Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
6. srp 2009

PROSTEJ jj. do krče jdu na krev na genetiku...

průkazku jsem dostala včera, konečně i vím jakou mám krevní skupinu a od začátku těhu jsem přibrala 0,3 kila 🙂 😵

angetha
6. srp 2009

Hehenko tak to máš krásnou váhu 🙂 😀

hehena
autor
6. srp 2009

no nehoním se PROSTEJ... jen bych to teda vážně ráda aspoň trochu poklidila...
manža má navíc zánět v ruce, takže s ní nemůže vůbec hýbat... nejradši bych mu udělala sádru, protože ten zpevňovat - chránič na kolečkáče nechce vůbec nosit.... a dneska má navíc hodně špatnej den chudák můj malej...

prosteja
6. srp 2009

hehenko ale já mám pocit, že na tu krev se má jít kolem 11. týdne 😖 tak jsem z toho teď krapet zmatená 😅

já se skupinu dozvím na tom screeningu, to budou komplet výsledky krve 😉

hehenko ale ten úklid neuteče, tak fakt opatrně........ určitě budete s prckem v pořádku, ale myslím, že odpočinek se vyplatí co nejvíc 😉

ange tak to svědění ti nezávidím 😖

hehena
autor
6. srp 2009

no ale co jsem chtěla napsat... bednu jsem nevybalila ani jednu, ani pytel ne... jsme prostě nějak neschopný.. je teda fakt, že jsme do noci furt někde pobíhali a sháněli, zařizovali, kupovali... takže na to zatím nebyl čas... včera tu byla navíc ta kamarádka, takže jsme seděli na zahrádce... no už bych vám to i ráda vyfotila, jak bydlíme, ale ono to nende 🙂)) je tu boooordel jako v tanku... 😉 😅

prosteja
6. srp 2009

hehe ale ten boooooordel neuteče 😀 tak pomaličku, po něčem 😉

angetha
6. srp 2009

NO je fakt, že bordel neuteče, ten trpělivě vyčkává.. 😎

hehena
autor
6. srp 2009

tak svědění u ANGE jsem nějak prošvihla... to tě jako svědí celý tělo??? :-O

já vím, že bordel neuteče no... .) ale mohl by se uklidit sám... 🙂)) neboj, mám moc velkej strach na to, abych tady pobíhala a uklízela a něco riskovala... to i kdybych teď do screeningu měla jen ležet, tak to prostě ty tři týdny vydržím...

jen doufám, že se to zlepší, ráda bych chodila cvičit!

já tomu vůbec nerozumím PROSTEJ, proč to tak u tohohle dr. mám... prostě jdu na krev na genetiku až ten dej screeningu... teda doufám, že se pak v krči nedozvím, že to třeba odebírají jen v pondělí....

angetha
6. srp 2009

Jo Hehenko svědí mě celý tělo ☹

prosteja
6. srp 2009

hehe tak si do té Krče zavolej 😉

jinak teda já mám přímo papír na tu genetiku, kde jsou popsány různý věci, jako že mám uvnitř jedno miminko a kolik ten určitej datum měřilo a kolik jsme byli tt..... a pak je tam dole zaškrnutý vyšetření screeningový a je tam napsáno, optimum 11. týden 😲 tak jsem z toho fakt jelen 😅

hehena
autor
6. srp 2009

já nad tím nechci moc přemýšlet... prostě dr. snad ví, co dělá.... a když to tam mají takhle zavedený tak do toho nechci zasahovat... zřejmě je to tak správně...

hehena
autor
6. srp 2009

ANGE to mě mrzí... a otýkáš nějak víc???

prosteja
6. srp 2009

jj hehe souhlas, každý doktor to má asi jinak...... když se třeba podívám na carcul, jestli to fakt byl screening co byla, tak nemohli nic moc vidět, ale její doktorka to tak má asi zavedený no...... 😉

prosteja
6. srp 2009

krásné bříško ange 😵 😵 😵

hehena
autor
6. srp 2009

jj krásný bříšenkooo.... 😵 😵 😵

angetha
6. srp 2009

Nohy mám oteklý pořád a když natáhnu kotník tak to i bolí, ale koukala jsem, že ďolíček se mi udělá i pod kolenem, takže asi otýkám víc 😖
Děkuju za chválu holky 😎 vás to taky čeká 🙂

prosteja
6. srp 2009

ange no já dneska říkala manžovi, že teď když nechci aby někdo věděl, že jsem těhu, tak je mi všechno těsný a nevím, co si oblíct, abych to trošu schovala.. a až to bude jedno, tak břicho nebudu mít určo žádný 😀

hehena
autor
6. srp 2009

ANGE tak snad už se Vendulka nenechá dlouho přemlouvat a vykoukne... .)

PROSTEJí neboj, bříško se ti jen tak neztratí...
a já též nemám nic na sebe... musím si koupit aspoň jedny gatě a nějakou tu tuničku...

prosteja
6. srp 2009

hehe neztratí, ale už třeba tak neporoste... to je zákon schválnosti, teď když to chci utajit, tak mi to leze všadyma a až mi to bude fuk, kdo to vidí, tak nepoleze a nepoleze a nepoleze... 😀 to znám 😀

hehena
autor
6. srp 2009

holky tak jsem vám do IP poslala dnešní pupík....

od příštího týdne mě snad bude fotit manža na jednom místě, z jedný strany, ať je vidět, jak břuško roste... .) 😵

hehena
autor
6. srp 2009

aspoň na tom vidíš PROSTEJ, že já už se do svých kalhot prostě ani vejít nemůžu...

hehena
autor
6. srp 2009

PROSTEJí co vůbec maminka? jak to tam dopadlo???

angetha
6. srp 2009

Hehenko už se krásně rýsuje 🙂 🙂

prosteja
6. srp 2009

hehenko já se do svých kalhot nevlezu od začátku 😀 teda do jedněch jo, to bych kecala, ale jinak mám všechno pod tunikou rozepnutý 😀 ....... a bříško máš náhodou hezký, takový těhotenský, to já vypadám, jak kdybych měla špek 🙄 a taky mám 🙄

hehe no nějak to snad urovnali, přítel pak mamči volal, vyříkali si to a je zpátky v Brně, uvidíme, co bude dál, zatím je snad klid 😉 a co ségra?

hehena
autor
6. srp 2009

mno ségra nic... teď čeká jestli si zájemci o jejich dům už konečně vyřídí tu hypotéku a dům by byl prodanej... moc jim z toho teda ale nezbyde, ale holt se nedá nic dělat, když na to spěchají....

ještěmanžel už dovolenkuje se svojí novou paní... teď je myslím někde na slovensku...
se ségrou za těch 5 let pořádně ani nikam nejel - neustále šetřil... tak chápeš to??????? 😠 😠 😠

prosteja
6. srp 2009

hehenko já to nechápu od začátku 😔 mě to prostě nejde do hlavy, když už s ní nechtěla být, tak to měl říct narovinu, nejlíp ještě před svatbou a ne ji takhle tahat za nos 😠 🙄

hehena
autor
6. srp 2009

jo - ve zkratce bych řekla, že je to pěknej kretén... a to jsem ještě slušná! kdybych ho potkala tak bych mu z plna hrdla řekla, co si o něm myslím... sice by mi to bylo k prdu, ale aspoň bych si ulevila... ségra je teď v takový prapodivný fázi - že se s tím vším jako vyrovnala a jen říká "no snad bude P šťastnej..." moc to nechápu, myslím, že se k ní fakt zachoval dost šíleně! já bych mu tak akorát nakopala prdel debilovi....

prosteja
6. srp 2009

no asi tak nějak hehe, nakopat mu prdel špičatým botkem 😠 😠 😠 nic jinýho ani dělat nejde..... ségra je teď v takové té nejhorší fázi, to byla kolegyňka taky...... pořád mu přála to nejlepší a tak, nebooooj, pak začala nadávat 😀 a bylo to rázem lepší 😉

j.aja
6. srp 2009

Ahoj děvčata...taky se k vám hlásím....jsem taky snažilka o první.... 😉

prosteja
6. srp 2009

jééééé nová snažilka 😀 😀 😀 hurááááááá.... doufám, že u nás vydržíš a neutečeš nám hned 😀 vítám tě tady mezi náma 😵