Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
18. srp 2009

SVOJI já jsem si taky minulej týden taky málem koupila těhu gatě v CA za tu samou cenu... ale byly to ty s vyšším pásem a 38 mi byly dost veliký... tak jsem si říkala, že bych je pořídila, tak nejdřív za měsíc, až už nebude takový teplo... teď mi to na tom břuchu stejně nedrželo ani omylem, navíc by mi v tom bylo asi vedro... 😅

ale už se na nějaký taky třepu... jen se teda bojím trochu toho nákupu přes net, chtěla jsem si objednat 40, ale když mi 38 plandaly, tak si nejsem jistá, jak tu velikost odhadnout... ono prostě záleží na střihu...

hehena
autor
18. srp 2009

CAT tak kde jsou ty fotkýý .))) 😵 😵 😵

hehena
autor
18. srp 2009

já jsem teď asi měsíc už ve fázi, že je mi fakt nějak jedno, co to bude... vím, že až to zjistím, budu se stejně těšit na holčičku, jako na chlapečka... ale mám tušení, že je tam pinďas... a docela bych se divila, kdyby to byla holčička 🙂))) ale uvidíme... už aby byl aspoň příští týden...

hehena
autor
18. srp 2009

CAT ježiši Denísek je tam v zajímavý poloze 🙂))) krásnej klučík 🙂 😵 😵 😵

verled
18. srp 2009

hehe:jojo já tohle mam furt křeče.....to tě nemusí znervózňovat..🙂

cat:krasavec.-)

svoja
18. srp 2009

HEHE ja mela krece vcera celej den....takovy jakoby bolesti v podbrisku na strane...asi to bude normal....vsak se ti tam dejou veci, na to nezapominej....

Jsem si vzala na sebe ty rifle a uz je asi nesundam...jsou tak uzasne pohodlny...bomba...konecne me v sede nic netlaci....LUXUS!

hehena
autor
18. srp 2009

VER no to víš... dostalal jsem tu knihu od TCH a tam se píše, že hlavní nebezpěčí potratu pomine až po 16 tt... tak mě to dost zaskočilo, k tomu se přidaly ty nepříjemný křeče, a nervóza byla na světě........ 😅

hehena
autor
18. srp 2009

SVOJI a kdes je koupila?

hehena
autor
18. srp 2009

jinak mě to taky bolí v podřišku, ale většinou teda uprostřed, pár cm pod pupíkem... ale asi je to fakt normál...

svoja
18. srp 2009

tady u nas v jednom obchode s detskyma vecma, kocikama a tak....

CAT jeeeee 😵 😵

cat79
18. srp 2009

Děkujem za pochvalu🙂 obličejíček má exkluzívní, bude to asi i dlouhán po tátovi🙂)hihihihi
Jen nosík by nemusel mít ani po jednom z nás, jsme jak 2 nosáči tankuj super🙂)hihihihihiihi
¨
Svoji já si koupila riflíky v HM taky za 1190, a jsou mega pohodlné, tehdy jsem vám to psala, jakmile jsem je navlíkla, už jsem je nechtěla dát dolů🙂))

Teda svoji ty jsi kuchařinka🙂)
Mimísek Denísek se tady mele, je asi chudáček rozdivočelej ještě od pana doktora🙂))

hehena
autor
18. srp 2009

jj CAT, když vždycky když hledám těhu rifle, i když jsem si je zkoušela v obchodě, tak na tebe myslím... teda na ty tvoje slova, jak už je nechceš sundat 🙂 😉
manža mi hned říkal, že mi sednou jak žádný jiný... to je prostě tím, jak mají volnej pas, s tím pasem mám prostě potíže a i když by mi rifle jinak byli tak v pase je nezapnu... no a těhu gatě jsou značka ideál... ale ráda bych si právě na začátek těhu a na dobu po porodu ráda pořídila s těma nastavitelnýma kapsama... aby mi v nich právě nebylo vedro a až na konec těhu ty s tím vysokým pasem...

svoja
18. srp 2009

no a Barunce se ty kalhoty taky libej, mele se v nich jako blazen🙂

zuzka.o
18. srp 2009

CAT: Denísek je krásnej.... a teda je tam v tom bříšku zajímavě složenej 🙂

zuzka.o
18. srp 2009

Já už ci takyyyy kupovat rifleeeeee ... 😖 😀

hehena
autor
18. srp 2009

ZUZI to je ještě dobrý bendžo... 🙂 ale též mě to děsí, se ouplně bojím, jak to unesu... :((((

SVOJI promiň, že tak vyzvídám, ale mohla by ses vyfotit? zajímá mě jestli tam máš ten vysokej pás a předtím sis taky kupovala těhu gatě, tak jakej je v nich rozdíl???????

hehena
autor
18. srp 2009

ZUZI mě to přemejšlení a vybírání gatí teda štve... jsme v Pze a není tady pořádnej těhu krám, kde by bylo XY těhu gatí, od riflí, až po pláťáky... naběhla bys, vyzkoušela, koupila ty nej a bylo by to.... je tu pár usmolenejch kousků a to je babyboom.... 🙂)) 😀

eeefffaaa
18. srp 2009

cat velika gratulace k chlapeckovi 😵

holky ja procitala trochu diskuzi v dobe kdy jsem rodila a vyste na me tak myslely... a koukala jsem ze vas zarazila ta smska a pak ze uz nic,ze jsem nenapsala...tu sms psal milan a nevedeli jsme komu driv napsat,proto tak strucne a rychle 🙂 zapomeli jsme dokonce na moji segru a brachu,ale na vas ne 😉 byli jsme z toho nadseny a stastny ze je prtous venku,ten porod mi pak ani uz neprisel,depky jsem zacala mit az tak druhy den na novorozeneckym...po porodu jsem byla hrozne stastna a byla to hlavne desna uleva...jste fakt zlaticka,ze jste na nas tak myslely 😵

eeefffaaa
18. srp 2009

zuzi na tuhle holcinu jsem koukala vcera,taky jsdem zustala koukat 🙂

svoja
18. srp 2009

hehe
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

EFI no tak to je dobre🙂 ja jsem to vedela, ze jsi sikula🙂

ZUZI neboooj, budeees🙂 na to bricho jsem taky koukala dneska....mazec

hehena
autor
18. srp 2009

EFI no dost jsi nás vyděsila... trochu jsme se bály, jestli není něco s Davídkem... a hlavně jak ti je...

to je bře, že se ti porodu ulevilo a bylas šťastná... to jsem vůbec netušila... myslela jsem si, že to celý bylo tak vyčerpávající, že pomalu nechceš chlapečka ani vidět...

no hlavně, že už je to všechno za váma... 😵

svoja
18. srp 2009

hehe jeste ti vyfotim ty druhy....

hehena
autor
18. srp 2009

jééé SVOJI, ty jsou skvělý.... mají tam i tu tkaničku na zúžení boků... a ještě se z nich dají udělat 3/4.... no ty fakt stojí za to!!!!!!!!!!! :-O chci je taky.... doběhni mi je koupit a pošli expres sím 🙂))) 😀

hehena
autor
18. srp 2009

třeba ta paní zas není do šířky, ale má to břuško hodně dopředu... 🙂
počkejte na mě... to bude teprve hroší foto 🙂))) 😀 😉 😉 😉

eeefffaaa
18. srp 2009

ne hehe to ani nahodou...bylo to sice neskutecne dlouhy a bolestivy,ale pak po epiduralce pohoda..spis me nedelalo dobre to nemocnicni prostredi a hlavne se me styskalo,uz pri tom vyvolavani mi bylo desne smutno a chtela jsem byt uz doma...fakt ted uz ani nevim jak to vsechno bolelo pri porodu a tak,ale ten pobyt bude ve me dlouho

hehena
autor
18. srp 2009

SVOJI a můžeš se mrknout, co jsou ty rifloně za značku, bych je zkusila najít na netu....

misa_1
18. srp 2009

Ahoj holky, vy jste zase upovidany 😎.
Hehe, Petul - pridavam se ke gratulacim ke svatku
Cat - gratuluju k pindikovi a ze je vse v poradku

U nas dnes rano velky utz (v podoli) taky na jednicku, tak jsem hrozne happy 😉, akorat pani doktorka byla takova odmerena, tak se na ty hodnoty musim vyptat sveho pana doktora, protoze z nich nejsem moc moudra 😅

eeefffaaa
18. srp 2009

Davidek je to nejkrasnejsi a nejuzasnejsi co mame,ale sourozence se asi nedocka 😀

zuzka.o
18. srp 2009

Efi: já jsem to taky tak pochopila, že jsi hrozně vyčerpaná a ani se z prťouska netěšíš ... tak to jooooo, ono prý hodně maminek chytně depresi z oddělení šestinedělek. Známá byla tak hotová, že si myslela, že s o mimi nikdy nedokáže postarat. Tak jí to ty sestřičky podávaly...ztratilo se jí mlíko ...
Jsem ráda, že už jsi veselá a v pohodě jako dřív 😵

To břicho je tak nepřirozeně dopředu, to jsem ještě neviděla 😕

A to by člověk řekl, že v Praze je blaze a sežene se v období babyboomu všechno... 🤐