Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
13. srp 2009

VER koukala jsem na albicko, ze sis ho trochu porovnala....a taky jsem cetla co jsi napsala a uplne me to dojalo...fakt....ael bulet nesmim, jsem si ted namalovala oci🙂

hehena
autor
13. srp 2009

my večer grilujeme... budou tu známí na návštěvě 🙂
ale teda k čemu mám fakt odpor je kuře.... jako ty SVOJI 🙂)) ostatní maso můžu bez problémů 🙂 😅 😅 😅

svoja
13. srp 2009

Tak ja vyrazim do mesta, mam sraz s kamoskou, musim sehnat nejaky darecky pro tchynku a mamcu a taky neco barunce🙂 to bude mit manzel radost🙂

verled
13. srp 2009

svoja :noo a posmazala, ať je v tom pořádek trochu🙂)).......nebul člověče, nebo pak budu taky bulet🙂))...hezky s Baruškou pořiďte....

hehena
autor
13. srp 2009

jůůů PETI ještě přidala los fotos....

CAT užij si nakupování 🙂

VER tak jak na tobě leží tvoje pejska, tak na mě občas leží ta moje, ale 30 kilo je už trošku zdrcujících 🙂)))))

verled
13. srp 2009

jeee tak holky ještě přidam ty džíny🙂

hehe:no to bys jíí měla ale brzo zakázat.-)

hehena
autor
13. srp 2009

no, dyž já to ouplně miluju VER... a když mi nedrtí bříško, tak bych byla nejradši, abysme tak byly pořád .))))) 😅

hehena
autor
13. srp 2009

no šup tam s nima VER 🙂 😵

lowe
13. srp 2009

já to říkám pořád, baráček je baráček
hehe: ale být v podnájmu v baráku tak to je taky dost dobrý, kort když si to můžete dát do nákladů, super řešení myslím..hlavičky

holky já vám tak zavidím, že už máte mimíska v bříšku, pořád si poslední dobou představuji jaký to je pocit, no snad se taky dočkáme

verled
13. srp 2009

hehe:no ono až mimi povyroste tak ti to bude npříjemný🙂...jsou tam...

lowe
13. srp 2009

tedy holky, Vy máte tedy chutě

co je na tom pravdy, že se v těhu nesmí jíst niva? a čeho se ještě vyhnout?

prosteja
13. srp 2009

tak jsem zase tu, naobědvala jsem se a dodělala snad poslední papíry a teď huráááááá na dovču, od které mě dělí jen hodinka a něco 😀

hehena
autor
13. srp 2009

VER parádní... a máš v nich štíhlý nohy .) 😵 😵 😵

LOWE od nivy někteří odrazují a jiní ne.... to je těžký. pokud není z ověřenýho zdroje, tak bych se jí vyhla. já jí radši nejím, ale ANGE jí jedla.... jestli jí máš ráda, tak si doma tepelně pořádně zpracuj a pak by to mělo být ok...

jinak čemu se ještě vyhnout... některým bylinkám - ale to opět platí ve velkým množství. ale jsou bylinky, který podporujou činnost děložního svalstva a teooooreticky by mohlo dojít k potratu.. ale to si myslím, že bys toho musela vypít tunu, nebo by ti dr. řekl, že se třeba otvíráš, tak to bych to fakt nepila....

pak kvůli trávení se v těhu vyhni bublinkovým nápojům...

a jinak si myslím, že je všechno ok. dost doktorů nezakazuje v malým množství ani alkohol... i mojí kamarádce gyndař řekl, že klidně může deci vína denně - červenýho... i pivo je v malým množství zdravý - vitamíny... takže ani 3 deci by ti neměli ublížit....

jestli pít po ovulaci nebo nepít jsem nikdy neřešila, bo embryu po OVU vůbec trvá než se uhnízdí v děloze - asi sedmý den... a ještě dlouho trvá než se napojí na krevní oběh matky... takže i kdyby ses opila v době menstruace, tak se nemusíš stresovat, bo miminko to prostě ani ovlivnit nemůže....

a jinak pro mě je to zatím pocit nepocit.... často mi bývá po jídle špatně - těžko... mívám potíže s trávením, do 11 tt jsem měla velký potíže i s vyprazdňováním... takže nic moc, pořád jsem se cítila fyzicky dost nepříjemně... teď už je to lepší.... čůrat v noci chodím od začátku těhu, často mě pálí žáha.... a do toho 11 tt jsem pořád špinila a taky občas krvácela...
a to jsou tak celý moje těhu pocity..... je fakt, že když se dívám na foto z UTZ, tak je to krása, ale stejně vůbec nechápu, že se to děje ve mně... že jsem těhule... a že budu máma...

ale tak věřím, že z pohyby miminka to zas bude o něčem jiným.... tak pak poreferuju i o tom 🙂

každopádně co je příjemný je pozornost ostatních - nemyslím, že jsem středem pozornosti, ale třeba při stěhování jsem nemusela dělat téměř nic...

hehena
autor
13. srp 2009

ježiši jsem se až lekla.... 🙂))) to je zas román... 🙂))))))) 😅 😅 😅

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJí moc si to užijte... přeju vám šťastnou cestu, co nejpříjemnější a pěkný oslavování... a moc si užijte to oznamování! bude to určitě bezva, uvidíš! .) 😵 😵 😵

verled
13. srp 2009

hehe:jo nohy jo🙂)))ale jestli to nedělá to mega pandírko.-))))

prosteja
13. srp 2009

jé hehe, ty jsi se rozepsala 😀

já teda musím říct, že pocity mám podobný jako ty, zatím mi to asi moc nedochází..... 😀 jo když se podívám na fotečku z utz tak to je takový zvláštní pocit, jako že to se děje tam vevnitř..... no a třeba úžasnej pocit musí být, co mi popisovala dneska přes mejl kámoska... byla včera na screeningu a miminko se nechtělo nechat vůbec změřit, pořád utíkalo a po nějaké chvilce začalo prý normálně do děložní stěny bušit pěstičkama 😀 😅 asi to bude pěknej vzteklounek 😀

hehena
autor
13. srp 2009

žádný mega pandírko... máš kráááásný břuško... ouplně slintám!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prosteja
13. srp 2009

jo hehe, snad si to užijeme...... 😀 už to oznamování nějak neřeším, prostě ať si to přeberou jak chtějí, když bude jejich reakce prapodivná, jejich problém, že 😀

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ 🙂))))))) no to bude vzteklounek 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
13. srp 2009

neboj nebude... možná TCH bude mít žblepty (ale třeba tě fakt překvapí), ale ostantí budou určitě šťastný....

prosteja
13. srp 2009

no asi jo hehe, ale musel to být úžasnej zážitek vidět tam to miminko boxovat 😀 😀 😀 jo to je o něčem jiném, ale to je ten pocit na tom utz, pak když vlastně miminko necítíš, tak mi přijde, že to vymizí 😅 něco jiného to asi bude až ho ucítíme 😉

prosteja
13. srp 2009

tchýně mě už překvapit nemůže hehe 😀 😀 😀 no švagr tipuje, že se prej rozbrečí, tak jsem zvědavá.... já bych si spíš tipla reakci, že spráskne ruce nad hlavu a řekne, že jsme se v dnešní době zbláznili 😀 ale spíš možná ze začátku to bude reakce spontánní a takhle do hloubky to začne rozebírat později 😉

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ jj vymizí to... já občas mrku ještě na EHD.org a pokochám se těma videema... to si pak toho prcka tam pořád představuju.... co tam asi tak dělá.... no a když vidíš, jak se dítě hýbe, ve 12 tt už polyká a čůrdí do plodovky... tak je to zvláštní... jaký to asi je, život uvnitř.... přeci už musí cítit tunu podnětů......... no ouplně záhada.....

verled
13. srp 2009

hehe:jeeee ty jsi ale hodná🙂neboj ještě 8tejdnů a je tam🙂
jinak jak jsem byla na tom echu, tak nás tam bylo asi 8, a to se chodí kolem toho 20.tt a já měla ze všech nejmenší břicho🙂

verled
13. srp 2009

prostej:no to já to volala mámě s brekem od kauflandu🙂

hehena
autor
13. srp 2009

no mě TCH opravdu překvapila... taky jsem čekala takovou reakci jako ty PROSTej.. často nás od dítěte odrazovala i když druhým dechem dodávala, že v našem věku, měla už dítě ve škole.... a teď se už vidí, jak vozí kočárek a pořád o tom mluví.......
pak když si vzpomenu na reakci TCH matky (manžovi babičky) na naší svatbu... tak jsem taky čekala, že řekne, že jsme se fakt zbláznili... a ona břečela a že se za nás bude modlit.... no mrkala jsem....

hehena
autor
13. srp 2009

VER no vidíš... a prej mega panděro a mělas ho nejmenší.... 🙂)) 😉

hehena
autor
13. srp 2009

a teď jsem si tak pšikla až mě bolí břuch... to su tele.... 😅

prosteja
13. srp 2009

jé hehe, tak třeba budu taky mrkat 😀 uvidíme, pak vám to barvitě popíšu 😀

ver tak moje máma už to ví, obešlo se to bez slziček 😀 ......... no vidíš a jak jsi teď šťastná 😉 😵