Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
1. zář 2009

ahoj Amal 🙂 je to hezky vidět, krásná princezna 😵 já teda takovou fotku nemám, my nebyli na 4D, 1000,- se nám zdá moc, stejnak bych to video nikomu nepouštěla, uklidila bych ho a zapoměla bych na něj 😅

teda přesně tak Blahu, já bych taky měla vítr jen tak do cizí země, ale pokud by tam byl se mnou manža, tak se to dá vydržet 😉

carculka
1. zář 2009

ahoj holky....amal krasna holcicka 😉

prosteja
1. zář 2009

BLAHU no strach bych neměla, protože tam dostaneš komplet vybavenej byt a je to jakoby v "komuně" českých vojáků který jsou tam s manželkama, údajně jsou tam i čeští doktoři a tak..... takže maminy s dětma jsou přes den spolu a tátové chodí normálně do práce, tak jako tady v ČR...... pro manžu by to byla hodně zajímavá zkušenost, pro mě asi už méně, když bych byla s prckem doma, tak mi asi bude jedno jestli tady nebo někde jinde... hlavně, abych se trošku domluvila..... hlavně tam jde BLAHU o vydělání fakt docela slušné částky peněz 😉 myslím jako mimo veškeré výdaje se tam dá ušetřit fakt hodně, páč plat jde samozřejmě v eurech a je na úplně jiné úrovni.... uvidíme no, kdy mu posunou ten odjezd....... 😖

AMAL hmmmm, tak my měli před 3 rokama 4%....... 😀 a teď nám zatím nabízí kolem 6%, ale odhad nemovitosti by to prý mohl srazit dolů 😉 tak uvidíme 😉 můžu se tě zeptat, kde hypotéku máš, u jaké banky... klidně piš do IP nebo jestli nechceš odpovídat, tak nemusíš 😉

prosteja
1. zář 2009

AMAL mrkala jsem na holčičku, ta je kráááááásná, už se těším, až ji uvidíme naživo 😀 😵

CARCUL ahooooj 😵

carculka
1. zář 2009

prostej ahuuj...a pujdete na 3D nebo 4D?

blahovka.cz
1. zář 2009

aha tak to je pak prostejko opravdu zajimavy,tak je skvela nabidka 😀

ty procenta jak se tu holky bavite,to je rec o hypotekach????me to nejak uniklo??

prosteja
1. zář 2009

CARCUL ještě nevím, on ho dělá můj doktor, poptám se ho co a jak, za kolik a pak se rozhodnu 😉

BLAHU jj bavíme se o hypotékách 😖 jinak to zahraničí zní fakt zajímavě, jen ten odjezd kdyby vyšel tak nějak na tu mateřskou, protože pak nevím, co já s prací 😖

carculka
1. zář 2009

prostej,myslim ze by to byla zajimava zkusenost i pro tebe,nejen ze by ses seznamila s novyma maminama ,ale taky poznala lip jinou kulturu a nebo rec

prosteja
1. zář 2009

CARCUL jj, to jo... i když kdybych byla mezi samýma čechama tak by mě to asi nenutilo, ale jako nebráním se tomu, jen nevím, jak bych to posuzovala, kdyby byl ten odjezd třeba těsně před nástupem do práce po mateřské...... znamenalo by to tady ztratit práci 😖

carculka
1. zář 2009

prostej,jo to jo..ale byt treba dva tri roky bez manzela je horsi

carculka
1. zář 2009

a nebo byste museli poridit druhy mimi

blahovka.cz
1. zář 2009

a to vam to zvedaji o 2%??jo,vy nemate fixni urok????vzdyt to uz pujde v radech tisicu to navyseni,to je desny

no prostejko a co si vzit materskou na 4 roky abys to mela posychrovany s tou svou praci???

zdravim carculko a tu smiracku se vyprdni,je to nana pitoma a vsadimse,ze az tu zas bude cist,bude ruda vzteky 😀

carculka
1. zář 2009

blahu,at si rudne 😀 a pise dalsi anonymy..aspon se pobavime...
a jakpak se mate?

blahovka.cz
1. zář 2009

mame se dobre,myslela jsem,ze teda melaj bude spat,to se nepodarilo,tak ted sedim u pocitace a melej mi tu radi a povida na hr.dece,momentalne povida na kravicku 😀 😀 😀

ANONYM PISE JEN ZBABELEC 😉

zuzka.o
1. zář 2009

Ahooooj Prvušky moje 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak budoucí otěcko to ví, byl děsně dojmutej. Pořád se žulil, dával mi pusinky, říkal, že mě miluje ....ráno volal, jestli jsem si dělala další testík a jak to vypadá... a že je strašně šťastnej. (i když to nepřizná, i slzička byla)

prosteja
1. zář 2009

CARCUL no bez manžela bych se 3 roky zbláznila, to říkám na rovinu 😀 no a druhý mimi bych asi tak brzy po sobě nechtěla, je to prý slušnej záhul a já si chci dětičky pěkně užít 😀 uvidíme no, maximálně na oltář padne moje práce 😉

BLAHU jj, o víc jak 2%, ale snad to půjde dolů, páč máme starej odhad nemovitosti.... jinak jsem to teď zhruba počítala a na splátce to je o 5000,- nahoru 😲 😲 😲 no takže mateřská u mě v takovým případě padá i na 3 roky, nemůžeme si takovej pokles příjmů dovolit 😖 bohužel

amallie
1. zář 2009

holky, já se loučím, jedu do nového bytu, ale zas vám tam vyfotím věci pro Amálku konečně 😉

prosteja
1. zář 2009

ahoooj ZUZI 😵 😵 😵 takže paráda, překvápko se vydařilo 😉 😵

blahovka.cz
1. zář 2009

aha,tak to kdyz se vejdes do prijmu abys mela narok na tu dvouletouz,tak to jo,ale co pak s ditkem???mate jesle??takhle male deti asi do skolky nejdou,ne?

zuzi tak to je parad a by dalsi testik,sili holky jedny??? 😀

carculka
1. zář 2009

zuzi,jen pockej ten si te ted bude hyckat 😉

blahu,jeee to musi byt sranda...a to teprv zacne a zacne zvatlat 😀

prosteja
1. zář 2009

BLAHU no buď školka, někde berou, ale musí být místo a to si teda nedělám iluze 😀 musela by pomoct rodina no, přijet moje babička a pohlídat anebo říkala teta manžova tady z Prahy, že by pohlídala, ta už je doma, do práce nechodí.... a já to mám právě v práci dobrý, že se tady můžu domluvit na úpravě pracovní doby s prckem..... anebo potom si najít vedlejšák u mateřské a jít na 3 roky no 😉

carculka
1. zář 2009

holky jdu.tak paaa

zuzka.o
1. zář 2009

JJ, testík dneska ráno byl a čárečka je stejná jako včera....je zatím brzo,jsem teprve 26DC......mrcha nemá dorazit ve čtvrtek. Ráno jsem teda měla bolení břicha jako by měla mrcha dorazit každou minutou...

Carcul: moc se těším, že budu hýčkaná....jupíííí

amallie
1. zář 2009

ve dvou letech se nedá dítě dát do normální státní školky, ale do soukromé, tam berou i menší děti a místo je, jen je to drahé

prosteja
1. zář 2009

CARCUL papa 😵

prosteja
1. zář 2009

AMAL tady v Praze berou i dvouleté do státních školek, ale problém je právě to místo a já si nedělám iluze, že by zrovna u nás na okraji Prahy bylo 😉 jinak kámošce teď vzali holčičku, která měla nedávno 2 roky do normální školky.... 😉 myslím, že Praha 3, ale ruku do ohně za to nedám 😀 jen nesmí mít dítě plíny 😉

zuzka.o
1. zář 2009

Amal: krásná fotečka 🙂

U nás je školka, dělá v ní známá, kde berou děti i 2leté... a je státní.

Prostejko: teď to nebude lehké rozhodování, navýšení o tolik je teda drastické!

blahovka.cz
1. zář 2009

no prostešjko a to jde si to pak jeste prodlouzit,ja myslim,ze jakmile jednou zvolis delku,tak uz to zmenit nejde,myslis ze to nerozviri vztahy????

prosteja
1. zář 2009

ZUZI no nebude to lehké rozhodování, ale moc na rozmýšlení taky nemáme...... hypotéku musíme dál splácet a budeme muset jako ovce přijmout nějakou sazbu.... jen se ji snažíme srazit co nejníž 😉 😀 no a uvidíme..... na mateřské mi plat až tak nepoklesne a pak si musím dát tu rodičovskou na 2 roky, páč bychom to neutáhli s vyšší hypotékou 😖 no a buď si najdu nějakej přivýdělek nebo odjedeme do toho zahraničí nebo pánbůhví, co bude.... ale my to zvládneme, budeme na to 3 ne? 😀

amallie
1. zář 2009

jo, vím, že případně vezmou, ale v těch státních právě není misto často ani na větší děti 😲