Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. zář 2009

TERI ty jsi asi hubeňour, když ve 22. týdnu nemáš břuško co? to u mě to bude už mega bendžo, bo už teď je veliký...

no to by bylo nespravedlivý, kdybych to věděla dřív 🙂))) jako divila bych se, kdyby mi to už dr. řekl....
jj jsem měsíc za tebou - dneska jsem 15+5

jinak datum na svatbu máte krásný 🙂)) se bude pamatovat jedna báseň 🙂
nám počasí moc nevyšlo (a to bylo v půlce srpna, ale holt smůla - nejchladnější víkend léta🙂))) a taky to bylo fajn, tak z toho hlavně neměj moc depku, když se to nevydaří... i tak na to budeš moc ráda vzpomínat... 🙂

hehena
autor
7. zář 2009

jo a nikdo tu odpoledne teď nebývá... hodně holek už má prcky doma, tak nemají tolik času a tahoun PROSTEJ má dovolenku 🙂)) 😉

nuki
7. zář 2009

Ahjojky holky, tak jsem tu i s mrchou....bohužel, ale i bohudík přišla na den přesně, tak cyklus je v pořáku..🙂 tak jaký byl víkend a jaké jsou novinky?
hehe: díky za fotečky, už koukám, moc hezké..🙂

nuki
7. zář 2009

tak a už tu zrovna nikdo není, tak aspoň dočtu..🙂

zuzka.o
7. zář 2009

Ahoj NUKI....to mi mrzí, že mrcha dorazila. Myslela jsem, že budu mít spolutěhulku..... tak snad příští měsíc vám to vyjde....držím palečky.

hehena
autor
7. zář 2009

já jsem tu furt... jsem dneska ouplně mimo, naštvaná, a já nevím jak to ještě nazvat... bo mi zas nefunguje ten počítač... prostě už na ten krám nemám a nejradši bych ho roztřískala a prodala na součástky... :((((

hehena
autor
7. zář 2009

no su sobeček... taky mě to mrzí NUKI... a držím paluchy do dalšího kola!!!!

terinkaa
7. zář 2009

No Hehe s pocasim si clovek fakt nevybere.Tri znamy meli svatbu v cervnu-jiny dny,ale pokazdnu pocasi za backoru.Zatim rikaj ze bude zari teple a minimalne srazek tak uvidime.Jj datum hezky,ale byla to nahoda.My to brali jako 19.zari a pak nam rekli to jste si vybrali hezky datum 19.9.2009 🙂
Hubenour zrovna nejsem(pri 160cm 55kg ted uz teda asi o 3 vic) ale brisko je videt zatim jen trochu.Nebojim se ze bych to nedohnala 🙂
Tak jsem te rada videla a zase padim dom.Myslim si ze bych sem mohla zajit casteji stejne uz me vyhodit nemuzou kdyby s tim meli problem ze sem chodim.Uvidim tak se mej s prckem hezky a snad brzy papa.

svoja
7. zář 2009

Ahoj holky, nemam docteno, hned se na to vrhnu...
HEHENKO kraaaasnej pribytecek!!!! Moc se mi to libi!!!!!

nuki
7. zář 2009

Zuzi a Hehe Ahojky🙂))
budu se snažit Zuzi, co nejdřív doplnit řady..🙂 koupila jsem si ovulační testy a uvidíme..🙂

heh: no jo přírodě se někdy nechce...naštěstí to moc neprožívám, to bude..🙂

nuki
7. zář 2009

Hehe: s tím očítačem Ti rozumím, úplně to nesnáším, když to nefunguje..:(((

nuki
7. zář 2009

holky na tom ovulačním testu píšou, že se má začít testovat od 13.dne , když mám 28 denní cyklus...není to pozdě? 🙂

zuzka.o
7. zář 2009

NUKI: já mám cykly cca 28dní a ovu mívám 12-13DC, takže testni nejdřív tak 11DC.....a pak každý den. Testuje se z odpolední moči. A nesmíš jí mít zase moc zředěnou.

zuzka.o
7. zář 2009

Holky těhulky, poraďte, do kdy bolí břicho jak na mrchu? Mě bolí v noci, když mám plnější močák a tak..... a teda ta záda v kříži...to je mor!

nuki
7. zář 2009

Zuzi: díky moc..🙂

nuki
7. zář 2009

holky tak já pádím domů, mějte se krásně...papa a krásný zbytek dne..🙂

zuzka.o
7. zář 2009

HEHENKO: ten brindáček by se vám hodil do obýváku. Ten vzor je skoro stejný...paráda. 🙂

http://veeto.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1409329

baeszinka
7. zář 2009

Nazdárek všici 🙂 Tak hlásím,že jsem pořád ještě kinder vajíčko uvnitř s překvapením 😀 😀 .Zítra jdu do poradny a na monitor,tak jsem zvědavá,co mi hezkýho mudr poví,ale cítím se báječně,tak na porod to asi nevypadá 😖 🙂

Jé Hehenko,krásnej baráček 😉 a gratuluju k dobrým výsledkům krve 😉
Angeth,Vendulka je slaďoučká a jak škytá 🙂
Terinko,ať se Vám svatba vydaří a vyjde i hezký počasíčko.Máte stejný datum svatby,jako já TP 🙂
Tý jo,Blahuška už má doma velkýho chlapáka-krásný fotečky 😉

Tak,asi jsem na někoho zapomněla,ale jen tak v rychlosti jsem to tu přečetla a jdu si barit vlasy a pak jsem se pustila do mytí oken,tak bych to chtěla ještě dodělat..

svoja
7. zář 2009

Tak jsem to docetla, byli jsme s manzelem jeste ve meste a rozloucit se s nasima, zitra odletaji na dovcu do Egypta (diky ZUZI!!!!!)...

HEHE+AMAL kraaaasny bydlenicko🙂

MAMINKY kraaasny deticky🙂 uz se strasne tesim, az bude mezi nami ta nase cacorka🙂 holky, ja uz ji tedka tak strasne miluju, ze se z toho asi pominu a neumim si predstavit az bude tady...to me klepne radosti🙂

NUKI jaaaj, to je mi lito ☹ ☹

Holky ja vcera vecer trochu soupala s nabytkem v obyvaku (manzel nebyl doma, jinak by me zabil a taky me pekne vynadal) a dneska me celej den boli bricho☹☹☹

A jeste neco: mame uz doma postylku s veskerou vybavickou🙂 Je kraaaasna a nejradsi bych si do ni lehla sama🙂 Pozdeji nafotim🙂

svoja
7. zář 2009

AMAL ten byt je luxus!!!! jo a HEHE....tu zahradku ti zavidim!!!🙂

svoja
7. zář 2009

EFI to je bozi, jak je ten dudlik oproti mrnouskovi velikej🙂 a slusi ti to🙂

BLAHU nejkrasnejsi fotka jak jste tam spolu to "foceni"...to je bomba

SAC v tech zlutych dupajdach je Janinka uplne nunu🙂

svoja
7. zář 2009

Tak jsem si popovidala sama se sebou...dobry🙂 Zitra jedu na desatou do prace...a budu jezdit sama autem, kdyz jsou nasi pryc, takze tady budu odpol driv a treba nekoho zastihnu🙂
Tak brou...jdu spat do Baruncine postylky🙂 😀 😀 😀

carculka
7. zář 2009

ahoooj holky...copak noveho??jo a pridala jsem bruch

svoja
7. zář 2009

Carculinko ahoj krasko🙂 tak me prosimte posli jeste jednou to heslo, ja uz ho ted nesmazu, slibuju... 😅 😅

carculka
7. zář 2009

a svoji,jakpak se mas??co deti ve skole,nezlobi??

moncicak3
7. zář 2009

ahoooj holky 🙂

Hehenko tééééda máte to tam nádherný, já jsem úplně unešená z tý kuchyně, tam bych se vyřádila 😉 😵

Amal, kráááásný, u vás jsem unešená z toho obr balkonu a takovýho místa všude, chjo já bych tak znovu zařizovala nový bydlení...a to v našem bytě bydlíme teprve rok a půl 😀

pak náš byteček taky vyfotím, aby jste mohly nakouknout 😉

jsem byla odpolko na sedánku s kamarádkama a teď koukám na Superstar, je tam jeden kluk od nás 😀 tak jsem na to zvědavá 😀 😀 😀

svoja
7. zář 2009

CAR docela to jde...ale jsem dost unavena, tak snad to nejak ty dva mesice doklepu🙂

Brou

svoja
7. zář 2009

MONCI taky to tak mam s tim bydlenim...ale tak nejak si zutulnuju to nase a jsem spokojena🙂 dnes jsem poridila nove obaly na kvetinace...aby me to ladilo🙂

moncicak3
7. zář 2009

Svoji jj taky zútulňuju a jsem naprosto spokojená 😵 v sobotu jsme to v obýváku krapet přestavěli kvůli ohrádce, kterou jsme složili 🙂

tak dobrou princezny, jdu do cejch....zítra ráno jedu na poslední odběry, tak musím brzo vstávat...brou 😎

svoja
8. zář 2009

😵 😵 Dobre rano prvicky 😵 😵

Napada me, ze tady dlouho nebyla VERLED, snad se neco nestalo... 😒