Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
6. zář 2009

Svoji tvůj taťka má hrozně hodný oči 😵
já ti nevím kolik jsem přibrala, já jen vím, že v pátým měsíci to byly 4kg a v šestým měsíci 2kg 🙂

v průkazce mám 21+0 65 kg a pak 24+0 66g a potom už to mám po dvou kilech do teď......právě od 17+3 do 21+0 jsem přibrala 4,5 kg 😀

moncicak3
6. zář 2009

takže do toho 24 týdne jsem přibrala 8 kg 😉

svoja
6. zář 2009

a na zacatku jsi zhubla neco? myslim nevolnostma...

moncicak3
6. zář 2009

já nevím, nevážila jsem se....kvůli hematomu jsem dostala průkazku až na konci 14 týdne, protože dr moc nadějí nedával.....výchozí váhu jsem měla 58kg a za první tři měsíce jsem přibrala jen 1kg....tak nevím

moncicak3
6. zář 2009

kecám průkajdu jsem dostala ve 12 týdnu....jsem se sekla 🙂

moncicak3
6. zář 2009

tak jsem chtěla dneska upéct makovec a zjistila jsem, že nemám kňasnice 😒 chjo takovou chuť jsem na něj měla, tak musím vydržet do zítra 😢

moncicak3
7. zář 2009

dobré ranko 🙂 no kdepak jste všici? to ještě chruníte?

eeefffaaa
7. zář 2009

ahoj holky!!

tyyy jo tady nikdo neni,uplny mrtvo!!kde jste??

hehena
autor
7. zář 2009

všichni jsou fuč 🙂)))

ahoooooooooooooooooooooj

jak se máte?

tak jsem volala na výsledky krve k tripplu a vše ok... tak teď ještě UTZ a je... 🙂 😵

hehena
autor
7. zář 2009

MONCI takže od příštího týdne se připravuju na radikálnější přibírání...

moncicak3
7. zář 2009

tak jsem tu, byla jsem nakoupit...

hehe tak paráda, gratulace 😵

hehena
autor
7. zář 2009

jdu se oblíct... jsem si dneska krapet přispala a lítám ještě v županu... a je tu zima brrrrrrrrrr......

hehena
autor
7. zář 2009

šééékujuuu MONČI...

tak snad to tak fakt je 🙂)) a prcek je OK 🙂 😵 a už se těším na další UTZ a doufám, že už nám řeknou, co se v domku schovává... 😀

moncicak3
7. zář 2009

Hehe to přibírání je indivindi.....já přibrala tolik kvůli tomu, že jsem do sebe ládovala tolik sladkýho si myslím, vždyť jsem za den sežrala celou bonbošku Tofiffe 😀 to musí zaručeně po tom přibrat každej 😉 😀

moncicak3
7. zář 2009

neboj Hehenko, prcek je v naprostým pořádku, to si piš 😵 😵 😵 a tušíš co to bude? nebo máš alespoň nějaký tušení?

sacvi
7. zář 2009

Krásné ráno holky 🙂,
tak malá "spí" v lehátku tak rychle nakukuju..Od sobotního večera Jaňulička něco trápí nebo já nevím..nemůže pořádně tvrdo usnout a pořád se budí s brekem a pak už usíná a zase začne brečet..no noc ze so na nedělu děs..na dnešek taky dost křičela ale bylo to trochu lepší. Ona na mně pokaždé po jídle usla a já ju položila a spinkala..teď ne..aji dyž ju položím tak spí max.5min a je vzhůru..nevím proč nebo čím to je..no už kouká ale zatím nebrečí..
😅

moncicak3
7. zář 2009

ahooooj Sac 🙂 tak to nevím, co by Jaňulku mohlo trápit, třeba chce prostě být jenom u tebe....

eeefffaaa
7. zář 2009

monci ty jsi teda rani ptace!! 😲

hehe to jsem rada ze je vse ok!!!ani to jinak dopadnout nemohlo 😉

jeee sac!!tak to me mrzi ze mala ma trapenicko ☹ ja si to dovedu predstavit,jaky to pro tebe musi byt..hlavne musis byt hrozne nevyspala a uz z toho zoufala...ja si vcera dala zeli a uplne jsem zapomela ze ho nemuzu,tak jsem cekala jakou nebudem mit hroznou noc,ze to malyho bude trapit a docela to slo...ty kapicky sab simplex jsem mu zacala davat pred kojenim a myslim,ze je to lepsi,ze se to vic promicha a on to i vic zapije,takze prdel a kakal jak o zavod 🙂 obcas jsem mu teda zacvicila s nozickama,ale snad zeli uz je pryc a nebude nas trapit

eeefffaaa
7. zář 2009

a jediny co me teda chybi je spanek,jiank uz jsem docela v pohode,obcas mam teda blbou naladu,ale uz je to mnohem lepsi

me kazdy rika,ze at si ho pekne chovam a klidne si ho naucim,ze je to hrozne dulezity pro to dite aby bylo u mamy,a hlavne pry kdyz to bude jedinacek at si to poradne vychutnam 😀 jo a zitra jede Milan ke svy babicce pro kocar a budeme vozit v obyvaku 😅 malej si na to uz zvyknul a kdyz bude spinkat a bude klidek tak proc ne

sacvi
7. zář 2009

ahooj efulko, to buď ráda..malá má pořád s prdíkama problémy 😒 Vykaká se ale většinou až potom co ji dám čípek..nebo když vypije víc čaje. Teď ráno se krásně vykakala a už zase tlačí a právě začíná brečet..ach jo..a o nevyspání ani nemluvím 😅

moncicak3
7. zář 2009

ahoooooj Efi 🙂 no dneska moc ranní ptáče nejsem, šla jsem včera spát okolo půlnoci, tak jsem dneska vstávala dýl, jinak jsem vzhůru po 4 hodině 😅
Efi co se teda nesmí, když se kojí? všechno co nadýmá?

eeefffaaa
7. zář 2009

tak ji asi trapi prdiky...ja mu davam kdyztak tu trubicku kdyz uz fakt rve jak prorvanej,ale to se taky nemuze davat pry porad,ze by se pak sam nevykakal..takze maximalne jednou denne...ted jsem mu to naposledy delala predevcirem...radsi se snazim mu cvicit s nozickama a davam mu na brisko olejicek na prdiky,do toho ty kapicky,piju caj aby nemel prdy a jim to co nezpusobuje prdiky,ale stejne je ma ☹

moncicak3
7. zář 2009

no holky já když vás poslouchám, tak asi budu teď pořád spát, když to pak ten spánek tolika chybí.....

sacvi
7. zář 2009

efi já přes den taky většinou uspávám v kočáře 😅 mám ho doma nebo jedu na procházku a pak si dám malou s kočárem dom...a právě jak chovám tak krásně spinká ale co dyž pak jinak neusne?? Nechci ji na to naučit..a ruce už mám upadlý..aji za krkem 😕

eeefffaaa
7. zář 2009

jj monci co nadyma...ani okurky,banany,zeli,cerstvy pecivo a nevim co jeste..ja se vzdycky ptam mamky jestli to muzu 🙂 no monci ja kdybych mohla tak spim jak o zavod 😀 kdyz jsme byla tehu tak takhle pred koncem uz to ani moc spat neslo,ale spala jsem co nejdyl i tak jen lezela,protoze pak uz se fakt moc nevyspis 🙂

eeefffaaa
7. zář 2009

sac ja myslim,ze na ten kocar to neni tak strasny ji to naucit..tobe to pomuze,kdyz bude spinkat a jestli mas doma kocar tak proc ne...porad lepsi nez si ji naucit uspavat pri hovani,to az bude jeste tezsi tak to bys mela pekny bicaky 😀 ja na kocaru nevidim nic spatnyho,stejne za chvili bude zima tak budu mit kocar doma a uspavat doma,to nemuze byt porad venku kdyz bude chladno nebo mrazy

sacvi
7. zář 2009

efi musíme čekat až povyrostou a budou se víc hýbat a líp prcat..já dělám všechno..masíruju (mám 2krémy),nožkama cvičím, nahřívám plínku na pupík, dávám kapky a nic nic nepomůže..taky dyž už je nejhůř dávám trubičku. Můj brách se bez ní snad nikdy když byl malej nevykadil ani nevyprděl co pamatuju no ale žádné problémy nemá..a mamka říkala že já ju měla taky často. Určitě mám obavy aby si nezvykla ale když to jinak nejde..?! 😖

eeefffaaa
7. zář 2009

Davidek uz se na kocar naucil...vecer se naucil ze usne u prsa a pres den je vetsinou porad v kocaru,kdyz si s nim teda nejdu lehnout a nekojim a on neusne u prsa...my jsme zkouseli dat ho vzdycky do postylky ale tam bez kriku vydrzel chvili a uz jsme ho brali..a nosit ho taky porad nemuzem

amallie
7. zář 2009

dobré ráno, prvosenky!

sacvi
7. zář 2009

už chovám pře křičela a najednou ani nekňourne 😝 😀