Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. zář 2009

HEHE já si spíš myslím, že spousta lidí si to o mě třeba myslí, když řeknu, že ten utz mě až tak nedojímá, nebo že jsme s manželem nebrečeli nad testem nebo tak........ 😉 já si myslím, že k tomu abych se na mimi těšila anebo abychom s manželem byli dobrý rodiče nepotřebujeme plakat nad vším co to dítě udělá 😅 tím to nemyslím špatně, někdo je prostě citlivější a třeba bušící srdíčko na utz ho strašně dojme a slzičky jsou na světě...... já musím říct, že si utz užívám, drobečka zdravím a s láskou se na něj dívám a nemám důvod brečet 😀 je to zdravý a krásný miminko 😵

blahovka.cz
2. zář 2009

no holky ja se toulala po netu a vy zatim vsechny tu,ale me se budi Ondrasek,tak zatim packo 😒

prosteja
2. zář 2009

já si prostě myslím, že na to, aby si ženská uvědomila, že je těhotná nemusí ronit slzy a dojímat se nad utz... někdo to tak prostě má, jinej zase ne 😉

jinak ZUZCE to strááááášně moc přeju, mám z toho husinu ještě teď 😀 😵

a já si třeba nedokážu představit, že bych manželovi ukázala pozitivní test a viděla, jak se mu lesknou oči, jak si je utírá a kapou mu třeba slzy 😅 😅 😅 on skákal radostí do stropu, usmíval se, hned mi hladil bříško a říkal mamino...... to je pro mě pořádná radost 😵

prosteja
2. zář 2009

chápu, že se třeba dojme moje babička, ta byla jednu dobu strašně "plakací" 😅 vždycky když přála někomu k narozkám, tak tekly slzičky..... ale ta už za sebou něco má a když prostě bude příští rok přát své dceři k padesátinám, tak si asi už cosi uvědomuje, možná (a teď to asi řeknu blbě), že už je na konci, nebo co všechno dokázala, že má tak velkou rodinu, která drží pohromadě, že si děti pěkně vychovala a ty zase vychovaly svoje děti....... myslím, že na "slzičky štěstí" mám ještě celej život před sebou 😀 😀 😀 a třeba se budu divit a na porodním sále se rozbulím a budu k nezastavení 😀

hehena
autor
2. zář 2009

tak já jsem si jistá, že na slzičky dojde, až nám řeknou co čekáme 🙂 to si myslím, že budu bulit jak malá 🙂))

a u nás je plakací manžova babička... tu dojmul i náš první podnájem 😀

verled
2. zář 2009

hehe:děkuiju, už teď mi přijde hrozně velkej🙂)))....hehe no neboj....teď ti to vyskočilo pak zas je chviůku jakoby růstovej klid a ve 20tt mi to uplně vylezlo.-)))

nuki
2. zář 2009

hehe: no jo roste nám tam něco...🙂

zuzka.o
2. zář 2009

Ahoooj Prvušky 😵 😵 😵 😵 😵

My jsme nad tou novinkou nebuleli, ale prostě dojetí a štěstí zvítězilo (vlhké oči). Ono bylo těžký o to mimi přijít (musela jsem samo dělat hrdinku, že se nic nedělo), ale byla to ztráta. První // jsme takhle neprožívali. Prostě jen jsme byli rádi, že čekáme mimi. Tak jako vy dvě (HEHE a PROS).
Teď byla situace úplně jiná. Mimi jsme straaašně moc chtěli, a ta rána s mimoněm, operace, všichni se dozvěděli, že chceme dítě..... bylo to těžký!
A taky jsme starší a díky okolí, který na nás tlačilo (když věděli co se nám stalo) kdy už, jakto že ještě ne... jsme si připadali asi trochu neschopní .... holky, já nevím, jak vám vám ty pocity tady popsat. Když to po sobě čtu, pořád to nevystihuje to, co cítím. Prostě teď to dítě beru jinak než v prosinci. Víc si toho vážím, chci si to všechno užít. Dřív jsem se děsila, co těhotenství se mnou udělá, že mi vypadaj vlasy, že ztloustnu, .... a teď na to vůbec nemyslím. Takže když to shrnu...byla to blbá zkušenost, ale hodně nám to dalo. máme se tak nějak víc rádi, tak jinak... ach jo....nemám na popisy slova....no nic....chtělo by to něco veselejšího.

hehena
autor
2. zář 2009

ZUZI sice jsem nezažila a chápu! a i chápu ty slzičky dojetí....
tím jsem nechtěla říct, že tě nechápu. tím jsem jen chtěla říct, že jsem taková neprožívací, ale víc bych to prožívat chtěla... .) ale tak snad to fakt příde 🙂)) 😅 😅 😅

a jinak po blbý zkušenosti člověk všechno bere jinak, prostě ty priority se ti zpřehází ať chceš nebo ne... tak nějak samovolně to všechno vyplyne a člověk si uvědomuje jiný věci...

pro mě třeba byl hodně zlomovej ten březnovej pobyt v nemocnici minulej rok. když ležíte na JIPu na kardiologii tak vám najednou dojde, že zdraví opravdu není samozřejmost a člověk ve strašlivě křehkej... do tý doby jsem se děsila spousty věcí a pak ti fakt dojde, že tyhle věci jsou nedůležitý.....
není to ta samá situace, ale podobná... prostě život je takovou událostí prostě jinej!

prosteja
2. zář 2009

HEHE jseš si tím tak jistá 😀 já si s těma slzama počkám na ten porodní sál 😀

hehena
autor
2. zář 2009

ty jo já píšu jako ouplnej tatáááár........ 🙄

hehena
autor
2. zář 2009

no já si myslím, že to prostě obulím... 🙂))) mě dojímaj poslední dobou takový zajímavý věci 🙂))) to by člověk neřek 😀
takže u toho pohlaví si myslím, že to na mě příde... 😅 mě totiž dojímá jen ta představa..... takže jsem v háji 🙂)))

ale UTZ nic... to jsem taky čekala, že budu mít větší prožitek... člověk prostě nevěří svým očím 😀 😀 😀

prosteja
2. zář 2009

ZUZI ahoooj 😵 ani slova nehledej, já to taky chápu, třeba u tebe slzičky štěstí určitě 😉 já to ani nemyslela nijak zle, že když nebrečím já tak nemá brečet nikdo... ale prostě to tak mám... možná kdybych prožila to co ty, tak se na to zase budu dívat jinak 😉

prosteja
2. zář 2009

HEHE tak uvidíš.... jinak já nejsem ze železa, taky mě dojímají různý věci, hlavně co se třeba vztahů rodičů a dětí týče, třeba i těch větších dětí........ když něco vidím v telce, jak si třeba odpouští po několika letech nebo tak, to mám slzy v očích hned.... 😀

verled
2. zář 2009

hehe, prostej.....já měla první bulení (takový to těhudojímací) u císařúův pekař jak tam zpívali, ten dělá to a ten zas tohle, jsem se mála sama sobě jak jsem se rozeřvala, mazec, kámopška se mohla počurat smíchy.-)

cat79
2. zář 2009

Dobré ranko prvosenky!!!
Tak co nového..klasická otázka🙂
Zuzka strašně moc tě chápu, já měla taky 1. těhu missed abord..nebo jak se to píše a pak když jsme ty // našli podruhé, buleli jsme štěstím..teda ty vlhký oči né záchvat pláče🙂))
Jsem moc ráda za tebe!!!!!!!
Tak a kdo další, musí tu pro tebe být Zuzko ňáká parťačka, tomi neříkejte🙂 snažilky, šup testit🙂)

Já už mám miláčka zase doma, po týdnu, je to paráda...tuli tuli🙂)
Jdeme dnes cvičit a pak na zahrádku s návštěvou, trošku práce ale nutno udělat a už jen ČT a PÁ a tradááááááááááááááána dovču.....................................................

prosteja
2. zář 2009

VER 😀 😀 taky dobrý...... 😀 no prostě ty hormony s náma cloumou asi s každou trošku jinak 😉

hehena
autor
2. zář 2009

hele normálně mě dojímají takový věci jako třeba, když si představím, jak za mnou jedou naši do porodnice...

nebo jsme takhle seděli na letní zahrádce a najednou jsem nás tam viděla jako rodinu jak slavíme druhý narozeniny a babička s dědou kolem něj běhají a jsou z něj poprděný.... 🙂)))) no a to fakt sedím na tý zahrádce a slzím 🙂)))
ale zajímavý je, že nás tam vidím s holčičkou....

takže v tomhle jsem děsná cíťa... 😅 😅 😅

zuzka.o
2. zář 2009

Hehe a Prostejko: je to tak, člověk to všechno přehodnotí a už se nedívá na věci stejně..... takže já to vidím tak, že dítě není samozřejmost a je třeba se začít radovat i z maličkostí. Laparka mě hodně změnila.... a píšou to i hoky, co prožily to samý....jsme tím zkrátka poznamenaný. Kdyby se v prosinci to mimi normálka povedlo, taky bych neslzela. Byla bych šťastná a asi pyšná, ale nic víc. Brala bych to jako samozřejmou věc, chtěla jsem dítě a mám ho.

A děsně mi asi vezme, jak to budeme oznamovat rodině.... bude to první vnouče.

Holky, ve kterým týdnu se už dá poznat pohlaví?

hehena
autor
2. zář 2009

VER 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jé CAT ty už budeš dovolenkovat... ach ach to je krása........ 😵 😵 😵 ouplně tě tam vidím... a sebe teda taky 🙂)) ale neboj nešmíruju tě 😀 😀 😀

prosteja
2. zář 2009

ahooooj CAT 😵 teda mě čeká úděl slaměnné vdovy příští týden ☹ já tohle strašně špatně snáším, jsme na sebe s manžílkem fixovaní 😉 takže mám taky volno v práci a jedu navštívit budoucí babičky a prababičky a vyřizovat ještě něco na Moravu do školy 😉

prosteja
2. zář 2009

ZUZI jak říkám, chápu 😉 i když sama musím říct, že to taky neberu jako samozřejmost...... jen cítím pocit štěstí, hlavně když mrně vidím na tom utz 😉 jinak u nás je to taky první vnouče a hlavně u mojí babičky a dědečka první pravnouče..... 😀 a u obou maminek je to první vnoučátko, takže na oznamování se těš, bude to paráda..... 😉 😵 a s pohlavím počítej tak kolem 20tt 😉 i když někdo ho ví dřív 😉

nuki
2. zář 2009

Cat: Ahojky🙂 užijte si cvičení i zahrádku a pak hlavně dovču..🙂

zuzka.o
2. zář 2009

Teda Hehenko...krásně ti roste bříško... 😵

Ahoooj Cat ...tý jo, dovolená se už blíží.....paráda. Hezky si zacvič 🙂

hehena
autor
2. zář 2009

ZUZI kamarádka mi říkala, že jí to chtěl dr. říct už v 17tt, ale holčička měla zkřížený nohy...
ono je to asi různý a možná záleží i na kvalitě UTZ...

hehena
autor
2. zář 2009

ZUZI to bylo na mě? a jestli tak čkej až za pár dní přidám to z 16tt... huš zejtra jsem v 16tt.... 😀 😀 😀 to je neskutečný....

prosteja
2. zář 2009

HEHE jj souhlasím, bříško ti pěkně poskočilo 😵

hehena
autor
2. zář 2009

já už se v tom nechci pitvat, ale taky to neberu jako samozřejmost... s tím krvácením jsem čekala, že to vůbec nedopadne a člověk se celej první trimestr modlil... ono je to právě i umocněný těma špatnýma koncema, o kterých tady často čteme .(

mno ale už dost o tom... já bych jela dovolenkovat... CAT mě navnadila.. 😀

prosteja
2. zář 2009

HEHE svatá pravda.... a teď veselejší téma 😉

hehena
autor
2. zář 2009

holky to je mega bendžo 🙂)))) 😀