Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
20. srp 2009

ahojky, tak jsme vysluneny, vykoupany a taky pekne utahany z toho slunicka🙂
KOukam, ze se probiraly kocarky....my pujdem asi do bebe confort high trek...slysela jsem na nej jen chvalu a zamilovala jsem se do nej. Jeste jsme uvazovali o Jane, ale tady na diskuzi jsou na nej zas docela kritiky....

carculka
20. srp 2009

ahoj svoji..ten bebe jsem taky slysela jen chvalu..my jdem do teutonoe spirit...

svoja
20. srp 2009

Jezisi ta je nadherna ta VENDULKA!!! Uplnej andilek!!!!

CAR ahojky, no to rada slysim🙂

svoja
20. srp 2009

Jaaaj, nikde nikdo....kde ste kdooo?🙂

CAT 21+neco uz je 22. tyden!!!

cat79
20. srp 2009

Ahoj holky, my byli ještě na chatě a grilovali ryby...aby byl mrňousek chytrej🙂))
Ange ta Vendulinka je krásnáááááá!!!
Tak všem přejem dobrou noc, kočárky ještě proberem hodněkrát, těším se až uvidím na živo tu zlatou kombinaci...podle obrázku to kupovat moc nejde...
A díky za rady s těma tejdnama..takže když se máme objednat na to video na 24tt, tak je to teda za 2 týdny...jo?a Svoji kdy jdete na cukrovku testy?
papa zítra

moncicak3
21. srp 2009

dobré ráno 🙂

tak Anget už to má taky za sebou 😵 tak Anget a Vendulko vše nej.....ta je fakt jak princeznička nááááádherňoučká!!!!!! 😵 😵 😵

Zuzi a Nuki, držím moc a moc pěsti na snaženíčko 😉

jinak s těma týdnama, dr mi to počítá tak, že když jsem byla např. ve 21tt+2 tak to byl 21 týden, a tak mi to řekli i v Gennetu, když jsem se objednávala na screening v druhým trimestru, byla jsem tam ve 21tt+0, a sama dr mi řekla, že je to 21 týden......tak teda nevím

romik84
21. srp 2009

Ahojte holčiny, jdu vás pozdravit, pogratulovat novopečeným maminkám k jejich broučkům. Bohužel se musim učit, tak nemůžu moc lelkovat u PC.My taky rostem jak z vody, malá je hodně aktivní, kope o sto šest a hodně často.Holky držte se!

cat79
21. srp 2009

Jé ahoj Romi!!!!Takže ty čekáš holčičku,jo?
Hlavně že už je ti dobře🙂)
Monči mě právě taky řekla sestřička že 21+1 je 21tt, ukončený 20tt, dokonce koukala do toho kolečka a řekla mi že na ten cukr mám jít 24tt a to má dle ní být mezi 10a20.9....což zase odpovídá její verzi....fakt jsem z toho jelen🙂))
Dneska jdeme cvičit, potom musíme pracovat a večer jdeme od 21h na noční prohlídku hradu Loket, je to prej super zážitek, tak se těšíme🙂))
Krásný den všem a snažilkám moooc držíme palečky!!
Na Ange myslíme, mimíska Vendulka je ňuňu🙂)

eeefffaaa
21. srp 2009

Ahojky holky!!

koukala jsem ze angeth uz ma Vendulku!!to je super!!preju oboum hodne zdravicka!!!

ja mam ted chvili cas,Davidek spinka na slunicku,musim ho slunit,protoze ma porad docela dost zloutenku,takze do pondeli slunit a slunit a v pondeli mu vezme krev ☹ doufam,ze to bude mit v poradku,pry by mohl mit i neco s jatry ☹ jinak za tyden pribral skoro pul kila 😅 taky porad jen papa a vyrostl o 3 cm...no chce asi brzy dohnat tatku 😀

a jinak jsou tu jeste nejaky novinky??

verled
21. srp 2009

ahoj holky🙂
efi:já se nemůžu vynadívat na malýho, je překrásnej, upe ho žeru🙂...jee a jak je šikovnej , já ti ho závidim🙂

ivasa
21. srp 2009

Ahoj holky. Jen jdu zas na gratulaci 😵 Koukám, že Efi i Anget se dočkaly a mají už ty svoje poklady na světě 🙂 Tak holky vám i vašim prckům hlavně hodně zdravíčka a lásky, to je nejdůležitější. Pěkně si je užívejte a muchlujte se s nima 🙂 🙂 🙂

eeefffaaa
21. srp 2009

ver diky...neboj taky se dockas svyho Tadeaska a pak se nebudes moct vynadivat na nej...kamaradka mi rekla,ze uz videla hodne miminek,ale ne takovy krasny jako je to nase 😀 je jasny ze mi nerekne,ze je osklivouckej 😀

svoja
21. srp 2009

😵 😵 Dobre rano 😵 😵

S temi tydny....me to tady vysvetlovla PROSTEJ ...jestli jsem to teda spravne pochopila, tak treba 21+0 je posledni den 21. tydne a 21+1, 21+2, 21+3 atd uz je 22. tyden preci....logicky....mas 21 tydnu za sebou a zacinas tyden dalsi a to je 22. ne? jakoby jsi tehotna 21 tydnu a par dnu, to ano, ale uz si zacala 22. tyden.

eeefffaaa
21. srp 2009

ivasa ahojky!!ty uz se taky co nevidet dockas 🙂 a jaky mas takovy krasny malinkaty brisko 😵

cat79
21. srp 2009

Svoji to jsem si taky myslela, zdálo se mi to logický, jako když máš 21narozky, tak ten další den už jedeš 22rok života...chápu, ale ta sestřička mi řekla opak a z rodinky.cz mi taky počítají jako 21+0až 21+6 pořád 21týden..proto...celkem bych to potřebovala vědět kvůli tomu testu na cukr...
Kdy jdeš ty?
Jinak teda Hehe v tabulce bych měla mít dneska 21+4tt a další kontrola 23.9.:-)))

verled
21. srp 2009

svoja:jo tak to přesně je, žíkáš jaký týden probíhá, je to logický🙂)

jenomže EFI malej neni ošklivoučkej, ale je fakt krásnej ještě jak má tu super barvičku.-)

svoja
21. srp 2009

CAT no vidis to a me to dr pocita tak jak rikam ja. ono jako stari toho tehotenstvi je opravdu 21 tydnu....ale uz jedes 22. tyden. tak nevim....me o cukrovce nic nerikali, jdu 9. zari do poradny, tak me to asi reknou tam....

svoja
21. srp 2009

IVASA ahoj, my se sice nezname, ale mas nadherny brisko🙂

VER no nazdaaar, co Tadik?🙂

CAT a co brisko? Nase mimi sebou pekne mele...uz nejen vecer, ale i pres den....kolikrat se az leknu🙂

verled
21. srp 2009

ahoj Ivasa:taky neznam, gratuluju k holčičce🙂.....pěknej pupík🙂
svoja:Tadík zdraví Barunku, on je hodnej už od toho posledního kopance včera ráno o něm nevim🙂

ivasa
21. srp 2009

No, dík za pochvalu bříška, ale ve skutečnosti mi přijde mnohem větší než na té fotce 😅 Kor teda když chci něco dělat, to mi přijde obrovský 😀

Efi malej je fakt krásnej, si ho prohlížím a je to takový prďátko malinký 😵 😵 😵

svoja
21. srp 2009

VER no prece te nebude zlobit, zejo🙂

verled
21. srp 2009

svoja.no ale já jsem z toho už nějak nervózní že ho necejtim, i když amal taky měla pohyby později že?? ☹ ach jo jsem z toho nesvá

eeefffaaa
21. srp 2009

ivasa to chapu...taky jsem se prevazovala a hlavne lezeni a prevalovani se z boku na bok byla fuska 😀

no ver doufam,ze tu zlutou barvicku brzy ztrati 🙄 mam docela strach aby mu neco nebylo...ted se snazim udrzet ho co nejdyl spinkat,protoze pak to slunicko bude poradne svitit a to uz ho na nem nechat nemuzu

ivasa
21. srp 2009

jj efi, převalování z boku na bok je mazec 😀

svoja
21. srp 2009

IVASA takovy brisko, jaky jsi dnes pridala mam ja ve 22.tydnu...hlavne vecer🙂

VER neboj, nemusi se prese hybat kazdou minutu...navic, treba se hybe a ty to necitis....

EFI krasnej Davidek....strasne rozkosnej🙂

blahovka.cz
21. srp 2009

ahojky bambulky,tak jsem tuuuu!!Jak se mate pri patku??? 😀

Malej jeste spinka,je to zlaticko,ja spala az do deviti,uplna lahoda,v noci krmil a prebaloval tatka,zacali jsme pouzivat trosku casteji SAB a prdiky jsou ok,teda spis brisko,vcera byl strasne hodnej,tak jsem si oddychla 😀

verled
21. srp 2009

svoja:snad jo a je v pohodě, pinďourek můj malej.....

eeefffaaa
21. srp 2009

ahoj balhu!!!hele s tim spanim mi nedelej chute!! 😀 ja uz v noci rezignovala a dala malyho k nam do postele krmila ho v posteli v leze a vzdycky jsme oba usnuli a pak me zase vzbudil na dalsi krmeni tak jsem ho dala akorat na druhej bok a jelo se znovu 😀 ja bych se jinak nevyspala,protoze porad knoural

verled
21. srp 2009

efi:no tak aspoň jsi si zdřímla🙂
ahoj Blahu🙂))..ježišku ten Ondrášek je hodňoučkej

eeefffaaa
21. srp 2009

http://chrudimsky.denik.cz/miminka/obrazem-pred... holky takhle jsme vyfoceny v nasem chrudimskym deniku...ta hodina narozeni je tam blbe,to jsem jeste nevedela kdy se presne malej narodil..to jsem ale matka 😅