Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
27. srp 2009

no doktor to asi trošku podcenil a myslel si, že miminko takhle nevyroste 😉

hehena
autor
27. srp 2009

PROSTEJKO tvojeho manžu taky vidím živě 🙂))) máme takový zapálený taťuldy no 🙂)) no a jsme rády co? lepší než kdyby byl splachovací 🙂

tak já pádím pá.... 😵

prosteja
27. srp 2009

HEHE mrkala jsi se, jak jsem včera řádila v Tescu??? 😀 😀 😀

prosteja
27. srp 2009

á ty už utíkáš, tak příště.... 😉 jinak taťuldy zápalený máme a to je dobře 😵 tak se měj krásně a papa 😵

hehena
autor
27. srp 2009

jo a taky jsem vám chtěla napsat, že mi před dvěma dny tak prapodivně poskočil břuch... je nějakej velikej, až se děsím, kam mi to pupíno poroste.... 😲

jj PROSTEJ taky si myslím, že to bylo podceněný... že s tím rizikem, že bude dítě napřed přeci musel počítat... 😒 no stane se a nedá se nic dělat, snad je všechno ok a nijak to nevadí...

😵

hehena
autor
27. srp 2009

jééé kde je tvoje tesco řádění... to se ještě určo mrknu 🙂)) 😵

cat79
27. srp 2009

jéé, holky můžete mi teda zopakovat jak je to stou mateřskou a tak?
Kde co mám nahlásit?
mě to teda vyřizuje účetní, takže asi pohoda, ale ať mám informace🙂
Kouknu na fotečky, dneska jsem si fotila bříško, tak taky přidám během zítřka🙂

hehena
autor
27. srp 2009

jéééje PROSTEJKO no to je nádhera... krásný věci a ta mikinka, to je úžasný..... v kterým tescu jste byli??? my byli o víkendu v letňanech a zrovna tam předělávali tu část s oblečením a na děti tam nic nebylo.... tak abysme taky vyrazili, dokud jsou slevy... 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Holky tak už jsme zpátky začalo pršet a dokonce i hřemělo ☹

Ef tak Davidek jak má otevřené očička tak je tam krááááááásný 😵 😵

Cat teda takovou dovolenou bych si taky jednou chtěla dopřát 😉

Jiank mě porodnéí přišlo hned po měsící a mateřská mi taky chodí 15. takže já jsem v klidu 😉

Blahu já jsme včera taky umyla 1 okno( to je jediná práce kterou fakt nesnáším) takže jsem si řekla, že každý den umyju jedno a aspoň nebudu tak znechucena 😉

Angeth uvidíš že za chvilinku budete mít s Vendulkou už nějaký režim a bude to OK 😉

prosteja
27. srp 2009

HEHE ty slevy platí do 1.9. myslím a byly jsme kousek od Krče, v Novodvorská Plaza 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Cat mě to taky vyřídili v práci takže já ti neporadím

prosteja
27. srp 2009

k té mikince patří ty bodyčka dvě světlý, tak plánuju, že koupím nějaký kalhoty teplejší v podobným odstínu a pojedem v tom z porodky.... když bude zima, tak pod to prckovi nabalím ještě dupajdy obyč bílý a třeba svetýrek a bude mu teploučko 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

hehenko tak myslím, že můj M by reagoval stejně možná i hůř

prosteja
27. srp 2009

CAT tak to nevím...... tady se akorát mluvilo o mateřské jako že někomu nechodí 😉

prosteja
27. srp 2009

HEHE byla jsem fakt nadšená, nevěděla, co vzít, zase jsem nechtěla brát zbytečně nějaký bodyčka bez rukávků a chěla jsem si nabrat hlavně malý velikosti, takže je to všechno 56...... no a pak už jsme odcházeli a manža ještě vlezl s košem nádhoně do uličky, kde měli dětskou kosmetiku a tam měli tu deku, která je taky ve stejným designu jako ta mikinka a taky byla v super slevě.... tak jsme ji nabalili materiál je úžasně měkounkej 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Prostej pěkně pasete i my pasem, ale jenom když se zachce 😀

prosteja
27. srp 2009

PETULKO to pasení bylo asi na BLAHU že? 😀 😀 😀 my pasem možná tak v bříšku 😀

jinak BLAHU mrkala jsem na fotečky, no paráda 😵 😵 😵

hehena
autor
27. srp 2009

tak jsem ještě tu a všechny ještě jednou zdravím....

manža tu zmateně pobíhá a přemejšlí kam dal instalační CD... :(((( achjo, někdy bych se z něj fakt picla do hlavy... bo on je takovej bordelář, že to není ani možný.... 😠 😠 😠

blahovka.cz
27. srp 2009

tak je to v albu,teda ten je z ty hraci deky uplne hotovej 😀

peti poporadku taky dobra metoda,no ja tenkrat umyla co slo zbytek musi manza

protejko no ja snad vyrazim do naseho tesca 😀 tyhle slevy vetsinou byvaji v cely cr

cat ohledne matersky vyrizovala ucetni,ale mudra ti vystavi papir,kdyz na ni pujdes,ty tam doplnis cislo uctu kam zasilat a inicialy a pak to ucetni zanese na socialku

hehenko zdravim a kde mas fotku prtouska???gratuluju,ze je vse v poradku 😀

prosteja
27. srp 2009

jé HEHE koho mi to asi tak připomíná 😀 😀 😀

jj BLAHU to platí pro celou ČR... 😉 ale myslím jen do 1.9. a na větší děti tam měli taky úžasný věci..... 😉

blahovka.cz
27. srp 2009

no peti jeste nepase uplne,ale hlavicku drzi krasne 😀

hehena
autor
27. srp 2009

BLAHU paráááááda....

fotka se moc nepovedla... a každopádně nemám počítač - jak jsem psala - a k manžovi to stahovat nechci....
tak až mi ho zprovozní, tak dodám nejen prcínka, ale i břuch.... 😉

JJ Prostejko, to bude miminko jako ze škatulky 🙂 😵 😵 😵
jak moc velký tam jsou slevy???

cat79
27. srp 2009

Holky děkuju za pochvalu dovči🙂 mooc vám přeju abyste se tam taky jednou podívaly🙂 budu vám pak vyprávět🙂))

hehena
autor
27. srp 2009

jé CAT kam frčíte???? 😵 😵 😵

prosteja
27. srp 2009

HEHE udávají, že jsou tam 30% slevy, ale já tam něco koupila s daleko větší slevou, na něčem je i 50%.... jinak se určo vyplatí si něco vzít a jít si to pípnout k takovýmu tomu přístroji, jak ti to podle čárovýho kódu ukáže cenu..... já takhle šla s tou mikinkou protože mě přemluvil manžel..... já ji nechtěla brát, protože ji měli úplně hokem v jakýmsi koši a na ní byla cena přes 300,- a to se mi zdálo docela dost... no a na pípači mi to ukázalo cenu pod 200,- nějak 175,- nebo tak nějak.... 😉 tak jsem to rychlo hodila do koše 😀

prosteja
27. srp 2009

jinak HEHE pro představu, za všechny ty věcičky od první fotky až do té fotky s tou dekou (to celý je včerejší nákup, zbytek k tomu už nepatří) jsem dala něco kolem 1000,- kupovala jsem tam ještě něco a platila jsem celkem 1400,- takže za ty dětský věci tak maximálně 1100,- 😉

hehena
autor
27. srp 2009

ješmarjá CAT to je nááádhera!!!!!!! fakt úžasný.... moc si to užijte 🙂
to je nářez ten bazoš.... fuj - no nechutně krásný! 😵 😵 😵

cat79
27. srp 2009

Hehenko Sardínie, strašně se těším, ale mám strach abych mimouše neuvařila, ale ve stínku by to mělo být OK, ne?Vždyť ženy v africe a tak taky chodí na sluníčku ikdyž jsou těhulky, ne?Hlavně asi hodně pít a spát🙂)hihihihi

hehena
autor
27. srp 2009

PROSTEJ skvělej nákup!!!! paráda!!! 😵 😵 😵 škoda, že jsem to nevěděla včéra, že jste byli na Novodvorský, bo bysme tam zajeli dneska, když jsme jeli do Krče na tu genetiku...

hehena
autor
27. srp 2009

CAT neboj neuvaříš... říká se, že těhulky by se neměli opalovat a když se budeš držet převážně ve stínu, tak to bude pohodička... neboj se nic 🙂 😉 😵 😵 😵