Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
4. srp 2009

hehe 😀 suchej rohlík jsem požvejkala asi před půl hodinou, když jsem tu psala dopisy a teď jsem si sedla a dávám si tu zakysanou smetanu 😀

hehena
autor
4. srp 2009

PROSTEJ já se jen divím, bo jsem nikdy nejedla zakysanou smetanu samotnou....

eště nebaštím... kdoví kde se s tím ten manžel flákotí... zřejmě někde zaparkoval a cpe se i mojí porcí 🙂)))

cat79
4. srp 2009

Tak jsem zase tu🙂
Koukám že Effi a davídek si teda dávají na čas🙂 snad se to už pohne k akci🙂)
Hehe těhu cvíčo je stopro v Holmes places na Čerňáku, dřív to bývalo Faktory pro, je to tam fajn a je tam strašně programů a i hlídání pro miminka od 3 měsíců..já tam jeden čas chodila denně🙂magor no🙂))

Jinak zdravím všechny co jsem ráno nezdravila🙂)))
Jo a těhu cvíčo je jako slabší aerobik s posilováním zad a prsou a trošku i bříška, hlavně ruce a nohy a tak, aby byla těhulka pořád sexy a svyly neopadly a tělo se lépe vyrovnalo s váhou bříška🙂moc doporučuju, já jsem nadšená a cítím se po tom super, hlavně je to i kontakt s ostatníma těhulkama ačlověk se tam ledasco dozví🙂tak asi tak🙂))))

prosteja
4. srp 2009

hehe no já jsem na tohle ulítlá 😀 a měla jsem na ni děsnou chuť, teď je ale otázka, co to se mnou udělá 😀

hehena
autor
4. srp 2009

CAT bezva... 🙂 našla jsem to... mám to doslova pár kroků! to je supr... sice to není nejlevnější, ale kdybych někam musela jezdit metrem, tak mě to vyjde snad dráž... hurááááááááááááááááá....... mám radost velikou....

je tam aquaerobik, cvičení pro těhule, pilates a takový věci i masáže pro těhule... 🙂))) no krása... a dá se tam zřídit firemní účet 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
4. srp 2009

tak co to s tebou udělalo PROSTEJí???

já to přehnala, jdu se na chviličku natáhnout 🙂

angetha
4. srp 2009

Prostějko já jsem strašně ztahaná, a to jsem jen myla nádobí, dělala oběd a prala..Určitě je znát, že jsem v těhu ležela, nohy mě strašně bolí, jak je mám oteklý ☹
Hehenko tak budeš cvičit jo? 🙂 🙂

sacvi
4. srp 2009

kuk holky..eště sem zapomněla vyřídit že efulka samo všechny zdraví ale to je Vám určo jasné 😉 😀

angethko se Ti nedivím že jsi utahaná..já dneska celé dopoledne vařila a umývala nádobí a jsem taky zničená.. 😨

prosteja
4. srp 2009

tak na vás zase mezi prací jukám, jestli už efi neporodila 😀

hehe zatím to se mnou neudělalo nic..... včera jsem chtěla vyfotit bříško, ale byla jsem holky tak hotová a bylo mi tak hrozně blbě, že jsem snědla bramborovou kaši a zalehla do postele.... 😖 dneska to snad napravím 😉

anget tak to je mi líto, ale neboooj, už se blížíš do finiše a bude zase líp 😉

hehe a mají nějaký stránky s tím cvičením?

sac vy nás s efi napínáte 😀

hehena
autor
4. srp 2009

ANGE no na člověk je znát, když leží pár dní, natož při tak dlouhým ležení, cos musela ty..... hlavně na sebe dávej pozor a čerpej energii!

jj budu cvičit a moc se těším... dám si v úterý těhu cvíčo a ve čtvrtek aquaerobik... 🙂))) no to jsem na sebe zvědavá... 🙂))) 😉 ále ještě počkám... jak psala CAT do toho 14 tt... a pak se to na to vrhnu 🙂 snad bude všechno OK....

taky EFI zdravíme.... doufám, že brzo napíše co a jak.... myslím na ní...

hehena
autor
4. srp 2009

http://www.holmesplace.cz/energy/cernymost/

přídou mi takový nepřehledný... nebo jsem fakt trotl, bo jsem se nemohla zorientovat...

prosteja
4. srp 2009

hehe děkujuuuu 😉 mrknu na to, i když to bude asi nad můj finanční rámec ☹

prosteja
4. srp 2009

hehe tak to jsou hodně nepřehledný stránky 😲

hehena
autor
4. srp 2009

no je to dražší... ale nevím, jestli je v Pze cvičení o tolik levnější....

třeba aquaerobik s klubovou kartou stojí 130.- / 60 minut...

těhu cvičení jsem nenašla...

hehena
autor
4. srp 2009

mno myslím, že se jim to absolutně nepovedlo.... musíš do těch klubových služeb, ale stejně je to nějaký pomakaný... že tam nemůžou někam udělat soupis všeho, co se tam děje pěkně pod sebe s nějakýma informacema...

hehena
autor
4. srp 2009

teda né klubovou kartou, ale předplacenou kartou.... no netuším, jestli chtějí nějaký další poplatky než to, že dostaneš kartu a nabiješ si jí nějakým kreditem.... no divně divný... 🙂))) to musím vyzjistit...

prosteja
4. srp 2009

hehe jj divný

prosteja
4. srp 2009

no našla jsem, že mají těhu cvičení a jógu pro těhotný.... ta pro mě vůbec není, páč je v 10 dopoledne ☹ a to cvíčo bych stíhala, ale není tam k tomu vůbec žádný info a ani prachy 😖

prosteja
4. srp 2009

no já minule mrkala u doktora na nástěnku a měl tam inzerátek na nějakou porodní asistentku, která tam měla napsaný, že i pořádá těhu cvičení, cvičení po porodu a cvičení s dětma....... tak uvidím, možná bych se ozvala přímo jí 😉

hehena
autor
4. srp 2009

jj těhu cvíčo - v úterý do 16.00-16.55

ani k tý Haně Krčový tam toho moc není... http://www.holmesplace.cz/energy/cernymost/time...

prosteja
4. srp 2009

hmmmmm....... no a pro mě je to stejnak z ruky 😖 našla jsem i nějaký studio přímo pro ženy, jsou v Praze, v Říčanech (to mám kousek) a taky v Karlových Varech..... ceny asi podobný jako ten Holmes a nabízí toho fakt hodně, dokonce i přípravu otce k porodu 😉

prosteja
4. srp 2009
prosteja
4. srp 2009

dokonce v té slunečnici pořádají i kurzy "Něžná náruč rodičů" to je to nošení miminek, jak tu hodně holek má knížku 😉

prosteja
4. srp 2009

tady nikdo zasejc není 😖 no já se budu pomaličku loučit, mizím domů.... mějte se krásně a zítra páčko 😵 😵 😵

amallie
4. srp 2009

ahoj holky!

hehe: kouknu se ti kde a dám vědět, jak s tím cvičením, mám to někde od gyndaře napsaný a mají i webové stránky

holky, mám objednanje kočár a autosedačku!!!! stojí to teda neskutečně moc, ale jako třeba sedačka je super bezpečná 😉

carculka
4. srp 2009

ahoj holky🙂

amal,tak tu teutonii???

copak je noveho??

hehena
autor
4. srp 2009

To je dobrý PROSTEJko.... .) 😵 musím to víc prozkoumat...

CARCUL ahoooj 🙂
nového je to, že EFI je v porodce a možná už rodí......

AMALLI díky 🙂 a gratuluju k objednávce.... jsem na zkušenosti s teutonií zvědavá... 🙂
já jsem s kočárem bezradná... je teda fakt, že zatím jsem to moc nezkoumala...
ale asi vede ten X-lander... kamarádka s ním teď jezdí 4 měsíc, tak se jí pak ještě poptám jak je spokojená...

hehena
autor
4. srp 2009

ále ještě jsem uvažovala o kočíku z druhý ruky.... vybrat jeden z nejkvalitnějších a prostě ho koupit chvíli používaný...

http://vse-pro-deti-hracky.maxinzert.cz/Kocarky...

cat79
4. srp 2009

Tak jsme se akorát vrátili z kina, Harry Potter, bylo to fajn, ale takový...nevim☹ty první díly byly mnoooohem lepší.A tohle je i smutný a zase to končí otevřeně, ale už né tak jako že to chcete vědět hned...asi si to začnu číst🙂)))

Jinak Hehe v tom Holmes place je to na tu kartu, oni nechtějí lidi z ulice ale jistotu člšnů, je to divný, ale v americkym stylu, i ty ceny, já z Varů jsem teda na začátku lapala po dechu z těch cen🙂))ale myslím, že ti dají ručník a jsou tam služby navíc, ale když máš tu kartu ceny jsou lepší, už si to nepamatuju a jestli si zaplatíš fitko, je v tom i bazén snad.....

Jdu do hajan, zítra vezem naše na letiště už ve 3.45:-)uffffffffffffff, to bude něco a pak mám v 10.30 ultrazvuk🙂))a musím čůrat ráno do kelímku🙂))

Tak dobrou a zítra papa a držíme palečky Efince a davídkovi!!!!

carculka
4. srp 2009

ahuuj..

hehenko a efi to vim,jsem na ni dnes myslela..vcera jsem ji to psala...jinac ja se rozhoduju mezi kocarkama

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

Bébéconfort HIGH TREK

teutonie spirit s3

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3...

holky tak jakej se vam zda nej 😀 vsechny jsou pry suprovy