Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
26. srp 2009

AHoj Prvušky, jdu na vás nachvililinku juknout....

Koukám, že ten odkaz, co jsem sem včera dala, vás stál (a ještě asi bude stát) hodně penízků.... 😀

Cat, jukala jsem na dovču...nááádhera 😵 Krásně si to tam užijte (vy tři) 🙂

cat79
26. srp 2009

Amal, já tam mám jít cca za 2-3 týdny, popiš jak to funguje?
Hele a v té čekárně opravdu musíš čekat 2h nebo můžeš jet domů když máš odvoz?Já tam asi padnu, 2h čekat někde kde není ani noha a domů to mám 5min autem🙂

Zuzko díky mooc🙂

amallie
26. srp 2009

cat: čekat tam musíš, neb ti po hodině berou krev a moč, celkem třikrát a máš být v klidu

přijdeš, přineseš moč, vezmou krev, nalačno, 10-12 hod předtím nesmíš jíst

doneseš si čaj, v něm ti rozpustěj asi půl sklenice glokozy, pak tu sladkou vec vypijes a cekas, nesmi jist a pit, za hodinu vezmou krev, odevzdas moc a zase cekas a za hodinu jeste jednou a pak muzes jit domu

kebule82
26. srp 2009

ahoj holky, jak se daří našim maminkám, těhulkám a snažilkám? mě se zatím teploty drží docela vysoko, tak doufám, že to vydrží... ťuk, ťuk, ťuk... bylo by už načase 😵

carculka
26. srp 2009

cat dovca je kraaaaasna 😀 😀 😀 😀

hehe,gratulace velika

carculka
26. srp 2009

kebul..drzim palecky

hehena
autor
26. srp 2009

ahooooooj ženy 🙂

manža mi půjčil na chvíli noťasa, tak jsem tu 🙂)) počítač mám furt kaput, technik na to vlítne až večer... disk se zdá být v pořádku, tak snad ta oprava nebude dlouho trvat.... ./

děkuju za gratulace... ještě mi teda nebrali tu krev, tam musím zítra ráno a výsledky budu vědět za týden, nevím proč jsem na tu krev nemohla jít dřív mno... ale to je jedno...

každopádně screening byl fajn, byla jsem šťastná, že vidím srdíčko... NT 1,4 a NB 3,3... tak snad je to v pohodě a i ta krev vyjde v pořádku... akorát byl ten UTZ hrozně krátkej... neb mimoušek si hověl v pohodě na boku, pěkně si chrňal, takže dr. ho rychle přeměřil "radši hned než se probere" .)))) a bylo to... pak ho tam chvíli naháněl kvůli fotce a bylo - fotka teda nevyšla moc pěkně, bo to už se probral a někam se přesunul... každopádně bych řekla, že je to pěkněj lenoch, sotva se hnul... 🙂))) ... max. 10 minut pěkně přes břuch a šli jsme 🙂))

no ale, že by mi to nějako víc docházelo... to moc ne teda 🙂)))) 😀

amallie
26. srp 2009

hehe: tak to velká gratulace!!!!!

hehena
autor
26. srp 2009

tak manža má zase chuť na čínu a chce si tam zajít... tak pá holky... mějte se a pak ještě napíšu 🙂 😵

hehena
autor
26. srp 2009

AMALLI děkujuuuuu 🙂))

měníte si holky ty týdny dle posledních UTZ??? mě nějak ten prcek vyrost... a místo 13+4 jsem najednou o pár dnů dál 14+0

cat79
26. srp 2009

Hehe supeeer🙂)))
No 1,4 NT je paráda🙂)))mooc dobré!!
Mimísek asi spinkal, co ty víš,třeba v noci pěkně řádí🙂))
Hehe chodíte na čínu na Čerňáku tam na roh na počernický?
My chodíme do té pizzerie La Tratoria,vřele doporučuju lososa se špenátovými listy a br-kaší...to je úlet🙂))

Amal díky za info, budu teda čekat, vezmu si teda notebook a filmík🙂))

hehena
autor
26. srp 2009

CAT chodíme do číny v počernicích... tak nevím jestli je to ono, každopádně tam vaří skvěle...

CAT, na kterým tom filmu jste nakonec byli v pondělí???
zas bysme příští pondělí na něco zašli a lákají nás Muži v říji, tak jestli jste to neviděli? 🙂

a díky za doporučení, lososa i listovej špenát i br. kaši zbožňuju, tak si určitě dám 🙂 😵 😵 😵

tak huš pádím - manža hladovej 🙂))

kebule82
26. srp 2009

hehe gratuluju k supr výsledkům!

amallie
26. srp 2009

hehe: já si nic neměním, prej pokud to není 14 dní, tak se to nemění 😉

a uvidíš na druhém screeningu, že třeba hlavička je 20+6, bříško 20+4 a noožičky 20+2 😀

carculka
26. srp 2009

hehenko gratulace mega 😀 😀 😀

angetha
26. srp 2009

Hehenko myslela jsem na tebe a moc gratuluju 🙂 🙂

angetha
26. srp 2009

Amal tak to je fajn, že to máš za sebou..mě to hrozný nepřišlo 😎
A dnes jsme byli poprvé nakupovat, potřebovala jsem další podprdy a tak, tak tatínek hlídal v autě a ještě jsme se zastavili u prababičky..

carculka
26. srp 2009

ange a kolik jich tak potrebujes??
a muselas neco dokupovat pro malou??a ja je ji velikost 56??jako kolik mam toho koupit v 56 A 62..a jak spinka??

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Ahoj mamino tak co jak se máte?

amallie
26. srp 2009

ange: však mně to taky nepřišlo hrozný, ale ten čaj mi teda nechutnal, ten hnusnej byl......

Koukala jsem, jak má malá látkovou plínu, už jí seděj? Já si jich ještě hodně dokoupila, mají mi přijít z USa za pár dní..... to už by mělo stačit 😉

prosteja
26. srp 2009

přeju ještě krásný večer holky.... musím se vám pochlubit 😀 jeli jsme jen tak do tesca a udělali velikááááááánský nákup pro miminko.... měli velké slevy na dětské oblečení, no jsem nadšená 😀 😀 😀 všechno vám to zkusím vyfotit a hodím na net, nejpozději zítra snad..... 😉 takže Tesco mi fakt vylepšilo náladu holky, paráda, byla jsem nadšená, nevěděla, co dřív dát do košíku 😀

prosteja
26. srp 2009

jo a jak jsme se tu bavili o těch velikostech, že něco koupit i v 50, tak to je horor holky 😠 🙄 vůbec nic, jen nějaký kousky který se mi vůbec nelíbili, to co se nám líbilo, tak nejmenší v 56..... 😉

svoja
26. srp 2009

Bry vecer....nemam docteno☹
Ale mam zas par kousicku pro malou ze sekace (uplne novy HM a podobny znacky...) a taky ponozticky zlevneny z tesca. No a taky mam nove tehu katata....ze sekace NOVE HaM za 290!!!!! Luxus....moderni, krasny....

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Holky vy máte nákupní horečku 😉

carculka
26. srp 2009

hooolky jestli mate ete schovany te odkaz a heslo na rajce tak tam jsou pridany my ulovky ,utz a bruch...

svoji super nakup 😉

ahoj prostej..uz propuka manie?? 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Carcul ty jsi teda hubená ale bříško se vystrkuje 😉

carculka
26. srp 2009

petul,no neprijdu si nejak extra hubena,kde jsou ty casy 😀 😀 😀 ale uz zacina vykukovat vid 😀

a co jak se mate vy?a malej spinka??

carculka
26. srp 2009

jooo a holky koupila jsem si tehu podprdu na spani,je pohodlna..pry kdyz sou vetsi prsa je lepsi mit prsa furt zpevneny ze se tak nevytahaj..i na spani

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

jj spinušká už

no já bych chtěla dát dolů tak 10 kilo a budu spokojená 😉

svoja
26. srp 2009

PETUL no silene, ze?🙂 kdy jsi zacala nakupovat ty?