Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
31. srp 2009

nazdarek holky,
dlouho jsem tu nebyla.... jsem porad mimo prahu a ted se stehujem (nastesti jen o tri vchody vedle) tak probiha akce kulovy blesk..... ze dne na den desny fofry uz toho mam plny kecky...
do toho me boli bricho tak jsem jela k dr. ten vizualne nic nezjistil vse vypada OK ale krev mi vysla spatne tak jsem dnes musela na kontrolni testy (pry mam asi nekde nejaky zanet☹) des
tak ted trnu jak to vsechno dopadne.....

hehena
autor
31. srp 2009

BAE a kdy máš teda TP??? 😵

no taky ho tu často vídám... tak si taky říkám, že budou dobrý... oni jsou právě dobrý jak do města tak do terénu a to myslím splňuje málokterej kočárek i když to o něm výrobce píše...

hehena
autor
31. srp 2009

HYPO ahooooooooj... 😵 😵 😵

kde ty rodíš co??? 🙂

hypo
31. srp 2009

podoli 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

o ou čtu něco o zánětu... to mě mrzí, ale snad to dopadne OK...

hehena
autor
31. srp 2009

žjééé no tak se těším na zprávy z Podolí, já jsem téže zaregistrovaná v Podolí .)

baeszinka
31. srp 2009

Ahojky Hypo,zánět? 😖 Tak snad to nebude nic hroznýho 😉 A budete zase brzy zdravý 😉

TP mám nakonec teda toho 19.9.dle ms a doktor to nechce měnit,jinak dle ultrazvuku by to vycházelo na 24.září..tak uvidíme,jak to nakonec dopadne,ale už se to blíží 🙂

a ty kočárky jsou za docela dozumnou cenu,my jsme nad ním taky přemýšleli,ale manžou se na živo moc nelíbil...tak výběr kočárku jsem nechala nakonec na něm 😉

hypo
31. srp 2009

taky doufam ze to nic desneho nebude, staci mi momentalne stehovani, to je desny vsechno vyridit papirove, prehlasit vsechny poplatky a nahlasit se jinde, to je snad za trest....
tyden se balila nas maly majetecek do krabic a ted me jima hruza az to budu vybalovat ☹ a do toho jeste zanet!

hehena
autor
31. srp 2009

BAE a ty týdny tady máš teda dobře???

HYPO jj stěhování je děs... my se stěhovali 1.8. a ještě je to tady pořád lehce bojový... věci nemají furt svoje místo... no hnus fialovej... až budete mít v novým ty nejdůležitější věci na místě, tak si na chvíli odfrkneš... hlavně netrhej rekordy, vůbec nic se nestane, když to všechno půjde pomalu...

baeszinka
31. srp 2009

jj Hehe,dnes jsem tedy 37+2 😉 ,ukecám manžu,aby mi sem dal pupíka,mám ho už vyfocenýho,ale jsem prostě na to vkládání tatar,asi si to budu muset napsat nebo nevím 😀

hehena
autor
31. srp 2009

no fakt že jo BAE:.. koukala jsem na kalkulačku.... a fakt to tak vychází...
a poslední MS jsi měla mít někdy kolem 13. prosince 🙂))

hehena
autor
31. srp 2009

tak jsem do sebe narvala rohlík se sýrem a se vsadím, že mi bude žaludek zase dělat psí kusy... :((( by se z teho člověk picnul.... zatím jsem moc těch lepších pocitů za těhu nezaznamenala...

baeszinka
31. srp 2009

jj,přesně 13.prosince 😉
Hehenko,tobě je blivno? ☹ Já si taky moc to těhu neužila,jako pocit to je krásnej,že v Tobě roste novej život,miminko,ale jinak mi bylo taky často špatně,měla jsem návaly,šíleně mě pálí žáha,že kolikrát už i brečím,ale zase co by člověk pro toho drobečka nevytrpěl,ne? 🙂 A zase si říkám,že jsou na tom i jiní hůř,že třeba celý těhu musí trávit v nemocnici na posteli a podobně..Něco přece vydržííme,ne? 😉 😀

zuzka.o
31. srp 2009

Teda, já mám dneska jak na potvoru hrozně práce.... a chtěla bych tady s váma kecat.... zítra dám určo vědět, jak to vzal budoucí otec (to je divný to takhle napsat) 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

no já mám teď zase blbý trávení.... tak jak to bylo na začátku do toho 11 tt - silný nadýmání, zácpa... tak teď od toho 14 týdne je to zas na prd, bo mě teda víc pálí žáha jak na začátku a taky když se najím odpoledne normálně, tak je mi až do noci zle, tlačí mě žaludek, z nadýmání mě všude píchá a šťávy se mi vrací do krku.... no prostě nechutný... takže bych řekla, že zatím jsem měla jen tři příjemný týdny...
no a jelikož zatím necítím ani pohyby, tak mi to těhulení příde dost divný.... :(((

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI můj manža si teď říká "natotata" 🙂))))) 😀

zuzka.o
31. srp 2009

Hehe ... 😀

baeszinka
31. srp 2009

Hehenko,už brzy ucítíš pohyby miminka a na konci těhu budeš ještě ráda vzpomínat na to roztomilý ťukání..protože ke konci už ty kopanečky občas dóst bolej 😨

hehena
autor
31. srp 2009

no já už bych ráda, abych se jako začala těšit.... aby se mnou ty hormonky něco vyvedly... aspoň trochu... 😖
a jinak je mi jasný, že na konci už budu s nostalgií vzpomínat na všechno 🙂)))

baeszinka
31. srp 2009

🙂 🙂 🙂 ,vydržžžž holka,vydrrrrržžžžž 😉.ono to uteče 😉

A já taky utíkám,jdem grilovat,mňam 🙂 Tak se mějte hezky a já se zítra ozvu,jak jsem dopadla v poradně 😉 Papa,hezký večer a dobrou noc 🙂

cat79
31. srp 2009

Ahooj hlky, chtěla jsem moc pozdravit Hypo🙂
Moc držím palečky, aby to nebylo nic vážného, chuděrko!!!!
Já hlásím, že pojišťovna a vše oběhnuté, práce hotová a dorazila mi ta podložka do vaničky a pár věcí s mimibazaru, ale teda jeden overálek co na fotce vypadal super je jak hadr na zem, hnus a to jsem za něj dala 300☹kurnik, ale zase ty ostatní věcičky jsou mooc hezké a ta nebesa a mantinely a tak, to je z aukra a je to %nuňu, nafotím až to bude na postýlce🙂

Jedu na nehtíky ať se odreaguju🙂
Svojo neposlal bys mi do IP ten tvůj seznam?Jen bych omrkla co a jak🙂))ať mám s kým porovnávat a doplňovat🙂
Už nemám kam ty mimi věci dávat🙂
Holky ještě dotaz, kdy tak mám ty veci vyprat?Už teď a nebo než mimi přijde...a pak ty věci co mám na 4-6m mám taky prát hned a nebo až na ně bude čas.-)
No nevím nic zkrátka...teda zatím🙂
Kočičky papa,
Zuzka mooooooooooooooooooooooooooooc velikááááááááááááááááááááá gratulaceeeeeeeeeeeeeee!!!Strašně moooooooooooooooooooooc ti to přejuuuuuuuuuuuuuuuuu!!juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

Zítra mám těhu cvíčo a pak lítání, ale vokážu se tu nebojte
Svoji tak to v tý škole ňák doklepej a přeju úspěšný start do tvého psledního školního roku ještě bez miminka......

svoja
31. srp 2009

no co se tyka toho x-landeru, tak tady ho ma taky dost mamin...co jsem se na nej ptala v obchodech, tak me bylo receno ze patri mezi ty levnejsi, ale celkem dobry kocarky...zadna extra trida, ale zase ne nejakej extra kazovej....me se libil puvodne taky moc moc moc, ale praveze je tady hodne videt, tak ho nechceme...(maji ho i cikani... 😒 )

BAE jezis, vzdyt ty uz skorem rodis🙂 a pridej pupka, at se jeste pokochame, nez ho vypudis Krystufka🙂

HEHE to nadymani atd znam...bohuzel tedy poznala jsem ted...me pomaha rennie...ale zvykla jsem si na to, ze jim opravdu mensi porce nez driv a ono se to tam nejak porovna....

svoja
31. srp 2009

HYPO ahooooj...tak to s tim stehovanim neprehanej, at se ti pripadne nejakej zanet nerozjede...jinac drzim pesti!

CAT poslala jsem ti ip, ale ne cely seznam, ja si ho psala v ruce co me napadalo, ze nam chybi...rozdelila jsem si to do okruhu(koupani, spani, kosmetika, atd...)

hehena
autor
31. srp 2009

SVOJI tak já tady cikány nevídám, natož cikány s X-landerem... mají ho moje dvě kamarádky, jedna je zatím spokojená, ale ještě není u sporťáku a tý druhý jsem se nějak nezeptala ještě...
no a jestli je nějak moc vidět je mi nějak upřímně jedno. kdybych se dle toho měla rozhodovat tak si nic nekoupím, bo je stejně tak často vidět třeba teutonia.... nebo hadry z cherokee...

amallie
31. srp 2009

holky, to bylo krásný, viděli jsme naši holčičku 😵 😵 😵

hehena
autor
31. srp 2009

jééééé tak povídej, přeháněj..... a co manža? byl tam teda nekonec???

amallie
31. srp 2009

manža byl, ono bylo jasný, že půjde, jen brblal, no............

je to určo holčička, má ukázkové hodnoty, ale nechtěla se ukázat, tak jsem dvakrát vyběhla schody a už se na nás smála, špuntice jedna 😵 😵 😵

dávala si ale ručky před obličejíček, asi byla ospalá

amallie
31. srp 2009

já bych vám jí ukázala, ale nějak se zasekl ten šuplík, co do něj patří cd 😖 nevytahuje se ven ☹

eeefffaaa
31. srp 2009

tak holky Davidek dneska usnul hned po jidle po koupani!!!tak doufam,ze to nezakriknu a bude to takhle uz kazdy vecer 🙂

jo JInak hehenko muzu te poprosit jestli bys nam v tabuli upravila vek 24 a 25...a dala mi k Davidkovi to novy album,ne to s briskama,prosim prosim..koukala jsem ze holky tak mam alba s prckama,tak bych chtela taky 😅 🙂 😵 moc moc prosim 😵

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI nenapínej mě a koukej tam to dvd narvat.... 😵

EFI kdy jste měli narozky??? 😵