Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
3. srp 2009

ahoooj hehe, gratuluju k přestěhování 😵 to nejhorší máte za sebou, teď už budete jen vybalovat a zvykat si na nové prostředí 😉

s tou porodní váhou souhlasím s hehe, mě kámoška říkala, že jí doktor říkal, že utz se může mýlit i o víc jak půl kila 😲

hehena
autor
3. srp 2009

PROSTEJ a blindíš???

prosteja
3. srp 2009

hehe no včera jsem dokonale vyblinkala 5 minut po pozření buchtu k snídani ☹ a nešlo ani tak o to blindění jako o to jak mě to hrozně natahovalo asi deset minut a bolelo to strašně 😖 takový blinkání jsem teda ještě nezažila 😔 teď nezvracím, ale ráno mi bylo dost děsně a teď mi není o moc líp 😖

prosteja
3. srp 2009

a musím se vám pochlubit holky 😀 od soboty mám doma vyšší šarži, kapitána 😵 😀

hehena
autor
3. srp 2009

PROSTEJ takže zase neděle..... začínám tě podezřívat, že máš KOPR a je to celý psychosomatický 🙂))) 😉

ale nezávidím.. bolestivý blindění znám a není o co stát... 😖

hehena
autor
3. srp 2009

k povýšení gratulíruju!!! 🙂 😵

hehena
autor
3. srp 2009

se mi tenhle týden nějak vleče... připadá mi, že tam tu 10 máme věčnost PROSTEJ....

hehena
autor
3. srp 2009

aha... tak koukám, že jsme dneska 10+0 😅, tak zítra 11 tt

prosteja
3. srp 2009

hehenko mě naopak přijde, že to hrozně letí 😅

prosteja
3. srp 2009

a carcul je dnes u doktora, tak jsem zvědavá co se z toho utz vyklube, jestli opravdu ten screening nebo jen normální kontrola 😉

jinak to blindění no nevím hehe, já mám sama ze sebe spíš pocit, že to co jsem měla doteď bylo jen takové to, jak si tělo zvyká, že je něco jinak, protože včera a dnes je mi teda fakt hnusně 😖 takže bych řekla, že tohle teprve jsou ty nevolnosti 😉 a to jsem si libovala minulý týden, jak mi je dobře 😀

hehena
autor
3. srp 2009

jinak panděro se mi holky zase pěkně vyšvihlo.... já vím, že si možná zaťukáte na čélo, ale já se až chvílema stydím... někde jsem vyčetla, že tenhle týden těhulenství už je miminko komplet napojený na krevní oběh matky i placenta a že se tím pádem zrychluje metabolismus.... no kéž by... 🙂)))

hehena
autor
3. srp 2009

no já jsem čekala, že mi to taky víc uteče, díky tomu stěhování, ale prdlajs..... 🙄

třeba to bylo PROSTEJ včera jen tím strašným vedrem a dusnem a zítra bude zas líp... .)

prosteja
3. srp 2009

hehenko a co zažívání? pořád zlobí? to může být taky tím... 😉 mě přijde že břuško mám furt stejný 😉 ale musím říct, že dneska to na mě paní doktorka poznala 😵 prý to na mě jde hrozně vidět, ne jako bříško, ale v obličeji, jak jsem spokojená a taková jiná 😀

prosteja
3. srp 2009

jé hehenko kéž by 😀 ale řekla bych že ne, protože je mi blbě i teď ☹ uvidím co zítra na těch odběrech, mám fakt strach, že se jim tam složím 😀

hehe mě to fakt strašně letí, nevím čím to je, jestli jak chodím do práce nebo nevím čím, ale přijde mi, že je to hrozný jak to utíká 😀

hehena
autor
3. srp 2009

jo tak to mi taky lidi říkají... že jsem v obličeji prostě jiná.... .)

zažívání samozřejmě pořád zlobí... někdy mám fakt pocit, že exploduju, pomáhá mi hoooodně bílej jogurt, ale tak na vyprdění (pardon), ale moc mě to jako neprožene... no zatím nic moc... občas mě i po něčem pálí žáha... teď momentálně mě hrozně bolí břuch nalevo - asi zase něco zaraženýho.... ani ten pohyb při stěhování mi nijak nepomohl...

prosteja
3. srp 2009

hehe tak zaražený já mám pořád něco 😀 mě zase hodně pobolívá napravo, ale mě na to pomáhá espumisan... a můžou ho i těhulky.... to k tomu "vyprdění" 😀 😀 😀 no a na to zažívání bych fakt zkusila hodně čerstvýho ovoce, hlavně ty meruňky a švestky 😉

hehena
autor
3. srp 2009

no vem si s sebou hlavně něco k jídlu, nejlépe něco sladkýho - nějakej koblih, nebo klidně čokoládu... po těch odběrech si pak klidně na chodbě poseď, napij se a až třeba tak po 15 minutách jdi.... mě po nich nebylo moc dobře, a to jsem neměla nevolnosti.....

no prací to asi nebude..... když mě nerozptýlilo ani to stěhování a to jsem se od čtvrtka nezastavila, až dneska...... a to tu byl i tchán, babička, v neděli přijel děda....

dneska příde chlápek na internet, zítra instalatér - bo nám v patře nesplachuje záchod.... ve středu jdu na kontrolu...

no já vím, že je to všechno o přístupu a tak vůbec, ale já už chci mít sakra ten první trimestr za sebou...

taky bych se měla objednat na kardio, jenže to zas já blbec musím vyštrachat ty moje papíry, bo tam mám kontakt na novýho dr.

angetha
3. srp 2009

Ahoj Prostějko a mimi 🙂 Ty si ty neděle fakt vychutnáváš 😒
Mě proženou jabka a sýrové omáčky 😅

hehena
autor
3. srp 2009

jj švestky už jsem zkoušela... espumisan už žrát nechci, už tak toho do sebe valím tolik, že mám někdy pocit, že kdekterej důchodec je proti mě žabař 🙂)))) 😀
no a když jsem si naposled dala bílej jogurt, tak mě to prdění budilo i v noci... a jak mě všechno vevnitř taháááá... éééééééééé

a jinak jsem si na to trávení koupila Fructolax - je to přírodní vláknina... ale ještě jsem to nezkoušela, zkoušet do toho stěhování mi přišlo riskantní 🙂))))) 😀

prosteja
3. srp 2009

hehenko jj, sladkýho si něco vezmu i pití a říkám si, že maximálně se jim tam poskládám 😀 nebyla bych první ani poslední, mě odběry normálně nic nedělají, ale upozorním je raději na to, že mi není zrovna ok a snad to bude dobrý 😉

tak nevím hehe, prostě ti to neutíká asi 😉 mě teda strašně 😀 a taky už bych chtěla mít to nejrizikovější období za sebou, to je jasný 😉

ahoooj anget a Vendulko 😵 no vychutnávám.... 😖 naštěstí manža je nejhodnější a nechá mě odpočívat, takže má už nad hlavou svatozář jak všechno doma dělá 😀

prosteja
3. srp 2009

hehe 😀 no to by nebylo moc bezpečný 😀

hehena
autor
3. srp 2009

no i ten můj má svatozář... vybraly jsme si dobře 🙂)) manža 80% stěhování oddřel sám... i to balení a ještě mi u toho stihl podkládat nohy a nadávat, že mám víc odpočívat... z pátka na sobotu balil do 6 do rána a pak si na dvě hoďky šel zdřímnout... no zvládl to, ale ještě pár dní bude chudák dospávat... .) no a bez stěhováků - to bysme nežili...

eeefffaaa
3. srp 2009

prostej myslis ze to bude zitra tak rychly,ze tak rychle porodim??kez bys mela v tomhle pravdu 🙂 ja myslim,ze me to zacnou vyvolavat mozna az ve stredu...Milan se me ptal jak to bude vypadat,jestli tam uz zustane a tak,tak jsem mu rekla,ze dela jako kdyby me uz porod vyvolavali ze fakt netusim,ale jestli mi to budou zitra vyvolavat,tak mozna az odpolko...

hehe me nepomohlo na prohnani snad nic...akorat ted ke konci tehu jsem mela taky zacpu a koupila jsem si Hylax Forte a pomohlo to...muzu to pit i pri kojeni a je to i na detsky prdiky,ze je to pak tolik netrapi...a jestli budem mit fakt kluka tak si uzijem,protoze ty na to trpi vic,navic jestli bude po Milanovi 😀

eeefffaaa
3. srp 2009

jo a prostej jsme rada ze si u doktora dopadla dobre...ja uz jsem to tu jednou myslim psala,ze Milanova kamoska je taky velika astmaticka a navic do toho jeste kouri a porodila v pohode navic asi uz za dve hodky

prosteja
3. srp 2009

hehenko hodnej mužíček 😵

já mám ještě v živé paměti, jak jsme se stěhovali naposledy my 😀 a to jsme to zvládali svépomocí s kamarádama (2 lidi - kluk a holka) a jedním starším pánem, co měl náklaďák a byl ochotnej to pro nás udělat 😉 a musím říct, že teda u mě větší spokojenost než se stěhovákama, protože to šlo jak po drátkách, do 2 hodin jsme byli nastěhovaní v novým...... se stěhovákama jsme se stěhovali podobnou vzdálenost 6 hodin 😲 za 6 tisíc 😠 takže u mě spokojenost... a pamatuju si, jak jsem byla po poslední injekci na imunitu a po tom se nesmí nic moc dělat a jak mě pořád ta kámoška napomínala ať nic nedělám 😀

prosteja
3. srp 2009

efi ahooooj 😵 nebooooj, uvidíš jak to bude zítra probíhat... nabal si něco na čtení, kdyby ti to vyvolávali až ve středu, tak ať se nenudíš..... a znáš to, každej to má individuální, takže ti tady nebudu slibovat, jak do 4 hodin od zavedení tablety porodíš..... ale ber to tak, že už tě čeká jen pár hodin s bříškem, budeš v odborné péči a já myslím, že ten den, co ti to vyvolají v pohodě porodíš 😉 mrkej na petulku nebo na andreaska 😉

prosteja
3. srp 2009

a s tou doktorkou, no ona hned prej, že prďolka je na mě hodnej 😀 že byla zvědavá jak se to vyvine, někomu se přitíží a někomu se to naopak zlepší... a na to, že jsem bez prášků (jen si každé ráno dýchám jeden lék), tak jsem měla nadprůměrnou spirometrii a to je u mě co říct 😀 tlak ukázkovej, s dýcháním ani potíže nemám, takže já si nestěžuju 😀

eeefffaaa
3. srp 2009

no ja si to prave vubec nedovedu predstavit...a uz vubec ne ty bolesti a to vsechno kolem toho...jediny co me uklidnuje ze Milan bude u porodu se mnou,ja bych to sama asi nezvladla...no doufam,ze to budu mit rychly jako holky,ale jak rikam,pri moji smule si to asi pekne uziju ☹

ty jo ja musim porad koukat na ten pupik sacvi... 🙂 to je fakt neco,se divim ze to jeste unosi,i ja mam co delat natoz ona 😅

eeefffaaa
3. srp 2009

no prostej to je super...mas hodny miminko uz od zacatku a je dobry,ze budes rodit v dobrym obdobi

prosteja
3. srp 2009

efi vím, že se mi to lehce říká, ale zkus na to nemyslet.... porodit malýho musíš a dopředu se stresovat, jestli tě to bude bolet míň nebo víc než ostatní a jestli to bude rychlý nebo zdlouhavý, to nemá moc cenu....... 😉 je to fakt hrozně individuální, takže zkus být v klidu, těš se na malýho, už brzičko bude u tebe 😉