Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
27. srp 2009

tak holky tady je ten outlet, jestli už to někdo neznáte, ale ještě jsem tam nikdy nebyla, ale ta sestřenka tam jezdí pořád a nakupuje jak na děti tak na sebe! Ségra tam byla minulý víkend a zrovna jsou ty výprodeje takže je to hodně levný! http://www.fashion-arena.cz/cz/index.php

angetha
27. srp 2009

Amal to je děs s tou nemocenskou... 😒 já jsem zvědavá, jak naběhne mateřská..
Efi místo břicha mám taky rosol, proto je to focený z boku 😎
Holky a narazily jste v porodnici na nějaký miminka jako třeba Damián, Sebastián, Vanesa..?

orchidei
27. srp 2009

Když tu píšete o penězích tak ségry malej už bude rok a ještě nedostali porodný!

angetha
27. srp 2009

Ahoj Orchi..to je teda taky pěkně blbý s tím porodným..kde bydlí?

orchidei
27. srp 2009

V radnicí, ty spadají pod rokycany! Už tam X krát volali a něco říkala že pořád čekali až jim na to přijdou peníze a teď naposled jí řekli že se taky může stát že už to ani nedostane!

misa_1
27. srp 2009

Dobré ranko, s tou materskou je to teda pekny, zrovna vcera byla reportaz ve zpravach. Tak jsem zvedava, jak to bude u nas
😠

Musim se pochlubit, jak jsem se vcera ptala na ten mimibazar, tak jsem se do toho hned vecer pustila a bezi mi v aukci asi 5 veci od jedne pani a cast z toho konci dnes vecer, tak jsem zvedava, jak dopadnu pri svych prvnich nakupech 🙂 🙂

Fashion arena je super, ale musite mi kliku, nekdy odejdu s plnyma taskama a jindy si jdu ze zoufalstvi koupit aspon neco do tchiba 😎 Nas sem ted prestehovali z praci, takze na ni primo koukam z kancelare 🙂

amallie
27. srp 2009

nic, jedu tam osobně 😠 😠 😠 😠

kdyby bylo večer ve zprávách o vraždě na ČSSZ, tak to na mě neříkejte, já ale za sebe neručím 😠 😠 😠

angetha
27. srp 2009

My jsme ve Fashion aréně sehnali svatební oblek na manžu 🙂
Rokycany nejsou tak velký 😕

blahovka.cz
27. srp 2009

ahoj holky,tak malej je v postylce asi bude spinkat,je takoverj nevrlej zase,to vetsinou znaci utok na postylku 😀

koukam,ze tu jela debata o domacnosti - tak musim rict,uplne vsechno co bych chtela pres den nestiham,takze vetsinou to delam az povecerech vetsi veci jako myti oken,kdyz malej dobre spi,no veci co nejsou nutny nezehlim,luxovat to je asi nejdulezitejsi vec ted,protoze pes presrstuje,takze desny,ale jinak musim reagovat

cat,no nevim,ja bych treba asi s malym na ruce nevarila,osomejtat se kolem plotny s ditkem,jako kdyz budu treba loupat brambory,to je neco jinyho,muze na me koukat z lehatka

svoji-no zvladnout to s mimi jde,ale az se narodi vase holcicka,treba sama uznas za pravdu holkam,ze nekdy to proste nejde stihnout a pece o mimi je fakt sluzba non stop,ja treba kdyz je malej plactivej,tak fakt neuvarim,protze bych od toho musela odbihat . . .

tak to jsem vas docetla a ted jdu zkouknout ty vase alba 😀

angetha
27. srp 2009

Ahoj Blahuško..ty myješ okna? 😕 🙂
Je pravda, že je to kolotoč...než se to zajede tak přebalování může trvat i půl hodinky, když se třikrát pokaká, pak se musí nakrmit, to může být i hodinka. Musíte jíst, pít, chodit na záchod, starat se o jizvu nebo o šití..do toho telefony : jé vy už jste doma? 😠 Do toho se miminko musí převlíkat, vyhodit plínky...no

blahovka.cz
27. srp 2009

teda ami to je sileny s tema penezma,jak si muzou dovolit to nekolik mesicu neposlat,to opravdu nechapu

ja teda vzhledem k tem vcerejsim zpravam musim rict,ze mi matzerska chodi dobre . . zatim tuk tuk tuk 🙂

ange brisko se zatahne,ja ho holky mela taky jako rozsol a behem sesti nedeli se to dalo do cajku,v ramci moznosti

prosteja
27. srp 2009

AMAL aha, no je v tom dobrej zmatek 🙄

ORCHI znám znám 😀 a s tou ségrou je to děs a je fakt, že porodný musí být vyplacený snad do jednoho roku od narození, tak bacha na to 😔

ahooooj BLAHUŠKO, hezky jsi to napsala s tou domácností..... taky si nedokážu představit, že bych malý miminko držela v náručí a u toho míchala omáčku 😀 ..... a možná si to některý holky představují tak, že položí miminko do postýlky a bude celý den spinkat a oni zvládnou všechno a třeba to tak bude..... já si teda nedělám iluze, raději se připravuju na to, že to bude takový proměnlivý, jeden den stihnu všechno, druhej den možná nic..... mooooc díky, že jsi mi to potvrdila 😀 já už myslela, že jsem tu jediná co si třeba nestihne vysát 😀

verled
27. srp 2009

ježišku holky....neděste mě:-/s těma penězma.... ☹

prosteja
27. srp 2009

a zdravím i MISU a s tou arenou souhlasím, někdy super, někdy tam nenarazí člověk na nic 😖

ANGET no je toho docela dost 😉 a je jasný, že prvních pár dnů je to spíš záhul na to zvyknout si, zaběhnout si nějaký rituály i s miminkem, ale ono se to ustálí a bude to dobrý 😉

angetha
27. srp 2009

Ale pokud má maminka rozumnýho chlapa, tak domácnost řešit tolik nemusí 😉

prosteja
27. srp 2009

no tady šlo spíš o to ANGET, že se tu strhla "vášnivá" debata 😀 ... včera přišla EFI, že si chtěla vysát a uvařit a že s malým to nestíhá no a strhla se tu trošku debata, jaký to je, stíhat domácnost s miminkem...... a my jsme rády za každej názor už zkušené maminky 😉

blahovka.cz
27. srp 2009

no ange musela jsem,uz nabylo videt ven pres tu spinu 😀 docela pecka v sedmem patre,ale jde to,no a na vsechny stejne nedosahnu,tak musi manza 😀

no prostejko rikam to ze sve zkusenosti,proste jsou dny kdy si stihnu udelat domacnost a nekdy to proste nejde a nekdy jsem unavena a jak psala ange do toho si clovek ma stihnout vetrat jizvu:ty mudri jsou opravdu vtipny 😀

angetha
27. srp 2009

Já si třeba nedokážu představit chodit denně nakupovat jídlo s kočárkem a miminkem...

prosteja
27. srp 2009

BLAHU já nemám vlastní zkušenost, vidím u kamarádek, jak to trošku chodí s miminkem..... musím říct, že prvních dejme tomu 14 dnů bylo u většiny z nich takových "zvykacích" než si trošku zaběhly režim a pak jak u koho..... některý měli hodný dětičky a zvládali v pohodě všechno, některý děti měli obrácenej režim třeba a když celou noc plakali tak maminka byla ráda, že si třeba trošku přes den schrupne.... je to těžký.... těžko my těhulky můžeme soudit, když nevím, jaký to je 😉

blahovka.cz
27. srp 2009

no vidis ange a to ja chodim skoro denne a musim az do mesta,protoze u nas na sidlisti zavreli market

holky musim vam sem dat jak se malymu libi hraci deka a to skoda,ze nemuzete slysetz jak na ni povida

prosteja
27. srp 2009

no tak s nákupama já doufám, že uděláme jednou za týden nějaký velký nákup a nebudu muset nikam běhat, my zatím v té naší ďouře žádný obchůdek nemáme, sice máme kousek za barákem, ale není tam udělaný chodník a po silnici bych si to s kočárkem nelajzla, takže bych musela autem a to se mi teda nebude s prckem chtít

hehena
autor
27. srp 2009

čau holky....

tak jsem vám jen přišla napsat a tak trochu si postěžovat, že tu krev na genetice už mi samozřejmě neodebrali-bo se řídí stářím miminka dle UTZ a to už je pozdě, bo dle toho jsem dneska 14+1 a to mi ještě dr. včera den ubral (asi aby jako na genetice přivřeli oko.... příští týden si mě rovnou pozvali na odběr na II. screening... tož jsem asi jedna z mála, kterou tenhle test takhle "minul".....

jinak stále nemám počítač, práce se hromadí, huš je to vůči kliošům docela nepříjemný....
takže vám takhle píšu od manži z počítače....

přeju vám krásnej čtvrtek a určitě ještě dovalíííím 🙂)) 😵

hehena
autor
27. srp 2009

tak a jdu aspoň poklízet, když jsem tak bezprizorní... 😉

prosteja
27. srp 2009

ahooooj HEHENKO 😵 😵 😵 jé tak to je mi líto....... ale tak důležitý je ten utz, tam to měření dopadlo dopadlo dobře a ta krev už by ti vypočítala jen riziko na Downa...... to bude ok, uvidíš... 😉

hehena
autor
27. srp 2009

jo a dr. na genetice mi řekla, že se mám určitě řídit týdnama dle toho posledního UTZ...

prosteja
27. srp 2009

jen teda doktor to trošku neodhadl no 😖

hehena
autor
27. srp 2009

jj já jsem v klidu PROSTEJKO 🙂
akorát teda manža chtěl jet hned za gyndařem, jak si to jako představuje, že nás mohl včera aspoň upozornit na to, že ta situace může nastat... no byl s prominutím nasranej jak mraky 🙂))) ale podařilo se mi ho uklidnit... .
taky jsem mu říkala, že důležitý bylo to měření...

prosteja
27. srp 2009

HEHE jj, mi to říkal i gyndař, že podle toho minulýho utz je to nepřesnější 😉

hehena
autor
27. srp 2009

jo dle posledního UTZ jsem měla být 13+4 a dneska teda 13+5, takže by to vyšlo... holt nám ten prckolet nějak povyrost no...

prosteja
27. srp 2009

HEHE já se tvýmu manžovi nedivím, už vidím toho svýho....... ten by taky zuřil..... 😀