Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
19. srp 2009

Ahojky blahu, přeji ať si oba odpočinete..🙂

Svoja: jojo dobrý, jen jsme měli s manžou menší nedorozumění ohledně jeho dcery, strašně ji v poslední době jako kdyby nadržuje...a mě se to moc nelíbí...no jo tatínkové a holčičky...🙂

svoja
19. srp 2009

nuki jajaj...takze ma kluka a holku jestli jsem to pochopila spravne...a jak casto u vas byvaji?

nuki
19. srp 2009

Svoja: přesně tak...normálně je máme jen 1xza14 dní na víkend a teď přes prázdniny měsíc ale ne v kuse..🙂
nojo snaží se jim to vynahradit a mě se to moc nelíbí, protože po nich pak nic nehce aby dělali, atd. ze začátku jsme je měli 10 dní v měsíci a to bylo lepší...🙂 měli nějaký režim..🙂

svoja
19. srp 2009

nuki chapu!!! ani nevis jak.... no u nas byvaji ty vikendy vselijake(nekdy jo, nekdy ne, nekdy jen jeden den).... manzel uz to ani neresi.... jsem teda rada, ze se nesnazi vynahrazovat... naopak, dava najevo, ze u nas je soucasti on naseho zivota...
no vsak bude brzy vlastni, to bude jine!!!

nuki
19. srp 2009

svoja: tak to jsem ráda, že to chápeš..🙂 to potěší..🙂 já se to snažím neřešit, ale ne vždy to jde...🙂
jéé máš novou hezkou fotečku..🙂

angetha
19. srp 2009

Dobré dopoledne 🙂
Děti by měly dělat to co doma..nejsou přeci na návštěvě ale u táty. Ale mě se to říká

svoja
19. srp 2009

nuki toto podle me nejde neresit...snad treba az bude spolecne mimi, potom mozna....ale dost dobre to nejde...kdo nezazil, nepochopi...🙂
nojo, fotecka ze svatby...at nejsem porad stejna, ze....

svoja
19. srp 2009

ANG dobre rano....no, je to ale tezky, tyto deti byvaji casto rozmazlene (u nas take nevychovany) a cekaji, ze budou vsichni skakat podle nich...coz NASTESTI u nas neni, protoze to bych se zblaznila....sebrala bych pupek a sla!

angetha
19. srp 2009

Dneska to zas vypadá na pařák 😒

svoja
19. srp 2009

ANG copak parak....ale na porod to nevypada? 😅 😀 😵

hehena
autor
19. srp 2009

ahoj ženy moje 🙂 jak se máte???

dneska je středa a PROSTEJ by měla jít na ten screening... tak doufám, že se tu brzy ukáže... 🙂 😵 😵 😵

angetha
19. srp 2009

Né na porod to nevypadá 😀

svoja
19. srp 2009

ahoj hehe....tyyyjo, 13ka v pase🙂

nuki
19. srp 2009

Ange: jojo mělo by to tak být, lae holt to tak asi vždy nejde..🙂

Svoja: jojo život je změna:ú za chvilku snad budu řešit jiné věci...🙂)) včera odpoledne jsem doma dostala rajskou polívku a po třech lžičkách jsem se málem pozvracela....ani jsem ji nemohla cítit...tak jsem si říkala, co to je...bylo mi pak docela těžko, ale přešlo to..🙂

hehena
autor
19. srp 2009

SVOJI tu už tam mám od neděle 🙂))) 😀 😉 😉 😉 dneska jsem 12+4 🙂 😉

hehena
autor
19. srp 2009

NUKI a kdypa má dorazit červená??? 🙂 😵

hehena
autor
19. srp 2009

totiž nemá 🙂))) 😉 😉 😉

hehena
autor
19. srp 2009

jo tak koukám, žes 12 DC... tak to mohlo být způsobený ovulajdou... tak šup na to!!! 🙂 😵

svoja
19. srp 2009

nuki ze by???

hehe ja to totiz normalne nesleduju a pak se leknu jak to leti...

nuki
19. srp 2009

hehena: nevěděl jsem, že by to mohlo mít takový vliv i ovulce, ale nejspíš ano..🙂 a manža dnes odváží asi děti a zůstane na chatě..:(

baeszinka
19. srp 2009

ahojky Holkýýý 🙂
Tak to musíme držet Prostejce pěstě 😉 a kdypak jdeš ty Hehe??
Nuki,že by ovulajda?? 😕 😅

zuzka.o
19. srp 2009

Ahooj Prvušky 😵 ...tak japa se dneska máte?

Fuj, toto letí, ona už je středa... 😲

Nuki: já to mám kolej ovulajdy a po ní taky tak. Je mi blbě, na zvracení.... takže musíš manžílka znásilnit ještě před odjezdem na chatu 😉

nuki
19. srp 2009

v neděli a v ponělí byl znásilněn a včera odpad a usnul...🙂

zuzka.o
19. srp 2009

Nuki 😀

hehena
autor
19. srp 2009

NUKI no na nevolnosti je sotva v půli cyklu ještě brzo. takže to může souviset s ovulí. někoho dost bolí břicho, bývá špatně, návaly a tak...

Ahoooooooj ZUZI, BAE 🙂

BAE já jdu příští středu 🙂 13+4... prý tak šla i ANGE, tak je to ještě včas 🙂)) 😉 😵 😵 😵

holky já stále nevybrala tu porodnici... jsem z toho na větvi :((((

baeszinka
19. srp 2009

Koukám Hehe,že já byla na tom screeningu 13+3,takže není pozdě 😉
Hm a stou porodnicí..už by ses měla rozhodnout 😉 Já teda taky nevím ještě kde budu rodit,ale u nás je to jednodušší 😀

zuzka.o
19. srp 2009

Hehe..ahooooj 😵 Do kdy musíš být v tý porodce zapsaná?

angetha
19. srp 2009

Hehenko ahoj, ty máš skoro vše na poslední chvíli...co to kardio? 😎

baeszinka
19. srp 2009

Angeth,jsem se chtěla zeptat,jestli piješ ten maliníkovej čaj a jíš tu šlichtu z lněnýho semínka??

angetha
19. srp 2009

Ahoj Bae, čaj z maliníku piju..tak dvakrát denně, protože si dělám i čaj z kopřivy, to bych jen lemtala čaje 😀 lněný semínko nemám..