Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
28. črc 2009

já tu taky jsem, ale pracovala jsem a dlábila meruňky 😀

prosteja
28. črc 2009

ale stejnak je tu poslední dobou nějak mrtvo 😖 těhule asi odpočívají, maminky běhají kolem svých drobků, snažilky sem snad už nechodí, kromě zuzky......

hehena
autor
28. črc 2009

PROSTEJí ty meruňky baštíš čerstvý nebo nakládaný??? jsem četla, že je to fajn právě na zácpu...

prosteja
28. črc 2009

čerstvý hehe 😀

prosteja
28. črc 2009

jako že to pomáhá na zácpu?

hehena
autor
28. črc 2009

jj snažilek je tu pomálu... těhulky skororodičky nabírají síly - tak je to pochopitelný... i snažilky chápu.. zase jsme tu otěhulily 4 najednou a ono je to asi dost deprimující... těhule jsou v dost silný převaze, tak se tu asi už necítí tak dobře jako předtím... ale i LENI se tu občas objeví... KEBU mi psala včera do IP...

mno třeba časem ještě nějaký snažilky přibudou, chtělo by nějakou vlnu - aby jich přišlo víc najednou, jedna by se tu cítila sama samotinká 🙂

hehena
autor
28. črc 2009

no, meruňky... pak taky sušený švestky... já jsem třeba nebyla na velký určitě 3 dny, možná 4... 😖

hehena
autor
28. črc 2009

jenže by někdo musel dojít nakoupit že jo 🙂))))))))) 😀 😀 😀

prosteja
28. črc 2009

hehe tak to už je dost 3-4 dny 😖

prosteja
28. črc 2009

já se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny, taky se mi třeba stane, že nejdu 2 dny a pak je to teda maso 😲 ale běžně až tak velký problémy se zácpou nemám 😉

prosteja
28. črc 2009

hehe a to je problém dojít nakoupit 😀

hehena
autor
28. črc 2009

no to je... už i cítím jak mě to dóle tlačí... pokaždý když si sednu.. divný co? jenže do tý lactulosy se mi nechce, to je strašně drastický a naposled mi bylo zle z toho celý odpoledne... takže odpoledne běžím pro bílej jogurt a švestky... a snad to zabere... 😀

prosteja
28. črc 2009

hehenko jj, jogurty se snažím jíst taky, myslím, že ti to pomůže.... a čerstvý meruňky, tak to musím říct, že je většinou zaručený výsledek 😀

prosteja
28. črc 2009

a divný to není..... já mám zase takovej problém se zaraženejma "prdíkama" 😀 😀 😀 víš, jak to pak píchá ve střevech a to si častokrát říkám, ježiš jsou to střeva nebo se něco děje s miminkem, že mě tam tak píchá 😖 ale na to mi teda pomáhá Espumisan 😉

elitera
28. črc 2009

Holky, kdyby to s tou zácpou bylo hodně zlý, tak sennej nálev (koupit v lékárně, ne sebrat seno před barákem z posečený trávy 😀)

hehena
autor
28. črc 2009

jj je... chápej, nechodím do klasický práce... skoro nikam nevyjdu 🙂)) takže je problém jít nakoupit 🙂)))))))))

to dítě mě aspoň probere k životu 🙂))))) 😉 😀

prosteja
28. črc 2009

hehenko 😀 😀 😀 a teď si vem, že já doletím z práce a ještě letím nakoupit 😀 takže to máš to stejný 😉 po cestě z práce nic moc nenakoupím, protože se s tím nechci táhnout 😉 a myslím, že drobek tě k životu probere až až 😀

hehena
autor
28. črc 2009

ty jo sennej nálev... to bude asi pěkná divočina co? ale díky moc za tip... pořídím...

jj PROSTEJ šak i tohle znám, do práce jsem chodila nějakej ten rok a kupodivu si to ještě pamatuju... je jasný, že se jede nakoupit až pak... my často ten první rok končili v osm nebo v 9 večer... takže jet pak nakoupit, to už byl nadlidskej výkon, tudíž jsme dělali zátahy o víkendu, nebo když jsme náhodou skončili dřív a to jsme dělali mega zásoby, abysme zas dlouho nikam nemuseli...

prosteja
28. črc 2009

no vidíš hehe, tak vždycky když se ti nechce jet, tak si vzpomeň, že když jsi chodila do práce tak to bylo horší 😉 to nějak zmáknete... nebo vyšli manžílka 😀

hehena
autor
28. črc 2009

mno my nakupování nesnášíme oba 🙂)) kdyby u nás byla služba jako na západě, tak si normálně vyšlu jednou za měsíc někoho za poplatek na nákup - to su ale lemra co? já ty centra prostě nesnáším... přežiju to chvíli jedině, když si musím pro nějakej cucek na sebe.... 🙂))) 😀

prosteja
28. črc 2009

hehenko tak já nakupování taky nemiluju 😖

prosteja
28. črc 2009

třeba za chvíli otevře někdo obchod s internetovým shopem a rozvážkou 😀

hehena
autor
28. črc 2009

já mám zas na něco chuť.. to snad není možný.... ženy se užeru...

hehena
autor
28. črc 2009

to by byla paráááááda..... 😵 😵 😵

prosteja
28. črc 2009

hehenko ty lenochu 😀

elitera
28. črc 2009

Jo, Hehenka mi připomněla, že vlastně nevíte největší moji novinku a proč beru antidepresiva - novinka je, že jsem nezaměstnaná a antidepresiva beru, protože jsme byli na dovolený 😀 Jdu to rozepsat 🙂

prosteja
28. črc 2009

už tě normálně vidím, jak si u počítače vybíráš rohlíky 😀

prosteja
28. črc 2009

ježiš eli, to je to tak vážný 😲 já spíš myslela, že kvůli tomu, že jste přišli o miminko 😔

hehena
autor
28. črc 2009

jé PROSTEJ to už je ale vrchol fakt .))))))) u počítače vybírat rohliky 🙂)))))))))) 😀 😀 😀

hele a jak tu minule minule psala AMALLI o hormonových kuřatech, tak od tý doby jím vepřový nebo hovězí 🙂)))))

prosteja
28. črc 2009

hehenko vrchol to je, ale jak vidno, tak ty bys to uvítala..... asi si budu muset nějaký ten obchod s rozvážkou otevřít 😀

tak já teda jím všechno maso.... i kuřecí, i vepřový i hovězí....... vepřový jím asi nejmíň, hodně jsem přišla před nějakým rokem na chuť hovězímu 😉