Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. zář 2009

holky jaký to je mít takovej pupík???? cítíte jak se napíná kůže? že vás to tlačí? překáží to hodně... ?????

hehena
autor
9. zář 2009

MONCI držím palce, ať je babičce brzo líp!

hehena
autor
9. zář 2009

do kdy ty okna můžu umejvat teda??? teda by to už taky potřebovaly....

zuzka.o
9. zář 2009

Bae: krásný pupíno 😵

HEHE...ty jsi snad první člověk, co znám, co nemá rád bramboráky.... Je to děsně práce, ale jsou mňáááám! Hm, já se teda v čínských rest.bojím jíst.... protože bych teda fakt nerada zdlábla psa, kočku,... U nás v "číně" kdysi našli neidentifikovatelné maso .... blééééé

baeszinka
9. zář 2009

Pupíno mám docela už obr,ale kulatý moc není...mám tak všude boule a hejbe se z jedný strany na druhou..všichni mě straší,že mimi bude pěkně dlouhý 🙂
Monči,ty máš taky už pěknýho pupíka 🙂 já včera myla okna zase,už přes ně nebylo skoro vidět a dnes jsem vyluxovala,setřela,vyleštila kuchyň...a tajně doufám,že třeba tomu porodu trošku pomůžu 😉 Protože ten můj gyndař je proti tomu,aby se pomáhalo porodu(škrábnutí a podobně),takže mi určitě příští týden řekne,že se uvidíme zase příště....a to už pak budu 40+3-a to je dost 😒

baeszinka
9. zář 2009

Mňááááám,bramboráky 😀
Hehe,já se cítím fakt fajn,ale pupík mi teda překáží,člověk se nemůže skoro ohnout..přirovnala bych to jako kdybys měla v břiše pravítko 😀 😀
Kůže se napíná,ale řekla bych,že kolem toho 30.TT,to bylo horší a víc to bolelo.....no,ale teda ty kopance..áúúúúúú 😠 😉

nuki
9. zář 2009

bae: neboj možná to pak bude šup, šup...)

verled: máš krásné bříško...🙂 moc moc, no jo holt Vám rostou miminka, tak se tam nemůžou vejít..🙂

baeszinka
9. zář 2009

Tak jsem pro pobavení přidala do albíčka své krásné,kulaté bříško 😀 😀 😀 😀

svoja
9. zář 2009

Holky ja ten pupon uz zas tak neresim...ale je fakt, HEHE, ze to taky hodne porovnavam s albama tady na konikovi...tak nejak si nemuzu pomoct...presne jak rikas, jsme proste v tom a kazde to brisko roste trochu jinak a jinam 😀

Bramboraky bych si dala mnaaaam, ale me se nechtej delat... i kdyz, jak to tady ctu, asi se na ne vrhnu...

HEHE aha, tak to je na prd navsteva, to ja jsem u nasich casto, takze to tak neberem...

BAE jee, to jsi dobra, ze se citis dobre🙂 vetsinou uz holky v 39 sotva funely🙂

Ja teda musim rict, ze kolikrat taky sotva funim🙂 Vetsinou po jidle🙂

svoja
9. zář 2009

BAE kulate brisko 😀 😀 😀 😀

moncicak3
9. zář 2009

Hehe jj, pupek už překáží, když se chceš překulit na druhý bok, tak to je boj...jak říká Bae s tím ohnutím taky mazec 😀 hejbe se ti břicho ze strany na stranu jak se tam prcek rozvaluje a natahuje 😀 😀 😀
jinak ty okna já nevím, prý ve třetím trimestru, já bych je klíďo umyla, ale manža je teď do konce týdne doma, tak to radši nebudu pokoušet, aby jsme se nezhádali 😀 jinak veškerý domácí práce jako je luxování, vytírání a všechno kolem s věšením a žehlením prádla, to si zatímky taky všechno dělám sama, manža vytře jen když ho k tomu pustím, ale asi to budu dělat jako Bae abych pomohla tou prací k porodu 😉 😀

Zuzi, já vím ještě o druhým člověku, který nemá rád bramboráky, moje mladší ségra 😉 já je teda úplně zbožňuju 😵 😵 😵

no holky s tou babičkou asi už líp nebude....to je ta po tý mrtvici, na levou část těla ochrnutá, nemluví, nají se teda, ale to je všechno....vzali si jí domů, ale přestala úplně jíst, takže jí odvezli znovu do nemocnice, je jí 83 let a to tělo už prostě nebojuje jako to mladý no....nejhůř to nese tchýně, je to její mamka...snad se to alespoň krapet zase zlepší...

svoja
9. zář 2009

MONCICI s tou babickou je me to lito, my meli to same s dedou☹

nuki
9. zář 2009

tak já běžím na obídek do vegetarianské rest....papa 🙂

baeszinka
9. zář 2009

Monči,nevím,jestli mi to pomůže k porodu..už mám vygruntováno,všechno se leskne 😉 ,sexík taky probíhá,maliníkovej čaj už mi snad stříká i z uší..a pořád nic 😀 😀 😀

A s tou babičkou..snad se ten stav aspoň malinko zlepší,aby si jí mohly vzít domů... 😉

svoja
9. zář 2009

BAES ses dobre akcni🙂

svoja
9. zář 2009

NUKI nech si cvachtat...ty jsi vegetarianka???

baeszinka
9. zář 2009

Svoji,jj akční,ale je mi to k prdu 😀 .
Máš nádhernou výbavičku pro Barunku 😵

verled
9. zář 2009

holky já teda bramboráky zbožňuju🙂
nuki:díky:to jo prcek je už asi pěknej zejtra se optám u dr.-)

zuzka.o
9. zář 2009

Dneska se mi v noci zdálo...poprvý.... že jsem se ve snu vyčůrala. Já totiž mám často sny, že se mi chce, buď nemůžu ten záchod najít nebo tam pořád někdo leze, nebo je bez dveří.... no a teďka jsem cinkala o mísu...dokonce 2x. Ráno jsem se probudila, jukla pod sebe, jestli to nemělo následky... Jsem to vyprávěla mamce, tak se chechtala...

angetha
9. zář 2009

Ahoj holky..
Verli a Bae máte krásný bříška 🙂 🙂 já teda měla slušný buben ve 39 týdnu 😅 a pomohlo nám tedy tulení ( večer a pak hned ráno 😎 😎 ) a taky jsem se hodně houpala na venkovní houpačce, je to stejný pohyb jako na balonu a ještě jsem si potom dala teplou sprchu..a maliník mi nejspíš pomohl při tlačení, to šlo docela rychle 😉

nuki
9. zář 2009

tak jsem z5🙂

Svoja: to ne, ale chutná mi tam..🙂

Zuzi: tak hlavně, že to byl jen sen..🙂

moncicak3
9. zář 2009

Bae a od kdy se má pít ten maliníkovej čajík? stříká ti i z uší jo 😀 😀 😀

hehena
autor
9. zář 2009

holky a na balonu se můžu furt pohupovat??? vím, že to pomáhá při porodu, tak jako abych tím něco nepotentovala......

p.e.t.u.l.k.a
9. zář 2009

Ahojky holky 🙂

Máte krásné bříška 😵

Angeth taky ti pořád chodí návštěvy? Mě už to někdy i leze trochu krkem 😖

Dneska jsem chtěla jít na kontrolu po šestinedělí, když minulý týden jsme chodili s Vítkem po Dr a on měl dovolenou , fakt smůla 😒 Pak jsme jeli do města apotkali jsme faráře a tak budeme mít 4.října křtiny 🙂

hehena
autor
9. zář 2009

no to je neuvěřitelný........ já fakt budu rodit 🙂)))) to se picnu.... 😀 😀 😀

hehena
autor
9. zář 2009

blik

cvak

bum

bác

příjem

🙂)))
😀

hehena
autor
9. zář 2009

jé PETI budou křtiny.... krása!!!! 🙂

SVOJI manža už je ze mě hotovej jak ty pupky furt pozoruju a furt mi říká, ať neblbnu, že jsem těhotná, a že je ouplně jedno jak mám velikej pupík... 🙂)))

hehena
autor
9. zář 2009

BAE jsem se chtěla zeptat.... cvičila jsi před těhu a v těhu???

p.e.t.u.l.k.a
9. zář 2009

Za chvíli se chystám žehlit mám tam už větší kopu , ale nechce se mi do toho ☹

Hehenko mě to M taky říkával 😀 tAKY JSEM SI PŘIPADALA POŘÁD TLUSTÁ A TEĎ JSEM TAKY 😝

hehena
autor
9. zář 2009

jo ZUZI add ta čínská restaurace.... nešla bych do čínskýho bufáče nebo menších pochybných restaurací... ale větší restaurace - si myslím, že už si dají sakra bacha, zvlášť po těch aférách... navíc už je to pomalu 7 let, co byly ty reportáže... no a tady je jen jedna restauračka, docela vyhlášená, tak snad tam nevaří z domácích zvířat....