Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
8. zář 2009

ahojky Efi.-))jeee tak se mějte pěkně, Davídek krásně povyrostl....pěkně se staráš....
děkuju za uvítání holky🙂
hehe:jojo to je povinný ten praktickej.-)...ty jo já jsem ráda že je nakonec mam, páč se už opravdu do ničeho nevejdu a musim si nakoupit velký trička, páč je mam všechny do půli pupku😀D

verled
8. zář 2009

nuki:zdravim jak jde snaženíčko🙂

hehena
autor
8. zář 2009

no tak někdo na konci 16. týdne pupík moc nemá, ale myslím si teda, že to jsou spíše vyjimky... ono i když moc vidět není, tak to tlačí do podbřišku a za chvíli docela bolí břicho, takže nic moc no...
no a já jsem zrovna ten typ, co na ní je pupoň vidět už od začátku... .) ))

já myslím, že to chlapce jen tak nepřejde no... má svůj svět jinak vymyšlenej 🙂)))) 😀 😀 😀

verled
8. zář 2009

hehe:.....🙂))má svůj svět je super.-))))no já ještě do toho 19tt mohla nosit moje hadry, ale pak to vyskočilo a najednou tam chybělo 5cm🙂

hehena
autor
8. zář 2009

no já už to tu psala.. přibrala jsem před těhotenstvím... takže už jsem se do ničeho nevešla...

za těhu jsem zatím nabrala 1 kilo, takže tím to být nemůže.... holt jsem nabrala předtím, tak už jsem nemohla čekat, že se do toho vlezu no... :(((((

nuki
8. zář 2009

verled: no poslední znažení zase nic, ale neva, tak pokračujeme, nakoupila jsem ovulační testy a uvidíme...)

hehe: to s tou výbavou je hezký..🙂)))

verled: taky je možná dobrý si koupit ten pás na bříško a můžeš nosit i kratší trička..🙂

blahovka.cz
8. zář 2009

hojky holky,tak na vas jkam,dneska moc casu nemam pojedu za maminou,ale malej si tu hraje,tak mam trosku cas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
8. zář 2009

a tu zrovna nikdo jako na potvoru 😒 😉

nuki
8. zář 2009

blahovka: Ahojky moc Vás oba zdravím..🙂

hehena
autor
8. zář 2009

á BLAHU no tak když jukáš, tak máš něco napsat čéče... když už tě mineme, tak abysme si aspoň početly .)))) koukej příště napravit 🙂 s Ondráškem se opatrujte 🙂

NUKI tak snad ovutesty pomůžou... ale každopádně bych na to od 11 - do 20 DC vlítla obden a je téměř nemožný, abyste TO minuli 🙂, ale aspoň budeš mít jistotu, že Ovule probíhá 🙂 😵

hehena
autor
8. zář 2009

žjéééé snažení... krása... já už ani nevím, co to je sex.... 🙂)))

nuki
8. zář 2009

hehe: díky za radu 🙂 no jestli to teda zvládnem..🙂
neboj zase to přijde..🙂

hehena
autor
8. zář 2009

NUKI jasný, že to zmáknete! .) tak dobře - aspoň od 12-18 DC 🙂 to zmáknete určitě 🙂))

no by mě zajímalo kdy... manža se mě asi nějak bojí či co... :(((((

hehena
autor
8. zář 2009

no a počkej až bude pupek větší a větší... to se mi o tom bude už jen zdát 🙂)))) mno jo no... není každej rok posvícení 😀 😀 😀 😀 😀

nuki
8. zář 2009

hehe: ano prosím, provedeme..🙂))

😀 😀 😀 příští rok je taky rok..🙂

no jo chlapi se asi bojí, že by mu ublížil.🙂

hehena
autor
8. zář 2009

tak stážista už nasadil sluchátka 🙂))) asi mu ani moje hudba nevyhovuje 🙂)) mno joooo ta dnešní mládež 😀 😀 😀

jjj provádějte užívejte a já vám budu tichounce trošičku závidět 🙂)))

no asi jo... to víš, nejdřív byl ouplně paf z toho krvácení, pak zas, že ta placenta je přes děložní hrdlo... tak je ze všeho vyjukanej... já ho chápu, i já jsem (jsem fakt čekala, že tyhle věci budu snášet o něco líp)... ale tak čas od času by mi nějaký to dvoření a svádění udělalo dobře to víš .)
no a nechci vidět až porodíme, to už o mě jedině zakopne 🙂))) ale dejme tomu, že dlouho mi to bude jedno, neb budu nevyspalá a hotová 🙂)) no a můj drahý též - ještě by měl v tý době dokončovat diplomku, takže budem asi rádi, když se občas aspoň v klidu přitulíme 🙂 😅

nuki
8. zář 2009

hehe: tak to jo, po porodu asi budete mít dost oba, a jestli ještě dodělává diploku, tak to mu nezávidím.....🙂 ale určitě to v pohodě zvládne..🙂

hehena
autor
8. zář 2009

no měli bysme rodit na konci února, začátkem března a on koncem března tu diplomku musí odevzdat... tak snad už bude jen ladit... 🙂 a z tý největší části už bude hotovo.... ale zatím nesepsal ještě nic a vybral si celkem těžký téma, kdy se ushání kvůli podkladům... tak jsem na něj zvědavá na kluka ušatýho.... já budu asi celý vánoce přepisovat a datlovat, abych mu trochu pomohla....

nuki
8. zář 2009

hehe: aspoň se nebudeš nudit a budeš odpočívat..🙂

hehena
autor
8. zář 2009

se normálně už teď těším na vánoce... to je zvláštní... akurát teda nevím, jestli pojedem k našim... jsou zvyklí, že jsme tam každej rok a teď s pupínem nevím nevím... .)

nuki
8. zář 2009

já si Vánoce ještě nepřipouštím, ale někdy si říkám, že by bylo hezký už mít mimi v bříšku...🙂

hehena
autor
8. zář 2009

NUKI to jsem si ještě před časem říkala taky... a už je to tu a mám pocit, že jsem ani nestačila mrknout.... držím palce, ať se ti to splní!!!!!

nuki
8. zář 2009

ehe: moc díky....za chvilí mizím...🙂 měj se krásně.🙂 papa

angetha
8. zář 2009

Tak ahoj holky 🙂
Jsem ráno začala kojit v pět a usnula jsem u toho..malá vždy začala křičet, tak jsem jí tam to prso strčila, a pořádně jsem se vzbudila až v osm 😅 😅 tak nevím, jestli se najedla, ale asi moc ne 😀 😀
No a za chvíli se určitě zase vzbudí i když něco měla ještě v půl desáté...snad se odpoledne vyspím..

hehena
autor
8. zář 2009

NUKI páááá ahoooj 🙂

ANGE hoj holka zlatá.... krásná technika kojení 🙂)) 😉 😉 😉

hehena
autor
8. zář 2009

tak jsem tu opravdu sama... ach ach PROSTEJKO.. kde pa siii??? /////

hehena
autor
8. zář 2009

holky ten stážista nic nejí ani nepije.... jsem zvědavá, kdy mi tady skolabuje... 😅

hehena
autor
8. zář 2009

šmarjá já mám zas hlad... :(((

hehena
autor
8. zář 2009

a budu vám sem asi psát samý nezajímavý zprávy... nějak nemám s kým povídat... sparing partner se flákotí v centru a já tady mám extratichýho stážistu 🙂))))

moncicak3
8. zář 2009

ahooooooj 😵

tak jsem tu, byla jsem na posledních odběrech krve, 4 zkumavky 😀 ale už naposledy a navíc jsem dneska zaregistrovala naši nenarozenou dcerušku k dětský dr 😵 😵 😵 takže jsem navýsost spokojená, ale hroooozně utahaná, takže si jdu oddáchnout 😉 🙂