Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
5. srp 2009

jdu zase v pátek..a od pátku za týden eště klíďo můžu být těhu 😖 😲

miminka sou všechny kráááásnýýýý 😀 😵

prosteja
5. srp 2009

sac tak budu držet v pátek pěsti.... 😉 i když ty máš nález připravená na porod už nějakej ten týden co 😖 ...... a nebooooj, nejpozději příští víkend budeš mít mimi u sebe 😉

jj, to je jasný, že jsou všechny miminka krásný....... 😀

angetha
5. srp 2009

Ahoj holky..
Teda vědět, že tu holky včera strašily takhle dlouho, tak jsem tu zůstala..mezi jedenáctou a třetí jsem byla třikrát na záchodě, pak jsem hodinu čuměla a když jsem od čtyř krásně spala, tak volal v půl osmé děda 😔
Sac max. 14 dní nechávají přenášet, tak aspoň nějaká útěcha 😉

sacvi
5. srp 2009

no to pěkně děkuju..dyť to je eště za dlooouho 🙄 Jo a termínovej nález už mám aspoň 3týdny 😝

Mě nejvíc štve že muž je celé prázdniny doma tak sme si mohli hezky spolu mimi užívat a sžívat se spolu doma a čím dýl budu těhu tím pak snama bude doma kratší dobu pře poslední týden v srpnu už jde do práce..takhle třeby místo 3týdnů s nama bude jen jeden a to mě štve 😒

Jéé psala efulka..tak ten test ji dělali až dneska.Včera ji večer jen píchli nějakou injekci. Prý běhěm toho testu měla docela časté kontrakce tak doufá že se to rozjede a ne naopak. Pokuď nic tak zítra dostane tabletu.

angetha
5. srp 2009

Sac u nás je to podobně, manža má teď taky dovču, asi tak do 18. srpna..ale on je i pak doma častěji než tvůj manža..
Že Efulku pozdravuju..ať se to rozeběhne 🙂 🙂

amallie
5. srp 2009

jéé, tak to efulce držíme palce, to by mělo klapnout 😉

a sac: tobě taky, už aby to bylo, snad to pak půjde ráz naráz 😉

jo a já si nemyslím, že všechny miminka jsou krásný teda, některý neee..............

prosteja
5. srp 2009

sac vydržžžžžž, odměnou ti bude to nejkrásnější na světě 😵 a s tím volnem manžovým, já tě chápu, ale tak už je uzákoněný to volno pro tatínky na týden ne? 😉 nebo já to teda tak nesleduju zatím, ale mám pocit, že už to schválili, tak by jste si to zase o týden prodloužili..... a nebooooj, s prckem to zmákneš i sama a tatínek si vás bude užívat po večerech a o víkendech 😉

ahoooooj anget 😵

jéjej, tak to tu efulku pěkně trápí, přesně jak předpovídala 😖 se divím, že ji nechají tak dlouho trápit, včera injekce, dneska oxitocin a až zítra tableta jo? 😲

prosteja
5. srp 2009

amálky ahooooj 😵 no amal myslím to tak, že pro maminku je to její miminko vždycky krásné 😀 😵 mě sestřenka přišla taky jako ufounek, holohlavá, ušatá.... 😀 ale svojí mamince určitě připadala nádherná 😵

sacvi
5. srp 2009

přesně tak prostejko 😖 Snad se jí to už teď rozběhne a nebude zase čekat do zítřka na tabletu 🙄

prostejko víš co je doma práce? Po baráku a v bytě jeho bráchy a pak se budou sklízet brambory a orat apod.a právě mám obavy že s nama moc doma nebude ☹

prosteja
5. srp 2009

sac to věřím, že je hodně práce...... 😖 ale s tím nic nenaděláš, tohle se udělat musí a tatínek když bude chtít, tak si chviličku vždycky vyšetří 😉 počkej až bude toho drobka držet v náručí 😀

sacvi
5. srp 2009

no v tom doufám..stačí že teď muže vidím jen dyž se příjde naobědvat a pak na kafe..s prácou končí mezi 20-21h. a to sem já už úplně zničená 😅

hehena
autor
5. srp 2009

hoooooooooj holky moje... hlásím se ještě před kontrolou.... nakonec jsme oba doma a makačíme. takže se pak seberema frčíme...

no ani EFI tak netrápí, jako napínají..... asi pokud nemá silnější kontrakce celou dobu, tak je to ještě dobrý....
prostě čekají, že by se to ještě mohlo rozběhnout přirozeně, možná pro mimčo i maminku lepší než rovnou tableta... netuším.... ale snad vědí jak na to 🙂
každopádně na ní furt myslím......

holky netušíte jak je to s novým gyndařem v těhulenství??? brání se gynekologové těhuli? uvažuju, že bych začala navštěvovat to gyncentrum v hloubětíně, je to tu kousek....

a taky si nemyslím, že každý miminko je krásný 🙂)))) ale samozřejmě, že pro rodiče je to něco jinýho... 🙂

hehena
autor
5. srp 2009

SAC a ty už se s tím kurňa necrcej... už jsi vytírala v kleče??? na všech 4.... ?

prosteja
5. srp 2009

ahooooj hehe 😵 mě třeba novej gyndař vzal už jako těhuli 😉 zkus tam zavolat 😉

prosteja
5. srp 2009

hehe no já chci vidět za pár měsíců nás 😀 tady radíme a podporujeme a počkej, jak budeme šílet v únoru 😀

moncicak3
5. srp 2009

ahoooj ženy 🙂 tak já myslela, že efi už to bude mít za sebou a stále nic.....

moncicak3
5. srp 2009

holky a proč se má vytírat v kleče? na všech 4? já tak vytírám 😉

prosteja
5. srp 2009

ahooooj monci 😵 ženská, chceš si přivodit předčasnej porod 😖

angetha
5. srp 2009

Ahoj Monci, Hehe, Amal a miminka 🙂
Mě se teda vytírat nechce, to radši ten sexík 😎

sacvi
5. srp 2009

mně hehenko nepomáhá nic..mimču se prostě nechce..ono chce asi počkat až bude mít 5kilo a pak se rozhodne vylézt 😅

moncicak3
5. srp 2009

a co je na tom špatnýho prostej? nikdo v okolí kolem mě tohle neslyšel ani o věšení prádla nebo záclon.....zítra jdu k dr na ko tak se ho na to zeptám, ale přijde mi to jako naprostej nesmysl, i mamka mi říkala, že je to blbost, ale zítra se dr zeptám a uvidím.....

moncicak3
5. srp 2009

anget, to jo ten sexík je lepší 😎 máš recht 😉 moje mamka např. skákala na schodech, aby nepřenášela a stejnak jí to nepomohlo 😀

prosteja
5. srp 2009

monci některý věci (takový ty babský řeči 😀 ) se říká že jsou mýty a pověry..... ale já bych moc neriskovala..... schválně jsem se doktora i ptala na to věšení záclon a tak.... a on mi říkal, že pokud chci riskovat, že se začnu brzy otevírat nebo tak něco, tak ať to klidně dělám...... 😉 já to teď mám třeba zakázaný kvůli tomu hematomu, ale můžu říct, že mě by to teda nenapadlo dělat celý těhotenství..... ono se říká, že se nemá ani vysávat, že ten pohyb prostě není dobrý 😖 nejsem odborník, jen vím, že se údajně při tomhle otevírají porodní cesty a odborníci to moc nedoporučují tyhle činnosti 😉

angetha
5. srp 2009

No já když jsem šla na kurz, tak jsem si do druhého patra vyběhla a jen jsem se zafuněla jinak vůbec nic... 😅
Asi pak pojedeme do lesa velorexem, co mám v albu a vezmem to přes kořeny, jinak to nevidím 😀

prosteja
5. srp 2009

ange chudák velorex 😀

moncicak3
5. srp 2009

já vím prostej, já měla kvůli tomu hematomu nakázaný naprostý klid na lůžku, ale teď se cítím naprosto v pohodě, ale raději se teda dr na to zeptám, on mi totiž ani při tom hematomu neřekl nic o vysávání, o věšení záclon a tak......mě by třeba taky zajímalo, to koupání... prý v posledním trimestru se nemá koupat, tak se ho na to chci taky optat 🙂

anget, třeba to pomůže 😀

prosteja
5. srp 2009

monci třeba to koupání by mě zajímalo taky..... jinak já si myslím, že taky co doktor to jinej názor 😉 to už jsme tu asi probírali mnohokrát....... mě třeba doktor řekl, že když se budu cítit fajn, nemusím se omezovat ve smyslu třeba věšení prádla, pokud nemám šňůry na prádlo 2 metry vysoko 😀 já mám jen rozkládací sušák na terase, takže ruce nahoru nezvedám a to by mělo být ok..... já ti můžu říct, že jsem se nedávno natahovala k vrchní skříňce jen pro blbou kuchařku, takovou tenkou knížečku a tak mě rýplo v podbřišku, že jsem tu ruku okamžitě stáhla dolů 😖 nejsem nějaká hysterka, nejsem ani zastánce toho, aby těhotná ženská jen ležela a nic nedělala...... asi taky každý jak se cítí 😉

moncicak3
5. srp 2009

princezny musím mazat, jdu trochu poklidit, zajdu nakoupit a ve 2 má přijít finanční poradkyně ze stavební spořitelny....jestli mi bude ale něco nutit, abych založila nějaký nový spoření, tak ji vyhodím 😠

tak ahojte, a hehence držím pěsti na kontrolu 😵

angetha
5. srp 2009

Pa Monci 🙂

prosteja
5. srp 2009

monci papa a nenech si nic vnutit 😀 😵