Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. zář 2009

cooooo? 😀

jinak včera mě dostal manža, po cestě domů jsme se něco bavili o dětech, vyděli jsme paní s kočárkem a něco jsem si povídali a manža najednou povídá: "Stejnak budeme mít holku!!" 😀

angetha
2. zář 2009

Prostějko jsem na chvíli zde...
A já teda na UTZ nebrečela, až na 4D, když nám, řekli, co to je, tak mi možná slzička ukápla...a po porodu jsem byla ráda, že je to za mnou, tak taky žádný velký emoce..Ale teď když valí ty kukadla a dělá ksichtíky, tak se můžu zbláznit 😵 😵 😵 přidám fotečku, jak kouká..

hehena
autor
2. zář 2009

mno to moje... mě už příde strašně veliký a tak jako prapodivně se už napíná - teda hlavně, když stojím .)))

a fakt je zajímavý dělat si tu fotodokumentaci... to až na tom si člověk ten růst uvědomuje, jinak bych i řekla, že to moc neposkočilo kdybych to neviděla takhle s odstupem...

mno a my budem mít ženicha 😀 😀 😀

angetha
2. zář 2009

Hehenko máš krásný těhu bříško 😉

nuki
2. zář 2009

holky musím Vám to napsat, před pár měsíci jsem si dozvěděla, že kamarádka čeká druhé mimi a dneska mi o d ní přišla sms, že o mimi přišly, protože má srdeční vadu neslučitelnou se životem...a mělo na svět přijít v prosinci....jsem z toho docela hotová...tak se omlouvám, že Vám kazím náladu... ☹

prosteja
2. zář 2009

ahooooj ANGE 😵 ... já se jen chtěla zeptat, ale už jsem se dívala do albíčka, snad mi to posvětíš... 😀 svrchní kalhotky té nejmenší velikosti (newborn) Imse Vimse Organic.... paní prodává 2ks za 400,- já se s ní chci domlouvat, jestli by neprodala jeden kus 😉 pak nabízí TOTSBOTS flísáčky velikosti 1 a ještě Haipa Daipa (přesně ty modré, které máš v albíčku) velikosti S...... mám do toho jít? 😉

prosteja
2. zář 2009

NUKI to je mi mooooooc líto ☹ 😢 ☹ je to strašný 😢

HEHE a kdy budeš vkládat fotku? já chci fotit dneska... a asi si změním údaje v pasu, páč dneska bych teprve měla být 14tt+0 podle toho screeningu, ten je prý nejpřesnější a mrkala jsem hehe, že jsi mi to změnila i v tabuli, tak ať o mám jednotný 😉

no super HEHE 😀 já jsem teda zvědavá, když si to nechceme nechat říct, co to nakonec bude 😀

hehena
autor
2. zář 2009

NUKI 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
tak to si nechci ani představovat... a doufám, že tu všechny budeme mít to štěstí a nebude se nás to týkat.... .((((((

nuki
2. zář 2009

jojo když se něco takového stane je to vždycky hrozný......:( ale bohužel i to se někdy stane...

prostej: teda ty se srozjela s plenama..🙂

hehena
autor
2. zář 2009

ANGE šééékuju 🙂 😵 😵 😵

PROSTEJí já to chci určitě vědět... bych se zvědavostí ukousala... 🙂

a vkládat fotku budu za pár dní. poslední jsem dávala 14+2, tak třeba zas 15+2 nebo tak nějak 🙂

hehena
autor
2. zář 2009

15+2 jsem v pátek... tak když nezapomenu 🙂

prosteja
2. zář 2009

NUKI jj, je to strašný, ale stává se to..... na to nesmí těhulka myslet prostě 😖 😔

no rozjela jsem se, páč to není zrovna levná záležitost, myslím tím jako kdybych to měla kupovat najednou, tak vydám šílený peníze třeba v jednom měsíci, takhle to budu mít rozložený a navíc jsou teď v akci.... 😉

prosteja
2. zář 2009

HEHE tak na další fotečku už se těším 😉

ján myslím, že to vydržím s tím pohlavím, stejnak už to nijak neovlivním, prostě to co tam narostlo už tam narostlý je, tak se chci nechat překvapit až na ten porodní sál 😉 já se znám, při mým štěstí by řekli stoprocentní holčička a na porodním sále, máte kluka 😀 😀

hehena
autor
2. zář 2009

NUKI v tomhle směru je teda příroda krutá, že to nechá zajít až tak daleko... 😢 je mi moc líto rodičů...

angetha
2. zář 2009

Prostějko řeknu ti, že mám 5 kousků PUL kalhotek jedné velikosti a že je všechny využívám..3 by pro mě byly málo. Imse Organic jsou dobrý, já je mám až v M a těším se na ně 😉
Flísáčky na jen ležící miminko jsou v pohodě, ale já je nemám - bála bych se, že se přece jen nějak zmačknou a provlhnou.
Haipa Daipa jsou dobrý, krásně plínku schovají, jen patentky se zapínají pomaleji než sucháč, ale to se poddá 😉 Do těch jdi 😉

angetha
2. zář 2009

Nuki snad je to nějak přebolí.. ☹

zuzka.o
2. zář 2009

Nuki: to je mi moc líto. Musí to být strašné 😢

hehena
autor
2. zář 2009

ANGE a neexistuje prostě jedna nebo dvě značky co bys teď pořizovala... já bych do těch látkovek taky šla, ale nejsem vůbec schopná pojmout ty informace... a samo bych nejradši koupila někde osvědčený plíny v balíku od mrněte až po několikátej měsíc... nebo dva balíky...
mě se ty látkovky vůbec nechtějí řešit, jen proto, že bych se učetla k smrti, než bych došla na to, který si teda vybrat... 😒

nuki
2. zář 2009

hehe: tak to s tou přírodou je přesné....vždycky to biolí, ale čím později tak je to těžší...:(

tak ale už jiné téma..🙂 v pátek asi zkusím testík a uvidíme, jestli něco uvidíme..🙂

prosteja
2. zář 2009

ANGE děkujuuu..... takže určitě v té menší velikosti tak patero těch kalhotech jo? já chci právě taky víc kousků a každý jiný, ať vyzkouším, který prckovi vyhovují.... 😉 takže ty Imse Vimse a Haipa Daipa nejmenší vezmu určitě.... ty Imse Vimse vezmu asi ty dvoje 😉 no a ty flísáčky jsou až M 😉

prosteja
2. zář 2009

HEHE co mi radila konkrétně ANGE a ta to má hodně pročtený 😉 tak je prý údajně lepší pořídit do začátku od každé značky jeden kus a uvidíš, co bude miminku vyhovovat a toho pak nakoupíš prostě pakl 😀 když to přeženu zjednodušeně 😉 já to dělám tak, že se zeptám ANGE to je taková moje dušička, má to vyzkoušený a poradí mi, jestli dobrá značka nebo ne 😉

prosteja
2. zář 2009

NUKI tak budu držet palec 😉

hehena
autor
2. zář 2009

NUKI držím paluchy seš mi síly stačí.... tfuj tfuj tfuj, ať tam ten prcík je 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
2. zář 2009

ty jo PROSTEJ, tak na to asi nemám... nemyslím teda finančně...
zdá se mi šílený ještě řešit po příjezdu z porodky, že nemám dostatek plínek... navíc zkoušet to všechno mi příde drahá záležitost...

zuzka.o
2. zář 2009

Nuki: mooooc držím palečky... ať to vyjdeeeeee 🙂

hehena
autor
2. zář 2009

tak u KEBULKY to nedopadlo... :(((( škoda... 😒

ZUZI a co ty? už ses objednala k dr.? .)

prosteja
2. zář 2009

HEHE já to taky nebudu řešit po příjezdu z porodky 😅 proto se mi líbí systém ANGE, ze začátku se rozhodla používat klasické čtvercové plíny a na to svchní kalhotky a těch má 5 ks, každé jiné 😉 na 5 kouskách není nic tak strašnýho ne? a postupně si můžeš říct, že budeš přecházet na ty 2v1 tak stačí vyzkoušet a když ti bude vyhovovat ta jedna značka, nakoupíš víc kousků a je to...... já bych třeba měla strach po zkušenostech maminek nakoupit tak jak SVOJA všechny plenečky jedné značky.... hodně maminek pak píše, že to miminku nevyhovuje a přestali je používat.... 😖

zuzka.o
2. zář 2009

To je mi Kebulky líto....škoda 😖

Hehe, u toho moho nového gyn se nemusím objednávat..... prostě až se usmyslím, přijdu tam ráno a uvidíme.
Ale ještě jsem si nestanovila kdy tam půjdu. Ale myslím že tak kolem 6tt, aby už bylo vidět i něco víc....teda kolem 18.9. .... ale kdyby byly nějaké komplikace, letím hned. Třeba to tak dlouho nevydržím. 😉 😅 😀

prosteja
2. zář 2009

já ti nevím HEHE, mě přijde jako hodně drahá záležitost koupit sadu plenek jedné značky třeba za 12.000,- kde už to máš i na větší dítě a po měsíci zjistit, že je to naprd, že to miminku nevyhovuje... to teď do toho raději vrazím 3.000,- a zjistím třeba, že jo, že dobrý, tak není problém pak během prvních měsíců miminka nakoupit další kousky..... jo a jinak taky nezkouším všechno, jak vidíš, hodně dám třeba na zkušenost ANGE...... 😉

prosteja
2. zář 2009

KEBULKY je mi taky líto.... ale říkala, že to byl její první cyklus s pořádnou ovulkou, tak snad není nic ztraceno a další cyklus bude přesně takhle ovulkový a prosnažený a už to vyjde 😉