Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
14. zář 2009

a jak jsem ted porad doma,tak me chtnulo nakupovani pres net 😀 je to hrozny a uz se pozoruju,ze to zacina byt az skodlivy 🙂 jak bydlim na vesnici a nikam se nedostanu,tak mi to nakupovani desne chybi,takze jsem to zkusila pres net,protoze pres net jsem nikdy poradne nenakupovala,no a ted me to tak chytlo,ze porad neco objednavam,ale musim opatrne,baych nas nezruinovala 😀 treba minuly tyden jsem si objednala prehozy na sedacku a hrnicek s fotkou Davidka a Milana

eeefffaaa
14. zář 2009

no prostej byla to vis ze jo...ale ted si o tom muzu nechat jen zdat,prave proto ti pisu at si to uzivas,pak uz to jen tak nebude 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

prostej ted koukam na albicko a jak tam jsi s manzou tak vam to tam hrozne slusi 😵 😵 😵

sacvi
14. zář 2009

Ahoj holky,
tak malá je napapaná tak Vás valím aspoň pozdravit. Je v lehátku a houpe se a zatím nebrečí 😀 Tak se valím rychle nasnídat..Jinak noc byla naštěstí dobrá..Jaňuláček se napapala v 22.30 a pak až v 4.30 a pak v 8.30 takže paráda ale i tak bych eště spinkalááá 😀
Mějte se krásně a kdyby byl klid tak eště nakouknu..pa pa 🙂

prosteja
14. zář 2009

EFI děkujuuuu 😵 to jsem tam hodila holkám před tím volnem, že ta fotka mi připadá sto let stará 😀 😀 😀 je to z mé promoce........ jinak toho hýčkání si snažím užívat si, je mi jasné, že jakmile splaskne pupík a mímo bude křičet v postýlce, tak toho rozmazlování tolik nebude 😀

a s tím nakupováním tě chápu EFI, taky mám občas mánii a musím vypnout počítat a jít něco dělat nebo bych nás normálně zruinovala 😀

ahooooj SAC 😵 😵

baeszinka
14. zář 2009

No holky,já taky na chvíli mizím,potřebuju trochu poklidit a pak vařita upeču nějakou mňamku 😉 .Tak papa a ještě se ukážu 😉 🙂

baeszinka
14. zář 2009

Já mám taky nakupovací mánii přes net,takže jsme na tom všichni asi stejně 😀 😀 .

eeefffaaa
14. zář 2009

jeee ahojky sac!!!dneska byl asi nejakej dobrej tlak ze nam deticky tak krasne spinkaly 😀 mohlo by to tak byt uz porad vid??

prosteja
14. zář 2009

já právě ještě před tím volnem objednávala konečně ten kojící polštář, tak už se na něj těším a pak se mi podařilo vyhrát aukci s dvouma kalhotkama na plenky IMSE VIMSE.... a teď už se musím krotit, páč rozpočet máme našponovanej 😅

sacvi
14. zář 2009

No to by mohlo tak být pořád efi..eště aby hezky spala i přes den..aspoň chvilu 😅

Jinak holky malá tak roste že už má půlku oblečení malýho..budu muset jet normálně nakupovat větší oblečení 😲 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

prostej ja kojici polstar nemam a mozna si ho asi koupim...uvidim,zatim se mi koji dobre i bez,nekdy je to teda telocvik nez si malyho dam dobre,ale jinak dobry 🙂

no a my ted jak mame tu materskou,do toho ma Milan tedi vyssi plat diky malymu ma ulevu na danich a jeste dostanem porodny,takze mame vic penez jak predtim,na mylho mam veci po sestrence a vzdycky az povyroste tak me bude zasobovat a kupujem mu zatim teda jen jednorazovky a ty jeste tak jedno baleni za 14 dni a kosmetiku na nej...ale porodny se schova a budou se za to kupovat potrebnosti pro nej,treba chci koupit poradny odstavnovac abych mu mohla delat domaci stavicky z ovoce az bude vetsi 🙂

prosteja
14. zář 2009

tý jo SAC, to jsou teda fofry..... 😲 ale ona Janička nebyla žádnej drobek ani při narození, tak je to asi normální 😉

eeefffaaa
14. zář 2009

sac teda mala ale roste,nasemu davidkovi zacina byt pomalu mala 56 a bodycka mu nektery davam i 62 😀 ale takhle se teda nevytahuje a mel by kom 🙂 no jo on byl drobecek kdyz se narodil,to i padesatka mu byla velika,takez to taky trochu dohani

prosteja
14. zář 2009

EFI za oblečení pro mimi od rodiny jsem taky vděčná, myslím, že na doma je to naprosto super.... a jinak vy to máte právě teď dobrý, že máte víc penízků.... obvykle to všichni mají naopak, že ženské klesne plat, tak jsou s penězama dolů, zato vy jste si polepšili 😉 což je super 😉

prosteja
14. zář 2009

a ten kojící polštář mi byl EFI doporučen od hodně maminek nejen na kojení, ale i na těhotenství, takže jsem se pro něj rozhodla a mám na něj schované penízky, tak to udělám radost sobě i prckovi v bříšku 😀

jinak holky máme novej poznatek, tatínek tvrdí, že to bude určitě holčička 😀 😵

eeefffaaa
14. zář 2009

no to jo prostej,fakt nejsme zvykly na tolik penez 😀 a jeste bydlime s nasima a davame jim jen 3500kc mesicne plus treba udelame nakup,kterej ted stejne nedelame,protoze ja nikam nemuzu..ja vedela proc mam mit mimco ted,pak az pujdu do prace tak uz stejne druhy nechci

eeefffaaa
14. zář 2009

a prostej jak na to prisel??

sacvi
14. zář 2009

no Jaňuláček 56 už neobleče..dávám už 62 a i to už má tak akorát 😅 Ona hrozně roste do délky..no nevím po kom..s mužem nejsme žádní dlouháni 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

jo a Davidek ma porad jeste trochu zloutenku ☹ o vikendu jsme se fotili a teda oproti nam je jak opalenej a ma zlutoucky ocicka...

prosteja
14. zář 2009

EFI no v tomhle to máte fakt dobrý 😉 já zas musím počítat s opakem, že nám příjmy o něco klesnou, navíc pořád řešíme tu úrokovou sazbu u hypotéky, tak uvidíme, jak se nám hýbne splátka...... ale dobře sis to EFI vymyslela 😀

prosteja
14. zář 2009

EFI na fotečky jsem mrkala, ale už je to s Davídkem lepší 😉 a za nějakej den to bude zase lepší...... co doktoři?

jak na to přišel? nevím, položil si hlavu na bříško a "poslouchal" a pak povídá, naše holčička asi spinká 😀 😀 😀 a já na něj jen vyvalila oči, jaká holčička, jak to může vědět a ona, že snad ví, co dělal ne? 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

no prostej to my si ted sporime,mame cilovou castku 500tisic a za 5 let muzem prejit na meziuver a muzem z toho zacit brat a to budem platit asi 3900 a bude to asi na 10 let a nebo muzem cerpat az asi po 7 letech a to uz bude uver 2500 taky na 10...jsme to pocitali ze preplatime asi 30tisic s tim uverem coz je krasa..chceme predelavat totiz ten nas vrsek u rodicu,tak doufame ze na to zakladni nam tech 500tisic bude stacit a pak uz to bude nejak delat z platu

eeefffaaa
14. zář 2009

prostej 😀 😀 😀

no a na krvi jsme byli je to asi 14 dni a mudra rikala ze uz to ma dobry,takze mu ty hodnoty asi klesly...ale stejne me to porad znervoznuje ze je jeste zlutej...mamka mi rika,ze je to asi i tim ze byl 10 dni prenasenej,tak doufam,ze uz brzy ta blba zloutenka zmizi

prosteja
14. zář 2009

EFI já myslím, že to by mohlo stačit, nějak to zmáknete, podmínky vypadají dobře 😉 navíc když jsi zatím rozhodnutá, že opravdu další děti mít nebudete, tak jak Davídek povyroste a ty si najdeš práci, zase bude o něco líp 😉

amallie
14. zář 2009

Ahoj holky 😵

prosteja
14. zář 2009

EFI hlavně, že jsou výsledky krve v pořádku, já ti říkala, že to bude ok.... některý děti jsou hold dýl žlutý no... některý zase vůbec....... 😉

eeefffaaa
14. zář 2009

no Milan se ted strasne boji toho,ze se nam to vymkne a budu zase tehotna 😀 ja totiz neberu HA takze ma strach...premyslim ze si dam zavist telisko,ale nevim jestli to taky nejsou hormony...nevis prostej??ja myslim ze ne

eeefffaaa
14. zář 2009

ahoj amal a Amalko 😵

amallie
14. zář 2009

efi: ahoj!

tělísko obsahuje hormony 😉

prosteja
14. zář 2009

ahoooj AMAL 😵

EFI tělísko nejsou hormony 😉 zeptej se na to doktora..... může se to zavádět až po určité době po porodu... vím, že dřív si na to ženský stěžovali, že jako nepohodlný a tak a byly z toho záněty, ale teď už je to prý v poho 😉 hodně si to ženský jako antikoncepci pochvalují 😉 no a EFI když jsi na to tak narazila, tak intimní otázka...... co váš intimní život po porodu? 😉