Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
3. srp 2009

Jo Sac to mi říkal dr. 😉

carculka
3. srp 2009

ahuuuj holky..nedocitam,tak mi povezte co je noveho 😀
jinak jsme deset plus 4 a mame tehu prukazku,a vse vypada dobre,mimisek je pekne zivej furt placa ruckama i nozkama,doktorka se smala....jinak krev na genetiku mi brali,a na utz neco merila,ale nic nerikala(jako jak to vypada a tak),a ze vysledky mi povi priste... 😀 😀 ale vychazi to tak jelikoz ted davali vysledky jiny mamince,ktera je o trosku dal...akorat nevim kdy priste jestli na kontrole a nebo az tam ponesu kartu z hematologie(kam dochazim,a mam ji prinest co nejdriv)
no tak jsem hned mimiskovi nakoupila-za odmenu,ze pekne roste 😀 😀 😀

eeefffaaa
3. srp 2009

carcul gratuluju ke kontrole,ze jste dopadli na jednicku 😉 😵

holky ja nastupuju zitra do ty porodky,tak mi drzte palce at to mame kdyztak brzy za sebou..vubec se mi tam teda nechce,ale co muzu delat kdyz Davidek dela drahoty...az budu vedet vic a bude se neco dit dam vedet sac...mejte se krasne a brzy ahojky uz s Davidkem doma

carculka
3. srp 2009

eef....dekujem moc 😉 budem na tebe myslet a rzet palecky at mas Davidka brzy u sebe 😉

amallie
3. srp 2009

efi: tak držím všechno, co mám!!!!! ať je to v pohodě a Davídek vykoukne 😉

angetha
3. srp 2009

Efi budu na tebe myslet 🙂 🙂 🙂 ať jde všechno rychle a bez komplikací 😉

sacvi
4. srp 2009

Ahoj holky,
teda dneska eště nikdoo?? 😀 Jen já která bych tu neměla být a měla si hezky rodit tady čučím 😝 😀
Carcul gratuluju k úspěšné kontrole 🙂
A jak budu něco holky vědět o efulce tak pííísnu 😉

hehena
autor
4. srp 2009

**********************

EFI moc na tebe všechny myslíme....... ať to jde dobře... zvládneš to maminko!!!!!! 🙂

**********************

doufám, že tu máme nejpozději zítra dopoledne radostnou zprávu! 🙂

a všechny zdravím holky zlatý 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
4. srp 2009

CARCUL gratuluju ke kontrole.... rostete teda úžasně... jsem ti musela přidat tři dny 🙂 😉 😵

angetha
4. srp 2009

Dobré ránko, to zas byla noc, pořád chodím na wc 😝

cat79
4. srp 2009

Dobré ranko!!!
Efi, moooc na tebe myslíme!!Drž se holka, ať je to rychlovka a bezbolestňovka🙂)))))

Carcul super zprávičky🙂 krása, imísek mrňavej jak tam řádí🙂))

Ange chudinko, já teda chodím 1x v noci...ale to jsem teprve 19tt, asi se ta frekvence bude zvyšovat🙂)))

Dneska jdeme na těhu cvíčo, pak vyřídit něco k účetní a dozjistit si tu mateřskou, abych nic neopomenula a pak jdeme na harryho pottera🙂)se těším🙂))

angetha
4. srp 2009

Ahoj Cat, tak zas opět nabitý den 🙂

hehena
autor
4. srp 2009

taky většinou chodím jednou za noc... výjimečně až ráno a teda několikrát za noc, to musíte bejt holky už úplně kantáre... bych téže šla do kina.... ale včera jsme zase do noci strašili v ikea, tak už konečně budu muset něco poklidit a udělat... je tu booooooordel jako v tanku... fuj 🙂))

jo a včera se tu ptala SVOJI jak je pejska spokojená... tak moc! až tak moc, že na tý pidizahrádce stihla vyhloubit už pořádnou jámu.... 🙂)) krom toho, je tady hned vedle rybník a je tam spoooousta žab, takže to je jak když jdete s dítětem na dětský hřiště - prostě jí nemůžeme dostat pryč, chytá amok, pobíhá, cachtá se, štěká no divadlo 🙂)))

hehena
autor
4. srp 2009

zítra jdu na kontrolu... a ve čtvrtek bych navíc ráda ještě vymalovala, ať to tu máme trochu barevnýýýý 🙂) 😵

hehena
autor
4. srp 2009

EFI už je asi v nemocnici co?

hehena
autor
4. srp 2009

totiž v porodnici .)

hehena
autor
4. srp 2009

kde jste kdooooo 🙂)) 😵 😵 😵

cat79
4. srp 2009

Teda hehnko ty jsi akční🙂 já v tom 11tt jen ležela a nic se mi nechtělo, ai to pamatuju, bylo to strašně nudný a líný🙂 a venku bylo hnusně🙂))

Ange no jo, já mám ráda nabité dny, jsem jak malý dítě, pořád vyžaduju program a péči🙂)hihihihhii

prosteja
4. srp 2009

dobré ránko 😵

prosteja
4. srp 2009

tak jsem zpět z odběrů a bez ztráty kytičky 😀 sestřičku jsem ani nepoblindila, ani jsem se tam nesložila 😀

hehena
autor
4. srp 2009

akční CAT??? 🙂))))))) no to mi zní ouplně vtipně fakt.... dyť jsi celou dobu chodila na golf ne? já mám pocit, že jsi pořád někde poletovala... tys byla akční...
sím tě, lemra jsem, až mě to štve... uklízela bych, až bych plakala, ale spoustu toho dělat nemůžu - jako bych si potřebovala přendavat krabice a nosit pytle, ale ono je to všechno tak děsivě těžký, že se bojím...

na těhu cvičení se ale už taky těším... a teda děsně... doufám, že tu najdu něco poblíž 🙂 to by bylo fajn... nejradši bych i chodila někam plavčit, hrozně mě láká ten aquaerobik (jak na něj chodí Amalli)

prosteja
4. srp 2009

dneska mooooooc myslím na efi a Davídka, uvidíme, jestli jim to budou hned vyvolávat a jestli jo, tak tu budeme mít další miminkoooooooooooooo 😵 😵 😵

a carcul gratuluju ke kontrole, jste zase napřed 😀 a jsem zvědavá, co se dozvíš příště 😉

hehena
autor
4. srp 2009

a propo... jaký je těhu cvičení???

prosteja
4. srp 2009

na těhu cvíčo bych chtěla chodit taky 😉

amallie
4. srp 2009

ahoj holky!

já tady mám kamarádku, tak jen nakukuju

hehe: těhu cvíčo je na čerňáku, kde je pak i plavání novorozenců a tak, dostala jsem nabídku u gyndaře 😉

hehena
autor
4. srp 2009

Amalli a netušíš kde??? já totiž na netu našla jen jednu takovou firmu, nebo jak to nazvat....

hehena
autor
4. srp 2009

no jo holky... 🙂 ahoooooj....

PROSTEJ to je fajn, žes je nepoblindila... kolik ti toho upíři vysosli??? 🙂)))

prosteja
4. srp 2009

hehenko dočítala jsem a je dobře, že se v novém pejsce líbí 😵 a na důkaz že je tam spokojená tam vykutala tu jámu 😀 😀 😀

hehenko jen 4 ampulky, 3 velký a jednu takovou úzkou menší 😉 brala to taková stará paní a fakt šikulka, ještě si se mnou povídala, protože hned jak jsem přišla, tak mi říká, vám asi není moc dobře co 😀 a když viděla papíry od gyndaře, tak se hned usmívala a ptala se co a jak, tak to ušlo, pak mě tam nechali 5 minut sedět a mohla jsem jít do čekárny 😉

prosteja
4. srp 2009

těhu cvičení jsem na netu ještě neprocházela.... 😖 hehe můžem chodit spolu 😀

angetha
4. srp 2009

Ahoj Prostějko a Amali 🙂 Myla jsem nádobí a musím se natáhnout