Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
31. srp 2009

Holky jdu do hajan, Denísek chce zpívat🙂))takže papa zítra!!!
Koše pročtem a pak si poradíme navzájem🙂papapapa

hehena
autor
31. srp 2009

tak pááá CAT, brou noc moc! .) 😵 😵 😵

carculka
31. srp 2009

taky jdu...dobrou 😉

hehena
autor
31. srp 2009

brou

svoja
31. srp 2009

add ti cikani a x-lander...ja jsem jich teda videla par...vetsinou maji uz hodne jety asi nekde z bazace a jedna holcina (ma byvala zakyne) ho ma doknce kradenej pry🙂 jinak kocik je to asi dobrej....my ho taky chteli puvodne....

CAT mas IP jeste ohledne vybavicky🙂

svoja
31. srp 2009

Holky co se tyka toho smirovani....nepiseme sem snad nic tak ukrutnyho, ze bychom se za to mely stydet. Kdyztak soukr veci do ip, ze...prdte na to. Zli lide si stejne duvody najdou at vas uvidi na konikoj nebo neuvidi. Ja na to kaslu. Nepisu nepravdu a kdyz si to nekdo bude chtet upravit, stejne to udela....tak co.

Kos na pliny koupime obyc plastovej na odpadky...ty separacky budem splachovat do zachoda pokadeny a na ty pocurany mame ten dezinfekcni sprej, kterej ten zapach potlaci pry...no a pocurany latkovky nesmrdi....teda nesmrdi tolik jako papirovky.

Vanicka bude obyc...zvazuju to penovy lehatko do nej, jak tady davala VER odkaz, kterej uz samozrejme nemam...ale CAT tys ho objednavala, ze? Posli mi to prosim, jestli ho jeste mas. Dik.

Tak brou!

hehena
autor
31. srp 2009

SVOJI taky myslím, že se nemáme za co stydět... a šmíráci a pomlouvači si vždycky najsou cestu 🙂

pěnový leháčko taky chci - doporučovala mi ho i kamarádka, že je to koupání pak jednodušší...

moncicak3
1. zář 2009

dobré ranko 🙂 jdu vás dočíst.....

svoja
1. zář 2009

😵 😵 😵 Bre ranko 😵 😵 😵
MONCICI ty zase bludickujes?? Mazej spinkat...ale je fakt, jak pises o tech zadech....me uz to zacina ted...i pres den, i v noci...ale boli me jakoby hrudni pater a prechazi to i dopredu pod zebra...no a pak klasika-v krizi...to se mam asi na co tesit...

moncicak3
1. zář 2009

tak jsem vás konečně dočetla 🙂

vééééééééééééééééliká gratulace zuzi 😵 😵 😵 neboj, teď už bude všechno v pořádku, moc a moc držím pěstičky 😉 😵

ver mě pupík začal vylézat už v 5 měsíci a teď ho mám vylezlý tak, že manža říká, že se za chvíli nadechnu a pupík mi vystřelí 😀 😀 😀

hehe máš nádherný bříško, už se začíná rýsovat 😉 a to teda nevím, kde vidíš ten špek, o kterým pořád mluvíš, vždyť jsi jak lunt.....

svoji, dneska to docela šlo s tím spaním, byla jsem vzhůru "jen" 4x a vstávala jsem v půl 6 takže to celkem jde 😉

blahu, plavání jsem zkoušela, jezdila jsem plavat každý týden a taky mi to nepomáhalo, navíc mi dr řekl, že je pro plavání tak do 32 týdne, pak ať už na veřejný koupálko nechodím, jen vana...takže už mám stejnak smolíka 😒

jinak my jsme včera složili postýlku, dávám tam zatím vyžehlený věcičky než koupíme komodu, tak až to budu mít vyžehlený, tak vyfotím 🙂

moncicak3
1. zář 2009

jdu pověsit další vypranou várku pro Terezku a zkusím si ještě chvilku lehnout....

a abych nezapoměla, Efi opožděně všechno nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať vám Davídek pěkně roste 😵

cat79
1. zář 2009

Dobré ranko🙂))

Svoji http://www.babydracek.com/zbozi/2440-penove-leh... už přišlo a je super, ještě hezčí než na fotce🙂

Holky poradíte mi někdo teda jak prát ty mimi věci a kdy tak mám začít prát?A ty věci na 4-6měsíců mám prát te´d a nebo až třeba v březnu?
A mám prát i ty mantinely a kapsířek a ty nebesa a rychlozavinovačku?A tu deku od emitexu?

verled
1. zář 2009

ahoj holky
cat:no to teda máš pupek jak já, akorát neni chlupatej😀DD...ty máš gatí.já mám jedny je to děs, ale co naplat🙂))

verled
1. zář 2009

cat:a je tvrdší že to lehátko??.-)).........jinak ho maj prej hodně i v krámech, já teď potřebuju nějakou levnou ale kvalitní postýlku, babi prý koupí.-)tak jí nechci zruinovat do těch 1500 tak nějak, máte tipy??..jinak vyper asi všechno a ty větší věco jen pár kdyby mimi rychle vyrostlo, jinak v průběhu ne??

moncicak3
1. zář 2009

ahojte 🙂

Cat já peru v tekutým pracím gelu, mám Perwoll na bílé prádlo a na barevné a aviváž mám Lovelu a bílý Lenor......v Lovele máchám prádlo, který je nejmenší, jako bodýčka, trička, dupajdy a tak, a v Lenoru všechno co chci aby bylo měkoučký, takže povlečení do postýlky, svetříky, mikiny, deky a tak
je na tobě, kdy začneš prát, já teda už peru všechny věcičky i ty co bude mít třeba až na jaře, ať to hotový.....a mantinel, rychlozavinku, deky, ty jsem prala taky, prostě úplně všechno jsem vyprala......ten kapsářek a nebesa bych asi neprala, ale mantinely a všechno ostatní jo, peru všechno na 30 stupňů

tak zatím páčko 🙂

cat79
1. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

Ver ty jsi ho taky chtěla..já už ho mám objednané, ale taky ho Ivkan prodává za 800,-!!!
Monči děkuju!!!ale teda ty mantinely aby se pak nescukly🙂
No jinak teda všechno v pračce,jo?

Ver jaký gatě a jaký bříško?Nepleteš si mě s někym?🙂))

moncicak3
1. zář 2009

holky to ležení vzdávám, nemůžu ležet, chjo ty záda 😒

Cat, já mantinely prala normoš na 30 stupňů v automatce a v poho, jelikož mám jeden mantinel bavlněný, tak jsem ho i přežehlila, aby nebyl pomuchlaný a teď ho mám uklizený 😉 tak neboj, ale na víc ho asi neper, to by se mohl scuknout...

moncicak3
1. zář 2009

holky nám tady teď v rozhlase hrajou písničky od Hložka a Kotvalda pro školáky a mateřský školky 😀 to je hezkýýýýýýý

prosteja
1. zář 2009

dobré ránko prvosenky 😵 😵 😵

prosteja
1. zář 2009

probíráte praní vidím...... MONCI já chci taky prát v tekutém prášku, mám Perwoll a většinou i Ariel a ptala jsem se i známých a říkali, že žádný spešl prášek kupovat nemusím, že když se to pak přežehlí, tak je to stejnej efekt 😅 tak nevím, ale vidím, že ty taky nepereš v žádné spešl 😉

prosteja
1. zář 2009

a pro CAT: já bych asi vyprala všechno, čeho se mimi bude bezprostředně "dotýkat".... takže oblečení, deky, povlečení i ten fusak...... na nebesa nebo kapsáře bych se vyprdla, do toho přece to mimi balit nebudeš 😉

prosteja
1. zář 2009

no a jinak holky my se včera dobře bavili v bance 😀 😀 😀 teda ono to až tak vtipný nebylo, smáli jsme se potom až doma...... jak teď zpřísnili pravidla pro poskytování hypoték, tak si představte, že potřebujeme nižší částku než před 3 lety a máme vyšší příjmy o něco a normálně by nám to nedali 😲 ženské vyšlo ze systému, že naše příjmy na to nestačí 😀 😀 😀 no je fakt, že máme jen starý odhad ceny nemovitosti, který se dělal od stolu ze stavebních plánů a to tam udělalo hodně, ale i tak.... to je masakr holky..... 😖 nehledě na to teda, že když už by nám to dali nějakým zázrakem, tak splátka by nám šla oproti té dnešní o víc jak 5 tisíc nahoru 😲 😲 😲 no vtipný fakt...... 😀 ale víme, že tam hodně dělá ten odhad ceny nemovitosti, takže jsme zatím v klidu a půjdeme ještě do dalších bank a pak do té naší a asi si to necháme zafixovat jen na rok jako AMAL protože ty sazby jsou fakt šílený 😖

prosteja
1. zář 2009

VER ty ses tu ptala na postýlku, mě tvrdila známá, že koupila v IKEI v akci asi za 800,- a že je parádní, že je bytelná a je s ní hrozně spokojená 😉 takže možná počkat až budou nějaký akce 😉

moncicak3
1. zář 2009

ahooooj prostejko 🙂
jj neperu v žádný spešl, ale myslím si, že ten prací gel je na ty miminkovský teď lepší než sypký prášek, líp se rozpustí, když se pere miminkovský v klasickým sypkým prášku, tak se doporučuje dvojí máchání, aby se pořádně z těch věcí dostal ten prášek, některý se dost špatně rozpouští.....

moncicak3
1. zář 2009

Ver my máme postýlku za 1100,- i s matrací, má 3 polohy a 4 kolečka, včera jsme ji složili a vypadá naprosto úúúúúžasně 😵

prosteja
1. zář 2009

a ještě jste tu vybírali vaničku a koše na plíny, tý jo, jste byly plodný 😀 tak koš na plíny si myslím stačí úplně obyč, zvlášť na ty látkový, říkají, že je dobrý do toho nakapat pár kapek třeba levandulovýho oleje..... a jinak asi pro CAT která chce používat papírovky, hodně maminky říkají, že nepomůže vůbec nic a musíš třeba 2x denně s košem 😖

vanička byla teda luxusní, ale mám podobný názor jako HEHE, koupit vaničku za x tisíc a pak dítě řve při koupání jak tur a je mu úplně jedno jestli je ve vaničce za stovku nebo za tisíc 😉 ale pokud to někomu není líto, tak proč ne, vanička vypadala parádně 😉

angetha
1. zář 2009

Ahoj holky...chcete moje názory na vaničku, kýble a praní? 🙂

moncicak3
1. zář 2009

prostejko, my taky budem používat papírovky, už mám nakoupených 6 balení 😀 se nedá nic dělat, teď chodíme s košem každý den, tak budem chodit dvakrát, ale koupíme taky obyč koš 😉

prosteja
1. zář 2009

MONCI takže když peru v gelu tekutým a použiju ještě dvojité extra máchání, který mi pračka umožňuje, tak je to ok ne? 😉 a kde jste tu postýlku kupovali MONCI, vypadá to dobře 😉

no a ještě k těm kočárkům, jak jste se bavily, že tu s některejma jezdí každej....... no tak myslím, že to bychom miminku nemohli koupit vůbec nic 😖 přemýšlet u koupi kočárku nad tím, jestli s ním jezdí sousedka nebo ne..... zase si myslím, že pokud kočárek používá hodně lidí, tak může patřit mezi oblíbený na trhu, protože třeba hodně vydrží nebo má něco, co rodičům i dětem vyhovuje 😉 a upřímně s čím jezdí cikáni je mi úplně jedno...... ať si jezdí třeba s kočárkem za 50.000,- z bazaru........ 😀

moncicak3
1. zář 2009

ahooooj anget, jasan sem s tím 😉 😵