Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
25. čer 2009

Prostějko ale snad budou rozumný...
Mischi ahoj..kdy jsi tu byla naposled?

prosteja
25. čer 2009

ahooooj mischo... 😵 já si tě pamatuju 😉 😀 co je nového?

anget no to právě nevím.. 😖 v té Ostravě mi říkali, že pro přestup musím být studentem a když jsem to zkoušela vyjednat v tom Brně, tak na mě zase hodili boba 😖

mischaa
25. čer 2009

ahojky, byla jsem tu tuším před 3 měsíci...prostejko,abych se priznala nechodila jsem sem kuli tomu,ze jsem mela krizi s pritelem a na mimi nebyllo pomysleni,ale kdyz jsem sem nakoukla a zjistila,ze cekas miminko,musela jsem se ozvat a pogratulovat!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

prosteja
25. čer 2009

mischo děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 zatím to není ofiko, mám jen pozitivní testík 😉 tak uvidíme, co na to doktor 😉 a krize už je zažehnána? 😉

mischaa
25. čer 2009

Prostej, no snad ano,ale co ty?povidej... konecne ses dockala,vid🙂... pamatuju si jak jsi valcila s lekari-prostej fakt gratuluju!

prosteja
25. čer 2009

no mischo zadařilo se v podstatě napoprvé 😀 teda jako na moji první ovulku 😉 ...... čekání hlavně na doktory bylo neskutečný, ale dočkali jsme se, manža měl ukázkové spermio a já hormonální profil naprosto naprd 😀 takže jsem dostala léky, hned první cyklus krásná ovulka, kterou jsme prosnažili a minulý pátek první stínek na testíku 😵 no a včera už byla ta testovací čárka stejně silná jako ta kontrolní 😀 k doktorovi jdu příští týden, nebude asi nic moc vidět, ale aspoň si mě zapíše (protože jdu k novému) a vyloučí mimoděložní..... 😉 tak doufám, že bude vše ok 😉

doufám mischo, že krize je nadobro zažehnána a pokoušíte se dál o mimi 😉

hehena
autor
25. čer 2009

bum bác

jsem zde!!! 🙂)))))))

😵 😵 😵

prosteja
25. čer 2009

ahooooj hehe 😵 moje spolubojovnice 😀

mischaa
25. čer 2009

Tak to je super prostej! moc ti to preju! krize je zazehnana a o mimi se zatim nejak nesnazime...jinak já hlavne nevim,zda u me ta ovulka probiha,vis

prosteja
25. čer 2009

jj, já si pamatuju mischo, že jsi měla nějaké pochybnosti a problémy 😉 a u doktorů jsi byla? 😉

hehena
autor
25. čer 2009

ahooooooj všem a zdravím i Mischuu 🙂 tvojí ikonku si pamatuju, ale už moc né, co jsi řešila a tak...

angetha
25. čer 2009

Ahoj Hehenko 🙂 jak včera dopadla ta návštěva?

cat79
25. čer 2009

Dobré ranko všeeeem🙂))
Ahoj Mischoo🙂 kdepak ses nám toulala?🙂)
Prostěj s tou školou mě to mrzí, a není tam ňáká ochraná lhůta studentů jako 2 měsíce kvůli zdravotnímu?Neví, poptej se na to, já vždy když vyplňovala ty potvrzení o studiu, v létě to bylo automaticky až do září...ale fakt nevím, ale ze dne na den...to je divné. Hlavně jsou v tom Brně teda pěkný hajzlíci, připadá mi, že ti to snad dělají naschvál....no my tam dnes akorát jedeme, ségra má zítra promoci.tak ti tam můžu něco zjistit🙂)

angetha
25. čer 2009

Ahoj Cat 🙂

mischaa
25. čer 2009

Ahoj hehenko🙂...taky tě zdravím! řešila jsem opoždění,ale nic z toho nebylo...:(...a jak se vede?

prostej-u doktoru jsem nebyla..navíc já nevím jak se ovu zjištuje,víš...

hehena
autor
25. čer 2009

mno seděla tu skoro do osmi, tak jsme pak šli venčit... když odcházela vykládala nám, jak jsou teď známí těhotní a čekají dvojčata 🙂))) no tak, teď asi jako na potvoru bude každej mluvit o těhotenství nebo co... 🙂))

ale jinak brý, už při návštěvě jsem si udělala čaj s hromadou medu a vypila vitamín C, stejně jako teď 🙂))) takže já jdu na to radši rovnou preventivně.. 🙂))

co máš se školou PROSTEJKO musím dočíst.....

add paralen - jedný kamarádce dr. říkal, že v případě vysokých teplot, je lepší paralen vzít, bo ta samotná teplota je pro plod nebezpečnější než paralen... tož tak! pokud bych neměla teploty, taky bych zbytečně paralen neužívala...

misa_1
25. čer 2009

Ahoj holky a miminka, teda vy uz jste toho stihly od rana napovidat 😉 BYla jsem si u obvodacky potvrdit EKG a ona se me zeptala, pry a kde to miminko mate 😀 a me prijde, ze uz se mi ten pupik fakt vyvaluje.

K tem lekum, mne doktorka taky doporucila paralen a na krk stopangin, coz je teda peknej hnus, mela jsem pocit, ze mi to vypali diru do krku.

Holky nemate nekdo problemy s bolenim hlavy? Ja celkem jo, vcera jsem musela zrusit planovanou veceri s kamaradama, kam jsem se hrozne tesila, ale bylo mi fakt na umreni. A v lekarne mi rekli mokrej hadr na hlavu a pit ☹

angetha
25. čer 2009

Snad se ti všechny choroby vyhnou Hehenko 🙂

mischaa
25. čer 2009

Ahooj cat a miminko!!!!!!! jak se vám vede? netoulala,spíš jsem nemela motivaci tu být víš..ale už je vše o.k.:)... 😀

hehena
autor
25. čer 2009

MISCHOO vede se mi dobře... máme to teď trošku složitější s firmou, téměř nula na firemním účtě, dost peněz v pohledávkách, ale nikdo neplatí..... bohužel krize, takže snad se do měsíce nějak vyřeší..... jinak je to bída a jsme v háji a asi půjdeme pod most... 🙂)))
manžel mě včera večer musel asi hodinu uklidňovat.... bo jsem z toho zjištění (nechtěl mi to totiž říct) měla pomalu záchvat, co budeme dělat a tak... a že jsem doufala, že to bude lepší a zrovna teď když jsme v tom, tak jsme na tom snad nejhůř za celou dobu podnikání....

to jsou ty životní paradoxy - když jsme měli jistý oba platy a žili jsme si dobře i dost šetřili - tak nám to pořád nestačilo a měli jsme pocit, že miminko ještě ne... teď jsme na tom podstatně hůř a jsme těhotný.... to je pecka děcka!!! 🙂))))

prosteja
25. čer 2009

ahoooj cat a mimi 😵
no cat kdybych ukončila studium (jako promoci a tak, nebo přešla do dalšího semestru), tak určo mě budou ještě jako studenta vést, jenže já to studium nemám ukončený 😖 já to kvůli nim musela přerušit, páč mi dělali problémy a nemohla jsem studovat no a ona mi teď řekla, že co bych potřebovala, tak mít hotový všechny zkoušky za tento semestr plus zápočet z diplomního semináře, kterej mi nikdo nechtěl dát 😲 tak jsem chvíli do toho telefonu mlčela, pak se mi zatmělo před očima 😀 a říkám jí, jestli se náhodou nezbláznila, že právě kvůli tomuto jednání a tomu, že mi ani neumožní blbej zápočet přestupuju.... že kdybych ten problematickej zápočet dostala, tak nemusím nikam přestupovat a ona aha, tak to pro vás nemůžu nic udělat 😖

angetha
25. čer 2009

Ahoj Miso1, není to tím počasím?
Mischo a co ten tvůj přítel?

angetha
25. čer 2009

Teda Prostějko to je příšerný jednání.. 🙄 🙄 🙄

prosteja
25. čer 2009

cat je to prostě teď jen na té Ostravě a já mám strach se jim tam vůbec ozvat 😖 ale už smolím prosebnej mejl.... nic jiného mi totiž nezbývá 😉

cat79
25. čer 2009

My se máme dobře, až na ty večerní nevolnosti, už ožes měsíc je mi každý večer přesně od 17.30 zle jak blázen...mimísek už o sobě dává vědět🙂))
Mischo neboj, zase přijde období snažilkování, hlavně si te´D POŘEŠ TU OVULKU, ať pak máte pohodičku🙂

Hehenko určo se ti choroba vyhne🙂 hezky jí ukaž, že citronu a medu máš zásobu a ona radši uteče jinam🙂))

Ahooj Ange🙂

mischaa
25. čer 2009

jezisi HEHENKO!to me mrzi...v cem podnikate? jinak si ted nejsem jista,zda jsi byla tehulinka,le asi ne,vid...týý brdo...To jsou zmeny,prostej tehulka,hehenka tehulka...holky 😵 ...to je nadhera!!!!!!!

prosteja
25. čer 2009

ange no to my povídej ☹ proto taky chci přestoupit, v té Ostravě je to jednání úplně o něčem jiném... ale což holky, já to řešit nebudu, kdyby mi teď dělali problémy s tím, že ten přestup nejde, tak se prostě přihlásím pak klasicky na přihlášku, já tím přece nebudu toho milimetrovýho tvorečka stresovat 😀

teď mi psala holky ta kámoška, co jsem s ní včera byla na kafču a prý její známá z práce je taky těhule a dneska byla 5tt+2 na první kontrole a viděla už i srdíčko 😵 😵 😵 jéééééé 😵

mischo my jsme si to s hehe domluvili, že budeme těhulit spolu 😀

prosteja
25. čer 2009

cat nestraš mě 😀 mě je taky víc zle navečer, přes den dobrý, ale večer...... a prý jsou na to dobrý lízátka, tak už mám objednaný 😀

mischaa
25. čer 2009

Ahoj Angethko🙂...můj přítel je ted miláček,byla krize ohledne bydlení..víš,on je jedináček,takže mi jeho maminka dávala zabrat,no a on si musel uvedomit,ze jsem na prvnim miste-dikybohu uvedomil!!otazkou je na jak dlouho....to miminko chci strastne moc,ale nejak si po tyhle krizi nejsem jista...

cat79
25. čer 2009

Holčinky musím jít makat, dneska je toho mooc a ve 14h odjíždíme do toho Brna, notebook si vezmu, tak nebojte🙂))budu na příjmu🙂)))

Prostějko držím palec ať ti v Ostravě vyjdou vstříct, ale pevně v to věřím, Ostrava je něco jiného než Brno🙂))

Hehenko vaše situace mě strašně mrzí, snad bude lépe, nestačí než doufat a modlit se za to, to víš, te´d je to asi všude stejné, já taky tenhle týden ani kačka, ale ono se to zlepší, musí🙂))))tak papapapaapa
a ještě než vyrazíme se ozvu.