Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
4. zář 2009

Hehe to tě chytne až tak v tom 21tt, uvidíš, mě to taky ze začátku nebralo, ale jakmile se do toho ponoříš, budeš tam pořád:.))

Doporučuju objednávat z toho BABY-MAX, takm mají co jsem vysledovala nejlevnější ceny a pak teda MIMIBAZAR, ale já kupuju jen nové, už 1 mi přišel overálek ve stavu hadr na zem...ale naštěstí mi vrátila paní peníze...ale už nechci, a pak to poštovný a tak, ve finále člověk najde v tescu levnější a hezčí věci u cherokee🙂))

Jdu hledat kocík, pak ještě musíme dokoupit dupajdy a ty nejmenší vecičky, ale asi to nebudem přehánět vzhledem k tomu že mimísek stejně do víc než -5 nesmí a tak půjdeme za první 3 měsíce ven minimálně...a pak už bude mít velikost 62 a 68....ale člověk to stejně nemůže vychytat myslím, v nejhorším to pojedem dokoupit, no🙂))hihihi

zuzka.o
4. zář 2009

HEHE...vůbec se tím netrap.... ono miminko vyroste i když nebude mít ten 100% kočárek, ty 100% plíny, 100% kosmetiku,..... vzpomeň si, jak vyrůstaly dětičky doteď ..... a vyrostli z nich normální lidi..... důležitý je, abyste miminko měli rádi, měli na něj čas a dávali mu pocit bezpečí ať už je v jakýchkoli plínách 😉

hehena
autor
4. zář 2009

holky mě absolutně drtí to množství věcí.... a nevím jestli budu nakupovat z netu... já vím, že v kameným to bude dražší, ale zas tam zajedu nakoupím a bude to... nebo já nevím. třeba mě to fakt chytne...
a jinak souhlas ZUZI... 🙂

zuzka.o
4. zář 2009

Hehe ...zatím máš dost času na nákupy. Já bych asi zašla do kamennýho obchodu, poradit se, udělat si jasno co je a co není potřeba.... a pak by se vidělo, jaký jsou ceny přes net a přes obchod

svoja
4. zář 2009

ZUZI mas recht!

CAT treba nekde jste sezenes ten bilej v nejakem vyprodeji nee?¨

HEHE nezoufej...az budes vedet co cekate, treba te to chytne...a ono to neni zas tak hrozny, neboj. je spousta veci, ktery jsou treba uplne zbytecny a ani se jinam nemusis zatezovat...vybavicku jsem si ted uz rozdelila do skupin (treba oblecko, koupani, spinkani, kosmetika+lekarna, ostatni a tak) a ke kazde skupine jsem si vypsala co zhruba bude potreba...a podle toho budeme konat🙂 teda, manzel uz kona🙂

hehena
autor
4. zář 2009

ZUZI jj to asi bude nejlepší... kamarádka mi i napsala seznam co potřebuju nutně a co tolik ne, ale je třeba dobrý to mít, tak to pak znovu prostuduju a sepíšu, co opravdu nakoupit...

jinak ti ZUZI přeju, aby ti to rychle uteklo a taky jsi hladila minibříško v 16. týdnu... 😵 😵 😵

hehena
autor
4. zář 2009

jj taky doufám, že až budu vědět, jestli "do růžova" nebo "do modra" tak to bude zase jiný...
ale radši bych dost věcí (krom některých oblečků samozřejmě) ráda nakoupila univerzal.... tak jako asi každá doufám, že budem mít páreček (tak abych to pak mohla zas využít)... .))))

hehena
autor
4. zář 2009

CAT a ty hledáš od Casualplay tu silver edici???

zuzka.o
4. zář 2009

Super rada si to všechno sepsat a pak se zeptat někoho zkušenýho, co je vlastně nutný a co ne.... paráda!

HEHE...už se moooc těším, až budu mít bříško... 😵

Až já budu nakupovat, vy už budete zkušené maminy a doufám, že mi poradíte co a jak 😉

hehena
autor
4. zář 2009

jé on už je pátek co? .....

holky tak kdybych náhodou odpadla, tak vám přeju krásnej víkend, pěkně si odpočiňte a užijte si drahých poloviček...

CAT kdybych tě nezastihla, tak přeju šťastnou cestu a moc si to užijte!!!! 😵 😵 😵

zuzka.o
4. zář 2009

Hehe....tobě taky krásný víkendík 😵

CAT...no jo, ty už vyrážíš na dovču....krásné počasí a pořádně si odpočiň 🙂

svoja
4. zář 2009

Holky prisla nam kombinezka, pridam fotecky Barunce do albicka...a za chvili nam kamarad doveze ty plinecky...huraaaaa!!!!!!!! Uz se strasne tesiiiim🙂

HEZKY VIKEND 😵 😵 😵

cat79
4. zář 2009

Taky všem přeju krásný víkendíček!!
Děkuju za přání hezké dovči🙂

Svoji ta bílá je prostě fuč, možná z 2. ruky, ale to nechci
Hehe stříbrná a zlatá edice je, ale je to o dost dražší než ty notŕmál a to nevím jestli chci tolik utrácet, ještě uvidíme.-))

tak apaapapapapappaapa

svoja
4. zář 2009

CAT hezky jsou i ty cerny v kombinaci s tema vlozkama, tak mrkni i na to...

svoja
4. zář 2009

...podlozkama jsem chtela rict teda...

sacvi
4. zář 2009

Ahoj holky, co nového a jak se máte? Já nemám moc čas sem chodit ale snad to brzy bude lepší a dostavím se častěji 🙂

My se máme s Jaňulinkou dobře. Je moc hodná a brečí jen dyž má hlad nebo ji trápí prdíky. V nedělu už budeme mít měsíc 😵 Vypije už až 120ml mlíčka a pijeme i fenyklový čaj. Jak dáváme víc dokrmu tak měla tužší stolici a pak ten čaj pomáhá i na prdíky tak s ním je to lepší a malé asi i chutná 😉 Jinak jak na ni mluvím a pak třeba odcházím tak už za mnou krásně otáčí hlavičku jako kam si dovoluju odcházet 😀 No je to moje zlatíčko
😵

jen ty dokrmy..pořád špinavý lahvičky a pořád to umývat a to stejný odsávačka s tím je práce to je děs..a než se převaří voda a pak zase než vychladne (musíme si koupit to ohřívačku lahví nebo jak se to jmenuje)..jako hrůůza

Holky Vám ty týdny letí to je fakt něco já nestačím koukat 😲 😕 😀

svoja
4. zář 2009

SAC ahoj maminko! Janulka je mooooc krasna holcicka a znovu opakuju, ze vam to silene slusi spolu na te fotce🙂 Jste holky krasny a sikovny!🙂

cat79
4. zář 2009

Svoji jasně že hledám ten černý s podložkama🙂))ale oni už nikde tu barvu 680 nemají, je to loňská kolekce a je prostě fuč, už mají jen ty ostatní🙂
a teda navíc zalatou a stříbrnou, což by ne,uselobejt špatný, zlatá asi ne, ale stříbrná by mohla být parádní, hodila by se ke všemu...ale rozhodli jsme se, že se mrkneme do krámu a pak se rozhodneme.
Ještě se mi líbí ten jané J03, je to ta krásná modroučká, co si o jané myslíte?

Ahooj sac, to je fajn že se máte tak krásně a janinka je taak zlatá!!!!

svoja
4. zář 2009

CAT nam pripadal Jane malicky...nemyslim jako misto na lezeni, ale celkove, takovy nizoucky malinky... v jedne prodejne jsem slysela i nejaky nedostatky, ale uz si nevzpomenu co to bylo...ze by problemy s podvozkem?...fakt uz nevim.

hehena
autor
4. zář 2009

SAC moc vás s Janičkou zdravím 🙂
když jsi byla těhulka ty, tak nám ty tvoje týdny taky letěly .))) ale teda letí mi i ty moje :D 🙂))

CAT co se týče JANé tak jeden z nejoblíbenějších kočárků, takže já bych určitě pročetlá pár příspěvků z diskuse přímo o Jané.... tak si uděláš lepší obrázek! 🙂 😉

moncicak3
5. zář 2009

ahoooooj princezny 🙂 tak manža se vrátil z poslední služebky a jsem konečně on-line, se mi po vás stýskalo 😵 jdu vás dočíst....

cat79
5. zář 2009

...ahoj prvosenky, tak my za chvilku ůetíme, tak jsem ještě přidala bříško a chci všem popřát krásný víkend a za týden papa...budeme po večerech na mailu, tak se občas ukážu🙂))

papapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

baeszinka
5. zář 2009

Ahojda,tak jsem Vám přišla popřát hezký víkend,i když počasí asi nebude nic moc..u nás máme 11stupňů a prší 😒

Cat,užijte si dovču a dávejte na sebe pozor 😉 PS:krásný bříško,už se pěkně rýsuje 😉
¨
Jé Sacvi,to je fajn,že Janička nezlobí...já už se taky těším na Toho našeho mrňouska 😵 😵

No jo,tak já zase mizííím,jdu ukuchtit něco k obídku 😉 tak papa a užijte si víkendííík 🙂

baeszinka
5. zář 2009

Jeje,koukám,že už mi se mi tu ukazuje nějakej 39.TT,to si asi už muset zbalit někdy tu tašku,co? 😀 😀 Já mám na všechno vždycky spoustu času..a pak... 😀 😀 😀 😅

svoja
5. zář 2009

Ahoj holky🙂
CAT krasnou dovcu!!!
BAE no ty brdo...uz to bude🙂 koukej si uz sbalit, maminko🙂
MONCICI vitej, ztracena tehulko🙂

Jinak ja se od vcerejsiho vecera mazlim s pleneckama, ktery dorazily....byl toho teda poradnej balik, ale jsou bozoucky...bych je nosila i ja snad🙂🙂🙂

moncicak3
5. zář 2009

tak jsem vás koooonečně dočetla, teda mazec za ty 3 dny 🙂

Prostejko, tak právě z těch kočárků od Chmelařové máme vybráno, ve středu jsem se byla se švagrovou na kočárek podívat v HK a úplně jsem se do něj zamilovala, včera jsme s manžou vybrali barvu, takže už jenom zbývá ho koupit..... no a ve finále jsme zjistili, že ta Chmelařová z Plzně otevřela od září obchod s kočárkama v Přelouči, což je od nás pár kilásků, takže příští týden ho kupujem 😵 😵 😵

a propo k tomu nočnímu běhání na záchod....já teď lítám tak 4x a víc, je to mazec, navíc musím přelézat na konec postele, protože z boku nevylezu kvůli postýlce, je to mazec teda.....
břuchoňa mažu taky jen jednou denně, večer po koupání, nejdřív jsem používala klasický tělový mlíko, pak jsem používala dětský olejíček aviril, pak dětský olejíček Johnsons a teď mám tělový mlíko od Dermacolu na strie, ale musím zaťukat, po striích zatím ani památka 😉 ale ono dost záleží na elasticitě kůže, kolikrát můžete mazat jak chcete a stejně strie vylezou.....třebas moje ségra, ta má tak popraskaný břicho a měla i při prvním......

moncicak3
5. zář 2009

Cat už je asi na dovče, tak si to pořáááááááááááádně užijte 😉 😵

Prostejko taky si užij dovču 🙂

jinak já jsem si dnes už raději sbalila tašku do porodky, ale zatím jen z poloviny....za 14 dní nastupuju na mateřskou 🙂 no a za 6 týdnů už máme se ségrou první termín 😉 takže do tý doby musí být všechno v rychtyku 🙂

moncicak3
5. zář 2009

tady je ale mrtvo při víkendu.....jdu vyluxovat a vytřít, tak snad se zatím někdo ukáže 😉

svoja
5. zář 2009

No fakt je tady mrtvo🙂
Jsem pridala do albicka nasi plenkovou vybavicku🙂