 😖

angetha
27. črc 2009

No tak to je blbý Prostějko, to je dllouhá doba...Jsem zvědavá jak dopadneš..
Já jdu dnes zase na monitor a pak přijede moje mamka, tak tu moc nebudu

prosteja
27. črc 2009

ange neděs mě 😖 ona je tam kdyžtak ještě jedna doktorka, takže kdyby něco tak si myslím, že by mě vzali nebo bych letěla kdyžtak na pohotovost, to je jasný..... no uvidím, co mi napíše 😉

angetha
27. črc 2009

Ne já tě nechci strašit, že se něco stane, taky jsem špinila..

prosteja
27. črc 2009

já vím ange, spousta holek tu s tím měla problémy 😉 já nevím no, když to tak beru dneska, tak bych to ani špiněním snad nenazvala........ ale nahnědlý to bylo, to je fakt.... 😔

angetha
27. črc 2009

Já jsem špinila takový způsobem, že jsem si říkala, to jsem jen hodně nastydla..do kontroly to vydržím.. 😅

prosteja
27. črc 2009

aha ange...... no tak to já říct nemůžu.... fakt 2x nahnědlej hlen na toaleťáku, možná že kdybych ho tak nezkoumala, tak bych o tom ani nevěděla 😀

angetha
27. črc 2009

A už jsi psala mailík?

prosteja
27. črc 2009

jj ange 😉 a kdyžtak ještě zavolám sestře jak mi odejde kolegyně z kanceláře.... jestli bych se případně mohla odpolko stavit, pro klid duše.... 😉

prosteja
27. črc 2009

hmmmm, tak teď mě teda šokovala a vyděsila jedna známá 😲 měla mírně nahnědlý hleník a o miminko přišla...... 😢 😢 😢 takže jsem rozhodnutá, zavolám k sestře, kdy přijde doktor z operačního a letím tam...... 😔

hehena
autor
27. črc 2009

ahoooooooooooj

angetha
27. črc 2009

Ahoj Hehenko..
No teda Prostějko, takhle tě strašit 😠

hehena
autor
27. črc 2009

no jo PROSTEJí to se holt stává a tím se nenech zděsit...

já měla zas včera klídek a dneska zase jasný špinění... tentokrát teda bez krve, tak taky uvažuju, kdy tam naběhnu.... asi zase večer, to už tam byl minule klid..

hehena
autor
27. črc 2009

já teda jdu na kontrolu příští středu, tak samo taky uvažuju jestli už to nevydržím no....

hehena
autor
27. črc 2009

šmarjá králotvství za koblih nebo něco takovýho... 🙂))) 😅

prosteja
27. črc 2009

no holky jsem fakt vyděšená, holčina prý jeden den slabunký nahnědlý hleník, letěla k doktorovi a už nebilo srdíčko 😖 😢 panebože... no lepší je tam asi zajít, a uklidnit se..... takže poletím holky, snažím se tam dovolat, jestli tam už doktor je, nebo je tam někdo na záskok, ale sestra má obsazeno, tak uvidím....... 😉

prosteja
27. črc 2009

ahoooooj hehe.... já si myslela, že je vše ok, ale ta známá mě fakt vyděsila... a ono je to možná dobře, aspoň nebudu váhat a poletím tam hned a doktor mě uklidní 😉

hehena
autor
27. črc 2009

jinak holky - včera jsme byli v tom domečku... rozměřit to... no člověk když to vidí poprvý, tak si to pěkně maluje, jak se mu to tam všechno v klidu vleze a ono houbec... je to malý jako blázen a vůbec nevím co s půlkou nábytku budem dělat... ten spodek je pidi - jako pro nás pohoda, ale jestli přibyde prcek, tak teda nevím jak to tam budem dělat... :((( fakt děs běs... jelikož potřebujeme do obýváčku narvat i kancl tak tam můžeme dát jen minisedačičku... to bude hukot fakt... :(((( no a to nemluvím o tom, že u tchýně musíme nechat ledničku a pračku a někam musíme uložit naší mega skříň... je to prostě spousta ústupků.... a ta zahrada - dá se v podstatě užívat jen minizahrádka asi 5x5 metrů - což by ouplně nevadilo, ale zase nesvítí tam vůbec sluníčko a navíc ten společnej pozemek s majitelama... no nevím nevím... mám pocit, že jsme fakt magoři... nahoře nám vlastně vybyde pokoj, kterej vůbec nepotřebujeme...

hehena
autor
27. črc 2009

jen běž PROSTEJí... zvlášť pokud jsi vyděšená, tak nemá smysl to odkládat... a navíc máš kontrolu až toho 19. a to by ti do tý doby mohlo taky rupnout v kouli.... ten duphaston bereš???

prosteja
27. črc 2009

hehenko jj beru, právě proto mi to přijde divný ale kdyby mě nevyděsila ta známá, tak tu sedím v pohodě a čekám na mejl od doktora....... takhle mě ona vyděsila a jak říkám, je to možná dobře, takže se jdu dovolit k ředitelce a mažu 😉

hehena
autor
27. črc 2009

jj jen běž! budem držet palce!!!