Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
6. srp 2009

jééé, to jsem to ráno prošvihla, Sac už má Janičku, jupíííííí

ty jo, to byla rychlovka, naprostej ideál, kéž by mě to taky tak čekalo 😵

baeszinka
6. srp 2009

Jéé to je Bobíšek,krááásná holčička 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Já už chci takýýýý 😀 😀 😀 🙂

amallie
6. srp 2009

a jaký má vlásky 😵 😵 😵

angetha
6. srp 2009

Janička je úplně k sežrání 😵 😵

amallie
6. srp 2009

závidím Sac ten rychlej porod, velká holčička a tak rychle venku, jé, ať to máme všechny taky tak!!!

Snad to bude mít Efi tak tak rychle za sebou, kéž by

angetha
6. srp 2009

Jinak mě ta noha nebolí proto, že mám něco skřípnutýho ale od toho jak se roztahují kyčle..a taky bych nejradši nespala, na zádech se to opravdu nedá, je to jako by vám tam hodili pytel cementu 😀
No Janička je kouzelná 😵

baeszinka
6. srp 2009

Ange,koukám že se pěkně sunem v tabulce nahoru...ještě Efíík a jsi první a já za tebou 😲 😲 Bojím,bojím 😕 😅 😅

angetha
6. srp 2009

No však Sac masírovala a používala EPI NO, že? Jsem zvědavá na sebe 😝 No čekám až porodí Efi a jdu na to 😀 😀

kebule82
6. srp 2009

sac, moc gratuluji, Janička je opravdu nádherná 😵

verled
6. srp 2009

ahoj holky🙂)))koukám nnovinky🙂
Sac má malou kránou Janičku, gratulujem i miminem.-)))))my se dneska opalovali.-)

moncicak3
6. srp 2009

ahoj kočandy, před chvilkou jsem dorazila od dr...jdu dočítat

carculka
6. srp 2009

ahooj hoolky..ndocitala jsem jen zbezne dve stranky...veeelika gratulace sac a jeji krasnej holcicce Janicce hoodne zdravicka....

moncicak3
6. srp 2009

tak jsem vás koooonečně dočetla...
vééééééééélikánská gratulace sac a janičce 😵 😵 😵

a vítám nové snažilky 😉 😵

tak teď ještě efi, snad to taky nebude dlouho trvat 😉

moncicak3
6. srp 2009

tak a dnes jsem byla na kontrole, všechno je OK, na konci srpna jdem na utz, tak doufám, že mi dr potvrdí Terezku.....a ptala jsem se dr na to koupání ve III. trimestru, řekl mi, že když to nebude ve špinavý kaluži, ale v čištěným koupališti, tak do 30 až 32 týdne nevidí žádný problém a od toho 34 týdne doporučuje spíš sprchování, ale koupání ve vaně doma může být taky, ale ne moc často 🙂

tak jenom pro info 😵

angetha
6. srp 2009

Monci..máme stejné lehátko, osušku i ty podložky do postýlky 😀 😀
Gratuluju k úspěšné kontrole 😉

moncicak3
6. srp 2009

Anget 😀 z Batolátka.cz viď? 😀 😀 včera mi to dorazilo, ale ještě odtamtud budu objednávat, ale až na konci měsíce, až mi přijde nemocenská 😉 😀 a děkuju 😵

dneska jsem byla na KO se ségrou, ta je těhu o týden víc, říkala mi, že ji dost tvrdne břicho, a dr ji chtěl poslat ležet do nemocnice, tak ho ukecala, že bude doma ležet....tak doufám, že to dopadne dobře 😨

moncicak3
6. srp 2009

Anget a koukala jsem na tvoje bříško a pěěěěknýýýýý, však už to máš za pár a za chvilku budeš mít malou Vendulku u sebe 😵 😵 😵

svoja
6. srp 2009

Ahoj holky. tak se k vam zase hlasim... 😉 😉

OBROVSKY GRATULUJU SAC!!!! 😀 😀 Holcicka je moc krasna...taky me prijde podobna na sac...a k tomu brisku....vzdyt ho nemela do spicky ne? Me teda ta holcicka neprekvapuje.... 😀 😀

HEHE ja chci taky fotku tvyho briska videt🙂 plosim plosim.... ☹

Jinak jak jste probiraly to curani a spani....Ja curam porad...v noci tak dvakrat, trikrat...pres den furt a vsude🙂 🙄 A to uz od zacatku....no a se spanim to je ted u me horsi....vecer nemuzu usnout, i kdyz jsem unavena, v noci se budim a rano brzo vstavam....des bes...jo a nemuzu uz spat na brise a na zadech se dusim uz ted....to jsem zvedava, jak budu spat pozdeji... 😅

Jinak vitam dve nove snazilky a drzim pesticky!!!

cat79
6. srp 2009

Ahoj holky🙂
Janička je úžasná, to je kráska🙂)))))já už chci taky miminko držet v náručí!!!
Byla tu dnes ta kamarádka s měsíčním chlapečkem Toníčkem, no byl mooc úžasnej, pořád chtěl papat, narodil se 56cm, prej mazec, celou jí potrhala to není mamina žádný tintítko a tchýňka mi řekla, že ten můj miláček se taky narodil 56cm..tak potěš pánBůh....
No jdu do hajan, přecpala jsem se tim mým koláčem, melounem a jahodama🙂)))
papapapapapa zítra🙂)))
Hezký večer všem🙂
A co efi??????????????????????????????????užžžžžžžžžžžžžžžž?????????????????????

svoja
6. srp 2009

CAT ahojky...ja jsem se zas prezrala arasidovejma krupkama 😠 dobytek jsem....

Jo a ty dr...me rekli, ze do 20tt mam mit kontrolu na zubnim a obvodnim (to uz nestihnu)...a taky se chodi na plicni. Jinak me krev na tu genetiku brali taky kolem 10. tydne a ten screening az ve 14tym...

svoja
6. srp 2009

EFIIII drz seeee

cat79
6. srp 2009

Ahoj Svoji🙂ty křupky miluju🙂))pd malička, je to mor🙂))
Já už u obvoďáka byla, na zubním taky, plicní nevím, to mi nikdo neříkal☹???!!!

moncicak3
6. srp 2009

holky na to plicní se chodí pouze na doporučení pokud máte třeba nějaký zdravotní problém, jinak se nechodí 😉

angetha
6. srp 2009

Ahoj Cat a Svoji a miminka 🙂
Na plicním se mě jen ptali, zda nechat mimi očkovat už v porodnici nebo později, ale záleží to asi na porodnici.. 😉
MOnci jo jo Batolatko, jsem spokojená 😉

cat79
6. srp 2009

Ange aha, no já byla dřív kuřačka, tak by mě i moje plíce zajímali🙂)ale už rok a půl nekouřím, ale plíce se prej vyčistí až tak za 2až5let.....
Holky jdu koukat na zoufalé manželky, už se na ně těším, mám absťák🙂))už aby mi je zase dávali denně od 15h🙂))znáte mě🙂)hihihihihii

j.aja
7. srp 2009

Dobré ránko děvčata 😉 koukám, že ještě všechny sladce chrupkáte......nebo ne? 🙂

prosteja
7. srp 2009

dobré ránko 😵 já nechrupkám už od půl šesté, jsem dávno v práci, ale objímala jsem před chvílí záchodovou mísu 😖 😀

j.aja
7. srp 2009

Ahojda, taky bych ji objímala 😀 Taky už makám.... 😠

kebule82
7. srp 2009

ahoj prostej, koukám, že neděle jsou prolomeny 😀

prosteja
7. srp 2009

Jáji já přesně tohle říkala, když jsem nemohla otěhu a holky tu blindily, tak jsem říkala kéž by..... 😀

ahoooj kebul, no jooooo, už blindíme o sto šest 😀