Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
12. srp 2009

Jéé Blahu,to musí bejt krása..taky už se na toho svýho drobečka moc těším 😵 😵 😵

No nic,loučím se s Vámi,jdu si na chvilku schrupnout,jsem nějaká utahaná,navíc se mi Kryštůfek navalil nahoru na žaludek a asi mi ho přilehl,tak je mi z toho až na zvracení (mám tam óóhromnou bouli:o)

nuki
12. srp 2009

Holky, tak jsem tu zase..🙂
Zdravím zuzku..🙂

blahovka.cz
12. srp 2009

holky tak ja uz se pomalu loucim,za chviliu pujdem tatkovi naproti do prace a pak na nakup zase zitra papa

nuki
12. srp 2009

Dneska jsem i kupila knížki Kniha knih o mateřství..🙂 pro inspiraci..🙂

verled
12. srp 2009

nuki:tak to ti s Tadeáškem držíme palečky🙂

nuki
12. srp 2009

verled: moc díky...🙂 moc Ti to s bříškem sluší..🙂

nuki
12. srp 2009

verled: odkud jsi jestli se můžu zeptat? 🙂))

verled
12. srp 2009

nuki:jeee děkuju🙂já jsem v chomutova

nuki
12. srp 2009

takže je vidět, že si to určitě užiješ, že máš chlapečka..🙂

zuzka.o
12. srp 2009

Uááááá, fuuuuuj 😖 😖 😖 😠 😠 😠 Teď jsem tady měla jednu velkou nepříjemnost! Ještě teď mám vyschnuto puse a knedlík v krku. Koupili si u mě zájezd do Itálie, odjezd od nás, ale včera cestovce dopravce vypověděl už potvrzené nástupní místo. Dělali jsme co jsme mohli, ale prostě od nás to nejde. Jedině, že by je u hotelu vyhodili už ve 3hodiny ráno! Nabídli jim dle všeobecných podmínek nejbližší nástupní místo, tím je Praha, ještě jim proplatí jízdné do Prahy a po Praze. Sice se jim to nelíbí, ale jinak by jim vrátili jen 10% ze zájezdu! Jedna paní to chápe, ale ta druhá ne, ani mě nepozdravila, když odcházela! Hnuuus! Já chápu, že je to komplikace, ale nedá se nic dělat. Tohle se mi ještě nestalo a tý cestovce taky ne. Jsou z toho fakt překvapení a nešťastní! No ale kdo to odnesl....já! Bych se nejradši zahrabala! ☹

verled
12. srp 2009

nuki:jasněěěě🙂))
zuzu:jeee ty za to nemůžeš tak aby se pani nepos.......ať je ráda že jede na dovolenou🙂

nuki
12. srp 2009

Zuzi: to si tak nemůžeš brát, za to nemůžeš.....dělali jste co jste mohli a vyřešili jim to, můžou být rádi, někdo jiný by to třeba ani tak neřešil...:(

nuki
12. srp 2009

tak já už zítra jedu za manžílkem se moc těším..🙂

verled
12. srp 2009

nuki:jeee tak se snažit.-)

nuki
12. srp 2009

verled: ano prosím provedu..🙂 😉

verled
12. srp 2009

tak se mějte já mažu s Tadeáškem domu🙂

nuki
12. srp 2009

verled: mějte se moc krásně..🙂 papa, taky už jdu..🙂

zuzka.o
12. srp 2009

Jávim, ale mrzí mi to, to je jasný 😖 Ale pak mi zvedli náladu klienti, kteří mi poslali sms z dovči v Turecku, že jsou nadmíru spokojení a že jejich dovča nemá chybu 😉

JJ, Nuki, krásné snaženíčko přeju 😵

hehena
autor
12. srp 2009

čuuus bus kakabus holkyyy 🙂))

tak tu byla na návštěvě TCH a přinesla mi Velkou knihu o mateřství a tatínkovi Knihu pro tatínky 🙂))) a taky dovalila dort a nějaký stravenky a vůbec báááájo.... to je péče to je něco!!! 🙂 paráda... poslední dobou si fakt nemůžu stěžovat... 😀 😀 😀

hehena
autor
12. srp 2009

ZUZI a jéje... to chápu, takovej knedl uvízne v krku a někdy se tam drží nechutně dlouho.... :(((( to mě mrzí...

NUKI - snažení zdar!!! 🙂)))) ahoooj 🙂

VER ahooooj .... ty máš takovou radost, já z toho snad chci taky pindíka... a beztak si myslím, že je to pinďas 🙂))) 😀 😀 😀

svoja
12. srp 2009

ahojky, jsem zpet a.... a vime to🙂

hehena
autor
12. srp 2009

PROSTEJí... hele tady jsou ty zavinovací svetry, co se ti líbily... a za pěééékný ceny...

http://aukro.cz/search.php?string=těhotenský+sv...

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJIII tak co??? je to hoooolka!!!!! 🙂 😵 😵 😵

cat79
12. srp 2009

Tak to jsem přišla akorát🙂)
Svoji pipinka, že jooo????

svoja
12. srp 2009

Ale fakt dobrej den jako....jsem byla nejdriv u te obvodni,a by me zapsala do prukajdy...a me rekla, ze ty kocicky musim dat pryc...takze psycho (tusila jsem, ze to asi prijde, ale stejne je to pro me strasny)...ale aspon ze pujdou k nasim, ti je zboznujou...pak prijdeme s notne nervoznim manzou na gyndu a sestricka me rekla, ze me mela napsanou o hodinu driv....a ze ted je na utz druhej dr(stridaj se tam dva) a ze teda budem muset pockat....tak jsme se sli projit a tak...chudak muj dr tam musel kvuli nam taky cekat....a sli jsme na rado skoro po dvou hodinach....nevim jestli jsem to spletla ja nebo sestra, ale to uz nam bylo jedno. Nebyla jsem nasrana, to ne....jen jsem litovala toho dr, kterej tam musel bejt asi o hodinu dyl🙂 No a manzel nervozni v tom prostredi zejo....chichichi...byl roztomilej...

Jinak utz dopadl skvele, jsme v poradku, zadny vady, zadny rozstepy, vsechno je jak ma byt...jen mame posunutej termin...na silvestra 😒 .... No a dr skoncil utz a rika...tak a to je vsechno....a ja rikam zoufale: a pohlavi nic? 😅 ...a on: a co byste chteli....my jsme rekli, ze nam to je jedno a on povida...JA BYCH TO VIDEL DO RUZOVA!!!!!!! Ze me jen vylitlo FAAAAAKT???? A on pobavene...no fakt....tak manzel rekl, ze mame o malinko vetsi radost🙂...takze se nam splnil obrovskej sen....no a pak uz jsme chudaka dr, kterej uz se mezitim prevlekl do civilu pustili domu🙂 ...a ja si konecne v tescu koupila ruzovy vecicky!!!! Pridam do alba...BOZIIII

svoja
12. srp 2009

No nebyl to 3D, na ten se teprve objedname....on nam teda na obrazovce to pohlavi neukazal...ukazoval nam ale vsechno ostatni....mame 20cm uz....jestli jsem to spravne vycetla....no a nechapu, jak to tam mohl poznat....no a odpovidame 19+6, takze o 2 dny starsi nez podle ms

cat79
12. srp 2009

Svoji mě z toho normáleně buší srdce🙂)
to je náádhera🙂))
Takže mě asi termín taky šoupnou🙂jestli jsme na tom teda stejně.-)))
Ale na Silvestra to je super, ne??🙂
teeda, ty se máš že už to víš🙂
Já dneska taky v tescu něco ulovila, ale zatím pořád v bílé🙂))

Holky a co jinak se tady uďálo?Já byla nakupovat a v servisu a zase musím letět, už mi sem míří návštěva a oslavenkyně🙂
Svoji gratulace, ale my to věděly🙂)já teda na 100% tipovala holčičku🙂))mám radost za tebe..tak a teď jsme na řadě MY🙂))

svoja
12. srp 2009

No je fakt, ze kluka me netipoval nikdo....

Ted jeste to potvrdit na tom 3D🙂 Ale ten muj dr pohlavi nerika, pokud to neni fakt videt...zvlast holcici, ktery byva nejisty....no tak snad🙂

Diky🙂

svoja
12. srp 2009

No manzel by chtel vanocni mimi....tak uvidime🙂

cat79
12. srp 2009

20cm?Ale i s nožičkama, ne?My měli před týdnem 15cm☹ a říkal že je to učebnicové, ale od hlavičky pokostrč...no a odpovídáme dneska teda 19+3, tak jsme asi mladší🙂)))
Holky co mi tipujete?já to cítím, že tam ten pindík bude...tolik jsem si to přála od začátku a te´d mi je to jedno, ale ty hadříky na ty holčičky to je mega mazec🙂)ale teda v tescu měli dneska i nádherný klučičí, viď svoji?