Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. črc 2009

no mě teda doktor poprvé nezakázal taky nic....... 😉 to až teď skrz ten hematom 😠 já jsem mu právě říkala, že žádný divoký sporty neprovozuju, že se jen doma protáhnu, trošku hopsám na baloně a chtěla jsem tu jógu no..... tak zákaz úplnej všeho, prozatím 😠 jinak s tím zvedáním rukou nad hlavu, ono se to totiž nemá v těhu vůbec, protože v pozdějším stádiu hrozí, že se miminku omotá pupeční sňůra kolem krku 😖

prosteja
30. črc 2009

jinak hehe jj, ty krvácíš z úplně jinýho důvodu než já, to já jen psala, že bych se poradila s doktorem, co všechno můžu a co ne 😉

hehena
autor
30. črc 2009

jj poradím se příští týden.... jdu zas ve středu 🙂)) už z novýho bydliště... uf uf... 😖

prosteja
30. črc 2009

takže to budeš mít asi podstatně dál co? 😖 no co se dá dělat... určo se ho poptej, je to lepší, aspoň pro klid duše...... já právě to zvedání ruk vím i od příbuzné, co je porodní asistentka a ona říkala, že spousta ženskejch si nedá říct a věší záclony a tak a pak ohrožuje mimíska 😖 proto jsem se tu pozastavovala tolik nad tím, když tu holky těhulky na jaře jako divý umývaly okna 😲

verled
30. črc 2009

ahoj holky nějaký novinky??.-)

prosteja
30. črc 2009

ahooooj ver 😵 já žádné nemám.....

jsem si teď pročítala stránky našeho obytnýho komplexu, no holky, vypadá to zajímavě, bude tam z nás malý město uprostřed města 😀 budou nám tam stavět nový domy i rodinný domky, do toho musí vystavět školku, školu, obchody.... tý jo..... prostě zlepšení občanské vybavenosti.... a budou nám tam asi stavět protihlukový stěny, páč doprava už tam je teď neúnosná.... 😖 do toho už se prý začíná připravovat projekt nové restaurace, kterou budeme mít přímo naprosti domu, nějaký nový sportovní areál o kousek dál....... no to bude paráda 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

jj budu to mít o hodně dál... tady jsem měla gyndu 4 km... připočti 20 km 🙂)) ach jo achjo... no uvažuju o přestupu do hloubětína, ale netuším, jestli by mě vzali a jestli chci změnu v prvním těhu no...

ahoj VER 🙂 asi ne e... 🙂

PROSTEJ to budete mít parááádní 🙂 😉 😵

prosteja
30. črc 2009

hehenko já mám gyndu taky daleko, ale ten doktor za to stojí 😉

prosteja
30. črc 2009

hehenko no vypadá to, že za chvíli tam z toho fakt bude malý město 😀 ale to je na jednu stranu dobře, budou tam jen domky, takže bude víc místa na procházky a když tam pak bude škola a školka... no paráda... kdyby tak tu školku stihli už pro našeho prcka 😀

prosteja
30. črc 2009

jů hehe a mrkala jsem, že jsi se upravila v tabuli a jsi teď nastejno jako já 😀 a co carcul? dlouho tu nebyla 😖 doufám, že je ok

cat79
30. črc 2009

Ahoj kočenky a miminka🙂))
Tak koukám, že jsme tu jen my 1. a 2. trimestr🙂))
Na carcul jsem taky myslela kde se nám kočka toulá🙂))
A není tu zatím ani Sac ani Efi...že by🙂))
Já jedu za hoďku do Prahy, takže tu dneska nebudu, ale zítra k večeru, tak to na mě pak nahrnete ty novinky a tak🙂

Chtěla jsem všem popřát krásný den a zbytek týdne a opatrujte se!!!papapapapapapa

hehena
autor
30. črc 2009

jj PROSTEJKO jsem si to tam dala dle OVULACE ... ono se to stejně asi zase posune....

no holky jsem z toho našeho stěhování čím dál víc na nervy... nebo spíš ani né z toho stěhování, jako z toho bydlení tam!!! :((((

no ta gynda je ještě tak blbě, že bych musela metrem, přestoupit na další metro a pak ještě dvě zastávky busem 🙂)) takže fakt nif mof... no... se uvidí...

hehena
autor
30. črc 2009

CAT taky se opatruj na těch cestách 🙂 ahoooooooooooj 🙂 😉 😵

verled
30. črc 2009

hmmm 🙂
teda ale u mě joi:-/holky kdybyste viděli co mi za poslední tři dny narostlo počkejte jestli to tu dostanu do PC tak se pokocháte:-/všichni maj tak malý pupíky a já vypadam jak vorvaň a pomalu mi začíná bříško tvrdnout......ty jo a začíná mi ten pupek vadit, chodit nemůžu, včera mi natekly nohy jak bylo teplo, šmarjaaaaaaaa nesem já v tom??.-))))
cat:měj se krásně🙂

prosteja
30. črc 2009

hehenko aha 😉

a proč jsi z toho bydlení tam nervózní, uniklo mi něco? 😅

jinak hehe já z domu na gyndu musím budem na metro, potom C až na Florenc a 8 tramvají až na zastávku, kde je ta gynda.... a z práce (z Florence) je to tak 25 minut tou tramvají.... takže z domu víc jak hodina 😲 ale jak říkám, doktor za to stojí 😉

sacvi
30. črc 2009

Ahoj holky, jen nakukuju jak se máte 🙂

Sem úplně zničená nemůžu se už pohnout a vůbec sem se na dnešek nevyspala tak sem jak přejetá vlakem 😅

hehena
autor
30. črc 2009

no jo vidíš PROSTEJKO... tak to budem cestovat za gyndařem podobně... 🙂 fuj... .)))

no tak já se fakt bojím toho soužití s těma majitelama tam... :((( už mi několikrát při dohadování některých věcí zabikalo výstražný světlo... podle mě to bude časem nic moc...

hehena
autor
30. črc 2009

SAC a co manža??? doufám, že tě nenakazí... radši se k sobě moc netulte...

prosteja
30. črc 2009

ver tak nafoť...... 😉 toho vorvaně chci vidět 😀 to už jsem tu viděla na fotkách kolikrát jak si holčina stěžovala jaký má velký břícho a jak je tlustá a pak jsem se musela smát 😀 určitě máš krásný bříšo 😉

sacvi
30. črc 2009

Hehenko manža je na tom děsně no 😒 Pořád horečka a mluvit pomalu nemůže a vypadá strašně..jen mu nosím jídlo nebo vařím čajíček ale jinak sem v obýváku a on v ložnici..fakt bych to totiž nechtěla chytit pře v takovým stavu rodit by asi nebylo zrovna moc dobrý 🙄 Já myslím že to snad ani nechytnu..mám dost vitamínků z ovoce a zeleninky a eště beru gravital tak snad mám imunitu jak z ocele 😀

prosteja
30. črc 2009

hehenko tak uvidíš, maximálně proběhne další stěhování..... 😖

ahoooj sac 😵 tak jak manža?

prosteja
30. črc 2009

sac já myslím, že to manža rychle vyleží..... a ty se drž, teď přece neporodíte bez taťky

sacvi
30. črc 2009

já bych chtěla vědět jak je na tom efi..po tom vyšetření špinila a bylo ji špatně ale pak už se tu myslím neukázala..že ne..?!

hehena
autor
30. črc 2009

já teda chci taky vidět toho vorvaně... cha cháááá 🙂)))

SAC no sama bys potřebovala, aby tě někdo obskakoval... ach jééé je... to je bře, že se separuješ...

sacvi
30. črc 2009

no já se snažím prostejko..zítra jdu do té porodky tak uvidíme co mi řeknou..ale asi mě tam bude muset hodit tchýně pře pochybuju že by to mužánek zvládl..ach jo..

prosteja
30. črc 2009

sac ale efi psala, že pokud ji to nepřepadne někde venku a bude doma, takže nám dá vědět 😉 a má na ni někdo kontakt? jako telefon?

hehena
autor
30. črc 2009

no další stěhování nás už zruinuje... teď musíme zaplatit v podstatě dvojitej nájem... neplatíme sice provizi realitce, ale dali jsme nájem už na srpen... ale srpen ještě musíme platit i tady, bo ten byt nikdo nechce... tož když víš jakej platíme nájem, tak si spočti kolik vylítne z okna... + 6 tisíc přestěhování.... bombáááááá 🙂)))))))))))))))) bože plakat se mi chce..

prosteja
30. črc 2009

sac tak tchýně tě hodí do porodky a pak zpátky za mužem... on ať raději leží a nabírá síly na porod 😀

hehenko tohle znám.... já už se tahle v Praze stěhovala 3x 😲 vlastně 4x, teď naposledy do svýho 😀 a to jsme rok hehe platili nájem a hypo dohromady 😲 takže vím naprosto v jaké jsi situaci.. a neboooj, třeba to nebude tak hrozný 😉

sacvi
30. črc 2009

hehenko přesně to bych potřebovala 😀 No tak je to naopak..ale esi budu týden přenášet tak se třeba eště té péče dočkám 😀

prostejko já vím ale třeba to na ni přišlo tak rychle že už sem nestihla napsat 😀 Já na ni mám číslo a myslím že by snad napsala..jen už bych taky chtěla aby to měla holka za sebou a prcínka u sebe.. 😵

prosteja
30. črc 2009

sac já myslím, že napsat SMS, jedu do porodky by stihla 😉