Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. čer 2009

a ještě si myslím hehe - ale to je jen můj laickej názor - že doktor ti poprvé TP vypočítá podle poslední ms, takže ho budeš mít spíš dřív ze začátku..... 😉 pak ti teprve upraví TP podle utz a posune ti ho, protože prcek bude menší 😉

prosteja
24. čer 2009

anget jj, na délce cyklu, ale podle mě záleží na těch dnech před ovu..... počítají tam 14 dnů protože počítají s ideální ovulkou 14. DC...... to co je po ovulce nemůžou počítat 😉 protože pak už nic není, když nepřijde ms 😀

carculka
24. čer 2009

prostej,nemam tu snuru od fotaku a vcera jsem to chtela nechat vypalit ve meste a nak jsem byla bez nalady...do konce tydne to nak zaridim,slibuju 😀 holky vy jste se tu bavili o mimodeloznim,no snad budem vsechny v pohode......

jeee vy uz mate vypocitane porody?? 😀 ja musela otehu mmi ovulku tak nemam tuseni

a jak vam je prostej,hehe??novotehulky

prosteja
24. čer 2009

proto si i myslím, že hehe řeknou první TP daleko dřív, než 1.3. protože neví, kdy byla ovulka...... a pochybuju, že bude stanovovat TP podle grafu na FF 😀

prosteja
24. čer 2009

no carcul to bude stejnej případ... nejdřív ti podle mě stanoví TP podle poslední ms a pak budou upravovat... takže budeš hrubě před náma s TP 😀 já z vás vlastně budu poslední 😀 aspoň ze začátku 😉 ale jak říkám, to je jen můj laickej názor 😉

jinak se mám skvěle carcul, stačí dočíst příspěvku z rána 😀

carculka
24. čer 2009

ange,jojo jde to..a co vy'??odpocivate??

angetha
24. čer 2009

Pak se to upraví dle UTZ, mě se to šouplo o dva dny 😉
Jdu jíst, nebo mi bude špatně z hladu 😅 a to jsem tak v 8 snídala

hehena
autor
24. čer 2009

mno jelikož jdu až toho 14. 7. tak už by mi to mohl spočítat líp - i když měla bych být jen 7+0... navíc vím zhruba kdy jsem ovulovala, tak snad dr. nebude magor a prostě mi jen posune první den poslední MS... nebo mu rovnou nahlásím MS jinak... prdím na to - by to byly jen zmatky...

prosteja
24. čer 2009

anget nech si chutnat, jdu taky něco zblajznout 😀

hehena
autor
24. čer 2009

já vím, kdy jsme zhruba měla ovuli a je to +- jeden den... tak mu nahlásím to - a je to jednoduchý...

hehena
autor
24. čer 2009

brou chuť...

prosteja
24. čer 2009

hehe já fakt nevím, říkám, že je to jen můj laickej názor a že každému to na první návštěvě počítají podle poslední ms 😉 mě se na to sestřička rovnou ptala, jak jsem se objednávala a házela to do počítače..... 😉 ale jasně, že tvůj doktor ví, že máš delší cykly, tak to třeba rovnou posune... zmatky v tom myslím nebudou, protože ten TP je stejně strašně orientační.... podívej se na sac.... 😀

hehena
autor
24. čer 2009

tak je mi jasný, že TP je orientační 😉 😉 😉

a jde mi hlavně o stáří miminka, míň už o TP...

carculka
24. čer 2009

prostej vy jste toho zas nadrbali,takze jdes do latkovejch,jo??a ze snu si nic nedelej,vis ze se rika ze pak se to vyplni naopak-takze mmi bude v poho 😀

hehena
autor
24. čer 2009

CARCUL ahoooj...

no je mi bře, spokojeně, občas unaveně... .) 😵 😵 😵
co ty???

hehena
autor
24. čer 2009

jak ti dopadla ta krev - včerejšek jsem nedočítala...

hehena
autor
24. čer 2009

CARCUl a co je v tý tabulce za blbý datum??? 11/06 znamená 11 měsíc roku 2006

prosteja
24. čer 2009

hehe je mi to jasný 😉

carcul určitě do látkovek 😉

carculka
24. čer 2009

hehe jako hcg pres 600,sestra mi rekla ze nevi jestli to na tehu staci,ze tam dr neni aby se zeptala..rikam ji ze ma pozit.test a ona hmm tak asi jo ,ja nevim...me pekne vydesila,sem se pekne bala toho mimodelozniho...a v patek jdu na utz jestli uz bude neco videt

hehena
autor
24. čer 2009

PROSTEJí tak myslím, že u tebe OVU byla opravdu 6.8....

hehena
autor
24. čer 2009

tak 600 jednotek určitě o těhu vypovídá...

CARCUl ty máš teda aktivní dr. 😕 fakt čučím...

carculka
24. čer 2009

jee hehe promin,tak dobre,vcera jsem byla naka ozhozena a nak se blbe koukla

hehena
autor
24. čer 2009

ježiš co jsem to napsala... 6.6.

hehena
autor
24. čer 2009

nic se neděje CARCUL .) 😉 chááápu .)

prosteja
24. čer 2009

hehenko 6.7. 😀 já si to myslí taky 😉 dneska už je fakt ta testovací čárka skoro silnější než ta kontrolní 😀 což jsem se taky trošku uklidnila, že to hcg fakt stoupá 😉

taky myslím že 600 jednotek stačí carcul 😉 ale to jsem ti psala už včera 😀

carculka
24. čer 2009

hehe..no sestra je naprd ale doktorka uzasna..tak myslite ze kdyz je to 600ze to vypada na normal tehu??
a co manzilek??

carculka
24. čer 2009

prostej..dekuju 😀 tak testov manie jo??kolikpak uz jich mas?? 😀 😀

prosteja
24. čer 2009

no hehe a já taky perlím 6.7. 😀 😀 😀 jj 6.6. hlavně, že si rozumíme 😀

carcul testila jsem v pátek, sobotu, neděli, pondělí a dnes 😉 a ještě mi 3 testy zbývají 😀

carculka
24. čer 2009

prostej,aspon budes mit zdokumentovany to sileni 😀 😀

prosteja
24. čer 2009

jj carcul.... 😉 stejně ty první testíky asi pak vyhodím, teď je mám pěkně na nočním stolku a vždycky když se ráno probudím, tak je tam vidím 😵 nechám si asi pak jen ten nejsilnější 😉