Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. čer 2009

ORCHI hooooooooooj 🙂 jakej to projektík?

prosteja
25. čer 2009

hehenko tak stejnej strach mám z tchýně 😖 kecy typu proč jste ještě nepočkali a máte čas a tak... no hrůza 😖 ona měla první dítě v 28 a to bylo před 28 roky, tak teď by si asi představovala, že budu rodit ve 40 nebo co 😀 já ji nechápu 😖 každej jinej by se v jejím věku na vnouče těšil a ona vyvádí už teď a to neví, že se asi zadařilo 😔

sac to bude taky ono 😉 😵 😀

hehena
autor
25. čer 2009

PROSTEJí a ona už nějaký vnoučata má???

carculka
25. čer 2009

ahooj holky..japak se mate??

angetha
25. čer 2009

Ahoj Carculi a mimi 🙂

hehena
autor
25. čer 2009

my si taky poslechneme, že je to moc brzo... sice budu bez měsíce a půl rodit téměr v 28ti... ale prostě některým rodinným to příde moc brzo no... 😒

hehena
autor
25. čer 2009

CARCUL hoj 🙂 bře, co ty?

prosteja
25. čer 2009

ahooooj carcul 😵
hehe právě že nemá 😔 😅 to je na tom to nejzvláštěnější 😀

sacvi
25. čer 2009

hehenko já už se těším že to bude dřív takže abych nakonec 10dní nepřenášela 😀

prosteja
25. čer 2009

sac já myslím, že doktor to dokáže odhadnout 😉 aspoň přibližně 😉

no hehe mě docela zarazilo, že od kámošky ta známá už 5tt+2 viděla srdíčko 😲

carculka
25. čer 2009

ahoj ange ,hehe a prostej a pochopitelne vasi mimiskove 😀 😀

hehe..no chvilema dvno od zaludku a boli podbrisek,jinak fajn...

prostej..no fakt zvlastni,ale treba bde tchyne stastna a tesit se

prosteja
25. čer 2009

carcul tak to by mě tchýně dostala 😀 😀 😀 ale pochybuju, nedávno když se ptala, že jí se někdo ptal na ulici, jesti nebude babička, tak na to řekla, že té ženské řekla, že doufá, že ještě dlouho ne 😖 to nevíš, co si o tom máš myslet 😔

angetha
25. čer 2009

Tchýně na zabití 😝

prosteja
25. čer 2009

ty jdeš zítra na kontrolu co carcul? budu držet palec... kolikátej jsi asi týden 😉

sacvi
25. čer 2009

prostejko já byla taky nějak na začátku 6tt a srdíčko nám krásně bilkalo 😵 😵

On mudr říkal že jak čípek zmizí úplně tak že to ve většině případů samo spustí porod..někdy to může eště pár dní vydržet..no uvidíme.. 😉 Myslíte holky že dybych rodila třeba v 36tt že by mimi muselo do inkubátoru??

prosteja
25. čer 2009

anget teď jsi to vystihla 😀

amallie
25. čer 2009

ahoj holky!

hlásím, že myčka stále rozbitá a na odpis, jen to stálo 1000 kč za kouknutí mechanika 😠

angetha
25. čer 2009

Sac..když budeš mít obříka a nebude mít žloutenku a žádné jiné problémy tak proč by ho tam dávali

sacvi
25. čer 2009

amaliii ahoooj 🙂

prosteja
25. čer 2009

sac možná by ani nemuselo 😉 třeba tě prostě jen předběhlo a už je na vše připravené 😉 já si myslím, že ještě tak 2-3 týdny vydržíte 😉

sac fakt????? 😵 mě se to zdá hrozně brzy.... 😉 tak jsem zvědavá na sebe, půjdu 5tt+3 tak uvidíme, ale raději počítám s tím, že uvidím sotva tečku 😉

hehena
autor
25. čer 2009

PROSTEJí ono hodně záleží na kvalitě toho UTZ co má kterej dr. v ordinaci... v 6tt je to možný určitě, ale často se stane, že dr. nemají tak kvalitní utz... takže držím palce kočko 🙂))

amallie
25. čer 2009

Sac: určo by do inkubátoru nemusel, pokud by nebyl extrémně malinkej a to snad už není 😉

sacvi
25. čer 2009

No já právě nevím angethko..přece jen v tom 36tt by to bylo o měsíc dřív..ale já doufám že aspoň ty 3týdny se udržíme a pak už to bude pohoda.. 😉

angetha
25. čer 2009

Ahoj Amal a mimi 😉

carculka
25. čer 2009

prostej no fakt nevim co bych si myslela...jojo jdu,dekuju,snad uz bude videt..nejak nevim kolikatej muzu bejt jelikoz jsem otehu asi nekdy u konce cyklu...tak snad uz neco uvidi,jinak zacnu mit peknej strach

prosteja
25. čer 2009

amali ahooooj a zdravím i mimi 😵 s tou myčkou je to teda naprd 😠 🙄

asi jo hehe 😉 uvidíme no.... já budu šťastná i za tu tečku 😀

sacvi
25. čer 2009

prostej jo jo..viděla jsem krásnou tečku která krásně blikala 😵

hehena
autor
25. čer 2009

no moje tchýňka mi poslední rok neustále kladla na srdce ať jako děti ještě nemáme... že prostě néééé ..... ať počkáme a mluvila o tom sama od sebe každou návštěvu 🙂)))))

minulou se stalo něco mooooooc divnýho, říkala, že se mi musí podívat na tu mateřskou - jaký budu mít podmínky - a taky sama od sebe, my před ní o dětech prostě nemluvíme.... tak to jsem byla paf...
přesto radši ne... chci se vyhnout zklamání, jsem teď taková cíťa, že by mě to určitě mrzelo.....

prosteja
25. čer 2009

carcul já myslím, že jo, tečku už snad uvidí..... co testíky? dělala sis ještě nějaký? sílí čárečka? 😉 budu držet palec 😉

carculka
25. čer 2009

sav..vydrzite a basta 😀 😀 😀 😀 😀 mimi bude hodny a pocka ete chvili 😀

ahoj amal a amalčatko 😀 😀