Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
29. črc 2009

Kdy jdeš ty prostějí na kontrolu? Dneska mě tu zase málem kolegyně odhalila! Říkám že dneska půjdu na oběd asi do rybárny že mám chuť na nějaký kyselý rybičky a ona hned nejsi těhotná? By mě zajímalo jak by se tvářila kdybych jí s klidem řekla, že jo! 😀 Ale manža chce abych to nejdřív řekla řediteli a až pak to můžu vykecat kolegyním! Ale včera jsem měla takovou radost že když jsem se sem vrátila tak jsem chtěla všem tu fotečku ukázat! 🙂

prosteja
29. črc 2009

orchi tak já měla taky takový pocity z první kontroly se srdíčkem, že to musím všem říct a musím říct, že teď je to už naopak 😅 tak nějak nechci, aby to sladký tajemství někdo věděl a užívám si to 😀 takže řídě to řeknu až na konci srpna po tom screeningu..... a taky bych to řekla nejprve ředitelce a pak až kolegyním, nebylo by asi vhodné, aby se to nadřízená dozvěděla nějak bokem 😖

jinak na další kontrolu jdu až toho 19.8., doktor má dovolenou, proto tak pozdě a už rovnou na screening 😉

orchidei
29. črc 2009

a už si i srdíčko slyšela nebo jen viděla! Do kolikátého týdne se dělá ten ultrazvuk vnitřní? Na další kontrole budu asi 10+0 nebo 9+6 tak doufám že už toho uvidím víc a musím říct Dr aby mě nechala chvíly dívat! bere to hrozně rychle! Teda ale to blikací srdíčko to je taková nádhera, asi si příště vezmu foťák a natočím si to! 😀

prosteja
29. črc 2009

orchi jen viděla, slyšet to ještě nejde a nevím, kdy to slyšet jde 😉 a jinak mi doktor říkal, že ten screening už mi bude dělat přes bříško 😉 takže asi tak do 12. týden vnitřní a pak už přes bříško 😉 jinak mě teda doktor nechal dívat se pěkně dlouho, na to, že jsem nebyla objednaná a ještě mi všechno ukazoval 😀

orchidei
29. črc 2009

jé tak to jdu já dřív! Já jdu zas dřív protože oni mají potom dovolenou, tak aby mi zatím udělali náběry a konečně vystavily průkajdu! Už jí taky chcu 😠

prosteja
29. črc 2009

orchi tak s dovolenou musíme počítat.... já jsem i ráda, že si ji doktor odbude před tím screeningem 😀 stejnak se asi do 20. týden chodí na kontrolu co 4 týdny 😉 ... a na odběry jdu příští týden, budou mi dělat všechno, krevní obraz, pohlavní nemoci a žloutenku a ty odběry na screening... jsem zvědavá kolik mi toho vycedí 😀

orchidei
29. črc 2009

To se máš! Ta moje to bere hrozně rychle, zkontroluje, zaměří, vyjede foto a hotovo! ☹ Příště se nesmím dát!

prosteja
29. črc 2009

tak s tímhle jsem prozatím u doktora spokojená.... v to pondělí jsem tam byla fakt vetřelec a myslela si, že se na mě jen koukne a pošupajdím zpátky a já byla vevnitř skoro čtvrt hodiny 😀

orchidei
29. črc 2009

No to mě asi budou brát taky! Bože a já tak nesnášim injekce! Blééééééé! Asi řeknu že mi je naomdlení a že mě uklidní je dlouuuuuuuuuuhatánský ultrazvuk! 😀

orchidei
29. črc 2009

Jojo chlapi gynekologové jsou takový příjemnější a chápavější! Taky jsem měla jednoho dobrýho ani blbec nevim proč jsem se k němu nevrátila! Chotila jsem k němu když jsem byla na střední, pak jsem šla k jiný dr k vůli vejšce protože do plzně už jsem se dostávala těžko a po vejšce jsem chtěla zas někoho v plzni, ale hledala jsem aby byl blízko práce, když jsem potřebovala jen recept!

orchidei
29. črc 2009

Dostala jsi se k fotečce 🙂 ?

prosteja
29. črc 2009

orchi fotečka krásná 😵 prcek se krásně ukázal 😉

tak mě braní krve nikdy nevadilo a nevadí a na injekce jsem si už taky zvykla........ jen když mě vždycky sestra vidí, tak má strach, že se jí tam složím a pořád se mě ptá, jestli mi není špatně a já vysmátá kroutím hlavou, že ne 😀

prosteja
29. črc 2009

jinak souhlas, chlapi jsou většinou lepší než ženský.... přijde mi, že jsou i šetrnější při vyšetřování a tak.... ženská hold ví jaký to je, tak na to asi víc prdí 😀

orchidei
29. črc 2009

přesně tak!
Viď že je nádhernej! 🙂

prosteja
29. črc 2009

orchi nejnádhernější 😀

verled
29. črc 2009

holky kde jsou fota orchi miminka a malýho vítka??.-)díky
dobrý ránko

prosteja
29. črc 2009

ahoooj ver 😵

Vítka má v albumu myslím sac 😉 a orchi má soukromý album na rajčeti, musela by ti dát přístupový hesla 😉

orchidei
29. črc 2009

Ahoj ver! Myslím že jsem ti to taky jednou posílala do IP! Jukni jestli to tam máš! Pokud ne tak ti to pošlu znovu!

orchidei
29. črc 2009

Prostej všechny jsou nejnádhernější! 🙂

prosteja
29. črc 2009

orchi 😀 teď jsi to rozlouskla....... musím teda říct, že ještě nemám takový ty stavy, jak se tu holky těší na každou další návštěvu a nemůžou se dočkat 😅 mě bohatě stačí, že vím, že tam mimi je, každej večer ho hladím a povídám mu a ten utz a doktor mi nějak nechybí 😅

prosteja
29. črc 2009

jsem asi divná 😖

verled
29. črc 2009

jeee malej vítek je kouzelůnej🙂a vlasatej🙂)))

orchi no vida ho prcka🙂

orchidei
29. črc 2009

prostej tak to já bych mohla chodit na ultrazvuk každý den! 😀 😀 😀 😀

Ver takže jsi to album našla?

prosteja
29. črc 2009

orchi to já právě ani ne 😅

elitera
29. črc 2009

Hele, Orchi, moc to s tím ultrazvukem nepřeháněj. Po určitý době dochází k přehřívání plodu a může dojít k jeho poškození. Takže jestli doktorka jen mrkne, změří a skončí, je to to nejlepší, co může udělat. Když mně dělali v porodnici ultrazvuk téměř půl hodiny, byla jsem z toho značně na nervy i mimo skutečnost, že jsem potrácela.
No a krom toho - nech prckovi taky nějaký soukromí 😉

prosteja
29. črc 2009

ahoooj eli 😉 krásně jsi to napsala 😵

prosteja
29. črc 2009

a musím říct, že jsi asi vyjádřila moje pocity nebo co 😅 tak nějak mi stačí to vědomí, že tam prcek je, že můžu pohladit bříško a vidět už ho nemusím 😀 a připadám si kvůli tomu divná, každej se tu třepe na každej utz jak malej a já nic... jako když odcházím od doktora a hřeje mě ta fotečka, to jsem ráda, pak ji doma okukuju a tak..... ale že bych nemohla dospat jen kvůli tomu, že mimi uvidím na té obrazovce... no jsem divná 🙄

baeszinka
29. črc 2009

Dobré ránko 🙂
Orchi,krásná fotečka,mimísek vypadá jak malinkej sněhuláček 😉 😵

prosteja
29. črc 2009

ahoooj bae 😵

sacvi
29. črc 2009

Hezký den holky a všechny miminka 🙂 ,

tak nám je mooc dobře 😀 Volala sem do porodky a tu kontrolu mám v pátek tak sem zvědavá co mi řeknou dyž termín mám v úterý 😅

Jinak holky muže mám nemocného 😔 Včera už mu nebylo dobře a dnes už aji vypadá špatně a aji v krku ho bolí..co dyž něco chytl?? To pak nebude moct k porodu a co já tam sama?? 😢