Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
3. srp 2009

No věřím že to muselo být náročné..tak snad to bude brzo zase dobré a bez špinění 😉

Jo jinak manža už jít klíďo rodit může 🙂 Ty atb mu naštěstí pomohly takže je mu už fajn..tak jsem ráda..pěkně sem si ho vykurýrovala 😀

angetha
3. srp 2009

Hehenko ale dnes budeš taky odpočívat viď? 😉
Sac to je dobře ,že mu je líp, myslela jsem na vás...a rodit asi dřív nebudu, Vendulka je v klidu..no jo když má tatínek dovolenou 😀

angetha
3. srp 2009

Tak jsem teď našla albíčko jedné maminky, co je tak 10./11. týden a už mají u babičky nový kočárek 😕 😕 😕

sacvi
3. srp 2009

angethko tak to je mazec 😲

angetha
3. srp 2009

Sac tuhle psala asi Cat, že ten Implast nemá otáčecí kolečka..ale to se mi nezdá. Co ty na to jako zkušená majitelka?

eeefffaaa
3. srp 2009

Ahoj holky!!

tak hlasime ze stale nerodime,ani vcerejsi bourka nam nepomohla,Davidek se jen trochu vic vrtel a mela jsem poslicky,ale to jsem zaspala a dneska rano uz me jen jako vzdy boli podbrisek a bricho jako pred MS,ale to uz trva aspon tri tydny,takze asi zase nic 🙄 takze zitra do nemocnice...ach jo,ale uz se aspon neco zacne dit,jsem si rikala,ze by me to mohli hned vyvolat ja bych za dve hodky mohla porodit a v nedeli bysme byli doma 😀 😀 😀

sacvi
3. srp 2009

Angethko Implast dělá 3druhy podvozků. Buď celootáčecí kolečka (ten máme my), pak jenom lehce natáčecí a nebo trojkolku..všechny jsem vyzkoušely a nejlíp nám vyšel ten celootáčecí a i ta trojkolka byla dobrá ale ta se nám nelíbí vzhledově 🤐 . Jinak se u všech dají ty kolečka zablokovat že se nemusí otáčet vůbec..záleží jak chceš. A ten podvozek s mírně natáčecíma hrozně špatně couval a špatně se s ním zatáčelo takže proto vyhrál ten kterej máme 🙂

angetha
3. srp 2009

Ahoj Efi, tak taky nic jo? Taky bych chtěla rodit jen dvě hodinky 😎

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Ahojky holky a mimísci 😵

Sacvi no doufám, že přenášet nebudeš 😉

Hehehnko gratuluju k novému bydleníčku a hlavně opočívej holka 😉

eeefffaaa
3. srp 2009

holky ja mam pocit ze budu tehotna snad uz na porad 😀 a vcera to teplo mi nedelalo vubec dobre

sac jsem rada ze manza uz je zdravej,muzes zase v klidu rodit 🙂

hehenko ty na sebe davej pozor a moc to neprehanej... 😉

eeefffaaa
3. srp 2009

angeth no ja myslim, ze pri moji smule mi ten porod ani vyvolat poradne nepujde a nakonec skoncim na cisari a budu trpet a trpet jak to nepujde vyvolat...jako pri moji smule bych se ani nedivila ☹

sacvi
3. srp 2009

Ahooj efulko, já na Vás pořád myslím a koukám na mobil esi nemám od Tebe sms že konečně rodíte a ono nic..
Mně taky včera pomohla bouřka akorát k poslům a dneska už zase o ničem nevím 🙄 Ani to břicho mě nijak zvlášť nebolí..

No ale naplánovala sis to na zítra mooc hezky 😀 😵 Ty jo ale aspoň už budeš mít brzo Davídka u sebe..já budu čekat eště do příštího pátku 😢 Úplně to vidím.

My asi obě čekáme Davídky tak proto sme na to skoro stejně

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Ef holka ¨ty taky ještě nerodíš? A zítra jdeš na vyvolání?

eeefffaaa
3. srp 2009

Petu ja jsem se te chtela zeptat jeste na neco ohledne porodu,ale uz nevim na co 😅 snad si vzpomenu..a jak Vitek???

sacvi
3. srp 2009

efulko to vůbec nepiš ☹ To snad nééé

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Ef Vítek je fakt zlatý - teda zatím Ťuk ťuk ale včera mu m strčil cimlík tak dudláme 😀 ale třeba v noci ne jen když nespíme přes den

eeefffaaa
3. srp 2009

jo sac to je fakt...Davidkum se nechce,takze je to jasny,proc nejdou ven 😀

petu myslim,ze zitra me udelaji jen ty zakladni vysetreni a podle toho se asi rozhodnout,myslim ze me to zacnou vyvolavat az ve stredu,ale nevim no...rikala mi doktorka ze jestli do utery neporodim mam prijit na prijem a pujdu do nemocnice,tak uvidime co se mnou budou delat,hlavne at uz neco delaji 🙂

eeefffaaa
3. srp 2009

Petu kdyz ti to vyvolavali tak to vypadalo jak??ja mam strach ze me to budou vyvolavat treba kolik dni a stejne nic,ze budu mit jen bolestivy kontrakce a pak to zase prejde ☹

eeefffaaa
3. srp 2009

Petu tak to mas zlaty miminko...to bych taky brala 🙂

hehena
autor
3. srp 2009

EFI na zítra ti moc držím palce.... chápu, že jsi nervozní, ale snad to půjde jako po másle a za pár hodin od zavedení tabletky budeš mít Davídka u sebe a na celý to čekání zapomeneš... .)

holky no budu se snažit odpočívat, ale taky musím něco dělat...takhle roztahaný a zabalený to tu zas nemůže bejt věčnost.... no... .) 😉

sacvi
3. srp 2009

peti já Ti táák závidím kurňa..fakt jo 😔

efulko tak nám musíš pak napsat co na Tebe v porodce vymysleli...já budu určitě držet pěstičky ze všech sil!!!

hehena
autor
3. srp 2009

mě to příde ouplně divný, že PETI už má Vítka doma v postýlce... :-O 😵 😵 😵

zuzka.o
3. srp 2009

***Ahooooj Prvušky ***
Japa se máte??? Koukám,že jste ještě všechny 2v1 🙂

zuzka.o
3. srp 2009

Víteček je tak krásně vlasatej 😵

eeefffaaa
3. srp 2009

jo ja vam pak holky z porodky napisu,protoze jetsli se nic nebude dit,tak se tam stejne budu asi nudit 🙂 a doufam,teda ze nebudu na pokoji s nejakou normalni v pohode zenskou 🙂

hehe vid me taky,kdyz si uvedomim,ze Peta mela teprve rodit a pritom uz ma Vitka tak dlouho u sebe 🙂 a my tady porad strasime 😀

jsem si rikala,ze zatim zadna neporodila normalne,jako ze to na ni prislo a jela do porodky...zatim samej cisar a vyvolavany

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Ef zasunuli mi do spodku tebletu, jako ta první tableta mě bolele a, musí jí tam dobře zasunout a ta Dr je fakt drsná, po jejím vyšetření jsem i začala poprvé špinit.No já jsem taky myslela , když ta první tableta nezabrala, že snad ještě pojedu domů 😀

eeefffaaa
3. srp 2009

holky jdu snidat...zatim

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Holky taky jsme ráda, že už mám Vítka u sebe zítra má 14 dní 😉 strašně rychle to letí

angetha
3. srp 2009

Ahoj Zuzi a Peti..
Peti tebe jsem se chtěla zeptat, jestli to jídlo v albu je před porodem nebo až po porodu?

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Angeth po porodu a fakt mi chutnalo