Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
27. črc 2009

sac to bych mela teda krasny bezbolestny kontrakce...no ja jsem zvedava kolik ma ten nas prcek...mudr mi nerekl predbeznou porodni vahu,radsi to ani vedet nechci 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

tak kdepak mame tu Petulku....asi koupe..jsem cela nedockava na popis porodu...doufam,ze to bude jen sama chvala a ze to vubec nebolelo 😅

sacvi
27. črc 2009

no to je asi efi lepší 😀 Kdybys věděla že bude mít Davídek 4,5 kg tak by se ti určitě netlačilo tak dobře jako dyž se to dovíš až po porodě 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

jezis 4,5 kila!!!kam by se me do toho bricha vesel... 😀 no podle bricha si myslim,ze bude mit tak 3,20kg 😅 pokud teda nebudu prenaset

sacvi
27. črc 2009

no kam..šak říkáš jak je tam natěsno tak to je určo proto že je to obříček 😀 😵

Jéé já taky čekám jak peťka napíše že to bylo super a pohoda a poporodní poranění žádné a kojení bez problémů..tak nějak si to totiž představuju já 😀

angetha
27. črc 2009

Ježiš holky 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

no sac nestras me...ja si rika,ze je tam na tesno proto,ze mam maly bricho a ne ze je obrovskej 😅

sacvi
27. črc 2009

já sem zvědavá kolik budeme mít my..esi aspoň v něčem se mudr nesekl 😅 Prej rodit o 14dní dřív..joo leda v příštím životě 😀 A mimi má mít kolem 3800g tak to jsem teda zvědavá..

sacvi
27. črc 2009

jéé efi já nestraším...to jen ty si to říkáš přesně naopak 😨 😀

sacvi
27. črc 2009

angethko a ty si taky hezky počkej až bude mít Vendulka 4kila..dřív nikam 😀

prosteja
27. črc 2009

zdravím holky, přidala jsem do albíčka fotečku našeho prcínka a jdu přidat ještě břuch 😀

eeefffaaa
27. črc 2009

prostej krasna fotecka!!!a brisko mas jako kdybys spolkla pecku 😀

angetha
27. črc 2009

4 kila??? 😲 Jste se zbláznily, max. 3 kila 😀 😀

angetha
27. črc 2009

Prostějko krásný brouček 😵

eeefffaaa
27. črc 2009

sac ty nam teda prejes 😀 to od tebe neni hezky 🙂 segra mela ted taky bricho obrovksy a prcek mel 2,80kg,takze budu mit treba pravdu,ale jestli bude po Milanovi tak jsem v hajzlu 😀

sacvi
27. črc 2009

prostejko ahoj..krásné fotečky 😵

efi já sem ti to právě jako nechtěla připomínat ale dyž vidím milana tak nevím nevím 😅 😀 😨

angethko 3kila je málo..tak aspoň 3600g 🙂

eeefffaaa
27. črc 2009

no jestli bude mit Davidek geny z moji strany tak to mam dobry-ja mela 2,70,bracha 2,90 a segra 2,80,ale jestli bude mit geny z Milanovy strany,tak bude mit kolem 4kil...protoze tam jsou vsichni pri porodu hrozne velci 😖

sacvi
27. črc 2009

holky jdeme lebedit..sem odpolko dost uklízela a sem pěkně zničená 😅 Samo mě bolí všechno jen ne břicho 😀
Tož dobrooou 🙂

eeefffaaa
27. črc 2009

sac ty ses snazila vystrnadit prcka vid 😀 tak dobrou noc...taky pujdeme,jdeme se koukat na bednu..mejte se krasne!!

cat79
27. črc 2009

..Tak jsem vás dočetla, okoukla nové fotečky🙂))a nasmála se jak mim odkoplo mobil🙂)hihihihi

Tak holky ať se vám všem krásně spinká a zátra se na vás těším a na novinky od Zubajdíčka🙂))papapapapa

angetha
27. črc 2009

Ne Vendulka by měla mít plně donošená tři kila, takže je blbost aby měla 4 😉

hehena
autor
27. črc 2009

🙂 PROSTejí krásnej prcek... a ouplně mě zaráží to 9+1 +- 7 dní... se mi jako zdá dost ne? 🙂)) ty UTZ jsou zajímací přístroje...

no hezky si tu holky notujete 🙂)))

já bych si přála, aby mimouš byl po manžovi.... jenže - manžel má obr hlavu... a to já rodit nechciiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂))))))))))))) 🙂)))

tak všem brou a ZUBAJdí držím co můžu ať je prcek tam a test to vokáže!!!!! tfuj tfuj!!!!

holky a už se s tím kurňa nacrcejte a koukejty ty vaše "obříky" vyprdnout 🙂)) tak šup šup!!!!! 🙂))) 😉 (se mi to kecá což?) 🙂)) 😅 😅 😅 nebojte, šak na mě taky dojde... 😉

prosteja
28. črc 2009

všechny zdravím 😵 a mrkám, že jsem tu zase první 😅

děkuju za pochvalu toho našeho prcka, můžu vám říct, že jsem se na tu fotku nemohla vynadívat večer, jde vidět krásně hlavička i oči 😵 a končetiny.... já si říkala, že je to blbost, když mi to doktor ukazoval, ale když jsem si tu fotku prohlídla zblízka, tak jsem zjistila, že mě pravdu 😀

jinak hehe, no utz jsou hodně zajímací přístroje 😀 😀 😀 já nevím no, počítají to podle velikosti prcka a asi je tam tak velký rozmezí, i když týden se mi zdá taky hodně 😉

prosteja
28. črc 2009

jinak na všechny myslím, aby už konečně porodily, měly to bez bolestí a krátký a měly ty prcínky už u sebe 😵

prosteja
28. črc 2009

a nestrašte se navzájem velkejma dětma holky 😅 moje mamka prý vypadala minimálně na trojčata a já měla 3kg s bídou 😀 měla hodně plodovky...... takže klid holky, i ta co má velký břicho nemusí mít nutně 5ti kilový dítě 😉

prosteja
28. črc 2009

a sac ten tvůj odhad 3,60 kg.. no chci tě vidět, až to budeš mít rodit 😀 jak píše ange, kolem 3 kil to je tak akorát podle mě..... miminko to pak venku dožene, než protláčet 4kilovýho prcka, tak ať je raději menší a dohání to pak 😉

baeszinka
28. črc 2009

Dobré ránko 🙂
Prostej,krásný fotečky,tý jo,už 10TT..toto letí 😉

prosteja
28. črc 2009

jo a ještě hehe, k tomu určení týdnů..... já jsem z toho magor, utz má tak velký rozpětí a včera mi ukazoval 9tt+1 a doktor mi do zprávy napsal 9tt+0 😅 on se tím totiž neřídí, řídí se hlavně tím pvním utz a pak se bude řídit tím screeningem, to je prý asi nejpřesnější určení stáří miminka....... protože já i na té minulé kontrole byla podle utz 6tt+6 a datum porodu 2.3.2010, ale doktor mi napsal, že jsem 7tt+0 (podle poslední ms) a datum porodu 1.3.2010 a říkal mi, že se nijak od té poslední ms neliším, že je to plus minus 2 dny a to se jaksi přesně odhadnout nedá, takže mě se vlastně týdny počítají hehe podle poslední ms..... 😉 mám to tak i v průkajdě, jen tam mám poznámku, že podle utz jsem byla minule 6tt+6...... až tu budeš tak tě poprosím o úpravu tabule, dneska bych teda měla být 9tt+1 ať to mám všude jednotný 😉

prosteja
28. črc 2009

ahooooj bae 😵 tak co těhulinko skoromaminko..... prý toto letí 😀 se podívej jaký týdny tam máš ty 😀 😲 za chvíli budeš rodit, člověče 😀 😵

baeszinka
28. črc 2009

No já ty týdny mám taky takový nějaký divný...jsem byla v tom 30TT a vyšlo mi podle toho termín porodu na 25.9.,ale on že tam prostě necháme toho 19.že i když ultrazvuk ukazuje tohle,myslí si,že je trošku větší..no chaos 😀 😀 Prostě +- 6 dnů.... 😅

Tý jo Prostěj dneska ráno jsem se probudila a přišla mi sms od kamarádky,je v 36 TT a že jde dnes poprvý na monitor..a od tý doby je mi nějak ouzko...si představím,že já jdu příští týden na kontrolu a pak už taky monitor...blíží se konec..a něčeho novýho začátek samozřejmě 😉na miminko se hrozně těším, ale mám z toho prostě strach..jestli to zvládnu a táák..jsem divná 🙄